PTICE PEVAČICE - FAUNE EVROPE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
PTICE PEVAČICE - FAUNE EVROPE

Forum za sve ljubitelje i odgajivače ptica pevačica-Štiglić, kanarinac, zimovka, cajzlić, konopljar, anifla, zelendur,kringl,bastard,krstokljun, slavuj, egzote,zebe, mekokljunci uzgoj, razmnožavanje, genetika, bolesti, lekovi, kavezi, volijere, pesma...
 
HomeHome  PortalPortal  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  ТражиТражи  Региструј сеРегиструј се  Приступи  
Тражи
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
TAKMIČENJA
 https://pticefauneevrope.forumsc.net/t2064-topic#34861  pticefauneevrope.forumsc.net
AKCIJA ŽIVOT JE MRVICA
AKCIJA ŽIVOT JE MRVICA
Latest topics
» order dapoxetine usa
Volijere..... - Page 13 EmptySat 13 Jan 2024, 03:22 by LiamynC

» finasteride lymph nodes
Volijere..... - Page 13 EmptyWed 22 Nov 2023, 18:03 by LiamynC

» buy priligy in malaysia
Volijere..... - Page 13 EmptyMon 20 Nov 2023, 06:16 by LiamynC

» buy dapoxetine 60 mg in india
Volijere..... - Page 13 EmptySun 19 Nov 2023, 13:21 by LiamynC

» Pesma štiglića
Volijere..... - Page 13 EmptyThu 03 Aug 2023, 01:06 by Jovan0

» CD za školovanje bastarda na pesmu štiglića
Volijere..... - Page 13 EmptyWed 15 Feb 2023, 19:43 by Milan

» KLIJAVO SEME za ishranu ptica
Volijere..... - Page 13 EmptyWed 15 Feb 2023, 19:40 by Milan

» Prirodna ishrana Stiglica
Volijere..... - Page 13 EmptyThu 05 Jan 2023, 19:45 by Milan

» TIGRICE - Melopsittacus Undulatus
Volijere..... - Page 13 EmptyThu 05 Jan 2023, 01:23 by Milan

Извештај о извршеном обележавању младих излегнутих птица у сезони 2015.
Volijere..... - Page 13 EmptyWed 29 Feb 2012, 17:05 by Milan
У складу са чланом 25. Став 4 и чланом и чланом 26. Правилника о условима држања, начину обележавања и евидентирања дивљих животиња у заточеништву (Службени гласник РС број 86/10) надлежном Министасртву је данас достављен …

[ Full reading ]
Comments: 4
Zbrinjavanje i odgoj mladih slavuja
Volijere..... - Page 13 EmptyThu 29 May 2014, 14:19 by Milan
Danas 25.05.2014. godine su deca donela mladunce (najverovatnije slavuja) koje su pronasli u pokosenom grmlju. Krenula je odmah procedura zbrinjavanja i pokusaj da se ptice odrze u zivotu. I pored ogromnog iskustva u rucnom hranjenju ptica, prvi put se srecemo sa " mekokljuncima" tako da je svaka pomoc dobrodosla.

Comments: 0
OBAVEŠTENJE O ODRŽANOM SEMINARU ZA SUDIJE-INSTRUKTORE I OCENJIVAČE ZA PESMU ŠTIGLIĆA
Volijere..... - Page 13 EmptySat 29 Mar 2014, 09:17 by Milan
OBAVEŠTENJE
O ODRŽANOM SEMINARU ZA SUDIJE-INSTRUKTORE I OCENJIVAČE ZA PESMU ŠTIGLIĆA

      U Organizaciji Saveza Srbije za očuvanje I odgoj egzotičnih, divljih I zaštićenih životinja I udruženja “Ptice pevačice faune Evrope” za vikend je u  Pirotu održan prvi seminar  za sudije –instruktore I ocenjivače za pesmu štiglića “Balkanika”.
      Nakon donošenja …

[ Full reading ]
Comments: 0
RODOVNIK SAVEZA SRBIJE DEFINISAN ZAKONSKOM REGULATIVOM
Volijere..... - Page 13 EmptySat 22 Feb 2014, 00:03 by Milan
Poštovani kolege, odgajivači ptica čast nam je da Vas obavestimo da su naši sastanci sa nadležnim ministarstvima urodili plodom i da  je Rodovnik Saveza Srbije za očuvganje i odgoje egzotičnih , divljih i zaštićenih životinja nakon više od 3 godine zalaganja napokon i zvanično usvojen od nadležnih organa.
         Na ovaj način izdejstvovali smo da svi gradjani Srbije dobiju …

[ Full reading ]
Comments: 1
Dimenzija prstenova-alkica za obeležavanje ptica
Volijere..... - Page 13 EmptyFri 03 Sep 2010, 14:28 by Milan
Прилог 2. Правилника о обележавању птица
Судијске организације Савеза Србије за очување и одгој егзоричних, дивљих и заштићених животиња “С.П.А.С.”

Димензије прстенова за обележавање птица и живине

2.00 mm Ružasta astrilda, …

[ Full reading ]
Comments: 1
UDRUŽENJE PTICE PEVAČICE FAUNE EVROPE
Volijere..... - Page 13 EmptySat 30 Apr 2011, 13:22 by Milan
Удружење за заштиту, одгој и проучавање птица певачица "ПТИЦЕ ПЕВАЧИЦЕ ФАУНЕ ЕВРОПЕ" јесте невладино, нестраначко и непрофитабилно удружење a циљевима из области заштите , проучавања и одгоја птица певачица …

[ Full reading ]
Comments: 51
OBAVEŠTENJE ALKICE ZA 2017 GODINU
Volijere..... - Page 13 EmptyMon 16 Sep 2013, 00:52 by Milan
Pošto po važećim zakonima u Srbiji svaka ptica mora biti obeležena kako bi mogli da je držite, prodajete, menjate, transportujete ili javno izlažete Savez Srbije SPAS će izaći u susret svojim članovima i pomoći im u obeležavanju mladih ptica za 2017 godinu.

Obeležavanje ptica vršiće se u skladu sa zakonima Srbije i po evropskim standardima.
Cena obeležavanja jedne ptice ( …

[ Full reading ]
Comments: 1
Izdavanje RODOVNIKA za ptice
Volijere..... - Page 13 EmptyTue 22 Nov 2011, 13:42 by Milan
Obaveštenje

На основу члана 9.  Правилника о обележавању птица Судисјке организације Савеза Србије за очување и одгој егзоричних, дивљих и заштићених животиња “ С.П.А.С. ” одгајивачи који су извршили набавку прстенова …

[ Full reading ]
Comments: 3
Plaćanje članarine udruženju
Volijere..... - Page 13 EmptyFri 04 Jan 2013, 13:14 by Milan
Obave

Članarina za 2022 godinu je 1000 din  a plaća se na godišnjem nivou.,[/b] nakon uplate članarine, overenu uplatnicu i pristupnicu šaljete na adresu UDRUŽENJE PTICE PEVAČICE FAUNE EVROPE ul. Vuka Karadžića 6 a /24 18300 Pirot-preporučeno. Obavezno na koverti ostavite svoju adresu u slučaju da pismo zaluta.

članarinu uplaćujete na sledeći žiro račun : br ŽR 220-131917-04


[ Full reading ]
Comments: 1
KAKO POSTATI ČLAN UDRUŽENJA
Volijere..... - Page 13 EmptyFri 04 Jan 2013, 12:23 by Milan
Svako ko se slaže sa ciljevima PPFE može postati član udruženja bez obzira gde se nalazi pošto udruženje deluje na prostoru cele Srbije. Dovoljno je da samo popunite pristupnicu i uplatite članarinu Od strane udruženja osmišljene su neke olakšice za sve vas tako da će te o svim aktivnostima udruženja biti odmah obavešteni preko ovog foruma u temama predvidjenim za to, članovi …

[ Full reading ]
Comments: 0
Similar topics
Prijatelji foruma
 pticefauneevrope.forumsc.net  Serbian Biodiversity Portal
Moj ljubimac
Piroćanka Zoo Park KOKI!

 

 Volijere.....

Go down 
+77
AndrijaKg
Uros/Zavisa
drvetmed
Dragan vs
marko_s_ks
pedjacure
Maki
Damir
Rilekson
itan
žako
Ivan/Rex
slavishab
dalibor vasic
Ninoslav84
ogic
Vlada Nish
jecham
korbach
farmacy
bili
sasko
fagi
marconi
nmontai
vasa
mladenbp
igorstamen
Mica Vasic
sugubinac
grujo
Kostic Branislav
suljaga
Furla
alann
Nikolasbc
dacevr
robin
sasaznas
Gost
Бане
popBL
bok3
cajzla
Ivica
ljubisa
Ivan_Nish
pticar nis
saša vr
rtomek
stefanos7
ulicni hodac
Faber
Danijelvr
ticar
IGOR 72
belobradi
Ivan_ks
Миланче
bogdanik
zoco
Dax BG
alexandar
Zika
sasha
saso78
sestoperac
Rasko
gost1
Boban
Mossad
BOCKA
Dzemal_sa
Petar
Steva
milos0205
Milan
81 posters
Иди на страну : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 18  Next
АуторПорука
ogic
Član
Član
ogic


Број порука : 125
Join date : 03.12.2009
Age : 45
Локација : krusevac

Volijere..... - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Volijere.....   Volijere..... - Page 13 EmptyMon 22 Aug 2011, 11:49

Vlada Nish ::
Možda mi nije išla najbolje matematika ali mislim da si zaboravio još jednu vrednost a to je gornja širina tj. kosina iznad stepeništa koja iznosi 250 cm .


Evo kako sam ja dosao do moje vrednosti:

V = a x b x c

potom sam uzimao srednju vrednost širine , dužine i visine i stavljao u osnovnu formulu.

V = [(( a+a1)÷2) × ((b+b1)÷2) × ((c+c1)÷2))]


Pozdrav!!!

Vlada "gornja sirina" kako je ti zoves nemoze biti sirina to je dijagonala koja je kao vrednost za izracunavanje zapremine u ovom slucaju nepotrebna, nemoguce je koristiti nekakve srednje vrednosti kako bi smo izracunali to potrbne su tacne vrednosti, zapremina V=axbxc vazi za kvadar i kocku a u tvom slucaju se radi o slozenijem geometrijskom telu i nemoguce je primenjivati ovu formulu u osnovnom obliku.

Svakako je dobro podsetiti se malo matematike Very Happy

Pozdrav!!! cheers
Назад на врх Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=1516653531
bili
Član
Član



Број порука : 74
Join date : 08.10.2010
Age : 51
Локација : Krusevac

Volijere..... - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Volijere.....   Volijere..... - Page 13 EmptyTue 23 Aug 2011, 01:00

Evo moje volijere i postupka izgradnje.
Prvo je izliven temelj.
[img]Volijere..... - Page 13 Resizeofphoto0639 [/img]
Onda je doslo do sklaponja .

[img]Volijere..... - Page 13 Resizeofphoto0695 [/img]
[img]Volijere..... - Page 13 Resizeofphoto0699 [/img]


[img]Volijere..... - Page 13 Resizeofphoto0703 [/img]
[img]Volijere..... - Page 13 Resizeofphoto0704 [/img]
Bilo je tu i malo odmora..
[img]Volijere..... - Page 13 Resizeofphoto0741 [/img]
[img]Volijere..... - Page 13 Image130x [/img]
[img]Volijere..... - Page 13 Image131b [/img]
Ostaje jos da se dodaju jos neki detalji i da se posade neke biljke oko nje.Pozdrav
Назад на врх Go down
Vlada Nish
Član
Član
Vlada Nish


Број порука : 118
Join date : 06.03.2009
Age : 40
Локација : Niš, Beograd

Volijere..... - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Volijere.....   Volijere..... - Page 13 EmptyTue 23 Aug 2011, 19:26

ogic ::
Vlada Nish ::
Možda mi nije išla najbolje matematika ali mislim da si zaboravio još jednu vrednost a to je gornja širina tj. kosina iznad stepeništa koja iznosi 250 cm .


Evo kako sam ja dosao do moje vrednosti:

V = a x b x c

potom sam uzimao srednju vrednost širine , dužine i visine i stavljao u osnovnu formulu.

V = [(( a+a1)÷2) × ((b+b1)÷2) × ((c+c1)÷2))]


Pozdrav!!!

Vlada "gornja sirina" kako je ti zoves nemoze biti sirina to je dijagonala koja je kao vrednost za izracunavanje zapremine u ovom slucaju nepotrebna, nemoguce je koristiti nekakve srednje vrednosti kako bi smo izracunali to potrbne su tacne vrednosti, zapremina V=axbxc vazi za kvadar i kocku a u tvom slucaju se radi o slozenijem geometrijskom telu i nemoguce je primenjivati ovu formulu u osnovnom obliku.

Svakako je dobro podsetiti se malo matematike Very Happy

Pozdrav!!! cheers

Iskren da budem tražio sam formulu za ovaj poliedar i kada to nisam uspeo a pošto i sam ima 6 stranica, probao sam ovaj način. Ako kažeš da je formula koju si postavio ta, još jednom hvala i sada znam kolika je tačna zapremina.


Pozdrav!!!
Назад на врх Go down
Vlada Nish
Član
Član
Vlada Nish


Број порука : 118
Join date : 06.03.2009
Age : 40
Локација : Niš, Beograd

Volijere..... - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Volijere.....   Volijere..... - Page 13 EmptyTue 23 Aug 2011, 19:29

Zanimljiva volijera, zanima me kako si tj. čime obložio plafon i unutra možeš da ubaciš neku granu vinove loze pošto vidim da ti je sve od drveta, izgledaće mnogo lepše.


Pozdrav!!!
Назад на врх Go down
bili
Član
Član



Број порука : 74
Join date : 08.10.2010
Age : 51
Локација : Krusevac

Volijere..... - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Volijere.....   Volijere..... - Page 13 EmptyWed 24 Aug 2011, 00:49

Prvo je isla daska 2cm pa stiropor tvrdo presujuci i na kraju lim.Spremio sam i oluke ali nikako da nadjem vremena.Planiram da umesto lima staviti tegolu crvenu ali otom potom.Gadna su vremena.Evo krova odozdo.
[img]Volijere..... - Page 13 Resizeofdsc00773 [/img]
Назад на врх Go down
bili
Član
Član



Број порука : 74
Join date : 08.10.2010
Age : 51
Локација : Krusevac

Volijere..... - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Volijere.....   Volijere..... - Page 13 EmptyWed 24 Aug 2011, 01:57

Evo tazije slike moje volijere sa raznim biljem oko nje.Tu su niger, repica,suncokret itd.
[img]Volijere..... - Page 13 Resizeofresizeof1108201 [/img]
Назад на врх Go down
Gost
Zaslužni član
Zaslužni član
Gost


Број порука : 910
Join date : 03.03.2009
Age : 61
Локација : KRALJEVO

Volijere..... - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Volijere.....   Volijere..... - Page 13 EmptyWed 24 Aug 2011, 11:20

Fenomenalna volijera. Svaka čast majstore.
Назад на врх Go down
bili
Član
Član



Број порука : 74
Join date : 08.10.2010
Age : 51
Локација : Krusevac

Volijere..... - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Volijere.....   Volijere..... - Page 13 EmptySun 28 Aug 2011, 15:15

Hvala Saša.Pravnjenje volijere je trajalo dugo .
Назад на врх Go down
Furla
Starosedeoc
Starosedeoc
Furla


Број порука : 1470
Join date : 18.07.2009
Age : 46

Volijere..... - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Volijere.....   Volijere..... - Page 13 EmptySun 28 Aug 2011, 16:04

LEPO ali nije praktično. Imaćeš probleme sa napasnicima (mačke, kopci, sove)






Назад на врх Go down
korbach
Zaslužni član
Zaslužni član
korbach


Број порука : 303
Join date : 29.04.2011
Age : 38

Volijere..... - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Volijere.....   Volijere..... - Page 13 EmptySun 28 Aug 2011, 16:48

Staviti sitnu zicu i sa spoljasnje strane, pa sve zastititi puzavicom okolo sem s prednje strane. Inace je lepo.
Назад на врх Go down
bili
Član
Član



Број порука : 74
Join date : 08.10.2010
Age : 51
Локација : Krusevac

Volijere..... - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Volijere.....   Volijere..... - Page 13 EmptySun 28 Aug 2011, 21:41

Volijera jos nije završena.Predviđena je i spolja zaštita, koja će uskoro biti postavljena ali otom potom.Za mačke tu je opasan pas koji stanuje blizo volijere,A što se tiče sova , ptice spavaju visoko u zaklonu krova tako da su bezbedne.Pošto napada kopca nije bilo ni u vreme hranjenja mladih, verovatno ga neće biti do zimskih dana. Inače volijera je na prometnom mestu u dvorištu.

Jedno pitanje za Miću?
U fazi sam izgradje volijere pravouglastog oblika v2mxd4mxš1.3m.Leđa volijere je zid.Dali da podelim na tri manje ili može da budu tri para zajedno u njoj.Pozdrav
Назад на врх Go down
sasko
Član
Član



Број порука : 77
Join date : 14.12.2010

Volijere..... - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Volijere.....   Volijere..... - Page 13 EmptyMon 29 Aug 2011, 22:07

bili ::
Volijera jos nije završena.Predviđena je i spolja zaštita, koja će uskoro biti postavljena ali otom potom.Za mačke tu je opasan pas koji stanuje blizo volijere,A što se tiče sova , ptice spavaju visoko u zaklonu krova tako da su bezbedne.Pošto napada kopca nije bilo ni u vreme hranjenja mladih, verovatno ga neće biti do zimskih dana. Inače volijera je na prometnom mestu u dvorištu.

Jedno pitanje za Miću?
U fazi sam izgradje volijere pravouglastog oblika v2mxd4mxš1.3m.Leđa volijere je zid.Dali da podelim na tri manje ili može da budu tri para zajedno u njoj.Pozdrav

Pošto ti je prašanje namenjeno na Mičo pokušaču jas da ti odgovorim.
Te dimenzije sa zidom se idealni za četiri biksa u koj možeš da odgojaš četiri para a da mladunce prebacuješ u volieru koju si sagradio.
Jedino vodi računa kakav če krov da ti bude odnosno da toplina od sunca ne prelazi preku njega.
Назад на врх Go down
Furla
Starosedeoc
Starosedeoc
Furla


Број порука : 1470
Join date : 18.07.2009
Age : 46

Volijere..... - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Volijere.....   Volijere..... - Page 13 EmptyTue 30 Aug 2011, 08:58

Re: bili
Podržavam ideju boksova. Svaki par posebno.
Na sajtovima se mogu videti jako lepi volijeri za price. Oni često budu našim ljubiteljima ptica ideja i model kako da sagrade vlastiti volijer. Potpuno otvoreni volijeri sa svih strana, šestougaonog, kružnog ili bilo kog oblika, neprikladni su za odgoj ptica pevačica. Mora se priznati da lepo i dekorativno izgledaju. Skladno se uklapaju u okruženje. To su jedine pozitivne strane takvih volijera.
Pri izgradnji volijera u kome imamo nameru da odgajamo ptice pevačice prioritet je praktičnost koja mora uvek da ide ispred lepote.
Treba uvek pozdraviti i podržati napor svakog ljubitelja ptica koji nastoji da izgradnjom volijera olakša život svojim ljubimcima.
Pravi ljubitelj ptica napraviće takav volijer u kome će ptice uživati, pa tek onda on kao njihov vlasnik. To znači da su potrebe ptica prioritet.
Bezbednost ptica u volijeru je prva ideja koja treba da vodi pri konstrukciji volijera za ptice. Ako je volijer tako sagrađen da se ptice u njemu osećaju bezbedno (i da su stvarno bezbebne) Da imaju svoj mir u prostoru u kome žive. Da predatori ne mogu da dospeju do ptica. Da ptice ne vide predatore ali ni predatori ptice. Takav volijer je dobro sagrađen volijer. Uklapa li se takav volijer, svojim izgledom u okruženje, imamo idealan spoj praktičnog i lepog volijera u kome će uživati i ptice koje u njemu žive i ljudi koji ih neguju ili samo posmatraju.
Nije jednostavno usagraditi lepotu i praktičnost . Lep volijer najčešće nije i praktičan kao što praktičan voljer često nije lep.
Ne treba, niti može sve biti idealno. Kompromisna rešenja su sasvim zadovoljavajuća.


Последњи пут изменио mića дана Thu 01 Sep 2011, 21:45. изменио укупно 2 пута.
Назад на врх Go down
bili
Član
Član



Број порука : 74
Join date : 08.10.2010
Age : 51
Локација : Krusevac

Volijere..... - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Volijere.....   Volijere..... - Page 13 EmptyThu 01 Sep 2011, 03:43

Hvala na odgovorima i savetima.Pozdrav
Назад на врх Go down
ulicni hodac
Član
Član
ulicni hodac


Број порука : 170
Join date : 06.10.2009
Age : 50
Локација : Pozarevac

Volijere..... - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Volijere.....   Volijere..... - Page 13 EmptyMon 05 Sep 2011, 12:02

Bili,

najbolje bi bilo da one dve strane volijere koje gledaju ka komsiskom dvoristu potpuno zatvoris iaonako ni ti ni bilo ko drugi verovatno necete gledati ptice sa te strane a ptice ce dobiti svoj kakav takav zaklon. Pored predatora nemoj zanemariti ni vetar, kisu, sunce..., promaju pre svega. Izgled je fantastican u svakom slucaju, sve pohvale.
Назад на врх Go down
bili
Član
Član



Број порука : 74
Join date : 08.10.2010
Age : 51
Локација : Krusevac

Volijere..... - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Volijere.....   Volijere..... - Page 13 EmptyMon 05 Sep 2011, 14:53

Pre svega hvala Ulicni Hodacu,radim na zavrsetku volijere i to cu morati sto pre jer dolaze losije vremenske prilike.Bicete pravovremeno informisani o daljim radovima na volijeri Broj 1.Problem je sto sam zapoceo jos jednu unutrasnju,koja je gotovo zavrsena dimenzija v2.5xd1.3xs1.Znas onu narodnu "Mnogo hteo,mnogo zapoceo."A treba da ovih dana zapocnek i spoljnu koju cu podeliti na vise manjih.Pozdrav
Назад на врх Go down
gost1
Zaslužni član
Zaslužni član
gost1


Број порука : 560
Join date : 18.03.2009
Age : 45
Локација : Krusevac SRBIJA

Volijere..... - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Volijere.....   Volijere..... - Page 13 EmptyMon 24 Oct 2011, 02:02

nova volijera, stavicu i slike izrade.ako vas interesuju. cheers Volijere..... - Page 13 314969_2533065494074_1476657897_4009600_311078143_n
naravno u ovom trenutku jos nije bila potpuno zavrsena.
Назад на врх Go down
bili
Član
Član



Број порука : 74
Join date : 08.10.2010
Age : 51
Локација : Krusevac

Volijere..... - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Volijere.....   Volijere..... - Page 13 EmptyMon 24 Oct 2011, 03:48

Sta da se kaze nego mocno.Bravo Don Miki.Nadam se da cu imati prilike i da je uzivo vidim.Kod mene je nastao zastoj u izgradnji.Pozdrav ....
Назад на врх Go down
korbach
Zaslužni član
Zaslužni član
korbach


Број порука : 303
Join date : 29.04.2011
Age : 38

Volijere..... - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Volijere.....   Volijere..... - Page 13 EmptyMon 24 Oct 2011, 04:35

Lepo izgleda, mada mi nije jasno sta je gde, od cega i koliko. Ako mogu slike iz vise uglova, ili sa vece udaljenosti, hvala.

cheers
Назад на врх Go down
ogic
Član
Član
ogic


Број порука : 125
Join date : 03.12.2009
Age : 45
Локација : krusevac

Volijere..... - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Volijere.....   Volijere..... - Page 13 EmptyMon 24 Oct 2011, 10:08

DonMiki ::
nova volijera, stavicu i slike izrade.ako vas interesuju. cheers Volijere..... - Page 13 314969_2533065494074_1476657897_4009600_311078143_n
naravno u ovom trenutku jos nije bila potpuno zavrsena.

Bravo DonMiki kvalitetno odrdjeno i idealni uslovi za ove malisane pa da naprolece bude puna mladih cheers
Назад на врх Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=1516653531
belobradi
Zaslužni član
Zaslužni član
belobradi


Број порука : 441
Join date : 10.06.2009
Age : 42
Локација : Leskovac

Volijere..... - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Volijere.....   Volijere..... - Page 13 EmptyMon 24 Oct 2011, 19:19

Lepo zamisljeno samo se bojim da ce ptice udarati u leksan, pokusavajuci da slete na njemu scratch
Kako si resio ventilaciju?
Назад на врх Go down
Milan
Admin
Admin
Milan


Број порука : 4633
Join date : 03.03.2009
Age : 48
Локација : Pirot

Volijere..... - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Volijere.....   Volijere..... - Page 13 EmptyMon 24 Oct 2011, 20:56

Volijera je super! Postavi slike izrade da se vidi uložen trud i ekipa
Назад на врх Go down
Gost
Zaslužni član
Zaslužni član
Gost


Број порука : 910
Join date : 03.03.2009
Age : 61
Локација : KRALJEVO

Volijere..... - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Volijere.....   Volijere..... - Page 13 EmptyWed 26 Oct 2011, 02:06

Svaka čast pobratime. Super si iskoristio prostor. Ovde će zaista ptice da uzivaju.
Назад на врх Go down
gost1
Zaslužni član
Zaslužni član
gost1


Број порука : 560
Join date : 18.03.2009
Age : 45
Локација : Krusevac SRBIJA

Volijere..... - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Volijere.....   Volijere..... - Page 13 EmptyWed 26 Oct 2011, 12:26

belobradi ::
Lepo zamisljeno samo se bojim da ce ptice udarati u leksan, pokusavajuci da slete na njemu scratch
Kako si resio ventilaciju?

leksan odlicno propusta svetlost, cak ga i pojacava, ali nije potpuno providan kao staklo npr. tako da ptice odlicno vide da tu ne mogu proci i ne pokusavaju tako nesto. Sto se toga tice sigurno nema problema.

cheers

a evo postavicu jos slika iz vise uglova da se lakse ukapira i da vidite izradu i vrednu ekipu koja mi je pomogla. cheers
ali da ne zatrpavam temu velikim slikama postavicu linkove, pa ko zeli moze da pogleda.

pozdrav
Назад на врх Go down
gost1
Zaslužni član
Zaslužni član
gost1


Број порука : 560
Join date : 18.03.2009
Age : 45
Локација : Krusevac SRBIJA

Volijere..... - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Volijere.....   Volijere..... - Page 13 EmptyWed 26 Oct 2011, 12:30

terasa nekad
http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/298177_2533118175391_1476657897_4009704_1274022405_n.jpg
sad-
http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/296838_2533066294094_1476657897_4009602_118291642_n.jpg
nekad-
http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/303699_2533121175466_1476657897_4009711_254509717_n.jpg
sad-
http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/315839_2533067934135_1476657897_4009605_1590406648_n.jpg
nekad-
http://a1.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/298646_2533126575601_1476657897_4009719_1292069905_n.jpg
sad-
http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/307804_2533103615027_1476657897_4009689_620861003_n.jpg
Назад на врх Go down
Sponsored content





Volijere..... - Page 13 Empty
ПорукаНаслов: Re: Volijere.....   Volijere..... - Page 13 Empty

Назад на врх Go down
 
Volijere.....
Назад на врх 
Страна 13 of 18Иди на страну : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 18  Next
 Similar topics
-
» Dekoracija volijere

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
PTICE PEVAČICE - FAUNE EVROPE :: ODGOJ PTICA :: SMESTAJ PTICA-
Скочи на: