PTICE PEVAČICE - FAUNE EVROPE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
PTICE PEVAČICE - FAUNE EVROPE

Forum za sve ljubitelje i odgajivače ptica pevačica-Štiglić, kanarinac, zimovka, cajzlić, konopljar, anifla, zelendur,kringl,bastard,krstokljun, slavuj, egzote,zebe, mekokljunci uzgoj, razmnožavanje, genetika, bolesti, lekovi, kavezi, volijere, pesma...
 
HomeHome  PortalPortal  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  ТражиТражи  Региструј сеРегиструј се  Приступи  
Тражи
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
TAKMIČENJA
 https://pticefauneevrope.forumsc.net/t2064-topic#34861  pticefauneevrope.forumsc.net
AKCIJA ŽIVOT JE MRVICA
AKCIJA ŽIVOT JE MRVICA
Latest topics
» order dapoxetine usa
Bastardiranje s cesljugarom - Page 6 EmptySat 13 Jan 2024, 03:22 by LiamynC

» finasteride lymph nodes
Bastardiranje s cesljugarom - Page 6 EmptyWed 22 Nov 2023, 18:03 by LiamynC

» buy priligy in malaysia
Bastardiranje s cesljugarom - Page 6 EmptyMon 20 Nov 2023, 06:16 by LiamynC

» buy dapoxetine 60 mg in india
Bastardiranje s cesljugarom - Page 6 EmptySun 19 Nov 2023, 13:21 by LiamynC

» Pesma štiglića
Bastardiranje s cesljugarom - Page 6 EmptyThu 03 Aug 2023, 01:06 by Jovan0

» CD za školovanje bastarda na pesmu štiglića
Bastardiranje s cesljugarom - Page 6 EmptyWed 15 Feb 2023, 19:43 by Milan

» KLIJAVO SEME za ishranu ptica
Bastardiranje s cesljugarom - Page 6 EmptyWed 15 Feb 2023, 19:40 by Milan

» Prirodna ishrana Stiglica
Bastardiranje s cesljugarom - Page 6 EmptyThu 05 Jan 2023, 19:45 by Milan

» TIGRICE - Melopsittacus Undulatus
Bastardiranje s cesljugarom - Page 6 EmptyThu 05 Jan 2023, 01:23 by Milan

Извештај о извршеном обележавању младих излегнутих птица у сезони 2015.
Bastardiranje s cesljugarom - Page 6 EmptyWed 29 Feb 2012, 17:05 by Milan
У складу са чланом 25. Став 4 и чланом и чланом 26. Правилника о условима држања, начину обележавања и евидентирања дивљих животиња у заточеништву (Службени гласник РС број 86/10) надлежном Министасртву је данас достављен …

[ Full reading ]
Comments: 4
Zbrinjavanje i odgoj mladih slavuja
Bastardiranje s cesljugarom - Page 6 EmptyThu 29 May 2014, 14:19 by Milan
Danas 25.05.2014. godine su deca donela mladunce (najverovatnije slavuja) koje su pronasli u pokosenom grmlju. Krenula je odmah procedura zbrinjavanja i pokusaj da se ptice odrze u zivotu. I pored ogromnog iskustva u rucnom hranjenju ptica, prvi put se srecemo sa " mekokljuncima" tako da je svaka pomoc dobrodosla.

Comments: 0
OBAVEŠTENJE O ODRŽANOM SEMINARU ZA SUDIJE-INSTRUKTORE I OCENJIVAČE ZA PESMU ŠTIGLIĆA
Bastardiranje s cesljugarom - Page 6 EmptySat 29 Mar 2014, 09:17 by Milan
OBAVEŠTENJE
O ODRŽANOM SEMINARU ZA SUDIJE-INSTRUKTORE I OCENJIVAČE ZA PESMU ŠTIGLIĆA

      U Organizaciji Saveza Srbije za očuvanje I odgoj egzotičnih, divljih I zaštićenih životinja I udruženja “Ptice pevačice faune Evrope” za vikend je u  Pirotu održan prvi seminar  za sudije –instruktore I ocenjivače za pesmu štiglića “Balkanika”.
      Nakon donošenja …

[ Full reading ]
Comments: 0
RODOVNIK SAVEZA SRBIJE DEFINISAN ZAKONSKOM REGULATIVOM
Bastardiranje s cesljugarom - Page 6 EmptySat 22 Feb 2014, 00:03 by Milan
Poštovani kolege, odgajivači ptica čast nam je da Vas obavestimo da su naši sastanci sa nadležnim ministarstvima urodili plodom i da  je Rodovnik Saveza Srbije za očuvganje i odgoje egzotičnih , divljih i zaštićenih životinja nakon više od 3 godine zalaganja napokon i zvanično usvojen od nadležnih organa.
         Na ovaj način izdejstvovali smo da svi gradjani Srbije dobiju …

[ Full reading ]
Comments: 1
Dimenzija prstenova-alkica za obeležavanje ptica
Bastardiranje s cesljugarom - Page 6 EmptyFri 03 Sep 2010, 14:28 by Milan
Прилог 2. Правилника о обележавању птица
Судијске организације Савеза Србије за очување и одгој егзоричних, дивљих и заштићених животиња “С.П.А.С.”

Димензије прстенова за обележавање птица и живине

2.00 mm Ružasta astrilda, …

[ Full reading ]
Comments: 1
UDRUŽENJE PTICE PEVAČICE FAUNE EVROPE
Bastardiranje s cesljugarom - Page 6 EmptySat 30 Apr 2011, 13:22 by Milan
Удружење за заштиту, одгој и проучавање птица певачица "ПТИЦЕ ПЕВАЧИЦЕ ФАУНЕ ЕВРОПЕ" јесте невладино, нестраначко и непрофитабилно удружење a циљевима из области заштите , проучавања и одгоја птица певачица …

[ Full reading ]
Comments: 51
OBAVEŠTENJE ALKICE ZA 2017 GODINU
Bastardiranje s cesljugarom - Page 6 EmptyMon 16 Sep 2013, 00:52 by Milan
Pošto po važećim zakonima u Srbiji svaka ptica mora biti obeležena kako bi mogli da je držite, prodajete, menjate, transportujete ili javno izlažete Savez Srbije SPAS će izaći u susret svojim članovima i pomoći im u obeležavanju mladih ptica za 2017 godinu.

Obeležavanje ptica vršiće se u skladu sa zakonima Srbije i po evropskim standardima.
Cena obeležavanja jedne ptice ( …

[ Full reading ]
Comments: 1
Izdavanje RODOVNIKA za ptice
Bastardiranje s cesljugarom - Page 6 EmptyTue 22 Nov 2011, 13:42 by Milan
Obaveštenje

На основу члана 9.  Правилника о обележавању птица Судисјке организације Савеза Србије за очување и одгој егзоричних, дивљих и заштићених животиња “ С.П.А.С. ” одгајивачи који су извршили набавку прстенова …

[ Full reading ]
Comments: 3
Plaćanje članarine udruženju
Bastardiranje s cesljugarom - Page 6 EmptyFri 04 Jan 2013, 13:14 by Milan
Obave

Članarina za 2022 godinu je 1000 din  a plaća se na godišnjem nivou.,[/b] nakon uplate članarine, overenu uplatnicu i pristupnicu šaljete na adresu UDRUŽENJE PTICE PEVAČICE FAUNE EVROPE ul. Vuka Karadžića 6 a /24 18300 Pirot-preporučeno. Obavezno na koverti ostavite svoju adresu u slučaju da pismo zaluta.

članarinu uplaćujete na sledeći žiro račun : br ŽR 220-131917-04


[ Full reading ]
Comments: 1
KAKO POSTATI ČLAN UDRUŽENJA
Bastardiranje s cesljugarom - Page 6 EmptyFri 04 Jan 2013, 12:23 by Milan
Svako ko se slaže sa ciljevima PPFE može postati član udruženja bez obzira gde se nalazi pošto udruženje deluje na prostoru cele Srbije. Dovoljno je da samo popunite pristupnicu i uplatite članarinu Od strane udruženja osmišljene su neke olakšice za sve vas tako da će te o svim aktivnostima udruženja biti odmah obavešteni preko ovog foruma u temama predvidjenim za to, članovi …

[ Full reading ]
Comments: 0
Similar topics
Prijatelji foruma
 pticefauneevrope.forumsc.net  Serbian Biodiversity Portal
Moj ljubimac
Piroćanka Zoo Park KOKI!

 

 Bastardiranje s cesljugarom

Go down 
+27
jevca5
Ivan Z
belobradi
milos0205
sasaznas
ZOKICA
SIMS
BOCKA
bogdanik
Миланче
batostanisic
Luckyboy
pticar nis
IGOR 72
alann
Petar
Laza
Zika
Gost
sestoperac
Steva
Milan
Drle
Бане
ticar
saso78
Boban
31 posters
Иди на страну : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
АуторПорука
IGOR 72
Član
Član
IGOR 72


Број порука : 172
Join date : 26.04.2009
Age : 51
Локација : Skopje Makedonija

Bastardiranje s cesljugarom - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Bastardiranje s cesljugarom   Bastardiranje s cesljugarom - Page 6 EmptySun 30 Aug 2009, 23:10

dobri su bastardi ali vidim gore kanarinca znaci da ce pevati kao njega a ne kao stiglica Razz Razz
Назад на врх Go down
milos0205
Član
Član
milos0205


Број порука : 223
Join date : 03.03.2009

Bastardiranje s cesljugarom - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Bastardiranje s cesljugarom   Bastardiranje s cesljugarom - Page 6 EmptyMon 31 Aug 2009, 10:17

To je zenka intezivna, inace slusaju stiglice pa sta uhvate
Назад на врх Go down
belobradi
Zaslužni član
Zaslužni član
belobradi


Број порука : 441
Join date : 10.06.2009
Age : 42
Локација : Leskovac

Bastardiranje s cesljugarom - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Bastardiranje s cesljugarom   Bastardiranje s cesljugarom - Page 6 EmptyMon 31 Aug 2009, 18:21

Zanima me da li je moguće bastardu ( štiglić x slavujarka ) u mitarenju pesmom preko CD-a nametnuti tu istu pesmu? Unapred hvala! scratch
Назад на врх Go down
pticar nis
Zaslužni član
Zaslužni član



Број порука : 718
Join date : 24.04.2009

Bastardiranje s cesljugarom - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Bastardiranje s cesljugarom   Bastardiranje s cesljugarom - Page 6 EmptyMon 31 Aug 2009, 18:25

Naravno da je moguce ali u kojoj meri to se nezna.......Imao sam prilike da slusam pesmu bastrada od stajncajzle koji je pevao pesmu stiglica koji je bio pored njega i slusao njegovu pesmu ili bastarda od stajncajzle koji je pevao anivkinu pesmu..........kad su mogli to da nauce , naucili bi i ovu pesmu sigurno................. POZDRAV cheers cheers cheers cheers
Назад на врх Go down
belobradi
Zaslužni član
Zaslužni član
belobradi


Број порука : 441
Join date : 10.06.2009
Age : 42
Локација : Leskovac

Bastardiranje s cesljugarom - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Bastardiranje s cesljugarom   Bastardiranje s cesljugarom - Page 6 EmptyMon 31 Aug 2009, 19:34

Hala na iskrenom odgovoru! Proces je pokrenut, a ishod ćemo videti i naravno ovde na forumu objaviti! cheers
Назад на врх Go down
saso78
Član
Član
saso78


Број порука : 108
Join date : 04.03.2009
Age : 45
Локација : Makedonija

Bastardiranje s cesljugarom - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Bastardiranje s cesljugarom   Bastardiranje s cesljugarom - Page 6 EmptyMon 31 Aug 2009, 20:47

belobradi ::
Zanima me da li je moguće bastardu ( štiglić x slavujarka ) u mitarenju pesmom preko CD-a nametnuti tu istu pesmu? Unapred hvala! scratch

Belobradi koju pjesmu hoces nametnuti stigliceva ili slavujarska pesma?
Назад на врх Go down
belobradi
Zaslužni član
Zaslužni član
belobradi


Број порука : 441
Join date : 10.06.2009
Age : 42
Локација : Leskovac

Bastardiranje s cesljugarom - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Bastardiranje s cesljugarom   Bastardiranje s cesljugarom - Page 6 EmptyMon 31 Aug 2009, 22:00

Pa narvono štiglićevu! cheers
Назад на врх Go down
Zika
Starosedeoc
Starosedeoc



Број порука : 1476
Join date : 07.03.2009
Age : 75
Локација : Kragujevac

Bastardiranje s cesljugarom - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Bastardiranje s cesljugarom   Bastardiranje s cesljugarom - Page 6 EmptyTue 01 Sep 2009, 00:30

Moj ti je predlog da to cinis sa zivom pticom,dobrim pevacom,stiglicom.Kako se to kaze popularnio "kljun u kljun" CD i slicni pokusaji dajudosta nedorecenosti u njegovoj buducoj pesmi.To se obicno cini dok traje zamena perja bastarda dok on silom prilika ne peva i jos jedan podatak a sve podatke dajem mahom iskustveno ne iz neke "prevedene"literature sa francuskog,mozes osvezavati njegovu pesmu do trece godine zivota bastarda posle toga teze je uticati na njegovu pesmu koja je formirana.Tada moze uzeti neke arije,segmente tura koji su mu laksi za izvodjenje i to ne skida u originalu vec u nekoj svojoj specificnoj izvedbi.... Smile
Назад на врх Go down
belobradi
Zaslužni član
Zaslužni član
belobradi


Број порука : 441
Join date : 10.06.2009
Age : 42
Локација : Leskovac

Bastardiranje s cesljugarom - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Bastardiranje s cesljugarom   Bastardiranje s cesljugarom - Page 6 EmptyTue 01 Sep 2009, 01:37

Pa pošto su mi sve ptice ušle u mitarenje, trenutno sam onemogućen da pored bastarda stavim štiglica od kog bi učio pesmu, jedino što mi ostaje je CD. Negde sam bio pročitao da bastard uči pesmu do svoje četvrte godine, a posle tog perioda to što je naučio ostaje mu zacementirano u glavi i bilo koji način nametanja druge pesme je teško izvodljiv, tj. nemoguć. P.S. Čika Žiko hvala na iskrenom odgovoru! Very Happy
Назад на врх Go down
ticar
Zaslužni član
Zaslužni član
ticar


Број порука : 683
Join date : 13.03.2009
Age : 39
Локација : zadar

Bastardiranje s cesljugarom - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Bastardiranje s cesljugarom   Bastardiranje s cesljugarom - Page 6 EmptyTue 01 Sep 2009, 05:32

pa svaki baštard sa štiglićem i nekom kanarinkom nije bitno kojim može pjevati štiglićevu pjesmu,bilo bi zanimljivije da ga učiš pjesmom slavujara.
Назад на врх Go down
BOCKA
Član
Član
BOCKA


Број порука : 298
Join date : 03.03.2009
Age : 76
Локација : Skoplje

Bastardiranje s cesljugarom - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Bastardiranje s cesljugarom   Bastardiranje s cesljugarom - Page 6 EmptyTue 01 Sep 2009, 11:02

AKO BASTRAD PRIHVATA PESMU SLAVUJARA DALI IMA ŠANSE DA PRIHVATI NEŠTO I OD PESME SLAVUJA I DALI NEKO UOPŠTE POKUŠAO TU VARIJANTU.

JA NEMAM TAKVIH SAZNANJA I BAŠ ME INTERESUJE VREDI LI TO POKUŠATI.

POZDRAV BOCKA
Назад на врх Go down
http://www.ptici-faunanaevropa.com
pticar nis
Zaslužni član
Zaslužni član



Број порука : 718
Join date : 24.04.2009

Bastardiranje s cesljugarom - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Bastardiranje s cesljugarom   Bastardiranje s cesljugarom - Page 6 EmptyTue 01 Sep 2009, 14:02

Gospodine BOCKa ja mislim da je moguce da bastard od stoglica prihvati pemu slavuja jer sam slusao bastarda od stajncajzle koji je pevao stoglicevu pesmu, a od stajncajzle nema nista, tako da mislim da je moguce i da prihvati pesmu slavuja ali u kojoj meri to ne znam jer nisam dovoljno kompetentan sto se pesme tice i ne volim da razglabam ono sto ne znam, ali ovo je moje logicno razmisljanje kad je mogo stancer da prihvati stiglicu, sto ne bi mogo stigljan da prihvati pesmu slavuja........... POZDRAV cheers
Назад на врх Go down
belobradi
Zaslužni član
Zaslužni član
belobradi


Број порука : 441
Join date : 10.06.2009
Age : 42
Локација : Leskovac

Bastardiranje s cesljugarom - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Bastardiranje s cesljugarom   Bastardiranje s cesljugarom - Page 6 EmptyTue 01 Sep 2009, 16:45

@ Ticar

Da mi je do slavujarske pesme čuvao bih slavujare! Po meni svaki bastard ( štiglić x slavujarka i obrnuto) je loš bastard, ako peva slavujara! Meni je najdraža pesma štiglića! Pozdrav pTičar! lol!
Назад на врх Go down
BOCKA
Član
Član
BOCKA


Број порука : 298
Join date : 03.03.2009
Age : 76
Локација : Skoplje

Bastardiranje s cesljugarom - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Bastardiranje s cesljugarom   Bastardiranje s cesljugarom - Page 6 EmptyTue 01 Sep 2009, 21:06

OD LITERATURE ZNAM DA JE CRNOKAPA GRMUŠA NAJBOLJI IMITATOR SLAVUJSKE PESME, TU DONEKLE MOŽE SE SRESTI I KOD KOSA KAKO I KOD ŠUMSKE ŠEVE.

U PRAKSI NISAM IMAO PRILIKE NITU JEDNE PTICE DA ČUJEM KAKO IMITIRA SLAVUJA OSIM NEŠTO MALO I KRATKO OS KANARIJE SLAVUJARE.

POZDRAV BOCKA
Назад на врх Go down
http://www.ptici-faunanaevropa.com
saso78
Član
Član
saso78


Број порука : 108
Join date : 04.03.2009
Age : 45
Локација : Makedonija

Bastardiranje s cesljugarom - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Bastardiranje s cesljugarom   Bastardiranje s cesljugarom - Page 6 EmptyTue 01 Sep 2009, 21:14

Neznam dali bastard (stiglica x slavujarka) ce prihvatiti pravu slavujarsku pjesmu to vrjedi se probati,a pesme slavuja nikako nece da bastard prihvati.Mozda ce nesto prihvatiti ali glasovi za amatera izgledace kao da nisu od slavuja.
Znaci bastard mozda ce prihvatiti neki glas ali nece biti ni priblizno kao sto ce otpeva slavuj.
Назад на врх Go down
IGOR 72
Član
Član
IGOR 72


Број порука : 172
Join date : 26.04.2009
Age : 51
Локација : Skopje Makedonija

Bastardiranje s cesljugarom - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Bastardiranje s cesljugarom   Bastardiranje s cesljugarom - Page 6 EmptyTue 01 Sep 2009, 21:53

meni je jedan stari odgajivac pricao da bi bastard (anifla-kanarinka) dobro mogao da otpeva slavujske ture normalno da je ucen na pesmu slavuja,ako je neko probao ovo nek iznese svoje iskustvo.
Назад на врх Go down
Zika
Starosedeoc
Starosedeoc



Број порука : 1476
Join date : 07.03.2009
Age : 75
Локација : Kragujevac

Bastardiranje s cesljugarom - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Bastardiranje s cesljugarom   Bastardiranje s cesljugarom - Page 6 EmptyWed 02 Sep 2009, 07:48

Da ne bude mnogo nagadjanja nikada ni jedan bastard ne moze da peva pesmu slavuja cak ni priblizno slicnu a o kvalitetu i da ne pricam .I ni jedna ptica sveta ne moze da "skine" slavuja.Cuvena australijska ptica Kokabura koja bukvalno podrazava sve sto cuje cak i zvuk motocikla nije mogla u laboratorijskim uslovima da podrazava pesmu slavuja to znam iz strane literature.Pesma slavuja je vrh i to je kraj za sve kopije.Glavni problem su glasovne mogucnosti slavuja koje su nedostizne za sve ostale ptice,sve ostale ptice su losa kopija njegove pesme a ja lose kopije ne volim.Pristalica sam da bastard peva dobru pesmu svog oca jer je i genetski predodredjen nza to.Imam dva bastarda trenutno u jatu koji oevaju nesto ili neku pesmu koja podseca na mekokljunce.Naime oni su od kako su projeli pa do druge godine bili u prostorijiji gde iskljucivo pevaju mekokljunci,kod mog dobrog prijatelja.Dobio sam ih na poklon ali nisam zadovoljan njihovom pesmom.Pevaju nekakav kompost i to u svojoj skali glasovnih mogucnosti koja je znatno niza od glasovnih mogucnosti mekokljunaca.I na kraju kada Viki Miljkovic ,ujede je guja,zivela ona meni 100 godina,zapeva neku pesmu Lepe Lukic,ostaje ti samo da sednes i slatko se isplaces!
Назад на врх Go down
Ivan Z
Član
Član
Ivan Z


Број порука : 61
Join date : 27.04.2010
Age : 48
Локација : Sabac

Bastardiranje s cesljugarom - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Bastardiranje s cesljugarom   Bastardiranje s cesljugarom - Page 6 EmptyWed 12 May 2010, 23:09

Dobio sam na poklon zenke malino kanarinca jedna je zuta a druga bela sa zutinama,dal bi mogle da se upare sa Stiglicom i kakvi su bastardi jel neko dobio ovu kombinaciju i kakvi su pevaci sobzirom da su Malinoi dobri pevaci
Назад на врх Go down
alann
Zaslužni član
Zaslužni član
alann


Број порука : 609
Join date : 16.04.2009
Age : 50
Локација : Podgorica-Montenegro

Bastardiranje s cesljugarom - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Bastardiranje s cesljugarom   Bastardiranje s cesljugarom - Page 6 EmptyThu 13 May 2010, 01:40

Od zute bi trebalo da dobijes dosta lijepe bastarde sa zutilom na grudima i lijepe maske nijansiranu na zuto a od bijele neugledne ni upola atraktivne kao od zute.
Sto se tice pijesme standardno sta ga naucis to ce pjevati jer i stiglic ima nesto genecki naslijednu pjesmu kao i malino.
Назад на врх Go down
jevca5
Član
Član
jevca5


Број порука : 122
Join date : 28.02.2010
Age : 54
Локација : Svrljig/Nis

Bastardiranje s cesljugarom - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Bastardiranje s cesljugarom   Bastardiranje s cesljugarom - Page 6 EmptyThu 13 May 2010, 19:57

Ivan Z ::
Dobio sam na poklon zenke malino kanarinca jedna je zuta a druga bela sa zutinama,dal bi mogle da se upare sa Stiglicom i kakvi su bastardi jel neko dobio ovu kombinaciju i kakvi su pevaci sobzirom da su Malinoi dobri pevaci
ja sam doso do zakljucka da nikad nemose sa sigurnoscu da se kaze kakvi ce bastardi da izadju od odredjenog para dok se ne izvedu prvi mladi.tek tada biramparove koje ostavljam a ostale preparujem pa pokusavam ponovo.
pozdrav od jevca.
Назад на врх Go down
Ivan Z
Član
Član
Ivan Z


Број порука : 61
Join date : 27.04.2010
Age : 48
Локација : Sabac

Bastardiranje s cesljugarom - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Bastardiranje s cesljugarom   Bastardiranje s cesljugarom - Page 6 EmptySun 16 May 2010, 22:43

Probacu pa cu javiti kakvi su ispali a za pesmu cu sacekati a to me najvise i interesuje
Назад на врх Go down
Milan
Admin
Admin
Milan


Број порука : 4633
Join date : 03.03.2009
Age : 48
Локација : Pirot

Bastardiranje s cesljugarom - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Bastardiranje s cesljugarom   Bastardiranje s cesljugarom - Page 6 EmptySun 19 Dec 2010, 15:42

E ovo je primerak Smile
Назад на врх Go down
popBL
Član
Član
popBL


Број порука : 170
Join date : 11.11.2009
Age : 63
Локација : Banja Luka

Bastardiranje s cesljugarom - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Bastardiranje s cesljugarom   Bastardiranje s cesljugarom - Page 6 EmptySun 19 Dec 2010, 18:40

vidio sam mirnih ptica,ali ovo NIKAD, svaka cast cheers
Назад на врх Go down
Furla
Starosedeoc
Starosedeoc
Furla


Број порука : 1470
Join date : 18.07.2009
Age : 46

Bastardiranje s cesljugarom - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Bastardiranje s cesljugarom   Bastardiranje s cesljugarom - Page 6 EmptySun 19 Dec 2010, 20:39

Prelep je. O tome koliko je pitom ne treba govoriti. Vidi se. Nerealno je očekivati da je i odličan pevač. Ovo je sasvim dovoljno.
Manir ili navika većine Forumaša je da postave sliku ili klip neke vredne i interesantne ptice bez ikakvog objašnjenja. Takva navika nije za pohvalu. Normalalno je da su ljubitelji ptica radoznali. Zanimlivo je saznati iz koje kombinacije jer ovaj lepotan. Kako izgledaju roditelji. Još bolje ako možemo videti slike oca i majke.
Назад на врх Go down
Milan
Admin
Admin
Milan


Број порука : 4633
Join date : 03.03.2009
Age : 48
Локација : Pirot

Bastardiranje s cesljugarom - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Bastardiranje s cesljugarom   Bastardiranje s cesljugarom - Page 6 EmptyMon 20 Dec 2010, 03:38

mića ::
Prelep je. . Nerealno je očekivati da je i odličan pevač. Manir ili navika većine Forumaša je da postave sliku ili klip neke vredne i interesantne ptice bez ikakvog objašnjenja. Takva navika nije za pohvalu. Normalalno je da su ljubitelji ptica radoznali. Zanimlivo je saznati iz koje kombinacije jer ovaj lepotan. Kako izgledaju roditelji. Još bolje ako možemo videti slike oca i majke.

Mićo, ne da je pevač nego boljeg nisam čuo, ali otom potom, još nema čistu pesmu pošto je mlad. A što se tiče ptice, opšte je poznata, nije valjda da nisi prepoznao PIPIJA Smile
Назад на врх Go down
Sponsored content





Bastardiranje s cesljugarom - Page 6 Empty
ПорукаНаслов: Re: Bastardiranje s cesljugarom   Bastardiranje s cesljugarom - Page 6 Empty

Назад на врх Go down
 
Bastardiranje s cesljugarom
Назад на врх 
Страна 6 of 7Иди на страну : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Par za bastardiranje!
» Priprema za bastardiranje
» bastardiranje na bazi fauna x fauna

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
PTICE PEVAČICE - FAUNE EVROPE :: PTICE PEVAČICE :: BASTARDI ( Hibridi)-
Скочи на: