PTICE PEVAČICE - FAUNE EVROPE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
PTICE PEVAČICE - FAUNE EVROPE

Forum za sve ljubitelje i odgajivače ptica pevačica-Štiglić, kanarinac, zimovka, cajzlić, konopljar, anifla, zelendur,kringl,bastard,krstokljun, slavuj, egzote,zebe, mekokljunci uzgoj, razmnožavanje, genetika, bolesti, lekovi, kavezi, volijere, pesma...
 
HomeHome  PortalPortal  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  ТражиТражи  Региструј сеРегиструј се  Приступи  
Тражи
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
TAKMIČENJA
 https://pticefauneevrope.forumsc.net/t2064-topic#34861  pticefauneevrope.forumsc.net
AKCIJA ŽIVOT JE MRVICA
AKCIJA ŽIVOT JE MRVICA
Latest topics
» order dapoxetine usa
SOF Srpska ornitološka federacija- laži , prevare i obmane - Page 5 EmptySat 13 Jan 2024, 03:22 by LiamynC

» finasteride lymph nodes
SOF Srpska ornitološka federacija- laži , prevare i obmane - Page 5 EmptyWed 22 Nov 2023, 18:03 by LiamynC

» buy priligy in malaysia
SOF Srpska ornitološka federacija- laži , prevare i obmane - Page 5 EmptyMon 20 Nov 2023, 06:16 by LiamynC

» buy dapoxetine 60 mg in india
SOF Srpska ornitološka federacija- laži , prevare i obmane - Page 5 EmptySun 19 Nov 2023, 13:21 by LiamynC

» Pesma štiglića
SOF Srpska ornitološka federacija- laži , prevare i obmane - Page 5 EmptyThu 03 Aug 2023, 01:06 by Jovan0

» CD za školovanje bastarda na pesmu štiglića
SOF Srpska ornitološka federacija- laži , prevare i obmane - Page 5 EmptyWed 15 Feb 2023, 19:43 by Milan

» KLIJAVO SEME za ishranu ptica
SOF Srpska ornitološka federacija- laži , prevare i obmane - Page 5 EmptyWed 15 Feb 2023, 19:40 by Milan

» Prirodna ishrana Stiglica
SOF Srpska ornitološka federacija- laži , prevare i obmane - Page 5 EmptyThu 05 Jan 2023, 19:45 by Milan

» TIGRICE - Melopsittacus Undulatus
SOF Srpska ornitološka federacija- laži , prevare i obmane - Page 5 EmptyThu 05 Jan 2023, 01:23 by Milan

Извештај о извршеном обележавању младих излегнутих птица у сезони 2015.
SOF Srpska ornitološka federacija- laži , prevare i obmane - Page 5 EmptyWed 29 Feb 2012, 17:05 by Milan
У складу са чланом 25. Став 4 и чланом и чланом 26. Правилника о условима држања, начину обележавања и евидентирања дивљих животиња у заточеништву (Службени гласник РС број 86/10) надлежном Министасртву је данас достављен …

[ Full reading ]
Comments: 4
Zbrinjavanje i odgoj mladih slavuja
SOF Srpska ornitološka federacija- laži , prevare i obmane - Page 5 EmptyThu 29 May 2014, 14:19 by Milan
Danas 25.05.2014. godine su deca donela mladunce (najverovatnije slavuja) koje su pronasli u pokosenom grmlju. Krenula je odmah procedura zbrinjavanja i pokusaj da se ptice odrze u zivotu. I pored ogromnog iskustva u rucnom hranjenju ptica, prvi put se srecemo sa " mekokljuncima" tako da je svaka pomoc dobrodosla.

Comments: 0
OBAVEŠTENJE O ODRŽANOM SEMINARU ZA SUDIJE-INSTRUKTORE I OCENJIVAČE ZA PESMU ŠTIGLIĆA
SOF Srpska ornitološka federacija- laži , prevare i obmane - Page 5 EmptySat 29 Mar 2014, 09:17 by Milan
OBAVEŠTENJE
O ODRŽANOM SEMINARU ZA SUDIJE-INSTRUKTORE I OCENJIVAČE ZA PESMU ŠTIGLIĆA

      U Organizaciji Saveza Srbije za očuvanje I odgoj egzotičnih, divljih I zaštićenih životinja I udruženja “Ptice pevačice faune Evrope” za vikend je u  Pirotu održan prvi seminar  za sudije –instruktore I ocenjivače za pesmu štiglića “Balkanika”.
      Nakon donošenja …

[ Full reading ]
Comments: 0
RODOVNIK SAVEZA SRBIJE DEFINISAN ZAKONSKOM REGULATIVOM
SOF Srpska ornitološka federacija- laži , prevare i obmane - Page 5 EmptySat 22 Feb 2014, 00:03 by Milan
Poštovani kolege, odgajivači ptica čast nam je da Vas obavestimo da su naši sastanci sa nadležnim ministarstvima urodili plodom i da  je Rodovnik Saveza Srbije za očuvganje i odgoje egzotičnih , divljih i zaštićenih životinja nakon više od 3 godine zalaganja napokon i zvanično usvojen od nadležnih organa.
         Na ovaj način izdejstvovali smo da svi gradjani Srbije dobiju …

[ Full reading ]
Comments: 1
Dimenzija prstenova-alkica za obeležavanje ptica
SOF Srpska ornitološka federacija- laži , prevare i obmane - Page 5 EmptyFri 03 Sep 2010, 14:28 by Milan
Прилог 2. Правилника о обележавању птица
Судијске организације Савеза Србије за очување и одгој егзоричних, дивљих и заштићених животиња “С.П.А.С.”

Димензије прстенова за обележавање птица и живине

2.00 mm Ružasta astrilda, …

[ Full reading ]
Comments: 1
UDRUŽENJE PTICE PEVAČICE FAUNE EVROPE
SOF Srpska ornitološka federacija- laži , prevare i obmane - Page 5 EmptySat 30 Apr 2011, 13:22 by Milan
Удружење за заштиту, одгој и проучавање птица певачица "ПТИЦЕ ПЕВАЧИЦЕ ФАУНЕ ЕВРОПЕ" јесте невладино, нестраначко и непрофитабилно удружење a циљевима из области заштите , проучавања и одгоја птица певачица …

[ Full reading ]
Comments: 51
OBAVEŠTENJE ALKICE ZA 2017 GODINU
SOF Srpska ornitološka federacija- laži , prevare i obmane - Page 5 EmptyMon 16 Sep 2013, 00:52 by Milan
Pošto po važećim zakonima u Srbiji svaka ptica mora biti obeležena kako bi mogli da je držite, prodajete, menjate, transportujete ili javno izlažete Savez Srbije SPAS će izaći u susret svojim članovima i pomoći im u obeležavanju mladih ptica za 2017 godinu.

Obeležavanje ptica vršiće se u skladu sa zakonima Srbije i po evropskim standardima.
Cena obeležavanja jedne ptice ( …

[ Full reading ]
Comments: 1
Izdavanje RODOVNIKA za ptice
SOF Srpska ornitološka federacija- laži , prevare i obmane - Page 5 EmptyTue 22 Nov 2011, 13:42 by Milan
Obaveštenje

На основу члана 9.  Правилника о обележавању птица Судисјке организације Савеза Србије за очување и одгој егзоричних, дивљих и заштићених животиња “ С.П.А.С. ” одгајивачи који су извршили набавку прстенова …

[ Full reading ]
Comments: 3
Plaćanje članarine udruženju
SOF Srpska ornitološka federacija- laži , prevare i obmane - Page 5 EmptyFri 04 Jan 2013, 13:14 by Milan
Obave

Članarina za 2022 godinu je 1000 din  a plaća se na godišnjem nivou.,[/b] nakon uplate članarine, overenu uplatnicu i pristupnicu šaljete na adresu UDRUŽENJE PTICE PEVAČICE FAUNE EVROPE ul. Vuka Karadžića 6 a /24 18300 Pirot-preporučeno. Obavezno na koverti ostavite svoju adresu u slučaju da pismo zaluta.

članarinu uplaćujete na sledeći žiro račun : br ŽR 220-131917-04


[ Full reading ]
Comments: 1
KAKO POSTATI ČLAN UDRUŽENJA
SOF Srpska ornitološka federacija- laži , prevare i obmane - Page 5 EmptyFri 04 Jan 2013, 12:23 by Milan
Svako ko se slaže sa ciljevima PPFE može postati član udruženja bez obzira gde se nalazi pošto udruženje deluje na prostoru cele Srbije. Dovoljno je da samo popunite pristupnicu i uplatite članarinu Od strane udruženja osmišljene su neke olakšice za sve vas tako da će te o svim aktivnostima udruženja biti odmah obavešteni preko ovog foruma u temama predvidjenim za to, članovi …

[ Full reading ]
Comments: 0
Prijatelji foruma
 pticefauneevrope.forumsc.net  Serbian Biodiversity Portal
Moj ljubimac
Piroćanka Zoo Park KOKI!

 

 SOF Srpska ornitološka federacija- laži , prevare i obmane

Go down 
+22
Steva
web_dizajn
ogic
drazen
Rasko
alann
ticar
twins
onix
Furla
Karolina
slavishab
kumca
vasa
Gost
Milan
guld
gost1
Mica Vasic
grujo
Zokbok988
ZOKICA
26 posters
Иди на страну : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
АуторПорука
Milan
Admin
Admin
Milan


Број порука : 4633
Join date : 03.03.2009
Age : 48
Локација : Pirot

SOF Srpska ornitološka federacija- laži , prevare i obmane - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: SOF Srpska ornitološka federacija- laži , prevare i obmane   SOF Srpska ornitološka federacija- laži , prevare i obmane - Page 5 EmptyWed 27 Oct 2010, 16:41

onix ::
Milan ::
Hhihihihih, opet neistina, u zakonu se vide samo naši predlozi, imaš predloge zvanično objavljene pa imaš posle mesec dana i objavljen novi pravilnik. E , nije mi bilo teško pa sam za one koji ne vole da čitaju čak i boldovao promenjene članove na naš zahtev.

Što se sastanaka tiče bilo ih je koliko hoćeš, čak je jedan bio i sa pomoćnikom ministra u Pirotu, eto imaš slike i obaveštenja pa čitaj koliko hoćeš ali tu činjenicu nikako nećete moći da izmenite jer ste LAGALI ljude 5 godina kao što ih i sad lažete.


Ma sve ti ja verujem, nego daj da vidimo to napismeno, taj stambilj i ostalo??
Lako je kopirati zakon, boldovti i reci evo ovo smo mi predlozili a oni usvojili, ako treba da s esmejemo, smejacemos e kikikikikiki, nije problem, a sto s elaganja tice, cekam da vidim ono o nelegalnosti sto si izjavio napismeno i onih 40 krivicnih prijava.... Laughing

da lako je kad objaviš šta će biti u pravilniku mesec i nešto dana pre nego što je i napisan:)
Al samo kad si čarobnjak.
Što se ostalog tiče naši članovi su imali prilike da vide taj dokumenat i sve ostale druge, na žalost da sam hteo u životu da budem učitelj i da edukujem svakog radio bi to. Mada u slučaju SOF-a ispalo je da nije dovoljnno samo da ih neki učitelj edukuje (podelili smo biltene i zakone svima pa nas napali da smo izmislili zakon o zaštiti prirode) tu će trebati neko stručnije lice sa SPECIJALNIM sertifikatom. Prijatelju, moj ti je savet da se edukuješ malo i da učiš, nije sramota učiti kad ne znaš nešto bez obzira koliko godina imaš. Sof nema ni statut da pokaže a kamo li neki zvanični doumenat.
Назад на врх Go down
onix
Član
Član



Број порука : 45
Join date : 11.01.2010

SOF Srpska ornitološka federacija- laži , prevare i obmane - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: SOF Srpska ornitološka federacija- laži , prevare i obmane   SOF Srpska ornitološka federacija- laži , prevare i obmane - Page 5 EmptyWed 27 Oct 2010, 16:48

Milan ::
onix ::
Milan ::
Hhihihihih, opet neistina, u zakonu se vide samo naši predlozi, imaš predloge zvanično objavljene pa imaš posle mesec dana i objavljen novi pravilnik. E , nije mi bilo teško pa sam za one koji ne vole da čitaju čak i boldovao promenjene članove na naš zahtev.

Što se sastanaka tiče bilo ih je koliko hoćeš, čak je jedan bio i sa pomoćnikom ministra u Pirotu, eto imaš slike i obaveštenja pa čitaj koliko hoćeš ali tu činjenicu nikako nećete moći da izmenite jer ste LAGALI ljude 5 godina kao što ih i sad lažete.


Ma sve ti ja verujem, nego daj da vidimo to napismeno, taj stambilj i ostalo??
Lako je kopirati zakon, boldovti i reci evo ovo smo mi predlozili a oni usvojili, ako treba da s esmejemo, smejacemos e kikikikikiki, nije problem, a sto s elaganja tice, cekam da vidim ono o nelegalnosti sto si izjavio napismeno i onih 40 krivicnih prijava.... Laughing

da lako je kad objaviš šta će biti u pravilniku mesec i nešto dana pre nego što je i napisan:)
Al samo kad si čarobnjak.
Što se ostalog tiče naši članovi su imali prilike da vide taj dokumenat i sve ostale druge, na žalost da sam hteo u životu da budem učitelj i da edukujem svakog radio bi to. Mada u slučaju SOF-a ispalo je da nije dovoljnno samo da ih neki učitelj edukuje (podelili smo biltene i zakone svima pa nas napali da smo izmislili zakon o zaštiti prirode) tu će trebati neko stručnije lice sa SPECIJALNIM sertifikatom. Prijatelju, moj ti je savet da se edukuješ malo i da učiš, nije sramota učiti kad ne znaš nešto bez obzira koliko godina imaš. Sof nema ni statut da pokaže a kamo li neki zvanični doumenat.



Nema statut, xaxaxxaxa. E moj prijatelju o cemu li mi ovde govorimo. Ne znam zasto ovo radite ali pokusavate da se tolko uzdignete a da nekoga spustite , to je cudo jedno... Sto se edukacije tice imamo mi odlicnioh strucnjaka, koji sude po svetu, neki cak i po pet puta, jel si gledao mozda ti 5 svetska prvenstva na disku barem, d ane pricam uzivo, jel si posetio neku medju nanrodnu izlozbu mozda?

Ovako se ne uzdize udruzenje, vec postenim radom i svojim zaslugama, nikako drugacije, samo istimom i proverenim informacijama...

Назад на врх Go down
ZOKICA
Član
Član
ZOKICA


Број порука : 131
Join date : 09.03.2009
Age : 34
Локација : Nis

SOF Srpska ornitološka federacija- laži , prevare i obmane - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: SOF Srpska ornitološka federacija- laži , prevare i obmane   SOF Srpska ornitološka federacija- laži , prevare i obmane - Page 5 EmptyWed 27 Oct 2010, 16:51

SOF Srpska ornitološka federacija- laži , prevare i obmane - Page 5 30083118250188217103107

NIje valjda da je i ministar bio na sastanku Smile
Onix mišiću mali vrati se u rupicu iz koje ti samo brčići vire Smile
Назад на врх Go down
onix
Član
Član



Број порука : 45
Join date : 11.01.2010

SOF Srpska ornitološka federacija- laži , prevare i obmane - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: SOF Srpska ornitološka federacija- laži , prevare i obmane   SOF Srpska ornitološka federacija- laži , prevare i obmane - Page 5 EmptyWed 27 Oct 2010, 16:56

ZOKICA ::
SOF Srpska ornitološka federacija- laži , prevare i obmane - Page 5 30083118250188217103107

NIje valjda da je i ministar bio na sastanku Smile
Onix mišiću mali vrati se u rupicu iz koje ti samo brčići vire Smile



Jao bas su lepo isali , ova gospoda, ali kolko vidim sva ova deca su clanovi SOF-a..... Izvinite imam dobru moc zapazanja, ne vidim ni jednog clana PPFE..... Laughing


Zokice ajde u rupicu dok te opet ne trebaju zapomoc, ali neuspesnu.... Zelit cika macor...... Wink
Назад на врх Go down
ZOKICA
Član
Član
ZOKICA


Број порука : 131
Join date : 09.03.2009
Age : 34
Локација : Nis

SOF Srpska ornitološka federacija- laži , prevare i obmane - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: SOF Srpska ornitološka federacija- laži , prevare i obmane   SOF Srpska ornitološka federacija- laži , prevare i obmane - Page 5 EmptyWed 27 Oct 2010, 17:00

Imam molbu od administracije da ne iznosim sve stvari koje sam saznao za sad. Iz nekog razloga ne odgovara im da se problem proširuje i da se iznosi još dokaza za laži SOF-a.
Za sad neću da pišem na temi a kako vidim nema ni potrebe jer se javljaju neki i sami sebe brukaju pa i SOF koji predstavljaju.
Sledeći krug biće još žešći, ako mi dozvoli administracija, kao u krimi seriji, pričaćemo raznim krivičnim delima iz nadležnosti privrednog kriminala.
Administraciju kao i čelnike PPFE molim da već jednom zauzmu stav a ne da se izvlače. Odlučite se već jednom ili se svim pravnim sredstvima udara po SOF-u jer su prekršili mogo zakona ili se i vi zavucite kao i oni u mišju rupu i čekajte da drugi odradi posao umesto vas.
Назад на врх Go down
onix
Član
Član



Број порука : 45
Join date : 11.01.2010

SOF Srpska ornitološka federacija- laži , prevare i obmane - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: SOF Srpska ornitološka federacija- laži , prevare i obmane   SOF Srpska ornitološka federacija- laži , prevare i obmane - Page 5 EmptyWed 27 Oct 2010, 17:01

ZOKICA ::
Imam molbu od administracije da ne iznosim sve stvari koje sam saznao za sad. Iz nekog razloga ne odgovara im da se problem proširuje i da se iznosi još dokaza za laži SOF-a.
Za sad neću da pišem na temi a kako vidim nema ni potrebe jer se javljaju neki i sami sebe brukaju pa i SOF koji predstavljaju.
Sledeći krug biće još žešći, ako mi dozvoli administracija, kao u krimi seriji, pričaćemo raznim krivičnim delima iz nadležnosti privrednog kriminala.
Administraciju kao i čelnike PPFE molim da već jednom zauzmu stav a ne da se izvlače. Odlučite se već jednom ili se svim pravnim sredstvima udara po SOF-u jer su prekršili mogo zakona ili se i vi zavucite kao i oni u mišju rupu i čekajte da drugi odradi posao umesto vas.


Xaxaxxaxa, dobar si Mi..... tj. Zokice... BRavo, samo napred , svom silom , srljaj u propast...... Laughing
Назад на врх Go down
Karolina
Član
Član
Karolina


Број порука : 120
Join date : 02.08.2010

SOF Srpska ornitološka federacija- laži , prevare i obmane - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: SOF Srpska ornitološka federacija- laži , prevare i obmane   SOF Srpska ornitološka federacija- laži , prevare i obmane - Page 5 EmptyWed 27 Oct 2010, 17:03

onix ::
ZOKICA ::
SOF Srpska ornitološka federacija- laži , prevare i obmane - Page 5 30083118250188217103107

NIje valjda da je i ministar bio na sastanku Smile
Onix mišiću mali vrati se u rupicu iz koje ti samo brčići vire Smile



Jao bas su lepo isali , ova gospoda, ali kolko vidim sva ova deca su clanovi SOF-a..... Izvinite imam dobru moc zapazanja, ne vidim ni jednog clana PPFE..... Laughing


Zokice ajde u rupicu dok te opet ne trebaju zapomoc, ali neuspesnu.... Zelit cika macor...... Wink


Haj ti Oniks lepo na tv duel sa svim dokazima i papirinama pa da vidimo tu tvoju ubedjenost i sigurnost u validnost tvojih uverenja !!
Назад на врх Go down
onix
Član
Član



Број порука : 45
Join date : 11.01.2010

SOF Srpska ornitološka federacija- laži , prevare i obmane - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: SOF Srpska ornitološka federacija- laži , prevare i obmane   SOF Srpska ornitološka federacija- laži , prevare i obmane - Page 5 EmptyWed 27 Oct 2010, 17:05

Karolina ::
onix ::
ZOKICA ::
SOF Srpska ornitološka federacija- laži , prevare i obmane - Page 5 30083118250188217103107

NIje valjda da je i ministar bio na sastanku Smile
Onix mišiću mali vrati se u rupicu iz koje ti samo brčići vire Smile



Jao bas su lepo isali , ova gospoda, ali kolko vidim sva ova deca su clanovi SOF-a..... Izvinite imam dobru moc zapazanja, ne vidim ni jednog clana PPFE..... Laughing


Zokice ajde u rupicu dok te opet ne trebaju zapomoc, ali neuspesnu.... Zelit cika macor...... Wink


Haj ti Oniks lepo na tv duel sa svim dokazima i papirinama pa da vidimo tu tvoju ubedjenost i sigurnost u validnost tvojih uverenja !!


Pa jelk sma reko DA. SAmo ga SASA nesto nema, da cujem termin i vreme, ja sma potvrdio, sa svim dokazima , tu sma ja...

Ali se SASA ne javlja... I Molim zatermin ranije da mi se javi , reko sma svoje slobodno vreme, cekam vas, i cekam onaj odgovor od SASE????

Odoh sada, vreme mi je isteklo, do sledeceg kucanja prijatno !
Назад на врх Go down
ZOKICA
Član
Član
ZOKICA


Број порука : 131
Join date : 09.03.2009
Age : 34
Локација : Nis

SOF Srpska ornitološka federacija- laži , prevare i obmane - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: SOF Srpska ornitološka federacija- laži , prevare i obmane   SOF Srpska ornitološka federacija- laži , prevare i obmane - Page 5 EmptyWed 27 Oct 2010, 17:07

Mišiću jadni i uplašeni, ta dečica nisu članovi SOF-a na zidu iza im se vidi poster. A članove PPFE i ne možeš videti iz te rupice u kojoj se kriješ.
Mada, ja sam član SOF-a al samo na papiru za sad, dok se ne promene neke stvari i neki ljudi.
Назад на врх Go down
Karolina
Član
Član
Karolina


Број порука : 120
Join date : 02.08.2010

SOF Srpska ornitološka federacija- laži , prevare i obmane - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: SOF Srpska ornitološka federacija- laži , prevare i obmane   SOF Srpska ornitološka federacija- laži , prevare i obmane - Page 5 EmptyWed 27 Oct 2010, 17:14

ZOKICA ::
Mišiću jadni i uplašeni, ta dečica nisu članovi SOF-a na zidu iza im se vidi poster. A članove PPFE i ne možeš videti iz te rupice u kojoj se kriješ.
Mada, ja sam član SOF-a al samo na papiru za sad, dok se ne promene neke stvari i neki ljudi.

Hahaha kao u komediji ! Samo nezna jadnik na koga udara moze da mu pukne njuska od lupanja , a brcici izgleda mu nesluze za ono sto treba posto sam ustanovila da i nema mozga !!! MISLILA SAM NA ONIKSA !!! drugima izvinjenje za nekulturne reci !!
Назад на врх Go down
Milan
Admin
Admin
Milan


Број порука : 4633
Join date : 03.03.2009
Age : 48
Локација : Pirot

SOF Srpska ornitološka federacija- laži , prevare i obmane - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: SOF Srpska ornitološka federacija- laži , prevare i obmane   SOF Srpska ornitološka federacija- laži , prevare i obmane - Page 5 EmptyWed 27 Oct 2010, 17:15

Saša, sada ću da iskoristim svoje pravo i kao predsednik udruženja javno ću da te iskritikujem za ovo što si uradio. Ako već pozivaš nekog na TV DUEL, neka bude bar tvog ranga ili približno, Kulić Slobodan recimo ili bar potpresednik SOF-a ( i ne znam ko je :)a ne da zoveš nekog potrčka koji ni svoje ime ne sme da napiše:)
Jao...zemljo Srbijo hahahahhahaha

Kao adminstrator foruma mogu samo da se zahvalim svima koji su ovu temu učinili interesantnom. Zahvaljujući onixu i sličnima tema je izašla na sam vrh Google pretraživača. Pošto je prva po redu kad god ukucate SOF dobijete temu Srpska ornitološka federacija laži obmane i prevare. Hvala VAM što ste pomogli da što više ljudi bude u mogućnosti da pročita sve ovo.
Назад на врх Go down
Gost
Zaslužni član
Zaslužni član
Gost


Број порука : 910
Join date : 03.03.2009
Age : 61
Локација : KRALJEVO

SOF Srpska ornitološka federacija- laži , prevare i obmane - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: SOF Srpska ornitološka federacija- laži , prevare i obmane   SOF Srpska ornitološka federacija- laži , prevare i obmane - Page 5 EmptyWed 27 Oct 2010, 17:21

Onix, javljam ti za termin čim ugovorim TV emisiju. Sa velikim nestrpljenjem očekujem ovu, nadam se, dobronamernu i nadasve korisnu prigodu za rad dobra svih ptičara u Srbiji.
Назад на врх Go down
Gost
Zaslužni član
Zaslužni član
Gost


Број порука : 910
Join date : 03.03.2009
Age : 61
Локација : KRALJEVO

SOF Srpska ornitološka federacija- laži , prevare i obmane - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: SOF Srpska ornitološka federacija- laži , prevare i obmane   SOF Srpska ornitološka federacija- laži , prevare i obmane - Page 5 EmptyWed 27 Oct 2010, 17:41

Ja se izvinjavam prededniku PPFE ali nisam pročitao prethodni post. Jednostavno nisam više mogao da izdržim ovakve sulude izjave i tvrdnje pojedinaca. Napominjem da sam još pre mesec i više dana isto tako preko svih raspoloživih medija otvoreno pozvao čelnike SOF-a na jednu ovakvu TV emisiju i niko mi se nikada nije javio. Zato sam prinuđen da bilo koga iz SOF-a, koji ima hrabrosti pozovem na ovakvu duel emisiju, da narod vidi i shvati ko je ko.
Bojim se samo da posle ne ispadne da dotični nije imao ovlašćenje da govori u ime SOF-a, te ga ovom prilikom molim da po mogućstvu ponese ovlašćenje, potpisano i pečatirano od strane SOF-a. U koliko ne može da nabavi to ovlašćenje neka pošalje ili povede sa sobom nekoga ko ima to ovlašćenje, jer mi ne pada na pamet da raspravljam i raspredam priču sa nekim ko nije validan za ovakve stvari.
Назад на врх Go down
Karolina
Član
Član
Karolina


Број порука : 120
Join date : 02.08.2010

SOF Srpska ornitološka federacija- laži , prevare i obmane - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: SOF Srpska ornitološka federacija- laži , prevare i obmane   SOF Srpska ornitološka federacija- laži , prevare i obmane - Page 5 EmptyWed 27 Oct 2010, 18:19

SAŠA ::
Ja se izvinjavam prededniku PPFE ali nisam pročitao prethodni post. Jednostavno nisam više mogao da izdržim ovakve sulude izjave i tvrdnje pojedinaca. Napominjem da sam još pre mesec i više dana isto tako preko svih raspoloživih medija otvoreno pozvao čelnike SOF-a na jednu ovakvu TV emisiju i niko mi se nikada nije javio. Zato sam prinuđen da bilo koga iz SOF-a, koji ima hrabrosti pozovem na ovakvu duel emisiju, da narod vidi i shvati ko je ko.
Bojim se samo da posle ne ispadne da dotični nije imao ovlašćenje da govori u ime SOF-a, te ga ovom prilikom molim da po mogućstvu ponese ovlašćenje, potpisano i pečatirano od strane SOF-a. U koliko ne može da nabavi to ovlašćenje neka pošalje ili povede sa sobom nekoga ko ima to ovlašćenje, jer mi ne pada na pamet da raspravljam i raspredam priču sa nekim ko nije validan za ovakve stvari.


I ja koristim ovu priliku da se izvinim onima koje sam mozda uvredila ne namerno ali hormoni rade li rade . Doticni je ocito za cilj imao da napravi pometnju med nama , da ce uskoro da se vrati neverujem mada da priznam lagala bi ako bih izjavila da to nezelim . Svako njegovo naprazno lupetanje , nama na cast njima na stetu . Nas je istomisljenika sve vise i bito je da imamo poverenje jedno u drugo . a ovi takoreci padobranci , ni kad nece doci pameti jer im je inteligencija na naj manjem mogucem nivou .
Назад на врх Go down
onix
Član
Član



Број порука : 45
Join date : 11.01.2010

SOF Srpska ornitološka federacija- laži , prevare i obmane - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: SOF Srpska ornitološka federacija- laži , prevare i obmane   SOF Srpska ornitološka federacija- laži , prevare i obmane - Page 5 EmptyWed 27 Oct 2010, 19:40

Milan ::
Saša, sada ću da iskoristim svoje pravo i kao predsednik udruženja javno ću da te iskritikujem za ovo što si uradio. Ako već pozivaš nekog na TV DUEL, neka bude bar tvog ranga ili približno, Kulić Slobodan recimo ili bar potpresednik SOF-a ( i ne znam ko je :)a ne da zoveš nekog potrčka koji ni svoje ime ne sme da napiše:)
Jao...zemljo Srbijo hahahahhahaha

Kao adminstrator foruma mogu samo da se zahvalim svima koji su ovu temu učinili interesantnom. Zahvaljujući onixu i sličnima tema je izašla na sam vrh Google pretraživača. Pošto je prva po redu kad god ukucate SOF dobijete temu Srpska ornitološka federacija laži obmane i prevare. Hvala VAM što ste pomogli da što više ljudi bude u mogućnosti da pročita sve ovo.


Hvala Bogu d apostoje ovakvi jos dosta kao ja.... KAd budete nekad bili u nekoj jakoj organizaciji ili nekom avezu ond amozete pricati, vi mislite da sada ljudi vide nesto lose u SOF-u jok, vide da manipulisete i pricate sve bez osnova....

Milane slabo poznbajes cinove i rangove, SASA u rangu Kulica , SASA j=nije bio ni na jednoj vecoj izlozbi a KULIC sudio % svetska prvenstva , XAXXAXAXAXAXXAXAXAX, JAO BREEEE, LJUDI MOJIII, BAS SE NASMEJAH POSLE VECERE LEPO....

Za emisiju, javite na bvreme i sada ovde napisite koja televizija je u pitanju, i koja emisija, jer ne pada mi na pamet da idem u neko selo gde gledaju dvbe babe i tome slicno,s amo sirok auditorijum , da ljudi vide , u tri recenice ce svima biti jasno stya vi hjocete i ko ste vi i sta ste.... KAd ste vec poceli da se silite misici , da vam macor pokaze ko vozi traktor ko otvara kapiju, ako cemo po narodnom....

A SASU molim da napise, one odgovre koja sam postavio da ljudima bude jasno ko je i sta je, ???

Hvala unapred.
Назад на врх Go down
Gost
Zaslužni član
Zaslužni član
Gost


Број порука : 910
Join date : 03.03.2009
Age : 61
Локација : KRALJEVO

SOF Srpska ornitološka federacija- laži , prevare i obmane - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: SOF Srpska ornitološka federacija- laži , prevare i obmane   SOF Srpska ornitološka federacija- laži , prevare i obmane - Page 5 EmptyWed 27 Oct 2010, 20:46

Malo si se prešao " prujatelju" Onix, ako si mislio da ću se spustiti na tvoj nivo i na ovakav način voditi neku debatu. Nikome, a najmanje takvima kao što si ti ( bez ikakvih generalija), ne iznosim svoje lićne podatke. Oni koji treba da ih znaju, već ih znaju ili se kao ljudu predstave pa tek onda od mene zatraže moje generalije, ako ih one zanimaju.
Pokušaj, ako to možeš, da se suzdržiš kojekakvih epiteta i da moje lično ime izbegavaš u bilo kojem kontekstu. Biće prilike da kažeš šta imaš, ako i imaš bilo šta da kažeš.
Moje pitanje je bilo jako jednostavno: Da li si ovlašćen da javno govoriš u ime SOF -a?
Назад на врх Go down
onix
Član
Član



Број порука : 45
Join date : 11.01.2010

SOF Srpska ornitološka federacija- laži , prevare i obmane - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: SOF Srpska ornitološka federacija- laži , prevare i obmane   SOF Srpska ornitološka federacija- laži , prevare i obmane - Page 5 EmptyWed 27 Oct 2010, 21:18

SAŠA ::
Malo si se prešao " prujatelju" Onix, ako si mislio da ću se spustiti na tvoj nivo i na ovakav način voditi neku debatu. Nikome, a najmanje takvima kao što si ti ( bez ikakvih generalija), ne iznosim svoje lićne podatke. Oni koji treba da ih znaju, već ih znaju ili se kao ljudu predstave pa tek onda od mene zatraže moje generalije, ako ih one zanimaju.
Pokušaj, ako to možeš, da se suzdržiš kojekakvih epiteta i da moje lično ime izbegavaš u bilo kojem kontekstu. Biće prilike da kažeš šta imaš, ako i imaš bilo šta da kažeš.
Moje pitanje je bilo jako jednostavno: Da li si ovlašćen da javno govoriš u ime SOF -a?



Nema problema, nema ljutis. Ja sam za sve , samo nisam za laz i netacne informacije koje pokusavaju da se plasiraju bez predhodne proivere.
Sutra sam sluzbeno u Kraljevu, pa cu se raspitati, sve sto bude trebalo saznacu, to bar danas nije nikakv problem. Nikad se ja ne predjem uvek sam korak ispred, tako u zivoptu tako i u poslu, zato sam ovde gde jesam.

Opet rekoh, termin moze onaj koji sma zakazao, ali d acujem prvo televiziju. o malim necu da razgovaram uopste i o studiju u nekoj supi, to me ne interesuje.

Ja sam prvi postavio pitanja, kad dobijem odgovore od tebe, vides sve sto te bude interesovalo, ovlascenja, legitimacije i slicno. Laughing
Назад на врх Go down
Gost
Zaslužni član
Zaslužni član
Gost


Број порука : 910
Join date : 03.03.2009
Age : 61
Локација : KRALJEVO

SOF Srpska ornitološka federacija- laži , prevare i obmane - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: SOF Srpska ornitološka federacija- laži , prevare i obmane   SOF Srpska ornitološka federacija- laži , prevare i obmane - Page 5 EmptyWed 27 Oct 2010, 21:34

Pošto si sutra u Kraljevu ne bi bilo loše da se vidimo i uživo dogovorimo o svemu. Žao mi je što nisi ostavio svoju privatnu adresu da mogu da ti pošaljem svoj broj telefona, ali ako si zaista zainteresovan za jedan zreo i ozbiljan razgovor verujem da ćeš lako naći moje podatke koji su dostupni pa da mi se javiš.
Očekujem tvoj poziv u toku sutrašnjeg dana.
Назад на врх Go down
onix
Član
Član



Број порука : 45
Join date : 11.01.2010

SOF Srpska ornitološka federacija- laži , prevare i obmane - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: SOF Srpska ornitološka federacija- laži , prevare i obmane   SOF Srpska ornitološka federacija- laži , prevare i obmane - Page 5 EmptyWed 27 Oct 2010, 21:54

Da, slazem se. Sutra sam u Kraljevu sluzbeno, posle toga idem dalje. Ako stignem samo cu se raspitati o tebi, jer u rodnom estu najbolje mozes saznati ko je kakav, tu se nista ne moze izbeci sakriti, a ako ne uspem , nacicu te u adresaru SOF-a, tamo te ima , koliko sam upucen i koliko sam mogao da saznam za ova dva dana.



Razgovor ce biti kao sto smo se dogovorili na televiziji, javno i transparentno da svi cuju i ivde. Ocekujem da mi kazes koja ce televizija biti da bi znao i da dogovorimo termin.
Назад на врх Go down
Gost
Zaslužni član
Zaslužni član
Gost


Број порука : 910
Join date : 03.03.2009
Age : 61
Локација : KRALJEVO

SOF Srpska ornitološka federacija- laži , prevare i obmane - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: SOF Srpska ornitološka federacija- laži , prevare i obmane   SOF Srpska ornitološka federacija- laži , prevare i obmane - Page 5 EmptyWed 27 Oct 2010, 22:04

Sve ćeš blagovremeno saznati u vezi televizije. NIšta ne brini, bićeš apsolutno zadovoljan time, samo dok ja utanačim termin. Bilo bi sasvim normalno da se sutra nađemo, ako ti nešto ne kriješ i kao dva odrasla čoveka pogledamo u oči i upoznamo a ne kao deca da se krijemo iza nekih nikova i nadimaka. Ja, kao što i sam vidiš svoje ime ne krijem i ničega se ne bojim. Ako su ti namere iskrene i poštene ajde da se nađemo sutra. Tačno je - imaš moje podatke u adresaru.
Назад на врх Go down
onix
Član
Član



Број порука : 45
Join date : 11.01.2010

SOF Srpska ornitološka federacija- laži , prevare i obmane - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: SOF Srpska ornitološka federacija- laži , prevare i obmane   SOF Srpska ornitološka federacija- laži , prevare i obmane - Page 5 EmptyWed 27 Oct 2010, 22:23

SAŠA ::
Sve ćeš blagovremeno saznati u vezi televizije. NIšta ne brini, bićeš apsolutno zadovoljan time, samo dok ja utanačim termin. Bilo bi sasvim normalno da se sutra nađemo, ako ti nešto ne kriješ i kao dva odrasla čoveka pogledamo u oči i upoznamo a ne kao deca da se krijemo iza nekih nikova i nadimaka. Ja, kao što i sam vidiš svoje ime ne krijem i ničega se ne bojim. Ako su ti namere iskrene i poštene ajde da se nađemo sutra. Tačno je - imaš moje podatke u adresaru.


Ok SASA, sada mi vec delujes kao pristojan, normalan i ok covek, danas sa onim porukama si delovao dosta drugacije, i mislio da konverzaciju zavrsimo odmah u startu , ali sada je vec drugacije.

Za sutra ne mogu nista sa sigrunoscu da ti obecam, imam nekog posla da zavrsim, pa posle s jednim prijateljam da se vidim, ako sve to zavrsim u neko dogledno radno vreme, nije problem bar na kafu da se vidimo. Ali jos nista ne znam, tek kad budem tamo videcu sta me ceka i koliki poso.

Ako ne ostaje televizija i uzivo duelisanje. Samo termin ranije obavezno.


Назад на врх Go down
Milan
Admin
Admin
Milan


Број порука : 4633
Join date : 03.03.2009
Age : 48
Локација : Pirot

SOF Srpska ornitološka federacija- laži , prevare i obmane - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: SOF Srpska ornitološka federacija- laži , prevare i obmane   SOF Srpska ornitološka federacija- laži , prevare i obmane - Page 5 EmptyThu 28 Oct 2010, 00:19

Saša ne gubi vreme sa ovakvima, vidiš da se uplašio jadan da ni ime svoje ne sme da kaže nego samo vrti okolo i priča nepovezano. Što se adresara tiče ima tamo mnogo imena , prezimena i oznaka Smile
Dosta njih su se do sad pojavljivali govoreći u ime SOF-a neovlašćeno i lažući ljude, prosto mi po nekad i žao tog Kulića i ostalih iz rukovodstva kad vidim kakvi u njihovo ime govore.
Normalno, izjave ovakvih ljudi nikad neću uzimati za ozbiljno. Samo se zezamo sa njima da povećamo popularnost sajta Smile

Žalosno je to što SOF bar u nekoj trećerazrednoj emisiji u nekoj ŠUPI ili nekom selu u Južnoj Srbiji nije javno iskazao bilo koji svoj stav.
A zahvaljujući upravo ovakvim i njima sličnima smo i došli u ovu situaciju.
Назад на врх Go down
Milan
Admin
Admin
Milan


Број порука : 4633
Join date : 03.03.2009
Age : 48
Локација : Pirot

SOF Srpska ornitološka federacija- laži , prevare i obmane - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: SOF Srpska ornitološka federacija- laži , prevare i obmane   SOF Srpska ornitološka federacija- laži , prevare i obmane - Page 5 EmptyThu 28 Oct 2010, 01:37

Milan ::

Što se ostalog tiče naši članovi su imali prilike da vide taj dokumenat i sve ostale druge, na žalost da sam hteo u životu da budem učitelj i da edukujem svakog radio bi to. Mada u slučaju SOF-a ispalo je da nije dovoljnno samo da ih neki učitelj edukuje (podelili smo biltene i zakone svima pa nas napali da smo izmislili zakon o zaštiti prirode) tu će trebati neko stručnije lice sa SPECIJALNIM sertifikatom. Prijatelju, moj ti je savet da se edukuješ malo i da učiš, nije sramota učiti kad ne znaš nešto bez obzira koliko godina imaš. Sof nema ni statut da pokaže a kamo li neki zvanični doumenat.
U prilog ove tvrdnje navodi sledeće činjenice. 19.01.2010. godine uputili smo zvanični zahteva SOF u za prijem u SAVEZ ( za koji smo mislili da je legalan).
Do dana današnjeg nisu nam dostavili ni jedan dokumenat iako su bili u obavezi. Svoj statut nisu dostavili zvanično ni drugim kandidatima za članstvo.
Lično sam zvao Slobodana Kulića i još januara meseca zahtevao da nam dostave statut a kad to nije uradjeno i nekoliko meseci nakon toga zvao sam još nekoliko puta te me je Kulić nakon toga uputio da se javim Aleksandru Jovanoviću predsedniku društva "GAJ" i da od njega kao sekretara saveza tražim statut. To sam uradio ali mi je gospodin Jovanović rekao da nemaju validni primerak statuta za sad i da nije u mogućnosti da mi isti dostavi ali da može da mi mailom dostavi nacrt statuta koji nije zvaničan čisto da vidimo o čemu se radi.
O zapisniku sa sastanka upravnog odbora SOF-a, zapisniku sa skupštine i svoj ostaloj dokumentaciji koju su bili u obavezi da dostave neću ni da govorim. Insistirao sam i na tim stvarima i još pre nekoliko meseci mi je Kulić Slobodan rekao da će sva pismena dostaviti što naravno niko nije učinio. Zvao sam čak i Paju Tumbasa, preko dva sata smo pričali telefonom i isti je rekoa da se plaši da ćemo morati preko suda da ostavrimo svoja prava jer ALEKSANDAR JOVANOVIĆ vuče na svoju stranu i ne radi posao koji mu je poveren.

Od JANUARA 2010. pa do danas nismo dobili ni jedan zvanični dokumenat od strane Srpske ornitološke federacije, nismo čak ni pozvani na skupštinu na kojoj smo učestvovali već smo za nju saznali od drugih članica pa je naš predstavnik otišao nepozvan.
Ja se samo pitam, kako je moguće da se u jednoj organizaciji koja je ozbiljna dešavaju ovakvi propusti i ko za njih treba da odgovara.
Назад на врх Go down
web_dizajn
Posetilac
Posetilac
web_dizajn


Број порука : 3
Join date : 17.08.2010

SOF Srpska ornitološka federacija- laži , prevare i obmane - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: SOF Srpska ornitološka federacija- laži , prevare i obmane   SOF Srpska ornitološka federacija- laži , prevare i obmane - Page 5 EmptyThu 28 Oct 2010, 02:05

https://2img.net/r/ihimizer/img9/3835/36058751.jpg


Dobro Veche Dame i Gospodo kao sto vidite na slici da je tema na prvom mestu u Google pretraživaču tako da ceo svet kad ukuca SOF- Srpska Ornitoloska Federacija može da pročita iz prve ruke čime se bave.
Назад на врх Go down
Milan
Admin
Admin
Milan


Број порука : 4633
Join date : 03.03.2009
Age : 48
Локација : Pirot

SOF Srpska ornitološka federacija- laži , prevare i obmane - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: SOF Srpska ornitološka federacija- laži , prevare i obmane   SOF Srpska ornitološka federacija- laži , prevare i obmane - Page 5 EmptyThu 28 Oct 2010, 03:59

Kad sam već pomenuo sastanak naše tročlane delegacije sa predsednikom SOF-a Slobodanom Kulićem u leskovcu ( o čemu ste i zvanično obavešteni na forumu) ne mogu a da ne iznesem još jedan detalj razgovora a koji se tiče članova našeg foruma.
Lično sam skrenuo pažnju Slobodanu Kuliću na štetno delovanje nekih pojedinaca koji govore u ime SOF-a pri čemu nam je rekao da niko od njih nije ovlašćen da daje bilo kakve izjave u vezi sa radom SOF-a. Skrenuta mu je pažnja na neke izjave Radojičić Nenda alijas ptičar niš, nenad 86 onix ili kako već, roberta tomeka alijas roby, rtomek ili kako već i drugih svima nama poznatih koji su pisali sve i svašta na forumumima pri čemu se Kulić Slobodan ogradio od takvih izjava pa čak je bio i prilično ljut pa smo morali da mu i damo adrese foruma i pokažemo tekstove pri čemu je konstatacija bila da ne obraćamo pažnju na Radojičića jer je nezreo i pravi gluposti kao i da se jedva provukao na ispitu za sudiju jer su mu progledali kroz prste. Na kraju je obećao da će lično rešiti to sa njima. Naravno, celokupni razgovor vodjen je u kući Slobodana Kulića pred njegovom suprugom i pred naša tri člana delegacije, trajao je više sati, čak smo napravili i neke video zapise i snimke uz odobrenje vlasnika kuće.

Ostali detalji višečasovnog razgovora kao i drugi materjal sa sastanka za sad nije bitan Smile
Назад на врх Go down
Sponsored content





SOF Srpska ornitološka federacija- laži , prevare i obmane - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: SOF Srpska ornitološka federacija- laži , prevare i obmane   SOF Srpska ornitološka federacija- laži , prevare i obmane - Page 5 Empty

Назад на врх Go down
 
SOF Srpska ornitološka federacija- laži , prevare i obmane
Назад на врх 
Страна 5 of 7Иди на страну : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
PTICE PEVAČICE - FAUNE EVROPE :: BORBA ZA LEGALIZACIJU UZGOJA PTICA FAUNE EVROPE-
Скочи на: