PTICE PEVAČICE - FAUNE EVROPE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
PTICE PEVAČICE - FAUNE EVROPE

Forum za sve ljubitelje i odgajivače ptica pevačica-Štiglić, kanarinac, zimovka, cajzlić, konopljar, anifla, zelendur,kringl,bastard,krstokljun, slavuj, egzote,zebe, mekokljunci uzgoj, razmnožavanje, genetika, bolesti, lekovi, kavezi, volijere, pesma...
 
HomeHome  PortalPortal  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  ТражиТражи  Региструј сеРегиструј се  Приступи  
Тражи
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
TAKMIČENJA
 https://pticefauneevrope.forumsc.net/t2064-topic#34861  pticefauneevrope.forumsc.net
AKCIJA ŽIVOT JE MRVICA
AKCIJA ŽIVOT JE MRVICA
Latest topics
» order dapoxetine usa
Odgoj mladih zelendura - Page 2 EmptySat 13 Jan 2024, 03:22 by LiamynC

» finasteride lymph nodes
Odgoj mladih zelendura - Page 2 EmptyWed 22 Nov 2023, 18:03 by LiamynC

» buy priligy in malaysia
Odgoj mladih zelendura - Page 2 EmptyMon 20 Nov 2023, 06:16 by LiamynC

» buy dapoxetine 60 mg in india
Odgoj mladih zelendura - Page 2 EmptySun 19 Nov 2023, 13:21 by LiamynC

» Pesma štiglića
Odgoj mladih zelendura - Page 2 EmptyThu 03 Aug 2023, 01:06 by Jovan0

» CD za školovanje bastarda na pesmu štiglića
Odgoj mladih zelendura - Page 2 EmptyWed 15 Feb 2023, 19:43 by Milan

» KLIJAVO SEME za ishranu ptica
Odgoj mladih zelendura - Page 2 EmptyWed 15 Feb 2023, 19:40 by Milan

» Prirodna ishrana Stiglica
Odgoj mladih zelendura - Page 2 EmptyThu 05 Jan 2023, 19:45 by Milan

» TIGRICE - Melopsittacus Undulatus
Odgoj mladih zelendura - Page 2 EmptyThu 05 Jan 2023, 01:23 by Milan

Извештај о извршеном обележавању младих излегнутих птица у сезони 2015.
Odgoj mladih zelendura - Page 2 EmptyWed 29 Feb 2012, 17:05 by Milan
У складу са чланом 25. Став 4 и чланом и чланом 26. Правилника о условима држања, начину обележавања и евидентирања дивљих животиња у заточеништву (Службени гласник РС број 86/10) надлежном Министасртву је данас достављен …

[ Full reading ]
Comments: 4
Zbrinjavanje i odgoj mladih slavuja
Odgoj mladih zelendura - Page 2 EmptyThu 29 May 2014, 14:19 by Milan
Danas 25.05.2014. godine su deca donela mladunce (najverovatnije slavuja) koje su pronasli u pokosenom grmlju. Krenula je odmah procedura zbrinjavanja i pokusaj da se ptice odrze u zivotu. I pored ogromnog iskustva u rucnom hranjenju ptica, prvi put se srecemo sa " mekokljuncima" tako da je svaka pomoc dobrodosla.

Comments: 0
OBAVEŠTENJE O ODRŽANOM SEMINARU ZA SUDIJE-INSTRUKTORE I OCENJIVAČE ZA PESMU ŠTIGLIĆA
Odgoj mladih zelendura - Page 2 EmptySat 29 Mar 2014, 09:17 by Milan
OBAVEŠTENJE
O ODRŽANOM SEMINARU ZA SUDIJE-INSTRUKTORE I OCENJIVAČE ZA PESMU ŠTIGLIĆA

      U Organizaciji Saveza Srbije za očuvanje I odgoj egzotičnih, divljih I zaštićenih životinja I udruženja “Ptice pevačice faune Evrope” za vikend je u  Pirotu održan prvi seminar  za sudije –instruktore I ocenjivače za pesmu štiglića “Balkanika”.
      Nakon donošenja …

[ Full reading ]
Comments: 0
RODOVNIK SAVEZA SRBIJE DEFINISAN ZAKONSKOM REGULATIVOM
Odgoj mladih zelendura - Page 2 EmptySat 22 Feb 2014, 00:03 by Milan
Poštovani kolege, odgajivači ptica čast nam je da Vas obavestimo da su naši sastanci sa nadležnim ministarstvima urodili plodom i da  je Rodovnik Saveza Srbije za očuvganje i odgoje egzotičnih , divljih i zaštićenih životinja nakon više od 3 godine zalaganja napokon i zvanično usvojen od nadležnih organa.
         Na ovaj način izdejstvovali smo da svi gradjani Srbije dobiju …

[ Full reading ]
Comments: 1
Dimenzija prstenova-alkica za obeležavanje ptica
Odgoj mladih zelendura - Page 2 EmptyFri 03 Sep 2010, 14:28 by Milan
Прилог 2. Правилника о обележавању птица
Судијске организације Савеза Србије за очување и одгој егзоричних, дивљих и заштићених животиња “С.П.А.С.”

Димензије прстенова за обележавање птица и живине

2.00 mm Ružasta astrilda, …

[ Full reading ]
Comments: 1
UDRUŽENJE PTICE PEVAČICE FAUNE EVROPE
Odgoj mladih zelendura - Page 2 EmptySat 30 Apr 2011, 13:22 by Milan
Удружење за заштиту, одгој и проучавање птица певачица "ПТИЦЕ ПЕВАЧИЦЕ ФАУНЕ ЕВРОПЕ" јесте невладино, нестраначко и непрофитабилно удружење a циљевима из области заштите , проучавања и одгоја птица певачица …

[ Full reading ]
Comments: 51
OBAVEŠTENJE ALKICE ZA 2017 GODINU
Odgoj mladih zelendura - Page 2 EmptyMon 16 Sep 2013, 00:52 by Milan
Pošto po važećim zakonima u Srbiji svaka ptica mora biti obeležena kako bi mogli da je držite, prodajete, menjate, transportujete ili javno izlažete Savez Srbije SPAS će izaći u susret svojim članovima i pomoći im u obeležavanju mladih ptica za 2017 godinu.

Obeležavanje ptica vršiće se u skladu sa zakonima Srbije i po evropskim standardima.
Cena obeležavanja jedne ptice ( …

[ Full reading ]
Comments: 1
Izdavanje RODOVNIKA za ptice
Odgoj mladih zelendura - Page 2 EmptyTue 22 Nov 2011, 13:42 by Milan
Obaveštenje

На основу члана 9.  Правилника о обележавању птица Судисјке организације Савеза Србије за очување и одгој егзоричних, дивљих и заштићених животиња “ С.П.А.С. ” одгајивачи који су извршили набавку прстенова …

[ Full reading ]
Comments: 3
Plaćanje članarine udruženju
Odgoj mladih zelendura - Page 2 EmptyFri 04 Jan 2013, 13:14 by Milan
Obave

Članarina za 2022 godinu je 1000 din  a plaća se na godišnjem nivou.,[/b] nakon uplate članarine, overenu uplatnicu i pristupnicu šaljete na adresu UDRUŽENJE PTICE PEVAČICE FAUNE EVROPE ul. Vuka Karadžića 6 a /24 18300 Pirot-preporučeno. Obavezno na koverti ostavite svoju adresu u slučaju da pismo zaluta.

članarinu uplaćujete na sledeći žiro račun : br ŽR 220-131917-04


[ Full reading ]
Comments: 1
KAKO POSTATI ČLAN UDRUŽENJA
Odgoj mladih zelendura - Page 2 EmptyFri 04 Jan 2013, 12:23 by Milan
Svako ko se slaže sa ciljevima PPFE može postati član udruženja bez obzira gde se nalazi pošto udruženje deluje na prostoru cele Srbije. Dovoljno je da samo popunite pristupnicu i uplatite članarinu Od strane udruženja osmišljene su neke olakšice za sve vas tako da će te o svim aktivnostima udruženja biti odmah obavešteni preko ovog foruma u temama predvidjenim za to, članovi …

[ Full reading ]
Comments: 0
Similar topics
Prijatelji foruma
 pticefauneevrope.forumsc.net  Serbian Biodiversity Portal
Moj ljubimac
Piroćanka Zoo Park KOKI!

 

 Odgoj mladih zelendura

Go down 
+20
pedjacure
drvetmed
dalibor vasic
Vlatko-VTS
lepi
Rasko
Furla
voja_ilic
BAKI1
sugubinac
jevca5
IGOR 72
Zika
Steva
Milan
pticar nis
Laza
ticar
BOCKA
Миланче
24 posters
Иди на страну : Previous  1, 2, 3, 4  Next
АуторПорука
Milan
Admin
Admin
Milan


Број порука : 4633
Join date : 03.03.2009
Age : 48
Локација : Pirot

Odgoj mladih zelendura - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Odgoj mladih zelendura   Odgoj mladih zelendura - Page 2 EmptySun 14 Jun 2009, 09:14

Odlično, hvala bogu polako kreću rezultati.
Назад на врх Go down
Steva
Zaslužni član
Zaslužni član
Steva


Број порука : 707
Join date : 03.03.2009
Age : 42
Локација : Zemun

Odgoj mladih zelendura - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Odgoj mladih zelendura   Odgoj mladih zelendura - Page 2 EmptySun 14 Jun 2009, 13:19

Svaka cast Ticar, pravi si expert! Bravo! cheers
Назад на врх Go down
IGOR 72
Član
Član
IGOR 72


Број порука : 172
Join date : 26.04.2009
Age : 51
Локација : Skopje Makedonija

Odgoj mladih zelendura - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Odgoj mladih zelendura   Odgoj mladih zelendura - Page 2 EmptySun 14 Jun 2009, 19:22

lepe ptice svaka cast
Назад на врх Go down
Миланче
Član
Član
Миланче


Број порука : 173
Join date : 23.05.2009
Age : 44
Локација : Niš

Odgoj mladih zelendura - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Odgoj mladih zelendura   Odgoj mladih zelendura - Page 2 EmptyWed 17 Jun 2009, 19:00

Juce sam cuo jednog mladom ga "sapuce" pesmu ali nesto ne definisano... podesca na pesmu cajzle, predpostavljam zbog toga sto je cajzlan bio sa njima u kavezu dok su bili mali.
Jos uvek ne vidim razliku u polovima (nisu se izmitarili) ali po liku i velicini mislim da ima 2 zenke i 2 muzjaka. Postavicu uskoro slike, i da, alkirani su sa malim zakasnjenjem ali nema posledica.

Zamima me da li je moguce da nauce pesmu stiglice tj. neke njene ture i kako ako jeste?
Назад на врх Go down
ticar
Zaslužni član
Zaslužni član
ticar


Број порука : 683
Join date : 13.03.2009
Age : 39
Локација : zadar

Odgoj mladih zelendura - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Odgoj mladih zelendura   Odgoj mladih zelendura - Page 2 EmptyThu 18 Jun 2009, 04:38

mužijak i ženka se odmah razlikuju čim operjaju,

mužijak ima žuta krila a ženka svijetlo žuta.i manje pera žutih od mužijaka.
Назад на врх Go down
Zika
Starosedeoc
Starosedeoc



Број порука : 1476
Join date : 07.03.2009
Age : 75
Локација : Kragujevac

Odgoj mladih zelendura - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Odgoj mladih zelendura   Odgoj mladih zelendura - Page 2 EmptyFri 24 Jul 2009, 23:08

Milance ajde par reci o ljubimcima,nismo odavno culi nemamo taze izvestaj vecina se hvali sa svojim pticama na forumu,poneki cak i sa tudjim,pisi malo sta rade tvoji mezimci!
Назад на врх Go down
Миланче
Član
Član
Миланче


Број порука : 173
Join date : 23.05.2009
Age : 44
Локација : Niš

Odgoj mladih zelendura - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: florovi   Odgoj mladih zelendura - Page 2 EmptySat 25 Jul 2009, 02:54

Definitivno stanje - od cetri pileta sada imam 3 muzjaka i jednu zenku.
Trenutnoo su u fazi mitarenja - leti perje na sve strane; kod 2 muzjaka se bas primecuje nedostatak perja kao i novo sa svetlijom bojom dok zenka i treci muzjak nisu pocupani.
Kao preventivu sam davao u vodi NEOCOCCYN WSP + COLIVET posle cega sam davao multivitaminski koktel koji inace jednom mesecno (5-6 dana) dajem i ostalim pticama nebino koje je doba godine. Jedu svo semenje bez razlike; koristim Vesrele-Laga mesavinu za sumske ptce a povremeno im dajem i usitnjen suncokret ili perilu. Redovno jedu jajcanu hranu koju sam pravim i u njoj ne stavljam stalno jedne te iste sastojke. Od zelenila, svakodnevno dajem, kad sta imam, bosiljak, misljakinju, maslacak, brokoli kao i cvetove, zeleno semenje i lisce nekih biljaka za koje neznam tacan naziv. Od voca dajem jabuku i krusku ali ne tako cesto.
Neverovatno koliko grickaju sipinu kost a pored nje uvek u letelici imam i grit. Uglavnom svakog dana imaju vodu za kupanje; vodu za pice svakodnevno menjam svim pticama.
Vrlo su mirne ptice, desilo mi se da je jedan muzjak pevusio dok sam ubacivao posudu sa vodom za kupanje.
Da budem iskren, ocekivao sam jos koju zenku ali, nek' bude ziva i ova jedna, sta je - tu je.

Zaboravio sam da kazem da sam ih alkirao, tacnije, alkirao ih je kolega sa foruma - strucnjak u najavi, doktor za pticarstvo Pticar Nis i to sa malim zakasnjem bez ikakvih posledica. Ptice nose ovogodisnje alke "Gaj"-a, (ciji sam inace clan) precnika 3mm.

Bice i slika za koji dan cheers
Назад на врх Go down
Zika
Starosedeoc
Starosedeoc



Број порука : 1476
Join date : 07.03.2009
Age : 75
Локација : Kragujevac

Odgoj mladih zelendura - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Odgoj mladih zelendura   Odgoj mladih zelendura - Page 2 EmptySat 25 Jul 2009, 16:35

Milance veoma mi je drago sto si postigao ovaj uspeh,drugi izraz nema ,odgajiti cetiri ptica do faze mitarenja,treba pre svega zivaca,strpljenja pa na kraju i znanja da ne budemo preskromni.Jos sam kao covek zadovoljniji sto si za mentora izabrao Pticara Nis.Mladi ste ljudi i vrhunski pticari i kao ekipa kojoj ce se sigurno ako vec nije pridruziti jos Nislija pa i iz drugih gradova nase lepe Srbije.Tako se stvara zdravo jezgro koje prvo u svom gradu a potom i na nivou Srbije a i sire postaje neprikosnoveni autoritet.I u Kragujevcu ima jedna mlada ekipa pticara,koja cuti i radi ne publuikuje mnogo rezultate a stremi visinama.Definitivno za buducnost pticarstva u Srbiji ne treba brinuti.Izabrali ste pravi put i nacin za dokazivanje,putem strucnosti,znanja,rezultata,iskustvo ce samo stici godinama,ono je tu,prati vas.A kada kazem pravi put mislim na vas razvojni put u svetu pticarstva a ne na one koji idu okolo i moljakaju za zrnce znanja,to su buduci invalidi rada u svetu nauke.... Smile
Назад на врх Go down
pticar nis
Zaslužni član
Zaslužni član



Број порука : 718
Join date : 24.04.2009

Odgoj mladih zelendura - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Odgoj mladih zelendura   Odgoj mladih zelendura - Page 2 EmptySat 25 Jul 2009, 19:09

Hvala na lepim recima koje ste upitili ovim putem , Milance hvala za strucnjak u najavi i doktor za pticarstvo Very Happy , a takodje i cika Ziki za mentora i za ono vrhunski pticari......... Uvek se trudim da pomognem ljudima a pogotovo mladim ljudima oko pticarstava koliko to mogu sto ne znam ja pitam jer imam i koga i nikada mi nije tesko da provedem nekoliko sati pricajuci o pticama i savetima sta i kako treba uraditi u odredjenim situacijama... Valjda sam ja imao srece zato sto niko iz Nisa nije hteo da mi pomogne oko nekih pitanja jer je uvek bilo zavlacenja pa sam odustao od pomoci od pticara iz svog grada........pa sam otiso malo dalje u svet i hvala bogu da je bilo tako da sam otiso na pravi put i da sam ucio i sada ucim i spremam konacan ispit sa najboljim odgajivacima sveta i visestrukim svetskim prvacima tako da mi sada uopste nije tesko da podelim sa nekim ono sto znam u cilju poboljsanja naseg pticarstva...... Velika mi je cast i zadovoljstvo da poznajem takve velicine u pticarstvu jer biti visestruki svetski prvak i najrenomiraniji sudija u svetu nije mala stvar a takodje poznavati ih i biti njihov ucenik jos veca cast i zadovoljstvo, zato ne krijem ono sto znam i uvek hocu i zelim da pomognem dobrim ljudima i pravim pticarima......... POZDRAV cheers
Назад на врх Go down
jevca5
Član
Član
jevca5


Број порука : 122
Join date : 28.02.2010
Age : 54
Локација : Svrljig/Nis

Odgoj mladih zelendura - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Odgoj mladih zelendura   Odgoj mladih zelendura - Page 2 EmptyWed 11 Aug 2010, 22:10

kada smo vec kod ljubimaca ,ja sam iz zadnje ture izdvojio jednog ptica od koga pokusavam da napravim mog ljubimca.zanima me dali moze da nauci nesto od pesme stiglica pa mu svakodnevno pustam na cd.
evo nekoliko slika moje zanimacije:
https://2img.net/r/ihimizer/img825/3212/50641160.jpg

https://2img.net/r/ihimizer/img404/7755/dxjlv.jpg

https://2img.net/r/ihimizer/img121/4218/jkbyjc.jpg
iako je naucio da jede mesanu hranu (zrna) i dalje ide po mene kako kazu nasi ljudi (navuko se na spric).
https://2img.net/r/ihimizer/img707/7333/pagemjy.jpg

pozdrav od jevca
Назад на врх Go down
sugubinac
Član
Član
sugubinac


Број порука : 106
Join date : 04.01.2010
Age : 43
Локација : Kragujevac

Odgoj mladih zelendura - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Odgoj mladih zelendura   Odgoj mladih zelendura - Page 2 EmptyWed 11 Aug 2010, 23:07

Odgoj mladih zelendura - Page 2 Fotografija0249.th

Uploaded with ImageShack.us
Dali ovom hranom mogu da se rucno hrane mladi
Назад на врх Go down
jevca5
Član
Član
jevca5


Број порука : 122
Join date : 28.02.2010
Age : 54
Локација : Svrljig/Nis

Odgoj mladih zelendura - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Odgoj mladih zelendura   Odgoj mladih zelendura - Page 2 EmptyWed 11 Aug 2010, 23:46

ja sam mog flora ocuvao nekom hranom za papagaje na spric,naravno sam mu svakodnevno davao ina "cackalicu"od obicne jajcane hrane koju dajem i ostalim pticama.

pozdrav od jevca
Назад на врх Go down
BAKI1
Član
Član
BAKI1


Број порука : 44
Join date : 01.07.2010
Age : 44
Локација : CICEVAC

Odgoj mladih zelendura - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Odgoj mladih zelendura   Odgoj mladih zelendura - Page 2 EmptyWed 11 Aug 2010, 23:54

imam i ja jednog koji je star oko mesec dana,jedva mi je preziveo ,ali kada sam ga uneo u kucu on je zivnuo odjednom,nije vise naduven.da li to ima neke veze sada ne smem da ga iznosim
Назад на врх Go down
jevca5
Član
Član
jevca5


Број порука : 122
Join date : 28.02.2010
Age : 54
Локација : Svrljig/Nis

Odgoj mladih zelendura - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Odgoj mladih zelendura   Odgoj mladih zelendura - Page 2 EmptyThu 12 Aug 2010, 16:31

[q
uote="BAKI1"]imam i ja jednog koji je star oko mesec dana,jedva mi je preziveo ,ali kada sam ga uneo u kucu on je zivnuo odjednom,nije vise naduven.da li to ima neke veze sada ne smem da ga iznosim[/quote] ja mislim da to nema mnogo veze sa time sto si ga uneo unutra vec sa tim sto si malo vise(verovatno) posvetio paznju na njegovu ishranu i produzio mu dan pa je se to odrazilo na opste zdravstveno stanje.

pozdrav od jevca


Назад на врх Go down
BAKI1
Član
Član
BAKI1


Број порука : 44
Join date : 01.07.2010
Age : 44
Локација : CICEVAC

Odgoj mladih zelendura - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Odgoj mladih zelendura   Odgoj mladih zelendura - Page 2 EmptyThu 12 Aug 2010, 16:37

moguce,ako verujete vise sam sa pticama nego sa sinom koji ima dva meseca
hvala jevca
Назад на врх Go down
jevca5
Član
Član
jevca5


Број порука : 122
Join date : 28.02.2010
Age : 54
Локација : Svrljig/Nis

Odgoj mladih zelendura - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Odgoj mladih zelendura   Odgoj mladih zelendura - Page 2 EmptyMon 16 Aug 2010, 15:58

sta se ovo desava treba mi 6 monitora da vidim ovu stranu.?

pozdrav od jevca.
Назад на врх Go down
voja_ilic
Član
Član



Број порука : 68
Join date : 10.11.2010
Age : 35
Локација : kragujevac

Odgoj mladih zelendura - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Odgoj mladih zelendura   Odgoj mladih zelendura - Page 2 EmptyTue 21 Dec 2010, 19:18

milance moze neka slika tih pticica koje si othranio? santa
Назад на врх Go down
Furla
Starosedeoc
Starosedeoc
Furla


Број порука : 1470
Join date : 18.07.2009
Age : 46

Odgoj mladih zelendura - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Odgoj mladih zelendura   Odgoj mladih zelendura - Page 2 EmptyFri 29 Apr 2011, 21:18

Juče su se izlegle ove dve bebe:
Odgoj mladih zelendura - Page 2 290411
Назад на врх Go down
Milan
Admin
Admin
Milan


Број порука : 4633
Join date : 03.03.2009
Age : 48
Локација : Pirot

Odgoj mladih zelendura - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Odgoj mladih zelendura   Odgoj mladih zelendura - Page 2 EmptyFri 29 Apr 2011, 21:29

Smile
Da su živi i zdravi, nabili ste mi kompleks Smile
Назад на врх Go down
Rasko
Član
Član
Rasko


Број порука : 274
Join date : 03.03.2009
Age : 49
Локација : Bačka Palanka

Odgoj mladih zelendura - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Odgoj mladih zelendura   Odgoj mladih zelendura - Page 2 EmptySat 30 Apr 2011, 13:41

Svaka cast Gospodine Mico vec ste nas navikli na ovako lepe vesti i lepe fotografije.
Назад на врх Go down
Furla
Starosedeoc
Starosedeoc
Furla


Број порука : 1470
Join date : 18.07.2009
Age : 46

Odgoj mladih zelendura - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Odgoj mladih zelendura   Odgoj mladih zelendura - Page 2 EmptyThu 05 May 2011, 21:07

Juče, sedmog dana po izleganju prstenovao sam ova dva mladunca. JEDVA.
Odgoj mladih zelendura - Page 2 04051134
Nogice su im bile debelu, malo je trebalo da odustanem. Trebalo je da ih prstenujem petog dana. Iz straha da ih roditelji zbog alkica ne izbace iz gnezda prstenovao sam ih sa dva dana zakašnjenja. Alkice sam maskirao. Mladi su veliki, sve i da hoće roditelji ne mogu da ih zbog težine izbace iz gnezda. Za sada je sve u redu. Spavaju kao bebe.
Назад на врх Go down
Furla
Starosedeoc
Starosedeoc
Furla


Број порука : 1470
Join date : 18.07.2009
Age : 46

Odgoj mladih zelendura - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Odgoj mladih zelendura   Odgoj mladih zelendura - Page 2 EmptyFri 20 May 2011, 11:44

Mladunci se osamostaljuju u ishrani:
Odgoj mladih zelendura - Page 2 20110520z20002

Odgoj mladih zelendura - Page 2 20110520z20006

Odgoj mladih zelendura - Page 2 20110520z20013

Odgoj mladih zelendura - Page 2 Natavi

Odgoj mladih zelendura - Page 2 Jagode








Назад на врх Go down
Milan
Admin
Admin
Milan


Број порука : 4633
Join date : 03.03.2009
Age : 48
Локација : Pirot

Odgoj mladih zelendura - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Odgoj mladih zelendura   Odgoj mladih zelendura - Page 2 EmptyFri 20 May 2011, 12:55

Sv aka čast doktore !
Назад на врх Go down
lepi
Posetilac
Posetilac



Број порука : 20
Join date : 25.03.2010
Age : 45
Локација : vinkovci

Odgoj mladih zelendura - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Odgoj mladih zelendura   Odgoj mladih zelendura - Page 2 EmptyFri 20 May 2011, 13:07

baš mi se sviđaju,iako mi liče na vrapce, tko zna možda ih ima i kod mene samo što ih vizualno ne razlikujem od vrabaca.Kakva im je pjesma?
Назад на врх Go down
Vlatko-VTS
Član
Član
Vlatko-VTS


Број порука : 36
Join date : 24.12.2010
Age : 42
Локација : Skopje-Macedonia

Odgoj mladih zelendura - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Odgoj mladih zelendura   Odgoj mladih zelendura - Page 2 EmptyTue 31 May 2011, 04:26

lepi ::
baš mi se sviđaju,iako mi liče na vrapce, tko zna možda ih ima i kod mene samo što ih vizualno ne razlikujem od vrabaca.Kakva im je pjesma?


Ima mnogo goleme razlike od Kringla(zelentara) do Vrabaca. Vrabac nema ni jedno pero na krila zuto i nije zelenkastu boju nego je kakao sa crnom :-)
Назад на врх Go down
Sponsored content





Odgoj mladih zelendura - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Odgoj mladih zelendura   Odgoj mladih zelendura - Page 2 Empty

Назад на врх Go down
 
Odgoj mladih zelendura
Назад на врх 
Страна 2 of 4Иди на страну : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Stiglic- problem
» Zbrinjavanje i odgoj mladih slavuja
» odgoj svrake, pomoc

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
PTICE PEVAČICE - FAUNE EVROPE :: PTICE PEVAČICE :: ZELENTARKA (carduelis chloris)-
Скочи на: