PTICE PEVAČICE - FAUNE EVROPE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
PTICE PEVAČICE - FAUNE EVROPE

Forum za sve ljubitelje i odgajivače ptica pevačica-Štiglić, kanarinac, zimovka, cajzlić, konopljar, anifla, zelendur,kringl,bastard,krstokljun, slavuj, egzote,zebe, mekokljunci uzgoj, razmnožavanje, genetika, bolesti, lekovi, kavezi, volijere, pesma...
 
HomeHome  PortalPortal  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  ТражиТражи  Региструј сеРегиструј се  Приступи  
Тражи
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
TAKMIČENJA
 https://pticefauneevrope.forumsc.net/t2064-topic#34861  pticefauneevrope.forumsc.net
AKCIJA ŽIVOT JE MRVICA
AKCIJA ŽIVOT JE MRVICA
Latest topics
» order dapoxetine usa
pol stiglice - Page 12 EmptySat 13 Jan 2024, 03:22 by LiamynC

» finasteride lymph nodes
pol stiglice - Page 12 EmptyWed 22 Nov 2023, 18:03 by LiamynC

» buy priligy in malaysia
pol stiglice - Page 12 EmptyMon 20 Nov 2023, 06:16 by LiamynC

» buy dapoxetine 60 mg in india
pol stiglice - Page 12 EmptySun 19 Nov 2023, 13:21 by LiamynC

» Pesma štiglića
pol stiglice - Page 12 EmptyThu 03 Aug 2023, 01:06 by Jovan0

» CD za školovanje bastarda na pesmu štiglića
pol stiglice - Page 12 EmptyWed 15 Feb 2023, 19:43 by Milan

» KLIJAVO SEME za ishranu ptica
pol stiglice - Page 12 EmptyWed 15 Feb 2023, 19:40 by Milan

» Prirodna ishrana Stiglica
pol stiglice - Page 12 EmptyThu 05 Jan 2023, 19:45 by Milan

» TIGRICE - Melopsittacus Undulatus
pol stiglice - Page 12 EmptyThu 05 Jan 2023, 01:23 by Milan

Извештај о извршеном обележавању младих излегнутих птица у сезони 2015.
pol stiglice - Page 12 EmptyWed 29 Feb 2012, 17:05 by Milan
У складу са чланом 25. Став 4 и чланом и чланом 26. Правилника о условима држања, начину обележавања и евидентирања дивљих животиња у заточеништву (Службени гласник РС број 86/10) надлежном Министасртву је данас достављен …

[ Full reading ]
Comments: 4
Zbrinjavanje i odgoj mladih slavuja
pol stiglice - Page 12 EmptyThu 29 May 2014, 14:19 by Milan
Danas 25.05.2014. godine su deca donela mladunce (najverovatnije slavuja) koje su pronasli u pokosenom grmlju. Krenula je odmah procedura zbrinjavanja i pokusaj da se ptice odrze u zivotu. I pored ogromnog iskustva u rucnom hranjenju ptica, prvi put se srecemo sa " mekokljuncima" tako da je svaka pomoc dobrodosla.

Comments: 0
OBAVEŠTENJE O ODRŽANOM SEMINARU ZA SUDIJE-INSTRUKTORE I OCENJIVAČE ZA PESMU ŠTIGLIĆA
pol stiglice - Page 12 EmptySat 29 Mar 2014, 09:17 by Milan
OBAVEŠTENJE
O ODRŽANOM SEMINARU ZA SUDIJE-INSTRUKTORE I OCENJIVAČE ZA PESMU ŠTIGLIĆA

      U Organizaciji Saveza Srbije za očuvanje I odgoj egzotičnih, divljih I zaštićenih životinja I udruženja “Ptice pevačice faune Evrope” za vikend je u  Pirotu održan prvi seminar  za sudije –instruktore I ocenjivače za pesmu štiglića “Balkanika”.
      Nakon donošenja …

[ Full reading ]
Comments: 0
RODOVNIK SAVEZA SRBIJE DEFINISAN ZAKONSKOM REGULATIVOM
pol stiglice - Page 12 EmptySat 22 Feb 2014, 00:03 by Milan
Poštovani kolege, odgajivači ptica čast nam je da Vas obavestimo da su naši sastanci sa nadležnim ministarstvima urodili plodom i da  je Rodovnik Saveza Srbije za očuvganje i odgoje egzotičnih , divljih i zaštićenih životinja nakon više od 3 godine zalaganja napokon i zvanično usvojen od nadležnih organa.
         Na ovaj način izdejstvovali smo da svi gradjani Srbije dobiju …

[ Full reading ]
Comments: 1
Dimenzija prstenova-alkica za obeležavanje ptica
pol stiglice - Page 12 EmptyFri 03 Sep 2010, 14:28 by Milan
Прилог 2. Правилника о обележавању птица
Судијске организације Савеза Србије за очување и одгој егзоричних, дивљих и заштићених животиња “С.П.А.С.”

Димензије прстенова за обележавање птица и живине

2.00 mm Ružasta astrilda, …

[ Full reading ]
Comments: 1
UDRUŽENJE PTICE PEVAČICE FAUNE EVROPE
pol stiglice - Page 12 EmptySat 30 Apr 2011, 13:22 by Milan
Удружење за заштиту, одгој и проучавање птица певачица "ПТИЦЕ ПЕВАЧИЦЕ ФАУНЕ ЕВРОПЕ" јесте невладино, нестраначко и непрофитабилно удружење a циљевима из области заштите , проучавања и одгоја птица певачица …

[ Full reading ]
Comments: 51
OBAVEŠTENJE ALKICE ZA 2017 GODINU
pol stiglice - Page 12 EmptyMon 16 Sep 2013, 00:52 by Milan
Pošto po važećim zakonima u Srbiji svaka ptica mora biti obeležena kako bi mogli da je držite, prodajete, menjate, transportujete ili javno izlažete Savez Srbije SPAS će izaći u susret svojim članovima i pomoći im u obeležavanju mladih ptica za 2017 godinu.

Obeležavanje ptica vršiće se u skladu sa zakonima Srbije i po evropskim standardima.
Cena obeležavanja jedne ptice ( …

[ Full reading ]
Comments: 1
Izdavanje RODOVNIKA za ptice
pol stiglice - Page 12 EmptyTue 22 Nov 2011, 13:42 by Milan
Obaveštenje

На основу члана 9.  Правилника о обележавању птица Судисјке организације Савеза Србије за очување и одгој егзоричних, дивљих и заштићених животиња “ С.П.А.С. ” одгајивачи који су извршили набавку прстенова …

[ Full reading ]
Comments: 3
Plaćanje članarine udruženju
pol stiglice - Page 12 EmptyFri 04 Jan 2013, 13:14 by Milan
Obave

Članarina za 2022 godinu je 1000 din  a plaća se na godišnjem nivou.,[/b] nakon uplate članarine, overenu uplatnicu i pristupnicu šaljete na adresu UDRUŽENJE PTICE PEVAČICE FAUNE EVROPE ul. Vuka Karadžića 6 a /24 18300 Pirot-preporučeno. Obavezno na koverti ostavite svoju adresu u slučaju da pismo zaluta.

članarinu uplaćujete na sledeći žiro račun : br ŽR 220-131917-04


[ Full reading ]
Comments: 1
KAKO POSTATI ČLAN UDRUŽENJA
pol stiglice - Page 12 EmptyFri 04 Jan 2013, 12:23 by Milan
Svako ko se slaže sa ciljevima PPFE može postati član udruženja bez obzira gde se nalazi pošto udruženje deluje na prostoru cele Srbije. Dovoljno je da samo popunite pristupnicu i uplatite članarinu Od strane udruženja osmišljene su neke olakšice za sve vas tako da će te o svim aktivnostima udruženja biti odmah obavešteni preko ovog foruma u temama predvidjenim za to, članovi …

[ Full reading ]
Comments: 0
Similar topics
Prijatelji foruma
 pticefauneevrope.forumsc.net  Serbian Biodiversity Portal
Moj ljubimac
Piroćanka Zoo Park KOKI!

 

 pol stiglice

Go down 
+72
enab
lepotica cana
CELICDEJAN
robes
vjeko
mashan90
crnitica
drvetmed
pepikg
Rilekson
bric bric
Damir
žako
valter
dalibor vasic
nenad79
drakceJA
pedjacure
slavishab
sasko
from
goran70
laza76
BAKI1
jigor
NebojsaB
sugubinac
Furla
jevca5
Dax BG
lujo
dzordz82
vucjanacc
kima
diskus
Canary Martin
Zokbok988
raskokat
Ivica
nenad grujic
Gost
ogic
stiglic
Steva
ivan83
Бане
čolić
sale1977
Dejan79
stefanos7
bogdanik
Daeen
pticar nis
sasaznas
g0g0 1
belobradi
Zac16
Миланче
alann
IGOR 72
ZOKICA
Maki
Zika
ticar
DjordjeVet
sestoperac
Drle
milos0205
Petar
gost1
Luckyboy
Milan
76 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13, 14, 15  Next
АуторПорука
dalibor vasic
Član
Član
dalibor vasic


Број порука : 298
Join date : 03.08.2011
Age : 29
Локација : Cicevac, Srbija

pol stiglice - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: pol stiglice   pol stiglice - Page 12 EmptyWed 15 Feb 2012, 15:56

Milan ::
Ne može se koristiti jedan kriterijum prilikom ocene pola štiglića ( sa izuzetkom pesme Smile ) najbolje je da se zna što više razlika koje se sve pogledaju. Do skora smo svi gledali samo masku i brkove o spoju krila ili "žutom percetu" nije bilo ni govora. Sada znamo da ima i ženki sa jakom maskom i sa crnim brkovima kao i obratno

Da, ko zna šta je sve uticalo na to, ali znam da ima toga sad. Nailazio sam kod ljudi, pogledam pticu, ni mužijak ni ženka...
Назад на врх Go down
žako
Član
Član
žako


Број порука : 278
Join date : 04.02.2012
Age : 55
Локација : Osijek, RH

pol stiglice - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: pol stiglice   pol stiglice - Page 12 EmptyMon 20 Feb 2012, 15:27

Evo par slika stiglica.
Zanima me jesam li dobro odredio koje je cura, a koji je dečko.....?

Muzjak
pol stiglice - Page 12 Muzjak-1


Muzjak u letu, a zenka iza na kavezu
pol stiglice - Page 12 Muzjak-u-letu


Zenka
pol stiglice - Page 12 Zenka-1
pol stiglice - Page 12 Zenka-2


Zenka lijevo - muzjak desno
pol stiglice - Page 12 Zenka-lijevo-i-muzjak-de
Назад на врх Go down
Damir
Član
Član
Damir


Број порука : 72
Join date : 11.03.2011
Age : 29
Локација : Cicevac

pol stiglice - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: pol stiglice   pol stiglice - Page 12 EmptyMon 20 Feb 2012, 15:47

ako te ne mrzi pohvataj ih,i slikaj jednog po jednog rasiri krila rep itd...da bi bili 100% sigurni sta je muzijak a sta zenka...pozdrav cheers
Назад на врх Go down
bric bric
Član
Član
bric bric


Број порука : 77
Join date : 09.02.2012
Age : 62
Локација : BLIZU VAS

pol stiglice - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: pol stiglice   pol stiglice - Page 12 EmptyMon 20 Feb 2012, 16:49

stiglici sto su ti sami u kafezu ..su zenkice ...i na drugoj slici gde imas po dva stiglica u kafezu ....levi su muski i dasno zenke

mozda gresim ali ja tako mislim da je
Назад на врх Go down
Damir
Član
Član
Damir


Број порука : 72
Join date : 11.03.2011
Age : 29
Локација : Cicevac

pol stiglice - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: pol stiglice   pol stiglice - Page 12 EmptyMon 20 Feb 2012, 17:05

Po masci koliko sam upoznat su zenkice...ali dok ne pregledao krila,brkove...bolje neka skika pa cemo videti
pozdrav cheers
Назад на врх Go down
valter
Zaslužni član
Zaslužni član
valter


Број порука : 305
Join date : 10.02.2012
Age : 41
Локација : Cicevac

pol stiglice - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: pol stiglice   pol stiglice - Page 12 EmptyMon 20 Feb 2012, 23:58

dzordz82 ::
ma mislim ona perca sa belim!! ima sva perca u repu ali samo na levu stranu jedno perce sa belim i to je to!! imam stiglice i sa po tri na obe strane i sa po dva ali ovo mi prvi da ima samo jedno i to na jednu stranu
prijatelju ja sam imao sa jedan spiler na repu ehtra stiglic moye da bude dobar i nemora zavisi od mnogo stvari itd pozz....
Назад на врх Go down
žako
Član
Član
žako


Број порука : 278
Join date : 04.02.2012
Age : 55
Локација : Osijek, RH

pol stiglice - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: pol stiglice   pol stiglice - Page 12 EmptyTue 21 Feb 2012, 13:08

Evo sada malo boljih slika, pa mi pomozite odrediti spol.


PRVA ptica (6 slika)
pol stiglice - Page 12 1
pol stiglice - Page 12 2
pol stiglice - Page 12 3
pol stiglice - Page 12 4
pol stiglice - Page 12 5
pol stiglice - Page 12 6


DRUGA ptica (6 slika)
pol stiglice - Page 12 7
pol stiglice - Page 12 8
pol stiglice - Page 12 9
pol stiglice - Page 12 10
pol stiglice - Page 12 11
pol stiglice - Page 12 12
Назад на врх Go down
dalibor vasic
Član
Član
dalibor vasic


Број порука : 298
Join date : 03.08.2011
Age : 29
Локација : Cicevac, Srbija

pol stiglice - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: pol stiglice   pol stiglice - Page 12 EmptyTue 21 Feb 2012, 16:32

Mislim da je druga mužijak, 90%, a za prvu ne mogu da potvrdim ništa mada navodi na ženku...
P.S.jedan savet, kada slikate krilo ptici, neka vam neko pomogne pri tome, kod štiglića je važno pogledati početak krila tako reći u ,,ramenu,, baš tu gde ste prekrili palcem...

Pozdrav! cheers
Назад на врх Go down
Damir
Član
Član
Damir


Број порука : 72
Join date : 11.03.2011
Age : 29
Локација : Cicevac

pol stiglice - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: pol stiglice   pol stiglice - Page 12 EmptyTue 21 Feb 2012, 17:19

na prwoj slici zenka je 100%,brkovi se vide da su sivi a i potiljak navodi na zenku za drugu sliku nisam siguran.... pozdrav cheers
Назад на врх Go down
žako
Član
Član
žako


Број порука : 278
Join date : 04.02.2012
Age : 55
Локација : Osijek, RH

pol stiglice - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: pol stiglice   pol stiglice - Page 12 EmptyTue 21 Feb 2012, 20:47

Hvala Dalibore i Damire. Znači, imam par. Sada još samo treba čekati april, da se i dokažu.
Ako nije tajna po čemu ste točno zaključili, po kojoj slici? Meni u stvari, kada sam sada malo više čitao o tome, liče na ženke, al očito za procjenu treba biti i dosta iskustva.
Назад на врх Go down
dalibor vasic
Član
Član
dalibor vasic


Број порука : 298
Join date : 03.08.2011
Age : 29
Локација : Cicevac, Srbija

pol stiglice - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: pol stiglice   pol stiglice - Page 12 EmptyTue 21 Feb 2012, 23:38

žako ::
Hvala Dalibore i Damire. Znači, imam par. Sada još samo treba čekati april, da se i dokažu.
Ako nije tajna po čemu ste točno zaključili, po kojoj slici? Meni u stvari, kada sam sada malo više čitao o tome, liče na ženke, al očito za procjenu treba biti i dosta iskustva.


Prva slika:Jasno se vide sivkasti(beli brkovi) ne može to svako da prepozna ali ko ima malo bolje oko zapazi detalje Wink
onda, maska joj ne prelazi preko oka, crni venac koji ide ka leđima nije jako crn, već ima po njemu beline i sivkast je, kod mužijaka mora da bude jako crn, i zadnje što bih najviše voleo da vidim to su krila, ali ih ne vidim lepo od vašeg prsta, ovo što ste slikali krila i nije od neke pomoći.
Druga slika:Jako crni brkovi, maska prelazi preko oka, crni venac koji se pruža ka leđima je jako crn, i naravno ni kod njega se ne vide lepo krila, tj.ono što treba. Imate par, pa srećno i sve najbolje! cheers
Назад на врх Go down
Rilekson
Član
Član



Број порука : 151
Join date : 05.01.2012

pol stiglice - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: pol stiglice   pol stiglice - Page 12 EmptyWed 22 Feb 2012, 00:15

[quote="žako"]Evo par slika stiglica.
Zanima me jesam li dobro odredio koje je cura, a koji je dečko.....?
quote]

Pol im nije nijedan do jadan. Umrljane bukvalno od glave do pete izmetom i polomljenih letnih pera.
Kreni od strane 1 ovog topica koji ima preko 30 strana pa ce ti se sve razjasniti i sto se izgleda i pola tice. Ralzliciti polovi jesu potreban je ali ne i dovoljan uslov, za uspesno parenje. Ovim tvojim pticama u tome moze pomoci samo majcica priroda, a ti se do sledeci jeseni naoruzaj znanjem, strpljenjem i karakteristicnim predstavnicima vrste, pa ce ti se ptice mozda zahvaliti svojim potomstvom.
Pozdravljam te!
Назад на врх Go down
pepikg
Član
Član
pepikg


Број порука : 126
Join date : 15.11.2011
Age : 49
Локација : Kragujevac

pol stiglice - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: pol stiglice   pol stiglice - Page 12 EmptyWed 22 Feb 2012, 00:47

Osim sto su ti prljave ptice,mislim da su ovo obadve zenke.da ne zapocinjem polemiku,imam pomalo iskustva,pusti ovo u prirodu da se povrati i ocisti.
Назад на врх Go down
žako
Član
Član
žako


Број порука : 278
Join date : 04.02.2012
Age : 55
Локација : Osijek, RH

pol stiglice - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: pol stiglice   pol stiglice - Page 12 EmptyWed 22 Feb 2012, 01:34

Hvala na objašnjenju, a i na kritikama. Nisam niti bio optimističan da će biti nešto ove godine, ali nije žurba. Drago mi je samo da su različitog spola. Pročitao sam o uzgoju negdje do 35 stranice, tako da sam sada negdje na pola. Za njih sam se počeo interesirati prije nekih petnaestak dana i sada već ponešto znam o njima. Vidim i ja da im je perje u vrlo lošem stanju. Mislim da se nisu baš pošteno ni izmitarili. Moram im dati da se okupaju, pa će odmah biti lijepši. Negdje sam pročitao da se u vodu za kupanje može staviti malo jabučnog octa. Je li to istina ili....?
Назад на врх Go down
Rilekson
Član
Član



Број порука : 151
Join date : 05.01.2012

pol stiglice - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: pol stiglice   pol stiglice - Page 12 EmptyWed 22 Feb 2012, 02:13

žako ::
Hvala na objašnjenju, a i na kritikama.

Ja stvarno nisam zeleo da komentarisem pol, narocito ne posle Dalibora, koji jeste mali ali svasta zna o pticama, ali malo manje o fotoaparatima, blicevima i ISO vrednostima koji su krivi sto sve na fotkama nije bas onako kako stvarno jeste. (Uzgred, blicevi su pogubni za oči ptica).
Pogledaj taj koren krila da li je crn ili kod svetlijih ptica crno-maslinasto zelen kod muzjaka, a braon pepeljast kod zenki.
Sirce se stavlja u vodu oko cep jabukovog sirceta na 1 L vode, mozes staviti i cen belog luka da odstoji u toku noci u toj vodi. Samo nikad se ptica u tim "mirišljavim" vodicama ne okupa lepo kao u obicnoj vodi, namirise je samo tako.

Pozdrav
Назад на врх Go down
Milan
Admin
Admin
Milan


Број порука : 4633
Join date : 03.03.2009
Age : 48
Локација : Pirot

pol stiglice - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: pol stiglice   pol stiglice - Page 12 EmptyWed 22 Feb 2012, 07:10

Obe ženke.
Назад на врх Go down
žako
Član
Član
žako


Број порука : 278
Join date : 04.02.2012
Age : 55
Локација : Osijek, RH

pol stiglice - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: pol stiglice   pol stiglice - Page 12 EmptyWed 22 Feb 2012, 11:15

Milan me je opet bocnuo i morao sam ponovno vidjeti još jednom....
Sada bih i ja sa svojim znanjem rekao da su to ipak obje ženke, a vas prave znalce molim za potvrdu ili demanti.

PRVA ptica
pol stiglice - Page 12 13



DRUGA ptica
pol stiglice - Page 12 14
Назад на врх Go down
bric bric
Član
Član
bric bric


Број порука : 77
Join date : 09.02.2012
Age : 62
Локација : BLIZU VAS

pol stiglice - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: pol stiglice   pol stiglice - Page 12 EmptyWed 22 Feb 2012, 13:30

i na obe slike ....su mama huanita flower ...mislim zenke
Назад на врх Go down
žako
Član
Član
žako


Број порука : 278
Join date : 04.02.2012
Age : 55
Локација : Osijek, RH

pol stiglice - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: pol stiglice   pol stiglice - Page 12 EmptyWed 22 Feb 2012, 14:11

Krasno... affraid Mislio sam imati jedan par, a sada ću morati kupit još dva dečka da cure ne budu same. Smile
Назад на врх Go down
pepikg
Član
Član
pepikg


Број порука : 126
Join date : 15.11.2011
Age : 49
Локација : Kragujevac

pol stiglice - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: pol stiglice   pol stiglice - Page 12 EmptyWed 22 Feb 2012, 15:10

Rekoh ti.
Gledaj krupne ptice,sa cisto crnim delovima oko glave,iznad samog kljuna dlake(perca) moraju biti jasno crna.Bas do samog kljuna sa gornje strane,ako nisi vec shvatio.i crvena boja mora preci ivicu oka skroz.
Iako uvek postoje dileme ovo je jedan najsigurniji nacin,ostalo je iskustvo.
Назад на врх Go down
pepikg
Član
Član
pepikg


Број порука : 126
Join date : 15.11.2011
Age : 49
Локација : Kragujevac

pol stiglice - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: ?   pol stiglice - Page 12 EmptyWed 22 Feb 2012, 15:15

gde ima inace u osjeku pijaca sa pticama,radnja neka itd,da li isto kao kod nas iznose vikendom negde da prodaj,buvljak?.Dolazim cesto tamo,sad sam bio pre 20-tak dana,zena mi iz Belog manastira,ali nigde nisam video tamo pticara, a ptica inace po polju na hiljade.Da li se negde moze kupiti nesto od ptica,kanarinci itd?
Назад на врх Go down
žako
Član
Član
žako


Број порука : 278
Join date : 04.02.2012
Age : 55
Локација : Osijek, RH

pol stiglice - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: pol stiglice   pol stiglice - Page 12 EmptyWed 22 Feb 2012, 15:59

Bude nedjeljom obavezno na auto-pijacu. Sada je bilo dosta hladno pa je bilo zatišje. Al, evo toplih dana, pa će se i ptičari pojaviti. Bude papiga (tigrice, nimfe, rozele, penanta, pjevajućih, rozekolisa, fišera i sl). a nešto i ptica (australske zebe, i nepto kanarinaca).
Назад на врх Go down
žako
Član
Član
žako


Број порука : 278
Join date : 04.02.2012
Age : 55
Локација : Osijek, RH

pol stiglice - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: pol stiglice   pol stiglice - Page 12 EmptyWed 22 Feb 2012, 16:11

Evo sam dobio primjedbu od jednog gospodina da sam stavio dvije slike od iste ptice i stvarno. Izmješao sam slike prilikom stavljanja na internet.
Ovim se putem ispričavam svima.

Evo druge ptice

pol stiglice - Page 12 15

Oprostite još jednom.
Назад на врх Go down
Damir
Član
Član
Damir


Број порука : 72
Join date : 11.03.2011
Age : 29
Локација : Cicevac

pol stiglice - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: pol stiglice   pol stiglice - Page 12 EmptyWed 22 Feb 2012, 17:05

Ovo je muzijak,ali sacekaj neko od iskusnijih da ti odgovori,mozda nisam u pravu
Назад на врх Go down
Damir
Član
Član
Damir


Број порука : 72
Join date : 11.03.2011
Age : 29
Локација : Cicevac

pol stiglice - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: pol stiglice   pol stiglice - Page 12 EmptyWed 22 Feb 2012, 19:57

Ovaj par sam odabrao za parenje,da li sam pogodio polove

Levo muzijak,desno zenka
pol stiglice - Page 12 P2220207

Muzijak
pol stiglice - Page 12 P2220187

Zenka
pol stiglice - Page 12 P2220203
Назад на врх Go down
Sponsored content





pol stiglice - Page 12 Empty
ПорукаНаслов: Re: pol stiglice   pol stiglice - Page 12 Empty

Назад на врх Go down
 
pol stiglice
Назад на врх 
Страна 12 of 15Иди на страну : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13, 14, 15  Next
 Similar topics
-
» parilice za stiglice
» HRANA ZA PTICE BLATTNER
» SLIKE VASIH STIGLICA

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
PTICE PEVAČICE - FAUNE EVROPE :: PTICE PEVAČICE :: ŠTIGLIĆ ( Carduelis Carduelis)-
Скочи на: