PTICE PEVAČICE - FAUNE EVROPE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
PTICE PEVAČICE - FAUNE EVROPE

Forum za sve ljubitelje i odgajivače ptica pevačica-Štiglić, kanarinac, zimovka, cajzlić, konopljar, anifla, zelendur,kringl,bastard,krstokljun, slavuj, egzote,zebe, mekokljunci uzgoj, razmnožavanje, genetika, bolesti, lekovi, kavezi, volijere, pesma...
 
HomeHome  PortalPortal  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  ТражиТражи  Региструј сеРегиструј се  Приступи  
Тражи
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
TAKMIČENJA
 https://pticefauneevrope.forumsc.net/t2064-topic#34861  pticefauneevrope.forumsc.net
AKCIJA ŽIVOT JE MRVICA
AKCIJA ŽIVOT JE MRVICA
Latest topics
» order dapoxetine usa
Japanski galebic (Society finch) - Page 2 EmptySat 13 Jan 2024, 03:22 by LiamynC

» finasteride lymph nodes
Japanski galebic (Society finch) - Page 2 EmptyWed 22 Nov 2023, 18:03 by LiamynC

» buy priligy in malaysia
Japanski galebic (Society finch) - Page 2 EmptyMon 20 Nov 2023, 06:16 by LiamynC

» buy dapoxetine 60 mg in india
Japanski galebic (Society finch) - Page 2 EmptySun 19 Nov 2023, 13:21 by LiamynC

» Pesma štiglića
Japanski galebic (Society finch) - Page 2 EmptyThu 03 Aug 2023, 01:06 by Jovan0

» CD za školovanje bastarda na pesmu štiglića
Japanski galebic (Society finch) - Page 2 EmptyWed 15 Feb 2023, 19:43 by Milan

» KLIJAVO SEME za ishranu ptica
Japanski galebic (Society finch) - Page 2 EmptyWed 15 Feb 2023, 19:40 by Milan

» Prirodna ishrana Stiglica
Japanski galebic (Society finch) - Page 2 EmptyThu 05 Jan 2023, 19:45 by Milan

» TIGRICE - Melopsittacus Undulatus
Japanski galebic (Society finch) - Page 2 EmptyThu 05 Jan 2023, 01:23 by Milan

Извештај о извршеном обележавању младих излегнутих птица у сезони 2015.
Japanski galebic (Society finch) - Page 2 EmptyWed 29 Feb 2012, 17:05 by Milan
У складу са чланом 25. Став 4 и чланом и чланом 26. Правилника о условима држања, начину обележавања и евидентирања дивљих животиња у заточеништву (Службени гласник РС број 86/10) надлежном Министасртву је данас достављен …

[ Full reading ]
Comments: 4
Zbrinjavanje i odgoj mladih slavuja
Japanski galebic (Society finch) - Page 2 EmptyThu 29 May 2014, 14:19 by Milan
Danas 25.05.2014. godine su deca donela mladunce (najverovatnije slavuja) koje su pronasli u pokosenom grmlju. Krenula je odmah procedura zbrinjavanja i pokusaj da se ptice odrze u zivotu. I pored ogromnog iskustva u rucnom hranjenju ptica, prvi put se srecemo sa " mekokljuncima" tako da je svaka pomoc dobrodosla.

Comments: 0
OBAVEŠTENJE O ODRŽANOM SEMINARU ZA SUDIJE-INSTRUKTORE I OCENJIVAČE ZA PESMU ŠTIGLIĆA
Japanski galebic (Society finch) - Page 2 EmptySat 29 Mar 2014, 09:17 by Milan
OBAVEŠTENJE
O ODRŽANOM SEMINARU ZA SUDIJE-INSTRUKTORE I OCENJIVAČE ZA PESMU ŠTIGLIĆA

      U Organizaciji Saveza Srbije za očuvanje I odgoj egzotičnih, divljih I zaštićenih životinja I udruženja “Ptice pevačice faune Evrope” za vikend je u  Pirotu održan prvi seminar  za sudije –instruktore I ocenjivače za pesmu štiglića “Balkanika”.
      Nakon donošenja …

[ Full reading ]
Comments: 0
RODOVNIK SAVEZA SRBIJE DEFINISAN ZAKONSKOM REGULATIVOM
Japanski galebic (Society finch) - Page 2 EmptySat 22 Feb 2014, 00:03 by Milan
Poštovani kolege, odgajivači ptica čast nam je da Vas obavestimo da su naši sastanci sa nadležnim ministarstvima urodili plodom i da  je Rodovnik Saveza Srbije za očuvganje i odgoje egzotičnih , divljih i zaštićenih životinja nakon više od 3 godine zalaganja napokon i zvanično usvojen od nadležnih organa.
         Na ovaj način izdejstvovali smo da svi gradjani Srbije dobiju …

[ Full reading ]
Comments: 1
Dimenzija prstenova-alkica za obeležavanje ptica
Japanski galebic (Society finch) - Page 2 EmptyFri 03 Sep 2010, 14:28 by Milan
Прилог 2. Правилника о обележавању птица
Судијске организације Савеза Србије за очување и одгој егзоричних, дивљих и заштићених животиња “С.П.А.С.”

Димензије прстенова за обележавање птица и живине

2.00 mm Ružasta astrilda, …

[ Full reading ]
Comments: 1
UDRUŽENJE PTICE PEVAČICE FAUNE EVROPE
Japanski galebic (Society finch) - Page 2 EmptySat 30 Apr 2011, 13:22 by Milan
Удружење за заштиту, одгој и проучавање птица певачица "ПТИЦЕ ПЕВАЧИЦЕ ФАУНЕ ЕВРОПЕ" јесте невладино, нестраначко и непрофитабилно удружење a циљевима из области заштите , проучавања и одгоја птица певачица …

[ Full reading ]
Comments: 51
OBAVEŠTENJE ALKICE ZA 2017 GODINU
Japanski galebic (Society finch) - Page 2 EmptyMon 16 Sep 2013, 00:52 by Milan
Pošto po važećim zakonima u Srbiji svaka ptica mora biti obeležena kako bi mogli da je držite, prodajete, menjate, transportujete ili javno izlažete Savez Srbije SPAS će izaći u susret svojim članovima i pomoći im u obeležavanju mladih ptica za 2017 godinu.

Obeležavanje ptica vršiće se u skladu sa zakonima Srbije i po evropskim standardima.
Cena obeležavanja jedne ptice ( …

[ Full reading ]
Comments: 1
Izdavanje RODOVNIKA za ptice
Japanski galebic (Society finch) - Page 2 EmptyTue 22 Nov 2011, 13:42 by Milan
Obaveštenje

На основу члана 9.  Правилника о обележавању птица Судисјке организације Савеза Србије за очување и одгој егзоричних, дивљих и заштићених животиња “ С.П.А.С. ” одгајивачи који су извршили набавку прстенова …

[ Full reading ]
Comments: 3
Plaćanje članarine udruženju
Japanski galebic (Society finch) - Page 2 EmptyFri 04 Jan 2013, 13:14 by Milan
Obave

Članarina za 2022 godinu je 1000 din  a plaća se na godišnjem nivou.,[/b] nakon uplate članarine, overenu uplatnicu i pristupnicu šaljete na adresu UDRUŽENJE PTICE PEVAČICE FAUNE EVROPE ul. Vuka Karadžića 6 a /24 18300 Pirot-preporučeno. Obavezno na koverti ostavite svoju adresu u slučaju da pismo zaluta.

članarinu uplaćujete na sledeći žiro račun : br ŽR 220-131917-04


[ Full reading ]
Comments: 1
KAKO POSTATI ČLAN UDRUŽENJA
Japanski galebic (Society finch) - Page 2 EmptyFri 04 Jan 2013, 12:23 by Milan
Svako ko se slaže sa ciljevima PPFE može postati član udruženja bez obzira gde se nalazi pošto udruženje deluje na prostoru cele Srbije. Dovoljno je da samo popunite pristupnicu i uplatite članarinu Od strane udruženja osmišljene su neke olakšice za sve vas tako da će te o svim aktivnostima udruženja biti odmah obavešteni preko ovog foruma u temama predvidjenim za to, članovi …

[ Full reading ]
Comments: 0
Similar topics
Prijatelji foruma
 pticefauneevrope.forumsc.net  Serbian Biodiversity Portal
Moj ljubimac
Piroćanka Zoo Park KOKI!

 

 Japanski galebic (Society finch)

Go down 
+23
Canary Martin
markojunior
fagi
slavishab
gursuz
Karolina
ivan83
Milan
smeshko lepushko
draganbely
Rade_NS
Cizak
galeb
guld
jevca5
robin
ivica kusturin
lakigtb
sale1977
Zika
Laza
Petar
Luckyboy
27 posters
Иди на страну : Previous  1, 2, 3  Next
АуторПорука
smeshko lepushko
Posetilac
Posetilac



Број порука : 14
Join date : 14.03.2010
Age : 40
Локација : Beograd

Japanski galebic (Society finch) - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Japanski galebic (Society finch)   Japanski galebic (Society finch) - Page 2 EmptyTue 15 Jun 2010, 18:54

imam problem sa mojim galebicima.imaju kucicu u kojoj su napravili gnezdo od nekog sena i gluposti,ali su ga sada potputo razorili i izbacili sve napolje i zenka je polozila prvo jaje u potpuno praznu kucicu...da li da rizikujem da ubacim unutra nesto sto nece moci tako lako da izbace ili da ih pustim da sami rade sta hoce...
Назад на врх Go down
Rade_NS
Posetilac
Posetilac



Број порука : 25
Join date : 02.06.2010
Age : 39
Локација : Novi Sad

Japanski galebic (Society finch) - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Japanski galebic (Society finch)   Japanski galebic (Society finch) - Page 2 EmptyTue 15 Jun 2010, 22:16

Nisam imao jos iskustva sa galebicama i njihovim jajima, ali mislim da je bolje da nista ne diras... Smile
Inace, koliko znam galebibama treba da bude otvoreno gnezdo tako da se nadam da ti kucica nema krov... Smile
Назад на врх Go down
guld
Član
Član



Број порука : 93
Join date : 18.12.2009
Age : 46
Локација : nis -srbija

Japanski galebic (Society finch) - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Japanski galebic (Society finch)   Japanski galebic (Society finch) - Page 2 EmptyTue 15 Jun 2010, 22:36

Galebici kao i sve egzote koriste zatvorena gnezda stim ako se galebic nauci na otvoreno gnezdo lezace i u njemu e sad posto su ti galebici izbacili sav materijal iz gnezda ti im stavi sam u gnezdo jer ce ovako polupati jaja ili ostetiti i nista nisi uradio.
Назад на врх Go down
Rade_NS
Posetilac
Posetilac



Број порука : 25
Join date : 02.06.2010
Age : 39
Локација : Novi Sad

Japanski galebic (Society finch) - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Japanski galebic (Society finch)   Japanski galebic (Society finch) - Page 2 EmptyTue 15 Jun 2010, 22:45

Ja sam bas suprotno cuo, egzote koriste zatvoreno gnezdo jer zbog boje kljuna se vide u mraku za razliku od galebica koje imaju crno beli kljun i teze im je mnogo u zatvorenom gnezdu pa je preporucljivo staviti otvoreno gnezdo... Ja sam stavio i jedno i drugo, na otvorenom su non stop, u zatvoreno su jednom usli... Smile
A sto se tice toga sto su izbacili travu ili sta vec, sta si im stavio uopste? Mozda im ne odgovara to pa su zato izbacili...
Назад на врх Go down
guld
Član
Član



Број порука : 93
Join date : 18.12.2009
Age : 46
Локација : nis -srbija

Japanski galebic (Society finch) - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Japanski galebic (Society finch)   Japanski galebic (Society finch) - Page 2 EmptyWed 16 Jun 2010, 12:38

Rade taj ko ti je rekao da galebici traze otvoreno gnezdo taj te je obmanuo pitaj svakog ko cuva egzote koje gnezdo koriste galebici stim sto sam ti prosli put reko sve zavisi kako se navikne a nije u pitanju boja kljuna vec se to zovu PAPILE to su florescentne bradavice oko kljuna koje svetle u mraku to jest u atvorenom gnezdu i tako roditelji znaju gde je kljun.
Назад на врх Go down
Rade_NS
Posetilac
Posetilac



Број порука : 25
Join date : 02.06.2010
Age : 39
Локација : Novi Sad

Japanski galebic (Society finch) - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Japanski galebic (Society finch)   Japanski galebic (Society finch) - Page 2 EmptyWed 16 Jun 2010, 14:24

Inace sam odvojio galebice od zebica tako da sada svako peva svoju pesmu... Smile
A zebice su sinoc ili danas dobili mlade. Smile Posto je zatvoreno gnezdo za kanarince, ne mogu ih lepo videti pa ne znam koliko se izleglo malih, a necu da ih uznemiravam nego cu sacekati jos koji dan... Smile
Назад на врх Go down
Rade_NS
Posetilac
Posetilac



Број порука : 25
Join date : 02.06.2010
Age : 39
Локација : Novi Sad

Japanski galebic (Society finch) - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Japanski galebic (Society finch)   Japanski galebic (Society finch) - Page 2 EmptyWed 16 Jun 2010, 14:27

ps. Guld ja sam samo rekao onako kako sam shvatio i ono sto sam video iz iskustva posto sam im prvo stavio zatvoreno gde su dolazili do ulaza i samo glavu proture, ali nisu ulazili, cim sam im stavio otvoreno krenuli su na njega, iako nije bilo ni jedne travke na njemu... Smile
Naravno, ne zelim da te osporavam, samo kazem kako je kod mene...
I da, to za boju kljuna nisam znao kako da objasnim a ne znam strucni naziv kako se zove pa sam tako rekao... Smile
Назад на врх Go down
guld
Član
Član



Број порука : 93
Join date : 18.12.2009
Age : 46
Локација : nis -srbija

Japanski galebic (Society finch) - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Japanski galebic (Society finch)   Japanski galebic (Society finch) - Page 2 EmptyWed 16 Jun 2010, 22:20

Ti Rade ili zezas nekog ili tebe zezaju malopre si napisao zatvoreno gnezdo za kanarince prvi put uzivotu cujem tako nesto ali to je tvoje radi kako hoces i izvini sto sam hteo da pomognem!!!
Назад на врх Go down
Rade_NS
Posetilac
Posetilac



Број порука : 25
Join date : 02.06.2010
Age : 39
Локација : Novi Sad

Japanski galebic (Society finch) - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Japanski galebic (Society finch)   Japanski galebic (Society finch) - Page 2 EmptyThu 17 Jun 2010, 19:52

Izvini, za tigrice (ili koje vec ptice), u svakom slucaju "vece je nego za zebice"... Smile
Razumi me da sam ja amater i da se ne razumem previse sta je za koju pticu. Znam da su mi u radnji rekli da je za zebice to manje gnezdo, e sad za koga je koje napravlljeno tacno ne znam, niti sam ih ja pravio, niti pise na njima tacno koje je za koga... Smile
Meni je vazno da imam male zebice i da su mi sve zivotinjice koje imam srecne.Very Happy
Назад на врх Go down
Rade_NS
Posetilac
Posetilac



Број порука : 25
Join date : 02.06.2010
Age : 39
Локација : Novi Sad

Japanski galebic (Society finch) - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Japanski galebic (Society finch)   Japanski galebic (Society finch) - Page 2 EmptyFri 25 Jun 2010, 19:51

Mislim da sam negde citao, ali ne mogu naci pa da pitam... Da li se nesto radi sa noktima posto mi se cini da se (mislim) muskoj galebici par puta zaglavio nokat u gnezdo kada je hteo da sleti sa njega... A i vizuelno mi deluju bas dugacki... Smile
I sta im stavljate u gnezdo? Stavljao sam im travu koju sam sam susio (sto su zebe rado uzimale), pa seno sto se kupuje u radnji, wc papir usitnjen, sve su izbacivale iz gnezda... Sad
Назад на врх Go down
Milan
Admin
Admin
Milan


Број порука : 4633
Join date : 03.03.2009
Age : 48
Локација : Pirot

Japanski galebic (Society finch) - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Japanski galebic (Society finch)   Japanski galebic (Society finch) - Page 2 EmptyFri 25 Jun 2010, 21:48

Imao sam tu sreću da je stara planina blizu Smile Iz sena se birajaju samo trave sa što tanjim listovima.
Назад на врх Go down
smeshko lepushko
Posetilac
Posetilac



Број порука : 14
Join date : 14.03.2010
Age : 40
Локација : Beograd

Japanski galebic (Society finch) - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Japanski galebic (Society finch)   Japanski galebic (Society finch) - Page 2 EmptySun 27 Jun 2010, 01:21

moji i dalje izbacuju sve iz kucice, trava, seno, komadici tkanine...stalno su u kucici, zenka je snela 2 jaja, ali gnezda nema...
Назад на врх Go down
galeb
Član
Član



Број порука : 83
Join date : 29.04.2010
Age : 26
Локација : podgorica

Japanski galebic (Society finch) - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Japanski galebic (Society finch)   Japanski galebic (Society finch) - Page 2 EmptyTue 17 Aug 2010, 14:42

da li bi htjeli japanski galebici lezati na tudja jaja ako jos uvijk nisu snijeli svoja
Назад на врх Go down
ivan83
Član
Član



Број порука : 80
Join date : 13.11.2009
Локација : Krusevac

Japanski galebic (Society finch) - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Japanski galebic (Society finch)   Japanski galebic (Society finch) - Page 2 EmptyTue 17 Aug 2010, 18:34

Pa mozda i bi lude su to ptice, mada ako nemaju nagon tesko da ce tek onako samo da legnu, ali ako se vec spremaju da nose mozda i oce
Назад на врх Go down
Rade_NS
Posetilac
Posetilac



Број порука : 25
Join date : 02.06.2010
Age : 39
Локација : Novi Sad

Japanski galebic (Society finch) - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Japanski galebic (Society finch)   Japanski galebic (Society finch) - Page 2 EmptyWed 18 Aug 2010, 00:20

Probaj, mozda ce i hteti, ali im stavi jajcanu hranu... Sa jacom hranom im "raste" i zelja za mladima... Smile
Makar koliko sam cuo, a i iz mog iskustva... Smile
A i inace su napravljeni da leze na tudjim jajima i brinu o tudjim mladima... Smile
Назад на врх Go down
galeb
Član
Član



Број порука : 83
Join date : 29.04.2010
Age : 26
Локација : podgorica

Japanski galebic (Society finch) - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Japanski galebic (Society finch)   Japanski galebic (Society finch) - Page 2 EmptyThu 19 Aug 2010, 22:31

hvala vam puno ja sam to mislio da uradim jer imam jedan par zeba koje non stop snose jaja kad im se pilad izlegnu oni ih hrane nekih 5-6 dana i na kraju se desi da ih pogaze i ubiju sad im se desilo da su izlegli sedmoro piladi i ja sam srecom 2 koja su trebali da se izlegnu prebacio kod galebica jer su oni u tom trenutku imali 3 neplodna jaja i uspjesno za sada podizu mlade dok je kod zeba prezivjelo samo jedno pile i ono cim je izaslo iz gnijezda nakon nekih sedam dana vidio sam da je zenka snijela 6 jaja sada ih ima sedam a kod tih galebica pod koje planiram da postavim sva jaja sad vec ima jedno tako da mislim da mogu da podmetnem jaja pod njima jer su snijeli jedno jaje
Назад на врх Go down
Rade_NS
Posetilac
Posetilac



Број порука : 25
Join date : 02.06.2010
Age : 39
Локација : Novi Sad

Japanski galebic (Society finch) - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Japanski galebic (Society finch)   Japanski galebic (Society finch) - Page 2 EmptyFri 20 Aug 2010, 12:19

Ne znam koliko je to vremena proslo za sve to sto si nabrojao, ali mogao bi malo da smanjis hranu i da izvadis gnezdo da se malena ne bi preforsirala... Nije normalno da non stop leze toliko jaja... Preforsirace se i umrece... Smile
Назад на врх Go down
smeshko lepushko
Posetilac
Posetilac



Број порука : 14
Join date : 14.03.2010
Age : 40
Локација : Beograd

Japanski galebic (Society finch) - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Japanski galebic (Society finch)   Japanski galebic (Society finch) - Page 2 EmptySat 21 Aug 2010, 15:30

evo ja se vratio sa mora i docekalo me u gnezdu 5 malih galebica...imaju oko 10 dana sada, super napreduju...e sad imam jedan problem selim se u drugi stan za nedelju dana pa me zanima posto moram i njih da prebacim kako da to izvedem da ih ne uplasim i da ne napuste mlade? treba da se voze kolima oko sat vremena...neki predlog?
Назад на врх Go down
galeb
Član
Član



Број порука : 83
Join date : 29.04.2010
Age : 26
Локација : podgorica

Japanski galebic (Society finch) - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Japanski galebic (Society finch)   Japanski galebic (Society finch) - Page 2 EmptySun 22 Aug 2010, 14:02

Rade_NS ::
Ne znam koliko je to vremena proslo za sve to sto si nabrojao, ali mogao bi malo da smanjis hranu i da izvadis gnezdo da se malena ne bi preforsirala... Nije normalno da non stop leze toliko jaja... Preforsirace se i umrece... Smile


ok maknucu jaja i podmetnuti pod galebice ali posto oni imaju sad jedno pile da li smijem micati gnijezdo jer hrane pile i mogu li mozda prestati da ga hrane i samo jos nesto da li bi mogli da mi preporucite neke vitamine za zenku da joj dajem jer je mnogo snosila ja cu im ukljuciti grit zbog kalcijuma da li ima jos nesto da se rastvara u vodu ili tako nesto hvala unaprijed i veliki pozdrav Very Happy Very Happy Very Happy
Назад на врх Go down
Rade_NS
Posetilac
Posetilac



Број порука : 25
Join date : 02.06.2010
Age : 39
Локација : Novi Sad

Japanski galebic (Society finch) - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Japanski galebic (Society finch)   Japanski galebic (Society finch) - Page 2 EmptyMon 23 Aug 2010, 01:10

Dok ne izadje iz gnezda nikako ne pomeraj, kada izadje posle koji dan, nikako odmah taj dan, mozes (po meni) vec izvaditi gnezdo, a oen ce ih hraniti jos narednih dana van gnezda... Smile
A za ono drugo mora neko drugi da ti odgovori posto nisam toliki strucnjak... Ipak ja to radim iz hobija, a i nisam toliko dugo u tome, ovo sto sam rekao je iz nekog mog iskustva... Very Happy
Nadam se da sam uspeo nesto da pomognem... Wink
Назад на врх Go down
galeb
Član
Član



Број порука : 83
Join date : 29.04.2010
Age : 26
Локација : podgorica

Japanski galebic (Society finch) - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Japanski galebic (Society finch)   Japanski galebic (Society finch) - Page 2 EmptyMon 23 Aug 2010, 12:53

hvala vam mnogo ste mi pomogli pile je odavno izashlo iz gnezda tako da mogu gnezdo maknuti. Very Happy Very Happy Very Happy
Назад на врх Go down
Milan
Admin
Admin
Milan


Број порука : 4633
Join date : 03.03.2009
Age : 48
Локација : Pirot

Japanski galebic (Society finch) - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Japanski galebic (Society finch)   Japanski galebic (Society finch) - Page 2 EmptyTue 24 Aug 2010, 01:55

galeb ::
Rade_NS ::
Ne znam koliko je to vremena proslo za sve to sto si nabrojao, ali mogao bi malo da smanjis hranu i da izvadis gnezdo da se malena ne bi preforsirala... Nije normalno da non stop leze toliko jaja... Preforsirace se i umrece... Smile


ok maknucu jaja i podmetnuti pod galebice ali posto oni imaju sad jedno pile da li smijem micati gnijezdo jer hrane pile i mogu li mozda prestati da ga hrane i samo jos nesto da li bi mogli da mi preporucite neke vitamine za zenku da joj dajem jer je mnogo snosila ja cu im ukljuciti grit zbog kalcijuma da li ima jos nesto da se rastvara u vodu ili tako nesto hvala unaprijed i veliki pozdrav Very Happy Very Happy Very Happy
na forumu postoji tema bolesti problemi, postoji tema i o vitaminima i mineralima ima dosta toga da se pročita Smile
Назад на врх Go down
smeshko lepushko
Posetilac
Posetilac



Број порука : 14
Join date : 14.03.2010
Age : 40
Локација : Beograd

Japanski galebic (Society finch) - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Japanski galebic (Society finch)   Japanski galebic (Society finch) - Page 2 EmptyTue 24 Aug 2010, 21:28

smeshko lepushko ::
evo ja se vratio sa mora i docekalo me u gnezdu 5 malih galebica...imaju oko 10 dana sada, super napreduju...e sad imam jedan problem selim se u drugi stan za nedelju dana pa me zanima posto moram i njih da prebacim kako da to izvedem da ih ne uplasim i da ne napuste mlade? treba da se voze kolima oko sat vremena...neki predlog?

Neki savet,predlog?
Назад на врх Go down
Rade_NS
Posetilac
Posetilac



Број порука : 25
Join date : 02.06.2010
Age : 39
Локација : Novi Sad

Japanski galebic (Society finch) - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Japanski galebic (Society finch)   Japanski galebic (Society finch) - Page 2 EmptyWed 25 Aug 2010, 17:28

Meni jedino pada na pamet da ih pokrijes necim i da vozis jako pazljivo i polako da bi se sto manje uznemirili... Smile
Ali stvarno nisam imao takvog iskustva, najvise sam ih vozio 10-tak minuta... Smile
Назад на врх Go down
smeshko lepushko
Posetilac
Posetilac



Број порука : 14
Join date : 14.03.2010
Age : 40
Локација : Beograd

Japanski galebic (Society finch) - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Japanski galebic (Society finch)   Japanski galebic (Society finch) - Page 2 EmptyWed 25 Aug 2010, 19:30

Hvala,to sam i uradio...
Назад на врх Go down
Sponsored content





Japanski galebic (Society finch) - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Japanski galebic (Society finch)   Japanski galebic (Society finch) - Page 2 Empty

Назад на врх Go down
 
Japanski galebic (Society finch)
Назад на врх 
Страна 2 of 3Иди на страну : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Japanski Galebic
» japanski galebici

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
PTICE PEVAČICE - FAUNE EVROPE :: PTICE PEVAČICE :: EGZOTE-
Скочи на: