PTICE PEVAČICE - FAUNE EVROPE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
PTICE PEVAČICE - FAUNE EVROPE

Forum za sve ljubitelje i odgajivače ptica pevačica-Štiglić, kanarinac, zimovka, cajzlić, konopljar, anifla, zelendur,kringl,bastard,krstokljun, slavuj, egzote,zebe, mekokljunci uzgoj, razmnožavanje, genetika, bolesti, lekovi, kavezi, volijere, pesma...
 
HomeHome  PortalPortal  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  ТражиТражи  Региструј сеРегиструј се  Приступи  
Тражи
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
TAKMIČENJA
 https://pticefauneevrope.forumsc.net/t2064-topic#34861  pticefauneevrope.forumsc.net
AKCIJA ŽIVOT JE MRVICA
AKCIJA ŽIVOT JE MRVICA
Latest topics
» order dapoxetine usa
Odvajanje mladih - Page 2 EmptySat 13 Jan 2024, 03:22 by LiamynC

» finasteride lymph nodes
Odvajanje mladih - Page 2 EmptyWed 22 Nov 2023, 18:03 by LiamynC

» buy priligy in malaysia
Odvajanje mladih - Page 2 EmptyMon 20 Nov 2023, 06:16 by LiamynC

» buy dapoxetine 60 mg in india
Odvajanje mladih - Page 2 EmptySun 19 Nov 2023, 13:21 by LiamynC

» Pesma štiglića
Odvajanje mladih - Page 2 EmptyThu 03 Aug 2023, 01:06 by Jovan0

» CD za školovanje bastarda na pesmu štiglića
Odvajanje mladih - Page 2 EmptyWed 15 Feb 2023, 19:43 by Milan

» KLIJAVO SEME za ishranu ptica
Odvajanje mladih - Page 2 EmptyWed 15 Feb 2023, 19:40 by Milan

» Prirodna ishrana Stiglica
Odvajanje mladih - Page 2 EmptyThu 05 Jan 2023, 19:45 by Milan

» TIGRICE - Melopsittacus Undulatus
Odvajanje mladih - Page 2 EmptyThu 05 Jan 2023, 01:23 by Milan

Извештај о извршеном обележавању младих излегнутих птица у сезони 2015.
Odvajanje mladih - Page 2 EmptyWed 29 Feb 2012, 17:05 by Milan
У складу са чланом 25. Став 4 и чланом и чланом 26. Правилника о условима држања, начину обележавања и евидентирања дивљих животиња у заточеништву (Службени гласник РС број 86/10) надлежном Министасртву је данас достављен …

[ Full reading ]
Comments: 4
Zbrinjavanje i odgoj mladih slavuja
Odvajanje mladih - Page 2 EmptyThu 29 May 2014, 14:19 by Milan
Danas 25.05.2014. godine su deca donela mladunce (najverovatnije slavuja) koje su pronasli u pokosenom grmlju. Krenula je odmah procedura zbrinjavanja i pokusaj da se ptice odrze u zivotu. I pored ogromnog iskustva u rucnom hranjenju ptica, prvi put se srecemo sa " mekokljuncima" tako da je svaka pomoc dobrodosla.

Comments: 0
OBAVEŠTENJE O ODRŽANOM SEMINARU ZA SUDIJE-INSTRUKTORE I OCENJIVAČE ZA PESMU ŠTIGLIĆA
Odvajanje mladih - Page 2 EmptySat 29 Mar 2014, 09:17 by Milan
OBAVEŠTENJE
O ODRŽANOM SEMINARU ZA SUDIJE-INSTRUKTORE I OCENJIVAČE ZA PESMU ŠTIGLIĆA

      U Organizaciji Saveza Srbije za očuvanje I odgoj egzotičnih, divljih I zaštićenih životinja I udruženja “Ptice pevačice faune Evrope” za vikend je u  Pirotu održan prvi seminar  za sudije –instruktore I ocenjivače za pesmu štiglića “Balkanika”.
      Nakon donošenja …

[ Full reading ]
Comments: 0
RODOVNIK SAVEZA SRBIJE DEFINISAN ZAKONSKOM REGULATIVOM
Odvajanje mladih - Page 2 EmptySat 22 Feb 2014, 00:03 by Milan
Poštovani kolege, odgajivači ptica čast nam je da Vas obavestimo da su naši sastanci sa nadležnim ministarstvima urodili plodom i da  je Rodovnik Saveza Srbije za očuvganje i odgoje egzotičnih , divljih i zaštićenih životinja nakon više od 3 godine zalaganja napokon i zvanično usvojen od nadležnih organa.
         Na ovaj način izdejstvovali smo da svi gradjani Srbije dobiju …

[ Full reading ]
Comments: 1
Dimenzija prstenova-alkica za obeležavanje ptica
Odvajanje mladih - Page 2 EmptyFri 03 Sep 2010, 14:28 by Milan
Прилог 2. Правилника о обележавању птица
Судијске организације Савеза Србије за очување и одгој егзоричних, дивљих и заштићених животиња “С.П.А.С.”

Димензије прстенова за обележавање птица и живине

2.00 mm Ružasta astrilda, …

[ Full reading ]
Comments: 1
UDRUŽENJE PTICE PEVAČICE FAUNE EVROPE
Odvajanje mladih - Page 2 EmptySat 30 Apr 2011, 13:22 by Milan
Удружење за заштиту, одгој и проучавање птица певачица "ПТИЦЕ ПЕВАЧИЦЕ ФАУНЕ ЕВРОПЕ" јесте невладино, нестраначко и непрофитабилно удружење a циљевима из области заштите , проучавања и одгоја птица певачица …

[ Full reading ]
Comments: 51
OBAVEŠTENJE ALKICE ZA 2017 GODINU
Odvajanje mladih - Page 2 EmptyMon 16 Sep 2013, 00:52 by Milan
Pošto po važećim zakonima u Srbiji svaka ptica mora biti obeležena kako bi mogli da je držite, prodajete, menjate, transportujete ili javno izlažete Savez Srbije SPAS će izaći u susret svojim članovima i pomoći im u obeležavanju mladih ptica za 2017 godinu.

Obeležavanje ptica vršiće se u skladu sa zakonima Srbije i po evropskim standardima.
Cena obeležavanja jedne ptice ( …

[ Full reading ]
Comments: 1
Izdavanje RODOVNIKA za ptice
Odvajanje mladih - Page 2 EmptyTue 22 Nov 2011, 13:42 by Milan
Obaveštenje

На основу члана 9.  Правилника о обележавању птица Судисјке организације Савеза Србије за очување и одгој егзоричних, дивљих и заштићених животиња “ С.П.А.С. ” одгајивачи који су извршили набавку прстенова …

[ Full reading ]
Comments: 3
Plaćanje članarine udruženju
Odvajanje mladih - Page 2 EmptyFri 04 Jan 2013, 13:14 by Milan
Obave

Članarina za 2022 godinu je 1000 din  a plaća se na godišnjem nivou.,[/b] nakon uplate članarine, overenu uplatnicu i pristupnicu šaljete na adresu UDRUŽENJE PTICE PEVAČICE FAUNE EVROPE ul. Vuka Karadžića 6 a /24 18300 Pirot-preporučeno. Obavezno na koverti ostavite svoju adresu u slučaju da pismo zaluta.

članarinu uplaćujete na sledeći žiro račun : br ŽR 220-131917-04


[ Full reading ]
Comments: 1
KAKO POSTATI ČLAN UDRUŽENJA
Odvajanje mladih - Page 2 EmptyFri 04 Jan 2013, 12:23 by Milan
Svako ko se slaže sa ciljevima PPFE može postati član udruženja bez obzira gde se nalazi pošto udruženje deluje na prostoru cele Srbije. Dovoljno je da samo popunite pristupnicu i uplatite članarinu Od strane udruženja osmišljene su neke olakšice za sve vas tako da će te o svim aktivnostima udruženja biti odmah obavešteni preko ovog foruma u temama predvidjenim za to, članovi …

[ Full reading ]
Comments: 0
Similar topics
Prijatelji foruma
 pticefauneevrope.forumsc.net  Serbian Biodiversity Portal
Moj ljubimac
Piroćanka Zoo Park KOKI!

 

 Odvajanje mladih

Go down 
+17
markojunior
grga
Бане
kima
horvat
Gost
Ćuban
Timbrado
pticar nis
Zika
BOCKA
sestoperac
Milan
milos0205
ticar
Ivan_Nish
Steva
21 posters
Иди на страну : Previous  1, 2, 3  Next
АуторПорука
horvat
Posetilac
Posetilac



Број порука : 15
Join date : 06.09.2009
Age : 48
Локација : subotica

Odvajanje mladih - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Odvajanje mladih   Odvajanje mladih - Page 2 EmptySat 09 Jan 2010, 01:47

.ma ljudi pre 20god sam davao samo bambiev plazma keks s jajima i nije bilo problema,jako ih razmazujete tolko i vam vrede ptice kad odju kod drugih ,ptice pate ako ne dobilju tu bogatstvo i uginu,
Назад на врх Go down
Gost
Zaslužni član
Zaslužni član
Gost


Број порука : 910
Join date : 03.03.2009
Age : 61
Локација : KRALJEVO

Odvajanje mladih - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Odvajanje mladih   Odvajanje mladih - Page 2 EmptySat 09 Jan 2010, 02:15

To ja pričam stalno ali ne vredi izgleda drugačije. Ti si Horvat donekle u pravu ali probaj i sam da sad tako usiliš pticu za parenje i sve će ti biti jasno. Sve se vremenom promenilo pa i ptice uz ljude.
Назад на врх Go down
kima
Član
Član
kima


Број порука : 177
Join date : 26.10.2009
Age : 42
Локација : kragujevac

Odvajanje mladih - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Odvajanje mladih   Odvajanje mladih - Page 2 EmptySat 09 Jan 2010, 02:44

Mnogo pticara ima koji pticama daju samo jaja,keks i sargarepu i uspesno usiljavaju i izvode mlade.Kad su ptice zdrave nije problem kakvu im jajcanu hranu dajemo.A sto se tice toga da se ptice razmaze davanjem kupovne hrane i ostalih vitamina je smesno.Zasto ne bi davao ako vec imas mogucnosti?
Назад на врх Go down
http://www.kanarinci.n.nu
Gost
Zaslužni član
Zaslužni član
Gost


Број порука : 910
Join date : 03.03.2009
Age : 61
Локација : KRALJEVO

Odvajanje mladih - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Odvajanje mladih   Odvajanje mladih - Page 2 EmptySat 09 Jan 2010, 02:49

Kima, nisi očigledno razumeo poentu posta. Nisam rekao da ne treba davati pticama sve te vitamine i razne adatine (naprotiv), nego sam pomenuo da to ranije nije ni moglo da se nabavi kod nas pa su ptice opet bile uparivane i to dosta uspešno. Današnjim načinom ishrane i svim tim dodacima mi se samo čini da smo ih malo razmazili.
Назад на врх Go down
kima
Član
Član
kima


Број порука : 177
Join date : 26.10.2009
Age : 42
Локација : kragujevac

Odvajanje mladih - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Odvajanje mladih   Odvajanje mladih - Page 2 EmptySat 09 Jan 2010, 03:07

Sasa ja sam i napisao da ljudi uspesno izvode kanarince bez kupovne hrane i znam dosta njih koji daju samo jaja i plazmu.Ali to sto horvat kaze da se ptice razmaze davanjem kupovne hrane je netacno
Назад на врх Go down
http://www.kanarinci.n.nu
Timbrado
Član
Član
Timbrado


Број порука : 114
Join date : 08.11.2009
Локација : Diseldorf-Sabac

Odvajanje mladih - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Odvajanje mladih   Odvajanje mladih - Page 2 EmptySat 09 Jan 2010, 15:37

Zenke koje cerupaju mlade, treba iskljuciti iz daljeg parenja.
To je jedna mana koja moze i da se nasledi. Inace, ja vec godinama nemam
problema sto se tice toga. Moj postupak u toku uzgoja je, da posle 2 nedelje vadim
gnezdo sa mladima i postavljam ga na dno parilice. Postavljam novo gnezdo i materijal.
Sledi drugo parenje, a zenka i muzijak i dalje hrane prve mlade i veoma se brinu o njima.
Назад на врх Go down
http://www.timbradoespanol.12see.de
Бане
Zaslužni član
Zaslužni član
Бане


Број порука : 758
Join date : 03.03.2009
Age : 43
Локација : Москва-Лозница

Odvajanje mladih - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Odvajanje mladih   Odvajanje mladih - Page 2 EmptySat 09 Jan 2010, 22:29

ja mlade odvajam kad se zenka ponovo pari sa muzjakom 15,20,25 dan kako kad.mlade pregradim u jednu polovinu parilice i ostavljam sa ocem i on nastavlja da ih hrani a zenka ostaje mirna u drugoj polovini bez brige dali ce mladi polupati nova jaja.takodje zenka kroz resetku na sredini parilice nastavi da hrani mlade.evo u ovakvim kavezima otprilike koji su po meni mozda idealni...za kanarince)))

Odvajanje mladih - Page 2 Th_65432_IMG_2400_122_403lo
Назад на врх Go down
grga
Član
Član



Број порука : 61
Join date : 21.12.2009
Age : 53
Локација : Inđija

Odvajanje mladih - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Odvajanje mladih   Odvajanje mladih - Page 2 EmptyTue 26 Jan 2010, 20:47

kako da raspoznam sta je muzjak a sta zenka kod mladog kanarinca imam jedno pile staro je 12 dana i kako se raspoznaju muzjaci od zenke dok su mladi scratch scratch Shocked affraid study
Назад на врх Go down
Gost
Zaslužni član
Zaslužni član
Gost


Број порука : 910
Join date : 03.03.2009
Age : 61
Локација : KRALJEVO

Odvajanje mladih - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Odvajanje mladih   Odvajanje mladih - Page 2 EmptyWed 27 Jan 2010, 01:03

U tom uzrastu nikako ne možeš da odrediš pol ptice. Postoji jedna teorija ali ne mora da bude 100% tačna. Kad priđeš gnezdu pilići koji sesamo skupe i povlače u nazad su mužijaci a oni drugi koji tako ne reaguju su ženke.
Najsigurnije je da ih propratiš dok stasaju i sam ćeš primetiti da pojedini počinju da naduvavaju gušu i pevuše, normalno u nešto starijem uzrastu. To ti je siguran znak da je u pitanju mužijak.
Назад на врх Go down
grga
Član
Član



Број порука : 61
Join date : 21.12.2009
Age : 53
Локација : Inđija

Odvajanje mladih - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Odvajanje mladih   Odvajanje mladih - Page 2 EmptyWed 27 Jan 2010, 23:05

ljudi šta mislite šta je najbolje koliko da pile bude staro da vratim mužjaka na ponovno parenje i dali da stavim još jedno gnezdo ili ostavim staro zenka je ovaj prvi put snela samo jedno jaje i izvela samo jedno pile ženka je stara 1 godinu mužjak neznam koliko imali šanse da sad snese više i od čega to zavisi držim ih na sobnoj tenperaturi gde se greje od hrane dajem kupovnu hranu za kanarince keks jabuku salate spanać maslačak mišetkinju uvek ima sveže vode peska i sipine kosti treba li još nešto čita sam u forumu o tome ali saveta nikad na odmet study study study
Назад на врх Go down
grga
Član
Član



Број порука : 61
Join date : 21.12.2009
Age : 53
Локација : Inđija

Odvajanje mladih - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Odvajanje mladih   Odvajanje mladih - Page 2 EmptySun 31 Jan 2010, 23:30

imam 1 pile koje je staro 18 dana ubacio sam mužjaka kod ženke da se ponovo pare šta da dajem od hrane on je zainteresovan za parenje ali ona nije on stalno hrani ženku a ona kjuka pile stavi sam 2 gnezda na čega da obratim pažnju i koju hranu da dajem study study study
Назад на врх Go down
Gost
Zaslužni član
Zaslužni član
Gost


Број порука : 910
Join date : 03.03.2009
Age : 61
Локација : KRALJEVO

Odvajanje mladih - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Odvajanje mladih   Odvajanje mladih - Page 2 EmptyMon 01 Feb 2010, 00:17

Grga, pošto imaš puno pitanja i potpitanja, nemoj da budeš lenj već slobodno prelistaj malo po forumu. Sve je do detalja opisano u prethodnim postovima. Ovo shvati kao dobronameran savet.
Назад на врх Go down
markojunior
Član
Član
markojunior


Број порука : 73
Join date : 03.12.2009
Age : 44
Локација : Pozarevac

Odvajanje mladih - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Odvajanje mladih   Odvajanje mladih - Page 2 EmptyMon 01 Feb 2010, 10:54

interesuje me sa koliko starosti mlade mogu odvojiti u posebne kaveze i kad pocinju muzjaci da pevaju
Назад на врх Go down
Gost
Zaslužni član
Zaslužni član
Gost


Број порука : 910
Join date : 03.03.2009
Age : 61
Локација : KRALJEVO

Odvajanje mladih - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Odvajanje mladih   Odvajanje mladih - Page 2 EmptyMon 01 Feb 2010, 11:52

U ovom pitanju nisi bio baš naj jasniji. Ako si mislio kada mlade možeš odvajati u posebne kaveze iz volijere ( letače), odgovor ti je; što kasnije to bolje. Ukoliko se ne tuku previše i ima dovoljno mesta za sve ptice uopšte nemoj da žuriš sa pojedinačnim odvajanjem da bi se ptice u letilici što bolje formirale. Obično su mužijačići malo agresivniji, pa njih možeš slobodno kad primetiš da je neki malo nemirniji da odvojiš posle drugog meseca starosti. U tom uzrastu ono i počinju da pevuše.
Назад на врх Go down
markojunior
Član
Član
markojunior


Број порука : 73
Join date : 03.12.2009
Age : 44
Локација : Pozarevac

Odvajanje mladih - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Odvajanje mladih   Odvajanje mladih - Page 2 EmptyMon 01 Feb 2010, 13:41

hvala ime na odgovoru iako nisi razumeo pitanje odlicno si odgovorio jer me je bas to i interesovalo
Назад на врх Go down
Gost
Zaslužni član
Zaslužni član
Gost


Број порука : 910
Join date : 03.03.2009
Age : 61
Локација : KRALJEVO

Odvajanje mladih - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Odvajanje mladih   Odvajanje mladih - Page 2 EmptyMon 01 Feb 2010, 18:54

Nema na čemu, zato smo tu da pomognemo jedni drugima. Wink
Назад на врх Go down
grga
Član
Član



Број порука : 61
Join date : 21.12.2009
Age : 53
Локација : Inđija

Odvajanje mladih - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Odvajanje mladih   Odvajanje mladih - Page 2 EmptyMon 01 Feb 2010, 21:19

hvala na odgovoru saso pročito sam ceo forum i stalno pratim nove postove ima dosta rešrnja pošto sam početnik tražim najbolja rešenja hvala ljudima na podršci i savetima Very Happy Very Happy Very Happy
Назад на врх Go down
gost1
Zaslužni član
Zaslužni član
gost1


Број порука : 560
Join date : 18.03.2009
Age : 45
Локација : Krusevac SRBIJA

Odvajanje mladih - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Odvajanje mladih   Odvajanje mladih - Page 2 EmptyMon 01 Feb 2010, 21:30

grga ::
hvala na odgovoru saso pročito sam ceo forum i stalno pratim nove postove ima dosta rešrnja pošto sam početnik tražim najbolja rešenja hvala ljudima na podršci i savetima Very Happy Very Happy Very Happy

grga, zato i postoji ovaj forum da se čita i ako nešto ipak nije jesno da se pita a ostali su tu da pomognu svima.

samo napred i želim ti puno uspeha.

PS. videćeš i sam, ako pažljivo čitaš i pratiš sledeće godine ćeš ti moći da pomažeš drugima.

pozdrav
Назад на врх Go down
grga
Član
Član



Број порука : 61
Join date : 21.12.2009
Age : 53
Локација : Inđija

Odvajanje mladih - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Odvajanje mladih   Odvajanje mladih - Page 2 EmptyTue 02 Feb 2010, 00:44

ja se nadam ok cheers cheers cheers
Назад на врх Go down
grga
Član
Član



Број порука : 61
Join date : 21.12.2009
Age : 53
Локација : Inđija

Odvajanje mladih - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Odvajanje mladih   Odvajanje mladih - Page 2 EmptyThu 04 Feb 2010, 22:03

ubacio sam mužjaka posle 18 dana ali je počeo da tuče pile neznam šta da radim dal da ga puštam po malo kod ženke bijo je 2 dana neznam dali je upario pa sam ga sklonio šta da radim sad pile ima 22dana pokušo bi još jednu turu pošto je imala samo jedno pile još nije snela jaje
Назад на врх Go down
Gost
Zaslužni član
Zaslužni član
Gost


Број порука : 910
Join date : 03.03.2009
Age : 61
Локација : KRALJEVO

Odvajanje mladih - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Odvajanje mladih   Odvajanje mladih - Page 2 EmptyThu 04 Feb 2010, 22:42

Grga, nemoj još nekoliko dana da ubacuješ mužijaka kod ženke. Pogledaj prvo da li pile počinje samo da uzima hranu i da li ga majka ne tuče (čupa). Za 2-3 dana bi mlado trebalo da počne samo da se hrani i tada ga odvoj od majke a ubaci kanarinca. Čim ženka snese 3- 4 jaje odvoj mužijak. Ceo postupak ponovi slobodno još jednom, jer svaka ženka bez problema može da podigne po 3 gnezda godišnje.
Назад на врх Go down
grga
Član
Član



Број порука : 61
Join date : 21.12.2009
Age : 53
Локација : Inđija

Odvajanje mladih - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Odvajanje mladih   Odvajanje mladih - Page 2 EmptyFri 05 Feb 2010, 00:47

hvala saša Razz
Назад на врх Go down
grga
Član
Član



Број порука : 61
Join date : 21.12.2009
Age : 53
Локација : Inđija

Odvajanje mladih - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Odvajanje mladih   Odvajanje mladih - Page 2 EmptyFri 05 Feb 2010, 05:17

kad se mladi odvoje šta im se prvo daje da jedu dali je to jajčana smesa jaje i keks dali se to pravi da bude kašasto ili ne moguli sami da nađu vodu i kad počnu da jedu semensku hranu i dali ih ženka uči da jedu semensku hranu ili nauče sami kad može da im se daje jabuka study study study
Назад на врх Go down
ticar
Zaslužni član
Zaslužni član
ticar


Број порука : 683
Join date : 13.03.2009
Age : 39
Локација : zadar

Odvajanje mladih - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Odvajanje mladih   Odvajanje mladih - Page 2 EmptyFri 05 Feb 2010, 05:20

grga ::
kad se mladi odvoje šta im se prvo daje da jedu dali je to jajčana smesa jaje i keks dali se to pravi da bude kašasto ili ne moguli sami da nađu vodu i kad počnu da jedu semensku hranu i dali ih ženka uči da jedu semensku hranu ili nauče sami kad može da im se daje jabuka study study study

kanarinac se ubacuje kod ženke dok mladi napune 18-19 dana jer kanarinka već počme praviti nova jaja tada,kanarinac ju pari i ona u to vrijeme hrani mlade.
mladima se daje sjemenska i kuhana jaja sa keksom.jesti če samo jaja ali če i čupkati sjemensku i kad počmu jesti sjemensku ne daje im se jaje više.
Назад на врх Go down
grga
Član
Član



Број порука : 61
Join date : 21.12.2009
Age : 53
Локација : Inđija

Odvajanje mladih - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Odvajanje mladih   Odvajanje mladih - Page 2 EmptyFri 05 Feb 2010, 06:33

ubacio sam mužjaka 19 dan dva dana je bio sa ženkom ne znam dali je upario ali je počeo da tuče pile pa sam ga izvadio sad pile ima 22 dana i ženka ga i dalje hrani i pile više vremena provede na prečagi nego da siđe da kjuca hranu jaje i keks a nisam primetio ni da se interesuje za seme da nije zato što je samo jedno nisam primetio ni da pije vodu dali jajčana smesa mora da bude više kašasta ili ne kad sam bio ubacio mužjaka on kljuka ženku a ona posle toga pile i ženka je tražila da je mužjak stalno hrani ako je ne hrani tog trenutka onda se potuku pa on nastavi da je hrani a ona pile kad sam ga sklonio ona je nastavila sama da hrani pile dali je ono sito pa zato se slabo interesuje da samo jede study study study ljudi hvala na savetima Razz Razz Razz
Назад на врх Go down
Sponsored content





Odvajanje mladih - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Odvajanje mladih   Odvajanje mladih - Page 2 Empty

Назад на врх Go down
 
Odvajanje mladih
Назад на врх 
Страна 2 of 3Иди на страну : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Nesto od mojih kanarinaca...
» ALKIRANJE MLADIH PTICA
» odhranjivanje mladih kanarinaca

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
PTICE PEVAČICE - FAUNE EVROPE :: PTICE PEVAČICE :: KANARINCI-
Скочи на: