PTICE PEVAČICE - FAUNE EVROPE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
PTICE PEVAČICE - FAUNE EVROPE

Forum za sve ljubitelje i odgajivače ptica pevačica-Štiglić, kanarinac, zimovka, cajzlić, konopljar, anifla, zelendur,kringl,bastard,krstokljun, slavuj, egzote,zebe, mekokljunci uzgoj, razmnožavanje, genetika, bolesti, lekovi, kavezi, volijere, pesma...
 
HomeHome  PortalPortal  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  ТражиТражи  Региструј сеРегиструј се  Приступи  
Тражи
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
TAKMIČENJA
 https://pticefauneevrope.forumsc.net/t2064-topic#34861  pticefauneevrope.forumsc.net
AKCIJA ŽIVOT JE MRVICA
AKCIJA ŽIVOT JE MRVICA
Latest topics
» order dapoxetine usa
alann - Page 2 EmptySat 13 Jan 2024, 03:22 by LiamynC

» finasteride lymph nodes
alann - Page 2 EmptyWed 22 Nov 2023, 18:03 by LiamynC

» buy priligy in malaysia
alann - Page 2 EmptyMon 20 Nov 2023, 06:16 by LiamynC

» buy dapoxetine 60 mg in india
alann - Page 2 EmptySun 19 Nov 2023, 13:21 by LiamynC

» Pesma štiglića
alann - Page 2 EmptyThu 03 Aug 2023, 01:06 by Jovan0

» CD za školovanje bastarda na pesmu štiglića
alann - Page 2 EmptyWed 15 Feb 2023, 19:43 by Milan

» KLIJAVO SEME za ishranu ptica
alann - Page 2 EmptyWed 15 Feb 2023, 19:40 by Milan

» Prirodna ishrana Stiglica
alann - Page 2 EmptyThu 05 Jan 2023, 19:45 by Milan

» TIGRICE - Melopsittacus Undulatus
alann - Page 2 EmptyThu 05 Jan 2023, 01:23 by Milan

Извештај о извршеном обележавању младих излегнутих птица у сезони 2015.
alann - Page 2 EmptyWed 29 Feb 2012, 17:05 by Milan
У складу са чланом 25. Став 4 и чланом и чланом 26. Правилника о условима држања, начину обележавања и евидентирања дивљих животиња у заточеништву (Службени гласник РС број 86/10) надлежном Министасртву је данас достављен …

[ Full reading ]
Comments: 4
Zbrinjavanje i odgoj mladih slavuja
alann - Page 2 EmptyThu 29 May 2014, 14:19 by Milan
Danas 25.05.2014. godine su deca donela mladunce (najverovatnije slavuja) koje su pronasli u pokosenom grmlju. Krenula je odmah procedura zbrinjavanja i pokusaj da se ptice odrze u zivotu. I pored ogromnog iskustva u rucnom hranjenju ptica, prvi put se srecemo sa " mekokljuncima" tako da je svaka pomoc dobrodosla.

Comments: 0
OBAVEŠTENJE O ODRŽANOM SEMINARU ZA SUDIJE-INSTRUKTORE I OCENJIVAČE ZA PESMU ŠTIGLIĆA
alann - Page 2 EmptySat 29 Mar 2014, 09:17 by Milan
OBAVEŠTENJE
O ODRŽANOM SEMINARU ZA SUDIJE-INSTRUKTORE I OCENJIVAČE ZA PESMU ŠTIGLIĆA

      U Organizaciji Saveza Srbije za očuvanje I odgoj egzotičnih, divljih I zaštićenih životinja I udruženja “Ptice pevačice faune Evrope” za vikend je u  Pirotu održan prvi seminar  za sudije –instruktore I ocenjivače za pesmu štiglića “Balkanika”.
      Nakon donošenja …

[ Full reading ]
Comments: 0
RODOVNIK SAVEZA SRBIJE DEFINISAN ZAKONSKOM REGULATIVOM
alann - Page 2 EmptySat 22 Feb 2014, 00:03 by Milan
Poštovani kolege, odgajivači ptica čast nam je da Vas obavestimo da su naši sastanci sa nadležnim ministarstvima urodili plodom i da  je Rodovnik Saveza Srbije za očuvganje i odgoje egzotičnih , divljih i zaštićenih životinja nakon više od 3 godine zalaganja napokon i zvanično usvojen od nadležnih organa.
         Na ovaj način izdejstvovali smo da svi gradjani Srbije dobiju …

[ Full reading ]
Comments: 1
Dimenzija prstenova-alkica za obeležavanje ptica
alann - Page 2 EmptyFri 03 Sep 2010, 14:28 by Milan
Прилог 2. Правилника о обележавању птица
Судијске организације Савеза Србије за очување и одгој егзоричних, дивљих и заштићених животиња “С.П.А.С.”

Димензије прстенова за обележавање птица и живине

2.00 mm Ružasta astrilda, …

[ Full reading ]
Comments: 1
UDRUŽENJE PTICE PEVAČICE FAUNE EVROPE
alann - Page 2 EmptySat 30 Apr 2011, 13:22 by Milan
Удружење за заштиту, одгој и проучавање птица певачица "ПТИЦЕ ПЕВАЧИЦЕ ФАУНЕ ЕВРОПЕ" јесте невладино, нестраначко и непрофитабилно удружење a циљевима из области заштите , проучавања и одгоја птица певачица …

[ Full reading ]
Comments: 51
OBAVEŠTENJE ALKICE ZA 2017 GODINU
alann - Page 2 EmptyMon 16 Sep 2013, 00:52 by Milan
Pošto po važećim zakonima u Srbiji svaka ptica mora biti obeležena kako bi mogli da je držite, prodajete, menjate, transportujete ili javno izlažete Savez Srbije SPAS će izaći u susret svojim članovima i pomoći im u obeležavanju mladih ptica za 2017 godinu.

Obeležavanje ptica vršiće se u skladu sa zakonima Srbije i po evropskim standardima.
Cena obeležavanja jedne ptice ( …

[ Full reading ]
Comments: 1
Izdavanje RODOVNIKA za ptice
alann - Page 2 EmptyTue 22 Nov 2011, 13:42 by Milan
Obaveštenje

На основу члана 9.  Правилника о обележавању птица Судисјке организације Савеза Србије за очување и одгој егзоричних, дивљих и заштићених животиња “ С.П.А.С. ” одгајивачи који су извршили набавку прстенова …

[ Full reading ]
Comments: 3
Plaćanje članarine udruženju
alann - Page 2 EmptyFri 04 Jan 2013, 13:14 by Milan
Obave

Članarina za 2022 godinu je 1000 din  a plaća se na godišnjem nivou.,[/b] nakon uplate članarine, overenu uplatnicu i pristupnicu šaljete na adresu UDRUŽENJE PTICE PEVAČICE FAUNE EVROPE ul. Vuka Karadžića 6 a /24 18300 Pirot-preporučeno. Obavezno na koverti ostavite svoju adresu u slučaju da pismo zaluta.

članarinu uplaćujete na sledeći žiro račun : br ŽR 220-131917-04


[ Full reading ]
Comments: 1
KAKO POSTATI ČLAN UDRUŽENJA
alann - Page 2 EmptyFri 04 Jan 2013, 12:23 by Milan
Svako ko se slaže sa ciljevima PPFE može postati član udruženja bez obzira gde se nalazi pošto udruženje deluje na prostoru cele Srbije. Dovoljno je da samo popunite pristupnicu i uplatite članarinu Od strane udruženja osmišljene su neke olakšice za sve vas tako da će te o svim aktivnostima udruženja biti odmah obavešteni preko ovog foruma u temama predvidjenim za to, članovi …

[ Full reading ]
Comments: 0
Prijatelji foruma
 pticefauneevrope.forumsc.net  Serbian Biodiversity Portal
Moj ljubimac
Piroćanka Zoo Park KOKI!

 

 alann

Go down 
+11
robin
sasha
Milan
Steva
Бане
ticar
Laza
pticar nis
Luckyboy
gost1
alann
15 posters
Иди на страну : Previous  1, 2
АуторПорука
alann
Zaslužni član
Zaslužni član
alann


Број порука : 609
Join date : 16.04.2009
Age : 50
Локација : Podgorica-Montenegro

alann - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: nesto piladi u 2010   alann - Page 2 EmptySun 30 May 2010, 17:13

tamni iz Srbije.
alann - Page 2 Fotografija0578
Lipohrom pero u krilo ,,DZUKELA "
alann - Page 2 Fotografija0577
Ista greska u krilima i ovo je Dzukela.
alann - Page 2 Fotografija0580
Ovaj ima perspektive vidjece se kad zavrsi mitarenje
alann - Page 2 Fotografija0582
Ista ptica kao i na prehodnoj ptici.
Ovo su ptice promasena godina ili uzaludan rad.
A sad nesto veselije i bolje.
Lipohrom crveni.
alann - Page 2 Fotografija0569

alann - Page 2 Fotografija0571
i malo hibrida
[IMG]http://img59.imageshack
[URL=https://2img.net/r/ihimizer/i/fotografija0575.jpg/]alann - Page 2 Fotografija0575
Назад на врх Go down
popBL
Član
Član
popBL


Број порука : 170
Join date : 11.11.2009
Age : 62
Локација : Banja Luka

alann - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: alann   alann - Page 2 EmptySun 30 May 2010, 17:37

ko zna zna,svaka cast Alane Very Happy
Назад на врх Go down
lujo
Član
Član



Број порука : 137
Join date : 28.02.2010

alann - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: alann   alann - Page 2 EmptyMon 31 May 2010, 03:43

alann ::
popBL ::
ko zna zna,svaka cast Alane Very Happy
Hvala Pope na pohvali nadam se uspjehu i kod tebe i kod drugih odgajivaca koji imaju isti cilj u odgoju ptica.

koje su ovo ptice na 1,2,3 slici,nije mi jasno.
Назад на врх Go down
alann
Zaslužni član
Zaslužni član
alann


Број порука : 609
Join date : 16.04.2009
Age : 50
Локација : Podgorica-Montenegro

alann - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: alann   alann - Page 2 EmptyMon 31 May 2010, 11:23

lujo ::
alann ::
popBL ::
ko zna zna,svaka cast Alane Very Happy
Hvala Pope na pohvali nadam se uspjehu i kod tebe i kod drugih odgajivaca koji imaju isti cilj u odgoju ptica.

koje su ovo ptice na 1,2,3 slici,nije mi jasno.
Ticar tebe neka ne sikira koje su ptice
Назад на врх Go down
lujo
Član
Član



Број порука : 137
Join date : 28.02.2010

alann - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: alann   alann - Page 2 EmptyMon 31 May 2010, 15:27

zanima me koja je ptica jer ako je melaninski kanarinac otkud bijelo pero. Question
Назад на врх Go down
lujo
Član
Član



Број порука : 137
Join date : 28.02.2010

alann - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: alann   alann - Page 2 EmptyMon 31 May 2010, 15:32

Cizak ::
alann ::
Cizak ::
robin ::
alane svaka cast za ptice,stvarno lepa kolekcija. jesi probao da bastardiras grlice? vidim australijska sa numbijskom na slici....ja sam probao australijsku sa africkom i
nista,uvek muckovi,ali sam afrcku pomesao sa numbijskom(normal) i dobio nesto slicno africkoj,nista posebno ali lepo guce,i nisu bili plodni...ono sto mi je najvise privuklo paznju je
krstokljun,jesi probao bas krstokljune medjusobno da lezes? nista neznam o njemu ali deluje mi nekako mirno,poupt zimovki....veliki pozz...

.
ako volis uzgoj sjedi i pogledaj a ne pricaj na pamet ne informisi ljude sa nekim dezinformacijama a u krajnjem slucaju slikaj tvoj uzgoj i izbaci na forum.Na ovu temu nema vise sta da komentarisem kogqa interesuje sta je dozvoljeno a sta ne neka pogleda po internetu i u pravilnike o izlaganju ptica na izlozbe.

Nije to nikakva dezinformacijama to je fact, sve zemlje koje imaju neka udruzenja, paze da ne izgube i ono sto imaju, a to je tacno ima i onih koji hibrdiraju, memam pojma sta pokusavaju da postignu s time. Svi se cuvaju da ne postane katastrofa kao u nekim zemaljama. To nije ni pola strasno od onih koji izgajau mutacije ali mutacije su bar vecinom cista rasa. Ja mislim da si ti dezinformiran, ja nebi prodao ptice ptice ljudima koji prozvode hibride i da mi plate duplo a i nebi ih primio u udrzenje prica. Netraba nama mabo-jambo ptica u Srbiji.

sa pticom koja se zove negrito del bolivia ili (xantrogastra)došlo je sad do nove mutacije kanarinaca,i novom linijom kanarinaca na crnoj osnovi stoga bez hibridizacije nebi bilo ni kanarinaca boje,
istina treba i održavati ptice u čistoj liniji ali bez hibridizacije koja ima svoj cilj nebi bilo ni kanarinaca boje.
Назад на врх Go down
popBL
Član
Član
popBL


Број порука : 170
Join date : 11.11.2009
Age : 62
Локација : Banja Luka

alann - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: alann   alann - Page 2 EmptyMon 31 May 2010, 17:04

Neznam zasto Cizak ima nesto protiv bastasrdiranja,svako voli razlicite vrste ptica i bez veze je nekom nemetati neku vrstu koje se nekom svidja.Da svi recimo volimo stiglice i drzimo ih kao ljubimce nebi bilo interesantno . A da ne pricam kako je tesko i kolko truda treba da se izbastardira naj -obicnija i naj -laksa konbinacija kanarinkaxstiglic. Za Alana tvrdim da je najbolji bastarder na ovom forumu a koliko on truda i strpljenja ulozi u jednog bastarda skidam mu kapu. Nema potrebe nekom nametati da ne bastardira ako on to zeli,naprotiv to su izazovi za svakog pticara i svakom bi to preporucio. Za mene je pticar ko drzi papagaje,kanarince,slavuje,stiglice,kokosi ,fezane,jastrebove.......,svakog postujem kao pticara bez obzira sto se meni mozda nesvidjaju recimo papagaji,to je stvar ukusa a ukusi su hvala bogu razliciti.
Назад на врх Go down
alann
Zaslužni član
Zaslužni član
alann


Број порука : 609
Join date : 16.04.2009
Age : 50
Локација : Podgorica-Montenegro

alann - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: alann   alann - Page 2 EmptyMon 31 May 2010, 22:13

lujo ::
zanima me koja je ptica jer ako je melaninski kanarinac otkud bijelo pero. Question
Bjelo pero pokazuje koliko su im roditelji cisti kao i sto sam naveo DZUKELE.Ticar ja sam za razliko od pojedinih realan ako je ptica moja ne znaci da je ja moram hvaliti ali ako je losa ,,Skart" treba naglasiti.Inace par je kupljen zimus preko tel.ako dobro izreklamirane ptice od poznatog odgajivaca kad sam mu reko kaze da ni njemu nije jasno da se kod piladi pojavljuje lipohrom pero , ali meni je jasno da te ptice nisu ciste po genotipu pa neka su prvaci jer dalji rad je sa njima prozvodnja smeca.
Ako te interesuje i cijena i to cu ti reci ; Muzijak 35e,Zenka 35e ,veterinarska potvrda 10 e , telefona 15 e i autobus 20e.Toliko o njima i nezasluzuju pricu i komentare jer nisu vrijedne.
Назад на врх Go down
Gost
Zaslužni član
Zaslužni član
Gost


Број порука : 910
Join date : 03.03.2009
Age : 61
Локација : KRALJEVO

alann - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: alann   alann - Page 2 EmptyMon 31 May 2010, 22:39

alann ::
lujo ::
zanima me koja je ptica jer ako je melaninski kanarinac otkud bijelo pero. Question
Bjelo pero pokazuje koliko su im roditelji cisti kao i sto sam naveo DZUKELE.Ticar ja sam za razliko od pojedinih realan ako je ptica moja ne znaci da je ja moram hvaliti ali ako je losa ,,Skart" treba naglasiti.Inace par je kupljen zimus preko tel.ako dobro izreklamirane ptice od poznatog odgajivaca kad sam mu reko kaze da ni njemu nije jasno da se kod piladi pojavljuje lipohrom pero , ali meni je jasno da te ptice nisu ciste po genotipu pa neka su prvaci jer dalji rad je sa njima prozvodnja smeca.
Ako te interesuje i cijena i to cu ti reci ; Muzijak 35e,Zenka 35e ,veterinarska potvrda 10 e , telefona 15 e i autobus 20e.Toliko o njima i nezasluzuju pricu i komentare jer nisu vrijedne.
Potpuno indetična situacija mi se dogodila sa ahatima! Uzeti su od istog tog nazovi " odgaivača" i prilikom parenja sam uvideo da sam pogrešio što sam mu poverovao. izgleda da moramo da učimo na greškama dok smo živi.
Samo da dodam, neka je na čast tom "odgaivaču" kada je uspeo da prevari i Alana i mene! Namerno nisam izneo o kome se radi ali prepoznaće se on sam. No affraid
Назад на врх Go down
popBL
Član
Član
popBL


Број порука : 170
Join date : 11.11.2009
Age : 62
Локација : Banja Luka

alann - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: alann   alann - Page 2 EmptyMon 31 May 2010, 23:39

Polako drugari,mislim da Cizak to nije napisao zlonamjerno,on je zastupnik ocuvanja vrste i to je poenta njegovog protivljenja bastardiranju,ali malo pogresno interpretirano. Grijesi kad kaze da le lako bastardirati,ja dve godine pokusavam da bastardiram ,prosle godine sam dobio 2 mlada bastarda a ove godine jos nista,a kako stvari stoje tesko ce biti ista od mojih ptica a pripremam ih od novenbra. Tu treba truta i prije svega strpljenja. Cizak pogledaj moje parilice na slici( negdje na forumu ,12 komada),sve je to puno stiglica i kanarinki i opet NISTA,opet ponavljam to je izazov za strpljive a Alan je majstor u bastardiranju i treba mu cestitati a ne kritikovati.
Назад на врх Go down
alann
Zaslužni član
Zaslužni član
alann


Број порука : 609
Join date : 16.04.2009
Age : 50
Локација : Podgorica-Montenegro

alann - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: alann   alann - Page 2 EmptyTue 01 Jun 2010, 00:18

Pope nema majstora dosta stvari treba da se pogodi prilikom odgoja a najbitnije u odgoju je i sreca.Ljudi sirom svijeta bave se hibridima i na izlozbama najvisa zapazanja kod posjetilaca cak i kod sudija su hibridi,u zadnje vrijeme su i uzgoj Faune Evrope ali u mutaciji , ovo kad kazem nije vezano samo za hibride izmedju Faune Evrope sa kanarincima ili Fauna Evrope sa Faunom Evrope , ovo je vezano i sa hibridima medju egzotama , papagajima i grlicama.To sto nekome smeta ili je protivnik te vrste uzgoja ptica ja mu licno ne zamjeram jer nemamo svi isti pogled na uzgoj ali svako se usmjerava u onom dijelu uzgoja ko sta voli.Neko tjera pjesmu , neko izgled a neko cak se i trazi u svemu tome , tako da je ostalo da se svako nadje kome sta budi takmicarski duh.
Назад на врх Go down
Milan
Admin
Admin
Milan


Број порука : 4633
Join date : 03.03.2009
Age : 48
Локација : Pirot

alann - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: alann   alann - Page 2 EmptyTue 01 Jun 2010, 02:35

SAŠA ::
alann ::
lujo ::
zanima me koja je ptica jer ako je melaninski kanarinac otkud bijelo pero. Question
Bjelo pero pokazuje koliko su im roditelji cisti kao i sto sam naveo DZUKELE.Ticar ja sam za razliko od pojedinih realan ako je ptica moja ne znaci da je ja moram hvaliti ali ako je losa ,,Skart" treba naglasiti.Inace par je kupljen zimus preko tel.ako dobro izreklamirane ptice od poznatog odgajivaca kad sam mu reko kaze da ni njemu nije jasno da se kod piladi pojavljuje lipohrom pero , ali meni je jasno da te ptice nisu ciste po genotipu pa neka su prvaci jer dalji rad je sa njima prozvodnja smeca.
Ako te interesuje i cijena i to cu ti reci ; Muzijak 35e,Zenka 35e ,veterinarska potvrda 10 e , telefona 15 e i autobus 20e.Toliko o njima i nezasluzuju pricu i komentare jer nisu vrijedne.
Potpuno indetična situacija mi se dogodila sa ahatima! Uzeti su od istog tog nazovi " odgaivača" i prilikom parenja sam uvideo da sam pogrešio što sam mu poverovao. izgleda da moramo da učimo na greškama dok smo živi.
Samo da dodam, neka je na čast tom "odgaivaču" kada je uspeo da prevari i Alana i mene! Namerno nisam izneo o kome se radi ali prepoznaće se on sam. No affraid

Ja ću da iznesem o kome se radi. Eto čak ste jednom i krenuli tu temu kad je neko od vas postavio slike kupljenih ahata (šampiona sa izložbi) pa je Tičar reagovao da su škart. Odgajivač je bio registrovan na ovom forumu kao Ptičar Niš a na drugima kao Nenad86 i nije mi jasno šta okolišate. U pitanju je kao što je neko rekao samo reklama i volja za zaradom tu ljubavi prema pticama nema. Da situacija bude još gora predstavlja se kao sudija za kanarince boje i strućnjak Smile
Назад на врх Go down
lujo
Član
Član



Број порука : 137
Join date : 28.02.2010

alann - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: alann   alann - Page 2 EmptyTue 01 Jun 2010, 04:50

ma kad ahat ima smeđe boje i tamne nokte i kljun sigurno nije čisti ahat.
kad bi se parile ove ptice sa alanovih slika sa bakarcima siguran sam da bi izašao koji dobar bakarac,ja mislim da sam s tim sve rekao.
Назад на врх Go down
lujo
Član
Član



Број порука : 137
Join date : 28.02.2010

alann - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: alann   alann - Page 2 EmptyTue 01 Jun 2010, 04:55

jevca5 ::
nije mi jasan cizak .predpostavljam da nema mnogo iskustva u pticarstvu (bez ljutnje).
za njegovu informaciju vecina ljudi koji bastardiraju prvo proizvedu ptice u cistoj vrsti
da bi tek posle toga bastardirali sa njima , inaravno odrzavaju ciste vrste dabi i kasnije imali materijala za rad.
i jedno pitanje za njega :da nije bilo ukrstanja(bastardiranja) dalibi danas postojale ovolike vrste kucnih ljubimaca(ptica) i ostalih domacih zivotinja?

pozdrav od jevca.

danas se kod najtežih uparivanja,tj baštardiranja koristi umjetna oplodnja,

ima snimak na you tubu kako kod kanarinaca stasa,onih iskrvljenih japanskih hosso kanarinaca,tip izvlači cjevčicom spermu kanarinca i ubacuje u kloaku ženke.
na taj način rade za dobivanje baštardi koje je teško dobiti klasičnim putem.
Назад на врх Go down
popBL
Član
Član
popBL


Број порука : 170
Join date : 11.11.2009
Age : 62
Локација : Banja Luka

alann - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: alann   alann - Page 2 EmptyTue 01 Jun 2010, 17:14

e sad kolega Cizak od tebe padaju teske rijeci,mi koji bastardiramo po tvome nismo ljubitelji ptica nego neko ko unistava ptice.
Nebi da vise ulazim u duel i komentarisem jer bi prekrsio pravila foruma pa zato" ,, ok Cizak sve je kako ti kazes"pozzzzzzzzzzzzzz
Назад на врх Go down
Milan
Admin
Admin
Milan


Број порука : 4633
Join date : 03.03.2009
Age : 48
Локација : Pirot

alann - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: alann   alann - Page 2 EmptyWed 02 Jun 2010, 14:33

Žao mi je što kao po nekom pravilu čim nestane znanje i argumenti pojedinci se okreću vradjanju. Moj je predlog sledeći, bilo bi pametno da Cizak postavi svoju temu sa svojim pticama pa da i to ljudi vide i prokomentarišu. Mislim da nije u redu komentarisati tudju temu i tudje ptice ako svoje nisi postavio.
Назад на врх Go down
Slama
Posetilac
Posetilac
Slama


Број порука : 23
Join date : 03.06.2010
Age : 34
Локација : Kruševac

alann - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: alann   alann - Page 2 EmptyThu 03 Jun 2010, 04:30

Milan ::
Žao mi je što kao po nekom pravilu čim nestane znanje i argumenti pojedinci se okreću vradjanju. Moj je predlog sledeći, bilo bi pametno da Cizak postavi svoju temu sa svojim pticama pa da i to ljudi vide i prokomentarišu. Mislim da nije u redu komentarisati tudju temu i tudje ptice ako svoje nisi postavio.

Fino je to gospodine Milane ali mi nikad necemo moci da uvezimo dosta ptica iz inostranstva zbog ovakvih parazita!

Pozdrav
Gospodin Slama
Назад на врх Go down
alann
Zaslužni član
Zaslužni član
alann


Број порука : 609
Join date : 16.04.2009
Age : 50
Локација : Podgorica-Montenegro

alann - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: alann   alann - Page 2 EmptyTue 22 Jun 2010, 11:18

Evo nesto pilica
Pile kanarinca i zimovke
alann - Page 2 Fotografija0587

Uploaded with ImageShack.us
alann - Page 2 Fotografija0607

Uploaded with ImageShack.us
kanarinci crveni i aht crveni mozaici

alann - Page 2 Fotografija0599

Uploaded with ImageShack.us
alann - Page 2 Fotografija0603

Uploaded with ImageShack.us

alann - Page 2 Fotografija0604
alann - Page 2 Fotografija0605

Uploaded with ImageShack.us
kanarinka koja othranjuje dva crvena i dva svoja pilica
alann - Page 2 Fotografija0609

Uploaded with ImageShack.us
kolektivni kavez sa piladima koja su starija od 60 dana
alann - Page 2 Fotografija0610

Uploaded with ImageShack.us
Zenka ahata kod koje se ocekuje prinova
alann - Page 2 Fotografija0608

Uploaded with ImageShack.us
Назад на врх Go down
alann
Zaslužni član
Zaslužni član
alann


Број порука : 609
Join date : 16.04.2009
Age : 50
Локација : Podgorica-Montenegro

alann - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: slike pilica kanrinaca i divljaka   alann - Page 2 EmptyThu 09 Sep 2010, 18:48

alann - Page 2 Dsc05258z.th
alann - Page 2 Dsc05261k.th

Uploaded with ImageShack.usalann - Page 2 Dsc05263c.th

Uploaded with ImageShack.usalann - Page 2 Dsc05276b.th

Uploaded with ImageShack.usalann - Page 2 Dsc05277f.th

Uploaded with ImageShack.usalann - Page 2 Dsc05278o.th

Uploaded with ImageShack.us
alann - Page 2 Dsc05280.th

Uploaded with ImageShack.usalann - Page 2 Dsc05288a.th

Uploaded with ImageShack.usalann - Page 2 Dsc05295x.th

Uploaded with ImageShack.usalann - Page 2 Dsc05305on.th

Uploaded with ImageShack.us
Назад на врх Go down
alann
Zaslužni član
Zaslužni član
alann


Број порука : 609
Join date : 16.04.2009
Age : 50
Локација : Podgorica-Montenegro

alann - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: alann   alann - Page 2 EmptyThu 09 Sep 2010, 19:46

alann - Page 2 Dsc05305on.th

Uploaded with ImageShack.us
alann - Page 2 Dsc05307.th

Uploaded with ImageShack.us
alann - Page 2 Dsc05309w.th

Uploaded with ImageShack.us
alann - Page 2 Dsc05310l.th

Uploaded with ImageShack.us
alann - Page 2 Dsc05311b.th

Uploaded with ImageShack.us
alann - Page 2 Dsc05316.th

Uploaded with ImageShack.us
alann - Page 2 Dsc05318i.th

Uploaded with ImageShack.us
alann - Page 2 Dsc05321x.th

Uploaded with ImageShack.us
alann - Page 2 Dsc05326.th

Uploaded with ImageShack.us
alann - Page 2 Dsc05327e.th

Uploaded with ImageShack.us
alann - Page 2 Dsc05337n.th

Uploaded with ImageShack.us
alann - Page 2 Dsc05338j.th

Uploaded with ImageShack.us
alann - Page 2 Dsc05392b.th

Uploaded with ImageShack.us
alann - Page 2 Dsc05401o.th

Uploaded with ImageShack.us
Назад на врх Go down
Бане
Zaslužni član
Zaslužni član
Бане


Број порука : 758
Join date : 03.03.2009
Age : 43
Локација : Москва-Лозница

alann - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: alann   alann - Page 2 EmptyTue 05 Oct 2010, 10:44

На другоj фотки одоздо,jели мексичка гимпла или jе нешто мешано?
Назад на врх Go down
alann
Zaslužni član
Zaslužni član
alann


Број порука : 609
Join date : 16.04.2009
Age : 50
Локација : Podgorica-Montenegro

alann - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: alann   alann - Page 2 EmptySat 23 Oct 2010, 01:47

Pozdrav Bane jesu dva muzijaka meksicke koja sam ubacio da probam sa njima nesto da radim mada sam trazio i zenku da nabavim ali bez uspjeha za sada.
Назад на врх Go down
Sponsored content





alann - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: alann   alann - Page 2 Empty

Назад на врх Go down
 
alann
Назад на врх 
Страна 2 of 2Иди на страну : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
PTICE PEVAČICE - FAUNE EVROPE :: ODGOJ PTICA :: PTICE ČLANOVA FORUMA-
Скочи на: