PTICE PEVAČICE - FAUNE EVROPE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
PTICE PEVAČICE - FAUNE EVROPE

Forum za sve ljubitelje i odgajivače ptica pevačica-Štiglić, kanarinac, zimovka, cajzlić, konopljar, anifla, zelendur,kringl,bastard,krstokljun, slavuj, egzote,zebe, mekokljunci uzgoj, razmnožavanje, genetika, bolesti, lekovi, kavezi, volijere, pesma...
 
HomeHome  PortalPortal  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  ТражиТражи  Региструј сеРегиструј се  Приступи  
Тражи
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
TAKMIČENJA
 https://pticefauneevrope.forumsc.net/t2064-topic#34861  pticefauneevrope.forumsc.net
AKCIJA ŽIVOT JE MRVICA
AKCIJA ŽIVOT JE MRVICA
Latest topics
» order dapoxetine usa
Malino kanarinci (malinois waterslagers) - Page 4 EmptySat 13 Jan 2024, 03:22 by LiamynC

» finasteride lymph nodes
Malino kanarinci (malinois waterslagers) - Page 4 EmptyWed 22 Nov 2023, 18:03 by LiamynC

» buy priligy in malaysia
Malino kanarinci (malinois waterslagers) - Page 4 EmptyMon 20 Nov 2023, 06:16 by LiamynC

» buy dapoxetine 60 mg in india
Malino kanarinci (malinois waterslagers) - Page 4 EmptySun 19 Nov 2023, 13:21 by LiamynC

» Pesma štiglića
Malino kanarinci (malinois waterslagers) - Page 4 EmptyThu 03 Aug 2023, 01:06 by Jovan0

» CD za školovanje bastarda na pesmu štiglića
Malino kanarinci (malinois waterslagers) - Page 4 EmptyWed 15 Feb 2023, 19:43 by Milan

» KLIJAVO SEME za ishranu ptica
Malino kanarinci (malinois waterslagers) - Page 4 EmptyWed 15 Feb 2023, 19:40 by Milan

» Prirodna ishrana Stiglica
Malino kanarinci (malinois waterslagers) - Page 4 EmptyThu 05 Jan 2023, 19:45 by Milan

» TIGRICE - Melopsittacus Undulatus
Malino kanarinci (malinois waterslagers) - Page 4 EmptyThu 05 Jan 2023, 01:23 by Milan

Извештај о извршеном обележавању младих излегнутих птица у сезони 2015.
Malino kanarinci (malinois waterslagers) - Page 4 EmptyWed 29 Feb 2012, 17:05 by Milan
У складу са чланом 25. Став 4 и чланом и чланом 26. Правилника о условима држања, начину обележавања и евидентирања дивљих животиња у заточеништву (Службени гласник РС број 86/10) надлежном Министасртву је данас достављен …

[ Full reading ]
Comments: 4
Zbrinjavanje i odgoj mladih slavuja
Malino kanarinci (malinois waterslagers) - Page 4 EmptyThu 29 May 2014, 14:19 by Milan
Danas 25.05.2014. godine su deca donela mladunce (najverovatnije slavuja) koje su pronasli u pokosenom grmlju. Krenula je odmah procedura zbrinjavanja i pokusaj da se ptice odrze u zivotu. I pored ogromnog iskustva u rucnom hranjenju ptica, prvi put se srecemo sa " mekokljuncima" tako da je svaka pomoc dobrodosla.

Comments: 0
OBAVEŠTENJE O ODRŽANOM SEMINARU ZA SUDIJE-INSTRUKTORE I OCENJIVAČE ZA PESMU ŠTIGLIĆA
Malino kanarinci (malinois waterslagers) - Page 4 EmptySat 29 Mar 2014, 09:17 by Milan
OBAVEŠTENJE
O ODRŽANOM SEMINARU ZA SUDIJE-INSTRUKTORE I OCENJIVAČE ZA PESMU ŠTIGLIĆA

      U Organizaciji Saveza Srbije za očuvanje I odgoj egzotičnih, divljih I zaštićenih životinja I udruženja “Ptice pevačice faune Evrope” za vikend je u  Pirotu održan prvi seminar  za sudije –instruktore I ocenjivače za pesmu štiglića “Balkanika”.
      Nakon donošenja …

[ Full reading ]
Comments: 0
RODOVNIK SAVEZA SRBIJE DEFINISAN ZAKONSKOM REGULATIVOM
Malino kanarinci (malinois waterslagers) - Page 4 EmptySat 22 Feb 2014, 00:03 by Milan
Poštovani kolege, odgajivači ptica čast nam je da Vas obavestimo da su naši sastanci sa nadležnim ministarstvima urodili plodom i da  je Rodovnik Saveza Srbije za očuvganje i odgoje egzotičnih , divljih i zaštićenih životinja nakon više od 3 godine zalaganja napokon i zvanično usvojen od nadležnih organa.
         Na ovaj način izdejstvovali smo da svi gradjani Srbije dobiju …

[ Full reading ]
Comments: 1
Dimenzija prstenova-alkica za obeležavanje ptica
Malino kanarinci (malinois waterslagers) - Page 4 EmptyFri 03 Sep 2010, 14:28 by Milan
Прилог 2. Правилника о обележавању птица
Судијске организације Савеза Србије за очување и одгој егзоричних, дивљих и заштићених животиња “С.П.А.С.”

Димензије прстенова за обележавање птица и живине

2.00 mm Ružasta astrilda, …

[ Full reading ]
Comments: 1
UDRUŽENJE PTICE PEVAČICE FAUNE EVROPE
Malino kanarinci (malinois waterslagers) - Page 4 EmptySat 30 Apr 2011, 13:22 by Milan
Удружење за заштиту, одгој и проучавање птица певачица "ПТИЦЕ ПЕВАЧИЦЕ ФАУНЕ ЕВРОПЕ" јесте невладино, нестраначко и непрофитабилно удружење a циљевима из области заштите , проучавања и одгоја птица певачица …

[ Full reading ]
Comments: 51
OBAVEŠTENJE ALKICE ZA 2017 GODINU
Malino kanarinci (malinois waterslagers) - Page 4 EmptyMon 16 Sep 2013, 00:52 by Milan
Pošto po važećim zakonima u Srbiji svaka ptica mora biti obeležena kako bi mogli da je držite, prodajete, menjate, transportujete ili javno izlažete Savez Srbije SPAS će izaći u susret svojim članovima i pomoći im u obeležavanju mladih ptica za 2017 godinu.

Obeležavanje ptica vršiće se u skladu sa zakonima Srbije i po evropskim standardima.
Cena obeležavanja jedne ptice ( …

[ Full reading ]
Comments: 1
Izdavanje RODOVNIKA za ptice
Malino kanarinci (malinois waterslagers) - Page 4 EmptyTue 22 Nov 2011, 13:42 by Milan
Obaveštenje

На основу члана 9.  Правилника о обележавању птица Судисјке организације Савеза Србије за очување и одгој егзоричних, дивљих и заштићених животиња “ С.П.А.С. ” одгајивачи који су извршили набавку прстенова …

[ Full reading ]
Comments: 3
Plaćanje članarine udruženju
Malino kanarinci (malinois waterslagers) - Page 4 EmptyFri 04 Jan 2013, 13:14 by Milan
Obave

Članarina za 2022 godinu je 1000 din  a plaća se na godišnjem nivou.,[/b] nakon uplate članarine, overenu uplatnicu i pristupnicu šaljete na adresu UDRUŽENJE PTICE PEVAČICE FAUNE EVROPE ul. Vuka Karadžića 6 a /24 18300 Pirot-preporučeno. Obavezno na koverti ostavite svoju adresu u slučaju da pismo zaluta.

članarinu uplaćujete na sledeći žiro račun : br ŽR 220-131917-04


[ Full reading ]
Comments: 1
KAKO POSTATI ČLAN UDRUŽENJA
Malino kanarinci (malinois waterslagers) - Page 4 EmptyFri 04 Jan 2013, 12:23 by Milan
Svako ko se slaže sa ciljevima PPFE može postati član udruženja bez obzira gde se nalazi pošto udruženje deluje na prostoru cele Srbije. Dovoljno je da samo popunite pristupnicu i uplatite članarinu Od strane udruženja osmišljene su neke olakšice za sve vas tako da će te o svim aktivnostima udruženja biti odmah obavešteni preko ovog foruma u temama predvidjenim za to, članovi …

[ Full reading ]
Comments: 0
Similar topics
Prijatelji foruma
 pticefauneevrope.forumsc.net  Serbian Biodiversity Portal
Moj ljubimac
Piroćanka Zoo Park KOKI!

 

 Malino kanarinci (malinois waterslagers)

Go down 
+33
Petar Aleksic
macak
alempije
Furla
zucko
Ivan Z
dane 87
goran70
sasaznas
bondža1
luka pericaa
lanmiihtm
Luka Perica
Zokbok988
Timbrado
Mica Vasic
Green Singer
boev
Gost
hello
grujo
horvat
budisic
dr dac
ticar
Laza
Petar
Luckyboy
klokkende
kemo89
Бане
Milan
Vlada Nish
37 posters
Иди на страну : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
АуторПорука
Milan
Admin
Admin
Milan


Број порука : 4633
Join date : 03.03.2009
Age : 48
Локација : Pirot

Malino kanarinci (malinois waterslagers) - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Malino kanarinci (malinois waterslagers)   Malino kanarinci (malinois waterslagers) - Page 4 EmptyTue 04 Jan 2011, 20:47

Slike matice

Malino kanarinci (malinois waterslagers) - Page 4 165190_1648089335200_1625940915_1482229_6779179_nMalino kanarinci (malinois waterslagers) - Page 4 166649_1648089775211_1625940915_1482230_7385276_nMalino kanarinci (malinois waterslagers) - Page 4 164195_1648091375251_1625940915_1482232_8335785_nMalino kanarinci (malinois waterslagers) - Page 4 163193_1648091935265_1625940915_1482233_7978411_nMalino kanarinci (malinois waterslagers) - Page 4 162870_1648093655308_1625940915_1482235_6993615_n
Назад на врх Go down
Milan
Admin
Admin
Milan


Број порука : 4633
Join date : 03.03.2009
Age : 48
Локација : Pirot

Malino kanarinci (malinois waterslagers) - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Malino kanarinci (malinois waterslagers)   Malino kanarinci (malinois waterslagers) - Page 4 EmptyWed 19 Jan 2011, 17:40



Da rezimiramo rezultate posle prvog legla. Od 4 ženke u matici jedna je imala neplodna jaja, druga je imala tri mladunca koja su uginula na starosti od oko 13 dana ( moja greška, koristio sam jajčanu dehidriranu hranu i ptice nisu htele da je jedu već je mlada hranila isključivo semenjem), treća je fenomen za sebe, 16 og dana pošto se ptice nisu izlegle bio sam brzoplet i slomio dva jaja, ispostavilo se da su se ptice izlegle tek 17 -og dana ( nikad mi se u životu nije desilo), od 5 jaja, dva sam ja zeznuo, jedno je bilo neplodno i jedan mladunac je uginuo u startu tako da je ostao samo jedan. Četvrta ženka je snela pet jaja, tri mladunca su izlegnuta dva jaja neplodna.
U medjuvremenu ženka sa neplodnim jajima je snela drugu turu ( tri jaja) i izlegla dva mladunca (jedno jaje neplodno).
Ako se uzme u obzir činjenica da je ovo prvo parenje koje sam počeo decembra meseca i da su ženke mlade kao i jedan mužjak ( izlegnute krajem februara i početkom marta 2010) mogu da kažem da sam zadovoljan jer u većini slučajeva iz prve ture ne pretekne ništa.

Kao što sam rekao greška je po meni bila samo u mekoj dehidriranoj (kupljenoj) hrani koju ptice nisu htele da jedu. Novi recept stavljam u temu za to.
Назад на врх Go down
Milan
Admin
Admin
Milan


Број порука : 4633
Join date : 03.03.2009
Age : 48
Локација : Pirot

Malino kanarinci (malinois waterslagers) - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Malino kanarinci (malinois waterslagers)   Malino kanarinci (malinois waterslagers) - Page 4 EmptySun 30 Jan 2011, 14:16

Molim stručnjake da iskomentarišu pesmu

https://www.youtube.com/watch?v=OrpiA1xaiPc
Назад на врх Go down
Milan
Admin
Admin
Milan


Број порука : 4633
Join date : 03.03.2009
Age : 48
Локација : Pirot

Malino kanarinci (malinois waterslagers) - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Malino kanarinci (malinois waterslagers)   Malino kanarinci (malinois waterslagers) - Page 4 EmptySun 30 Jan 2011, 14:18

i još jedan

https://www.youtube.com/watch?v=85hTrdVjSso
Назад на врх Go down
Milan
Admin
Admin
Milan


Број порука : 4633
Join date : 03.03.2009
Age : 48
Локација : Pirot

Malino kanarinci (malinois waterslagers) - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Malino kanarinci (malinois waterslagers)   Malino kanarinci (malinois waterslagers) - Page 4 EmptySun 20 Feb 2011, 13:02

Mladi 1. tura sezona 2011
https://www.youtube.com/watch?v=AF__NP3l288
Назад на врх Go down
Zokbok988
Član
Član



Број порука : 240
Join date : 05.01.2010

Malino kanarinci (malinois waterslagers) - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Malino kanarinci (malinois waterslagers)   Malino kanarinci (malinois waterslagers) - Page 4 EmptySun 20 Feb 2011, 15:02

Bilo je rucnog dohranjivanja , cim se mladi ovako ponasaju !
Назад на врх Go down
Milan
Admin
Admin
Milan


Број порука : 4633
Join date : 03.03.2009
Age : 48
Локација : Pirot

Malino kanarinci (malinois waterslagers) - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Malino kanarinci (malinois waterslagers)   Malino kanarinci (malinois waterslagers) - Page 4 EmptyTue 22 Feb 2011, 01:18

Ovo je izgleda naš Bojan Jovanović Smile
https://www.youtube.com/watch?v=Q8Oty8P9rZg&feature=related
Назад на врх Go down
Milan
Admin
Admin
Milan


Број порука : 4633
Join date : 03.03.2009
Age : 48
Локација : Pirot

Malino kanarinci (malinois waterslagers) - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Malino kanarinci (malinois waterslagers)   Malino kanarinci (malinois waterslagers) - Page 4 EmptyWed 02 Mar 2011, 02:13

https://www.youtube.com/watch?v=3flojTKf0FM&feature=player_embedded
Назад на врх Go down
Luka Perica
Član
Član



Број порука : 45
Join date : 02.11.2010

Malino kanarinci (malinois waterslagers) - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Malino kanarinci (malinois waterslagers)   Malino kanarinci (malinois waterslagers) - Page 4 EmptyFri 04 Mar 2011, 15:53

Milan ::
Molim stručnjake da iskomentarišu pesmu

https://www.youtube.com/watch?v=OrpiA1xaiPc

ovo nema veze s malinoima.kao svaki obični kanarinac.
Назад на врх Go down
Milan
Admin
Admin
Milan


Број порука : 4633
Join date : 03.03.2009
Age : 48
Локација : Pirot

Malino kanarinci (malinois waterslagers) - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Malino kanarinci (malinois waterslagers)   Malino kanarinci (malinois waterslagers) - Page 4 EmptyFri 04 Mar 2011, 20:18

To je malino ocenjen sa 118 poena na takmičenju Smile Inače ptica ima austrijsko poreklo.
Назад на врх Go down
Zokbok988
Član
Član



Број порука : 240
Join date : 05.01.2010

Malino kanarinci (malinois waterslagers) - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Malino kanarinci (malinois waterslagers)   Malino kanarinci (malinois waterslagers) - Page 4 EmptyFri 04 Mar 2011, 20:53

ImaO te poene!
Назад на врх Go down
lanmiihtm
Član
Član
lanmiihtm


Број порука : 34
Join date : 03.03.2010
Age : 48
Локација : Beograd

Malino kanarinci (malinois waterslagers) - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Malino kanarinci (malinois waterslagers)   Malino kanarinci (malinois waterslagers) - Page 4 EmptyFri 04 Mar 2011, 21:12

Milan ::
Molim stručnjake da iskomentarišu pesmu

https://www.youtube.com/watch?v=OrpiA1xaiPc

Nisam stručnjak ali mislim da ovaj ne peva ništa bolje od mog lipohrom crvenog mužjaka koji nikada nije ni prošao pored malinoa. Smile
Назад на врх Go down
Luka Perica
Član
Član



Број порука : 45
Join date : 02.11.2010

Malino kanarinci (malinois waterslagers) - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Malino kanarinci (malinois waterslagers)   Malino kanarinci (malinois waterslagers) - Page 4 EmptySat 05 Mar 2011, 05:44

lanmiihtm ::
Milan ::
Molim stručnjake da iskomentarišu pesmu

https://www.youtube.com/watch?v=OrpiA1xaiPc

Nisam stručnjak ali mislim da ovaj ne peva ništa bolje od mog lipohrom crvenog mužjaka koji nikada nije ni prošao pored malinoa. Smile

ma nema nijednu turu koja bi ga pokazala kao malinoa.
Назад на врх Go down
Luka Perica
Član
Član



Број порука : 45
Join date : 02.11.2010

Malino kanarinci (malinois waterslagers) - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Malino kanarinci (malinois waterslagers)   Malino kanarinci (malinois waterslagers) - Page 4 EmptySat 05 Mar 2011, 05:48

evo ovo su malinoi,a čak ni klok nemaju,samo vodene ture.


<object style="height: 390px; width: 640px"><param name="movie" value="https://www.youtube.com/v/Z8BCR9Z1RXg?version=3"><param name="allowFullScreen" value="true"><param name="allowScriptAccess" value="always"><embed src="https://www.youtube.com/v/Z8BCR9Z1RXg?version=3" type="application/x-shockwave-flash" allowfullscreen="true" allowScriptAccess="always" width="640" height="390"></object>

Назад на врх Go down
Luka Perica
Član
Član



Број порука : 45
Join date : 02.11.2010

Malino kanarinci (malinois waterslagers) - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Malino kanarinci (malinois waterslagers)   Malino kanarinci (malinois waterslagers) - Page 4 EmptySat 05 Mar 2011, 05:48

https://www.youtube.com/watch?v=Z8BCR9Z1RXg&feature=player_detailpage

Назад на врх Go down
Luka Perica
Član
Član



Број порука : 45
Join date : 02.11.2010

Malino kanarinci (malinois waterslagers) - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Malino kanarinci (malinois waterslagers)   Malino kanarinci (malinois waterslagers) - Page 4 EmptySat 05 Mar 2011, 05:58

Milan ::
Ovo je izgleda naš Bojan Jovanović Smile
https://www.youtube.com/watch?v=Q8Oty8P9rZg&feature=related

ovaj bi trebo sve ove ptice baciti ako misli čuvati malinoe,ovo je katastrofa.
Назад на врх Go down
Milan
Admin
Admin
Milan


Број порука : 4633
Join date : 03.03.2009
Age : 48
Локација : Pirot

Malino kanarinci (malinois waterslagers) - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Malino kanarinci (malinois waterslagers)   Malino kanarinci (malinois waterslagers) - Page 4 EmptySat 05 Mar 2011, 08:28

ajme meni ::
evo ovo su malinoi,a čak ni klok nemaju,samo vodene ture.


<object style="height: 390px; width: 640px"><param name="movie" value="https://www.youtube.com/v/Z8BCR9Z1RXg?version=3"><param name="allowFullScreen" value="true"><param name="allowScriptAccess" value="always"><embed src="https://www.youtube.com/v/Z8BCR9Z1RXg?version=3" type="application/x-shockwave-flash" allowfullscreen="true" allowScriptAccess="always" width="640" height="390"></object>

Sad ću da kažem AJME MENI Smile Ja sam mislio da sam početnik u ovome ali bar klok prepoznajem i to kao vodenu turu nego svi samnom u prvi razred da nam se ne smeju ljudi. Tvoje znanje o malinoima je očigledno veoma oskudno a kad neko nešto ne zna mnogo je pametnije da prizna i pita nego da da lupa gluposti.
Назад на врх Go down
luka pericaa
Posetilac
Posetilac



Број порука : 11
Join date : 05.03.2011

Malino kanarinci (malinois waterslagers) - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Malino kanarinci (malinois waterslagers)   Malino kanarinci (malinois waterslagers) - Page 4 EmptySat 05 Mar 2011, 11:17

na ovoj snimci što sam postavio kloka uopće nema,znam jer su ga iskomentirali pravi malino znalci i sudije,čuje se samo klok flauta.
Назад на врх Go down
bondža1
Član
Član



Број порука : 67
Join date : 05.03.2010

Malino kanarinci (malinois waterslagers) - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Malino kanarinci (malinois waterslagers)   Malino kanarinci (malinois waterslagers) - Page 4 EmptySat 05 Mar 2011, 17:08

luka pericaa ::
na ovoj snimci što sam postavio kloka uopće nema,znam jer su ga iskomentirali pravi malino znalci i sudije,čuje se samo klok flauta.
Назад на врх Go down
bondža1
Član
Član



Број порука : 67
Join date : 05.03.2010

Malino kanarinci (malinois waterslagers) - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Malino kanarinci (malinois waterslagers)   Malino kanarinci (malinois waterslagers) - Page 4 EmptySat 05 Mar 2011, 19:50

vi kao veliki strucnjak bi trebali da cujete da su ptice u parenju to se cuje po samim pticama a sta pevaju pitajte vase strucnjaki za malinoe
Назад на врх Go down
bondža1
Član
Član



Број порука : 67
Join date : 05.03.2010

Malino kanarinci (malinois waterslagers) - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Malino kanarinci (malinois waterslagers)   Malino kanarinci (malinois waterslagers) - Page 4 EmptySat 05 Mar 2011, 20:01

Luka Perica ::
Milan ::
Ovo je izgleda naš Bojan Jovanović Smile
https://www.youtube.com/watch?v=Q8Oty8P9rZg&feature=related

ovaj bi trebo sve ove ptice baciti ako misli čuvati malinoe,ovo je katastrofa.
gospodine Lukla ite su ptice u teranju parenju i to su malinoi pitajte vase strucnjake takmicare koji cuvaju te plemenite ptice takve ptice se ne bacaju tek tako ja bih voleo da mi poklonite jednu takvu pticu ili neki vas kolega vrhunski majstor malinoa koji ima ptice za bacanje
Назад на врх Go down
bondža1
Član
Član



Број порука : 67
Join date : 05.03.2010

Malino kanarinci (malinois waterslagers) - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Malino kanarinci (malinois waterslagers)   Malino kanarinci (malinois waterslagers) - Page 4 EmptySat 05 Mar 2011, 20:20

Luka Perica ::
Milan ::
Molim stručnjake da iskomentarišu pesmu

https://www.youtube.com/watch?v=OrpiA1xaiPc

ovo nema veze s malinoima.kao svaki obični kanarinac.
Gospodine Luka ova ptica jeste malino waterslager ,ova ptica ima sve sem staltonea od klokota pa do cokota ima i previse flauta konsultujte se sa vasim sucima,ALEKSANDROM ARSICEM ili FREDIJEM iako nije sudac pa onda pisite sa sigurnoscu .
Назад на врх Go down
bondža1
Član
Član



Број порука : 67
Join date : 05.03.2010

Malino kanarinci (malinois waterslagers) - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Malino kanarinci (malinois waterslagers)   Malino kanarinci (malinois waterslagers) - Page 4 EmptySat 05 Mar 2011, 20:34

luka pericaa ::
na ovoj snimci što sam postavio kloka uopće nema,znam jer su ga iskomentirali pravi malino znalci i sudije,čuje se samo klok flauta.
gospodine LUKA to su ptice RAFAELA MATEUSA ptice pevaju takvu vodu BOLANDE ,ROL,UDAR VODE SE NE CUJE NA SNIMKU sto ne znaci da nemaju KLOK mozda je takav snimak ptice su izuzetne dubine i verujte mi na rec malo takvih ptica ima na balkanu ,za vasu informaciju pevaju jednu od najboljih bolendi na svetu to jes GILBERTOVU PESMU.
Назад на врх Go down
luka pericaa
Posetilac
Posetilac



Број порука : 11
Join date : 05.03.2011

Malino kanarinci (malinois waterslagers) - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Malino kanarinci (malinois waterslagers)   Malino kanarinci (malinois waterslagers) - Page 4 EmptySat 05 Mar 2011, 20:48

bondža1 ::
Luka Perica ::
Milan ::
Ovo je izgleda naš Bojan Jovanović Smile
https://www.youtube.com/watch?v=Q8Oty8P9rZg&feature=related

ovaj bi trebo sve ove ptice baciti ako misli čuvati malinoe,ovo je katastrofa.
gospodine Lukla ite su ptice u teranju parenju i to su malinoi pitajte vase strucnjake takmicare koji cuvaju te plemenite ptice takve ptice se ne bacaju tek tako ja bih voleo da mi poklonite jednu takvu pticu ili neki vas kolega vrhunski majstor malinoa koji ima ptice za bacanje

ako ti tako kažeš onda neka drži i nek očekiva velike rezultate.mnogi su rasturili svoje jato.
Назад на врх Go down
bondža1
Član
Član



Број порука : 67
Join date : 05.03.2010

Malino kanarinci (malinois waterslagers) - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Malino kanarinci (malinois waterslagers)   Malino kanarinci (malinois waterslagers) - Page 4 EmptySat 05 Mar 2011, 21:08

luka pericaa ::
bondža1 ::
Luka Perica ::
Milan ::
Ovo je izgleda naš Bojan Jovanović Smile
https://www.youtube.com/watch?v=Q8Oty8P9rZg&feature=related

ovaj bi trebo sve ove ptice baciti ako misli čuvati malinoe,ovo je katastrofa.
gospodine Lukla ite su ptice u teranju parenju i to su malinoi pitajte vase strucnjake takmicare koji cuvaju te plemenite ptice takve ptice se ne bacaju tek tako ja bih voleo da mi poklonite jednu takvu pticu ili neki vas kolega vrhunski majstor malinoa koji ima ptice za bacanje

ako ti tako kažeš onda neka drži i nek očekiva velike rezultate.mnogi su rasturili svoje jato.
KLOK ne cini pticu DOBRIM malinoima ali ova dva ga dobro lupaju mada mislim da je snimak dosta izostrio samu pesmu ptica. Ni jedan video zapis nemoze da da pravi ton ili glas ptice pogotovo kod malinoa jer mu osusi vodu u pesmi kod bolende ,rolende i vodenih zvona ne moze se cuti triling kod ptica i najbitnije udar kapljice se oslabi ili ga i nema ,zamislite ovom snimku da mozete da dodate malo basa dubine vec bi se drugacije ptice cule.NE BRZAJTE SA KOMENTARIMA postujem svaku vasu.
Назад на врх Go down
Sponsored content





Malino kanarinci (malinois waterslagers) - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Malino kanarinci (malinois waterslagers)   Malino kanarinci (malinois waterslagers) - Page 4 Empty

Назад на врх Go down
 
Malino kanarinci (malinois waterslagers)
Назад на врх 
Страна 4 of 8Иди на страну : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» Takmicenje kanarinaca pesme(waterslager malinois) u Sapcu
» kanarinci malino
» Kanarinac srpski slavujar

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
PTICE PEVAČICE - FAUNE EVROPE :: PTICE PEVAČICE :: KANARINCI-
Скочи на: