PTICE PEVAČICE - FAUNE EVROPE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
PTICE PEVAČICE - FAUNE EVROPE

Forum za sve ljubitelje i odgajivače ptica pevačica-Štiglić, kanarinac, zimovka, cajzlić, konopljar, anifla, zelendur,kringl,bastard,krstokljun, slavuj, egzote,zebe, mekokljunci uzgoj, razmnožavanje, genetika, bolesti, lekovi, kavezi, volijere, pesma...
 
HomeHome  PortalPortal  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  ТражиТражи  Региструј сеРегиструј се  Приступи  
Тражи
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
TAKMIČENJA
 https://pticefauneevrope.forumsc.net/t2064-topic#34861  pticefauneevrope.forumsc.net
AKCIJA ŽIVOT JE MRVICA
AKCIJA ŽIVOT JE MRVICA
Latest topics
» order dapoxetine usa
Drveni kavezi, boksovi i letilice - Page 10 EmptySat 13 Jan 2024, 03:22 by LiamynC

» finasteride lymph nodes
Drveni kavezi, boksovi i letilice - Page 10 EmptyWed 22 Nov 2023, 18:03 by LiamynC

» buy priligy in malaysia
Drveni kavezi, boksovi i letilice - Page 10 EmptyMon 20 Nov 2023, 06:16 by LiamynC

» buy dapoxetine 60 mg in india
Drveni kavezi, boksovi i letilice - Page 10 EmptySun 19 Nov 2023, 13:21 by LiamynC

» Pesma štiglića
Drveni kavezi, boksovi i letilice - Page 10 EmptyThu 03 Aug 2023, 01:06 by Jovan0

» CD za školovanje bastarda na pesmu štiglića
Drveni kavezi, boksovi i letilice - Page 10 EmptyWed 15 Feb 2023, 19:43 by Milan

» KLIJAVO SEME za ishranu ptica
Drveni kavezi, boksovi i letilice - Page 10 EmptyWed 15 Feb 2023, 19:40 by Milan

» Prirodna ishrana Stiglica
Drveni kavezi, boksovi i letilice - Page 10 EmptyThu 05 Jan 2023, 19:45 by Milan

» TIGRICE - Melopsittacus Undulatus
Drveni kavezi, boksovi i letilice - Page 10 EmptyThu 05 Jan 2023, 01:23 by Milan

Извештај о извршеном обележавању младих излегнутих птица у сезони 2015.
Drveni kavezi, boksovi i letilice - Page 10 EmptyWed 29 Feb 2012, 17:05 by Milan
У складу са чланом 25. Став 4 и чланом и чланом 26. Правилника о условима држања, начину обележавања и евидентирања дивљих животиња у заточеништву (Службени гласник РС број 86/10) надлежном Министасртву је данас достављен …

[ Full reading ]
Comments: 4
Zbrinjavanje i odgoj mladih slavuja
Drveni kavezi, boksovi i letilice - Page 10 EmptyThu 29 May 2014, 14:19 by Milan
Danas 25.05.2014. godine su deca donela mladunce (najverovatnije slavuja) koje su pronasli u pokosenom grmlju. Krenula je odmah procedura zbrinjavanja i pokusaj da se ptice odrze u zivotu. I pored ogromnog iskustva u rucnom hranjenju ptica, prvi put se srecemo sa " mekokljuncima" tako da je svaka pomoc dobrodosla.

Comments: 0
OBAVEŠTENJE O ODRŽANOM SEMINARU ZA SUDIJE-INSTRUKTORE I OCENJIVAČE ZA PESMU ŠTIGLIĆA
Drveni kavezi, boksovi i letilice - Page 10 EmptySat 29 Mar 2014, 09:17 by Milan
OBAVEŠTENJE
O ODRŽANOM SEMINARU ZA SUDIJE-INSTRUKTORE I OCENJIVAČE ZA PESMU ŠTIGLIĆA

      U Organizaciji Saveza Srbije za očuvanje I odgoj egzotičnih, divljih I zaštićenih životinja I udruženja “Ptice pevačice faune Evrope” za vikend je u  Pirotu održan prvi seminar  za sudije –instruktore I ocenjivače za pesmu štiglića “Balkanika”.
      Nakon donošenja …

[ Full reading ]
Comments: 0
RODOVNIK SAVEZA SRBIJE DEFINISAN ZAKONSKOM REGULATIVOM
Drveni kavezi, boksovi i letilice - Page 10 EmptySat 22 Feb 2014, 00:03 by Milan
Poštovani kolege, odgajivači ptica čast nam je da Vas obavestimo da su naši sastanci sa nadležnim ministarstvima urodili plodom i da  je Rodovnik Saveza Srbije za očuvganje i odgoje egzotičnih , divljih i zaštićenih životinja nakon više od 3 godine zalaganja napokon i zvanično usvojen od nadležnih organa.
         Na ovaj način izdejstvovali smo da svi gradjani Srbije dobiju …

[ Full reading ]
Comments: 1
Dimenzija prstenova-alkica za obeležavanje ptica
Drveni kavezi, boksovi i letilice - Page 10 EmptyFri 03 Sep 2010, 14:28 by Milan
Прилог 2. Правилника о обележавању птица
Судијске организације Савеза Србије за очување и одгој егзоричних, дивљих и заштићених животиња “С.П.А.С.”

Димензије прстенова за обележавање птица и живине

2.00 mm Ružasta astrilda, …

[ Full reading ]
Comments: 1
UDRUŽENJE PTICE PEVAČICE FAUNE EVROPE
Drveni kavezi, boksovi i letilice - Page 10 EmptySat 30 Apr 2011, 13:22 by Milan
Удружење за заштиту, одгој и проучавање птица певачица "ПТИЦЕ ПЕВАЧИЦЕ ФАУНЕ ЕВРОПЕ" јесте невладино, нестраначко и непрофитабилно удружење a циљевима из области заштите , проучавања и одгоја птица певачица …

[ Full reading ]
Comments: 51
OBAVEŠTENJE ALKICE ZA 2017 GODINU
Drveni kavezi, boksovi i letilice - Page 10 EmptyMon 16 Sep 2013, 00:52 by Milan
Pošto po važećim zakonima u Srbiji svaka ptica mora biti obeležena kako bi mogli da je držite, prodajete, menjate, transportujete ili javno izlažete Savez Srbije SPAS će izaći u susret svojim članovima i pomoći im u obeležavanju mladih ptica za 2017 godinu.

Obeležavanje ptica vršiće se u skladu sa zakonima Srbije i po evropskim standardima.
Cena obeležavanja jedne ptice ( …

[ Full reading ]
Comments: 1
Izdavanje RODOVNIKA za ptice
Drveni kavezi, boksovi i letilice - Page 10 EmptyTue 22 Nov 2011, 13:42 by Milan
Obaveštenje

На основу члана 9.  Правилника о обележавању птица Судисјке организације Савеза Србије за очување и одгој егзоричних, дивљих и заштићених животиња “ С.П.А.С. ” одгајивачи који су извршили набавку прстенова …

[ Full reading ]
Comments: 3
Plaćanje članarine udruženju
Drveni kavezi, boksovi i letilice - Page 10 EmptyFri 04 Jan 2013, 13:14 by Milan
Obave

Članarina za 2022 godinu je 1000 din  a plaća se na godišnjem nivou.,[/b] nakon uplate članarine, overenu uplatnicu i pristupnicu šaljete na adresu UDRUŽENJE PTICE PEVAČICE FAUNE EVROPE ul. Vuka Karadžića 6 a /24 18300 Pirot-preporučeno. Obavezno na koverti ostavite svoju adresu u slučaju da pismo zaluta.

članarinu uplaćujete na sledeći žiro račun : br ŽR 220-131917-04


[ Full reading ]
Comments: 1
KAKO POSTATI ČLAN UDRUŽENJA
Drveni kavezi, boksovi i letilice - Page 10 EmptyFri 04 Jan 2013, 12:23 by Milan
Svako ko se slaže sa ciljevima PPFE može postati član udruženja bez obzira gde se nalazi pošto udruženje deluje na prostoru cele Srbije. Dovoljno je da samo popunite pristupnicu i uplatite članarinu Od strane udruženja osmišljene su neke olakšice za sve vas tako da će te o svim aktivnostima udruženja biti odmah obavešteni preko ovog foruma u temama predvidjenim za to, članovi …

[ Full reading ]
Comments: 0
Similar topics
Prijatelji foruma
 pticefauneevrope.forumsc.net  Serbian Biodiversity Portal
Moj ljubimac
Piroćanka Zoo Park KOKI!

 

 Drveni kavezi, boksovi i letilice

Go down 
+61
pedjacure
Rilekson
marconi
DjordjeVet
srdjan vr
žako
pepikg
CELICDEJAN
Ninoslav84
marko_s_ks
suljaga
dalibor vasic
korbach
nenad79
majanole
armin71
BAKI1
slavishab
nenad
Timbrado
vlada2104985
Zokbok988
belobradi
robin
diskus
kostavr..
cirkovi
kostavr.
Dzemal_sa
Gost
kumca
alann
Nikola
popBL
kostavr
ulicni hodac
bogdanik
cajzla
Beba
Миланче
Danijelvr
saša vr
aleks
pticar nis
alexandar
gost1
milos0205
saso78
sasha
ZOKICA
ticar
Luckyboy
Zika
BOCKA
sestoperac
CanaryZone
Бане
Vlada Nish
Steva
Drle
Milan
65 posters
Иди на страну : Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Next
АуторПорука
CELICDEJAN
Član
Član
CELICDEJAN


Број порука : 99
Join date : 29.06.2012
Age : 46
Локација : KRUSEVAC

Drveni kavezi, boksovi i letilice - Page 10 Empty
ПорукаНаслов: letelica za ptice   Drveni kavezi, boksovi i letilice - Page 10 EmptySat 15 Sep 2012, 21:59

Drveni kavezi, boksovi i letilice - Page 10 029ezocenite
Назад на врх Go down
korbach
Zaslužni član
Zaslužni član
korbach


Број порука : 303
Join date : 29.04.2011
Age : 38

Drveni kavezi, boksovi i letilice - Page 10 Empty
ПорукаНаслов: Re: Drveni kavezi, boksovi i letilice   Drveni kavezi, boksovi i letilice - Page 10 EmptySun 16 Sep 2012, 20:24

CELICDEJAN7@GMAIL.COM ::
Drveni kavezi, boksovi i letilice - Page 10 029ezocenite

Super je! Od kog je drveta?




Evo necega sto ja radim ovih dana, 55x35x30

Pozz
Назад на врх Go down
CELICDEJAN
Član
Član
CELICDEJAN


Број порука : 99
Join date : 29.06.2012
Age : 46
Локација : KRUSEVAC

Drveni kavezi, boksovi i letilice - Page 10 Empty
ПорукаНаслов: letelica za ptice   Drveni kavezi, boksovi i letilice - Page 10 EmptySun 16 Sep 2012, 23:35

radjena je od kuvane bukve,1mx40cmx60cm.inace sve radim od bukve i mahagonija.od cega ti radis
Назад на врх Go down
korbach
Zaslužni član
Zaslužni član
korbach


Број порука : 303
Join date : 29.04.2011
Age : 38

Drveni kavezi, boksovi i letilice - Page 10 Empty
ПорукаНаслов: Re: Drveni kavezi, boksovi i letilice   Drveni kavezi, boksovi i letilice - Page 10 EmptyMon 17 Sep 2012, 04:46

Tako je, kuvana bukva je zakon em za rad em je tvrdo drvo. Nisam ja neki profesionalac, imam neki osnovni alat i dosta improvizujem, radim za sebe. Muku mucim za sablon za busenje letvica, imam jedan koji sam napravio od cetvrtaste sipkice, ali njime dobijam samo pravilan razmak izmedju rupica, nemam pravac a stubne busilice ni od korova. Usput, ako neko ima visak sablon, onaj deblji neka se javi.
Koju zicu stavljas? Ja sam uzeo jos pre par godina 10kg neke pocinkovane 1.9mm. Samo se dobro istegne i milina.

Pozz
Назад на врх Go down
CELICDEJAN
Član
Član
CELICDEJAN


Број порука : 99
Join date : 29.06.2012
Age : 46
Локација : KRUSEVAC

Drveni kavezi, boksovi i letilice - Page 10 Empty
ПорукаНаслов: letelica za ptice   Drveni kavezi, boksovi i letilice - Page 10 EmptyMon 17 Sep 2012, 18:49

zicu stavljam pocinkovanu 1,8mm,kad nema moze i 1,9 ili cak i 2mm.sablon ti je najlakse da napravis.mozes od aluminijumskog l profila,ali letvice moraju da ti budu sve na istu debljinu da bi bile lepo izbusene.ja radim letvice na 8mm debljine.ne treba ti stubna za busenje slikacu masinu koju sam napravio pa mozes da je iskopiras.
Назад на врх Go down
korbach
Zaslužni član
Zaslužni član
korbach


Број порука : 303
Join date : 29.04.2011
Age : 38

Drveni kavezi, boksovi i letilice - Page 10 Empty
ПорукаНаслов: Re: Drveni kavezi, boksovi i letilice   Drveni kavezi, boksovi i letilice - Page 10 EmptyMon 17 Sep 2012, 20:02

Postavi i sliku sablona ako ti nije problem. Ja sam uzeo sipku 1x1cm, sasekao jednu stranu da bih dobio zljeb za letvicu u njoj, letvice koristim 9mm. Dobro bi mi dosla neka objasnjenja u vezi svega toga tako da slobodno postavi slike i pisi.

Pozz
Назад на врх Go down
CELICDEJAN
Član
Član
CELICDEJAN


Број порука : 99
Join date : 29.06.2012
Age : 46
Локација : KRUSEVAC

Drveni kavezi, boksovi i letilice - Page 10 Empty
ПорукаНаслов: drveni kavezi,boksovi i letelice   Drveni kavezi, boksovi i letilice - Page 10 EmptyTue 18 Sep 2012, 01:20

pitaj sta god te interesuje,od cega radis fioke za kaveze.ja ih radim od pocinkovanog lima.pozz
Назад на врх Go down
korbach
Zaslužni član
Zaslužni član
korbach


Број порука : 303
Join date : 29.04.2011
Age : 38

Drveni kavezi, boksovi i letilice - Page 10 Empty
ПорукаНаслов: Re: Drveni kavezi, boksovi i letilice   Drveni kavezi, boksovi i letilice - Page 10 EmptyTue 18 Sep 2012, 04:07

Voleo bih da vidim taj sablon. Na fioku stavljam isto taj alu lim, stamparski. Isto tako i na dno kaveza, ili ako je veci kavez onda lesonit
Назад на врх Go down
CELICDEJAN
Član
Član
CELICDEJAN


Број порука : 99
Join date : 29.06.2012
Age : 46
Локација : KRUSEVAC

Drveni kavezi, boksovi i letilice - Page 10 Empty
ПорукаНаслов: Re: Drveni kavezi, boksovi i letilice   Drveni kavezi, boksovi i letilice - Page 10 EmptyWed 26 Sep 2012, 22:01

https://2img.net/r/ihimg/a/img577/9753/017yi.jpg
Назад на врх Go down
korbach
Zaslužni član
Zaslužni član
korbach


Број порука : 303
Join date : 29.04.2011
Age : 38

Drveni kavezi, boksovi i letilice - Page 10 Empty
ПорукаНаслов: Re: Drveni kavezi, boksovi i letilice   Drveni kavezi, boksovi i letilice - Page 10 EmptyThu 27 Sep 2012, 15:02

Da znas da je pametnije napraviti ovako nesto. Daj da vidim i sablon ako imas neku sliku.

Pozz!
Назад на врх Go down
pepikg
Član
Član
pepikg


Број порука : 126
Join date : 15.11.2011
Age : 49
Локација : Kragujevac

Drveni kavezi, boksovi i letilice - Page 10 Empty
ПорукаНаслов: Re: Drveni kavezi, boksovi i letilice   Drveni kavezi, boksovi i letilice - Page 10 EmptyWed 14 Nov 2012, 18:23

Slikano danas,
zavrsio sam sredjivanje ovih bokseva sa 18 kaveza,u kojima se mogu drzati muzjaci pojedinacno, ali i pariti sa kanarinkama,muzjak u sredini a zenke levo i desno, jer se pregrade izmedju kaveza izvlace!
Ovo sam otkupio,ali sam ga prespricao belom bojom 2 puta i vratio mu sjaj.U putanju je puno drvo,nije iverica.Napravljeno je za merak.Kavezi su dovoljno veliki za parenje a opet nisu preveliki za drzanje pevaca posebno.Fioke,stakla ispred.Idealno.Dole je ostava za hranu,gnezda,pribor.Visine je 2.3m,sirine 1.42,dubine 29cm,bez limova i stakla ispred.

Drveni kavezi, boksovi i letilice - Page 10 Bukm


Drveni kavezi, boksovi i letilice - Page 10 Buuk


Drveni kavezi, boksovi i letilice - Page 10 31876618

Назад на врх Go down
CELICDEJAN
Član
Član
CELICDEJAN


Број порука : 99
Join date : 29.06.2012
Age : 46
Локација : KRUSEVAC

Drveni kavezi, boksovi i letilice - Page 10 Empty
ПорукаНаслов: drveni kavezi,boksovi i letelice   Drveni kavezi, boksovi i letilice - Page 10 EmptyWed 14 Nov 2012, 19:36

lepo izgleda,nema sta cheers
Назад на врх Go down
žako
Član
Član
žako


Број порука : 278
Join date : 04.02.2012
Age : 55
Локација : Osijek, RH

Drveni kavezi, boksovi i letilice - Page 10 Empty
ПорукаНаслов: Re: Drveni kavezi, boksovi i letilice   Drveni kavezi, boksovi i letilice - Page 10 EmptyWed 14 Nov 2012, 19:50

Lijepo, lijepo. Je li to rođendanski poklon? Very Happy
Назад на врх Go down
pepikg
Član
Član
pepikg


Број порука : 126
Join date : 15.11.2011
Age : 49
Локација : Kragujevac

Drveni kavezi, boksovi i letilice - Page 10 Empty
ПорукаНаслов: Re: Drveni kavezi, boksovi i letilice   Drveni kavezi, boksovi i letilice - Page 10 EmptyWed 14 Nov 2012, 20:32

Very Happy Zako...otkud si znao,pretpostavljam da mi negde pise u profilu datum. jocolor
Moze se reci da sam castio samog sebe.Bilo je uz to i 10-tak metalnih spoljnih gnezda,pojilice,hranilice,vitamini,gomila plasticnih stajalica,vitaminke i jos kojecega.
Mada sam jos pre nekog vremena ovo kupio,tek sam ovih dana stigao da sve rasklopim,osmirglam i prespricam.Cini se...ali 3 dana od jutra do mraka imalo posla. cyclops
Назад на врх Go down
žako
Član
Član
žako


Број порука : 278
Join date : 04.02.2012
Age : 55
Локација : Osijek, RH

Drveni kavezi, boksovi i letilice - Page 10 Empty
ПорукаНаслов: Re: Drveni kavezi, boksovi i letilice   Drveni kavezi, boksovi i letilice - Page 10 EmptyWed 14 Nov 2012, 20:37

Neka, neka....... Rad se isplatio (jako lijepo uređeno), a na godinu ti želim, do sljedećeg rođendana, da napuniš parilice.
Sretno.
Назад на врх Go down
ulicni hodac
Član
Član
ulicni hodac


Број порука : 170
Join date : 06.10.2009
Age : 50
Локација : Pozarevac

Drveni kavezi, boksovi i letilice - Page 10 Empty
ПорукаНаслов: Re: Drveni kavezi, boksovi i letilice   Drveni kavezi, boksovi i letilice - Page 10 EmptySat 17 Nov 2012, 09:48

fantasticno! Lepo, uredno i funkcionalno. Inace za sve nas koji manjkamo sa prostorom parilice sa pregradom su ubedljivo najbolje resenje.
Назад на врх Go down
Milan
Admin
Admin
Milan


Број порука : 4633
Join date : 03.03.2009
Age : 48
Локација : Pirot

Drveni kavezi, boksovi i letilice - Page 10 Empty
ПорукаНаслов: Re: Drveni kavezi, boksovi i letilice   Drveni kavezi, boksovi i letilice - Page 10 EmptySat 17 Nov 2012, 11:11

Ovo izgleda super.
Назад на врх Go down
srdjan vr
Posetilac
Posetilac
srdjan vr


Број порука : 10
Join date : 03.01.2010
Age : 61
Локација : VRANJE

Drveni kavezi, boksovi i letilice - Page 10 Empty
ПорукаНаслов: Re: Drveni kavezi, boksovi i letilice   Drveni kavezi, boksovi i letilice - Page 10 EmptySat 17 Nov 2012, 13:33

Sa ukusom nema sta,ko je radio prednjice.
Назад на врх Go down
pepikg
Član
Član
pepikg


Број порука : 126
Join date : 15.11.2011
Age : 49
Локација : Kragujevac

Drveni kavezi, boksovi i letilice - Page 10 Empty
ПорукаНаслов: Re: Drveni kavezi, boksovi i letilice   Drveni kavezi, boksovi i letilice - Page 10 EmptySat 17 Nov 2012, 17:04

jeste,ima funkcionalnost,moram samo ove rucke za fioke da vratim u belu boju,bode mi oci crna boja,kad pridjes odvlaci prosto pogled od ptice,vidim samo crne tacke scratch

Ne znam ko je radio prednjice,jer sam ovo kupio,pa se nisam raspitivao.

Ima li neko adresu i telefon proizvodjaca plasticnih hranilica,pojilica,stajalica,treba mi
puno,u istoj boji i ovde je malo skupo da sve kupujem u radnji,
18 hranilica(ove na regalu nisu dobre) u radnji u KG 90din!),12 pojilica,22 stajalice,sve u zutoj boji.
Najgore sto sve to imam samo su sve razlicite boje.
Назад на врх Go down
CELICDEJAN
Član
Član
CELICDEJAN


Број порука : 99
Join date : 29.06.2012
Age : 46
Локација : KRUSEVAC

Drveni kavezi, boksovi i letilice - Page 10 Empty
ПорукаНаслов: drveni kavezi,boksovi i letelice   Drveni kavezi, boksovi i letilice - Page 10 EmptySun 18 Nov 2012, 22:51

http://s19.postimage.org/gc4bnopw3/017.jpgDrveni kavezi, boksovi i letilice - Page 10 017
Назад на врх Go down
pepikg
Član
Član
pepikg


Број порука : 126
Join date : 15.11.2011
Age : 49
Локација : Kragujevac

Drveni kavezi, boksovi i letilice - Page 10 Empty
ПорукаНаслов: Re: Drveni kavezi, boksovi i letilice   Drveni kavezi, boksovi i letilice - Page 10 EmptyMon 19 Nov 2012, 16:58

Nisam video temu sa literaturom o pticama,ili sam negde preskocio.
Kod nas ima jako slabo literature o pevacicama,gde god sam pitao u knjizarama,to je samo Bora Vasic.Iako je dostupno puno toga na internetu,vise volim stampana izdanja.
Pokusavam da dodjem do jedne knjige Duska Matosica-Kanarinci boje,ali je rasprodata,zvao sam i g.Matosica ali nema viska.
Evo nesto od moje zbirke
Drveni kavezi, boksovi i letilice - Page 10 P1013099e

Назад на врх Go down
žako
Član
Član
žako


Број порука : 278
Join date : 04.02.2012
Age : 55
Локација : Osijek, RH

Drveni kavezi, boksovi i letilice - Page 10 Empty
ПорукаНаслов: Re: Drveni kavezi, boksovi i letilice   Drveni kavezi, boksovi i letilice - Page 10 EmptyMon 19 Nov 2012, 17:47

Kakva je ova knjiga "Bolesti i liječenje ptica" ? Nije li malo zastarila?
Назад на врх Go down
pepikg
Član
Član
pepikg


Број порука : 126
Join date : 15.11.2011
Age : 49
Локација : Kragujevac

Drveni kavezi, boksovi i letilice - Page 10 Empty
ПорукаНаслов: Re: Drveni kavezi, boksovi i letilice   Drveni kavezi, boksovi i letilice - Page 10 EmptyMon 19 Nov 2012, 19:28

Apsolutno sam uveren da nije,sve opisane bolesti su poznate i danas,takodje i njihovo lecenje kroz nazive lekova koje u vecini slucajeva imamo da kupimo,a ako nema,napisano je koji lekovi,tj.na kojoj bazi lekovi se koriste za odredjenu bolest.
Licnog sam misljenja da tesko bez veterinara i ispitivanja ptice, mozemo sami odrediti vecinu bolesti kod nasih ptica,vise su nagadjanja,te ovo je,te mozda ono.
Neke prepoznajemo kroz iskustvo,ali vecinu opisanih u knjizi bez rezultata analize ne bih se usudio da sam odredjujem a kamoli lecim.
Назад на врх Go down
DjordjeVet
Član
Član
DjordjeVet


Број порука : 96
Join date : 03.03.2009
Age : 43
Локација : Banja Luka

Drveni kavezi, boksovi i letilice - Page 10 Empty
ПорукаНаслов: Re: Drveni kavezi, boksovi i letilice   Drveni kavezi, boksovi i letilice - Page 10 EmptyMon 19 Nov 2012, 19:41

Pepi, postoji li mogucnost da se ova knjiga o uzgoju stiglica skenira i okaci ovdje?
Назад на врх Go down
pepikg
Član
Član
pepikg


Број порука : 126
Join date : 15.11.2011
Age : 49
Локација : Kragujevac

Drveni kavezi, boksovi i letilice - Page 10 Empty
ПорукаНаслов: Re: Drveni kavezi, boksovi i letilice   Drveni kavezi, boksovi i letilice - Page 10 EmptyMon 19 Nov 2012, 22:46

uh...treba mi puno vremena za to Shocked .pokusacu neki dan kad budem imao vremena,skener mi je spor,a ima dosta strana.
Назад на врх Go down
Sponsored content





Drveni kavezi, boksovi i letilice - Page 10 Empty
ПорукаНаслов: Re: Drveni kavezi, boksovi i letilice   Drveni kavezi, boksovi i letilice - Page 10 Empty

Назад на врх Go down
 
Drveni kavezi, boksovi i letilice
Назад на врх 
Страна 10 of 12Иди на страну : Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Next
 Similar topics
-
» drveni kavezi
» Moji polukruzni drveni kavezi
» kavezi parilice

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
PTICE PEVAČICE - FAUNE EVROPE :: ODGOJ PTICA :: SMESTAJ PTICA-
Скочи на: