PTICE PEVAČICE - FAUNE EVROPE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
PTICE PEVAČICE - FAUNE EVROPE

Forum za sve ljubitelje i odgajivače ptica pevačica-Štiglić, kanarinac, zimovka, cajzlić, konopljar, anifla, zelendur,kringl,bastard,krstokljun, slavuj, egzote,zebe, mekokljunci uzgoj, razmnožavanje, genetika, bolesti, lekovi, kavezi, volijere, pesma...
 
HomeHome  PortalPortal  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  ТражиТражи  Региструј сеРегиструј се  Приступи  
Тражи
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
TAKMIČENJA
 https://pticefauneevrope.forumsc.net/t2064-topic#34861  pticefauneevrope.forumsc.net
AKCIJA ŽIVOT JE MRVICA
AKCIJA ŽIVOT JE MRVICA
Latest topics
» order dapoxetine usa
Izložba i takmičenje kanarinaca slavujara  - Page 4 EmptySat 13 Jan 2024, 03:22 by LiamynC

» finasteride lymph nodes
Izložba i takmičenje kanarinaca slavujara  - Page 4 EmptyWed 22 Nov 2023, 18:03 by LiamynC

» buy priligy in malaysia
Izložba i takmičenje kanarinaca slavujara  - Page 4 EmptyMon 20 Nov 2023, 06:16 by LiamynC

» buy dapoxetine 60 mg in india
Izložba i takmičenje kanarinaca slavujara  - Page 4 EmptySun 19 Nov 2023, 13:21 by LiamynC

» Pesma štiglića
Izložba i takmičenje kanarinaca slavujara  - Page 4 EmptyThu 03 Aug 2023, 01:06 by Jovan0

» CD za školovanje bastarda na pesmu štiglića
Izložba i takmičenje kanarinaca slavujara  - Page 4 EmptyWed 15 Feb 2023, 19:43 by Milan

» KLIJAVO SEME za ishranu ptica
Izložba i takmičenje kanarinaca slavujara  - Page 4 EmptyWed 15 Feb 2023, 19:40 by Milan

» Prirodna ishrana Stiglica
Izložba i takmičenje kanarinaca slavujara  - Page 4 EmptyThu 05 Jan 2023, 19:45 by Milan

» TIGRICE - Melopsittacus Undulatus
Izložba i takmičenje kanarinaca slavujara  - Page 4 EmptyThu 05 Jan 2023, 01:23 by Milan

Извештај о извршеном обележавању младих излегнутих птица у сезони 2015.
Izložba i takmičenje kanarinaca slavujara  - Page 4 EmptyWed 29 Feb 2012, 17:05 by Milan
У складу са чланом 25. Став 4 и чланом и чланом 26. Правилника о условима држања, начину обележавања и евидентирања дивљих животиња у заточеништву (Службени гласник РС број 86/10) надлежном Министасртву је данас достављен …

[ Full reading ]
Comments: 4
Zbrinjavanje i odgoj mladih slavuja
Izložba i takmičenje kanarinaca slavujara  - Page 4 EmptyThu 29 May 2014, 14:19 by Milan
Danas 25.05.2014. godine su deca donela mladunce (najverovatnije slavuja) koje su pronasli u pokosenom grmlju. Krenula je odmah procedura zbrinjavanja i pokusaj da se ptice odrze u zivotu. I pored ogromnog iskustva u rucnom hranjenju ptica, prvi put se srecemo sa " mekokljuncima" tako da je svaka pomoc dobrodosla.

Comments: 0
OBAVEŠTENJE O ODRŽANOM SEMINARU ZA SUDIJE-INSTRUKTORE I OCENJIVAČE ZA PESMU ŠTIGLIĆA
Izložba i takmičenje kanarinaca slavujara  - Page 4 EmptySat 29 Mar 2014, 09:17 by Milan
OBAVEŠTENJE
O ODRŽANOM SEMINARU ZA SUDIJE-INSTRUKTORE I OCENJIVAČE ZA PESMU ŠTIGLIĆA

      U Organizaciji Saveza Srbije za očuvanje I odgoj egzotičnih, divljih I zaštićenih životinja I udruženja “Ptice pevačice faune Evrope” za vikend je u  Pirotu održan prvi seminar  za sudije –instruktore I ocenjivače za pesmu štiglića “Balkanika”.
      Nakon donošenja …

[ Full reading ]
Comments: 0
RODOVNIK SAVEZA SRBIJE DEFINISAN ZAKONSKOM REGULATIVOM
Izložba i takmičenje kanarinaca slavujara  - Page 4 EmptySat 22 Feb 2014, 00:03 by Milan
Poštovani kolege, odgajivači ptica čast nam je da Vas obavestimo da su naši sastanci sa nadležnim ministarstvima urodili plodom i da  je Rodovnik Saveza Srbije za očuvganje i odgoje egzotičnih , divljih i zaštićenih životinja nakon više od 3 godine zalaganja napokon i zvanično usvojen od nadležnih organa.
         Na ovaj način izdejstvovali smo da svi gradjani Srbije dobiju …

[ Full reading ]
Comments: 1
Dimenzija prstenova-alkica za obeležavanje ptica
Izložba i takmičenje kanarinaca slavujara  - Page 4 EmptyFri 03 Sep 2010, 14:28 by Milan
Прилог 2. Правилника о обележавању птица
Судијске организације Савеза Србије за очување и одгој егзоричних, дивљих и заштићених животиња “С.П.А.С.”

Димензије прстенова за обележавање птица и живине

2.00 mm Ružasta astrilda, …

[ Full reading ]
Comments: 1
UDRUŽENJE PTICE PEVAČICE FAUNE EVROPE
Izložba i takmičenje kanarinaca slavujara  - Page 4 EmptySat 30 Apr 2011, 13:22 by Milan
Удружење за заштиту, одгој и проучавање птица певачица "ПТИЦЕ ПЕВАЧИЦЕ ФАУНЕ ЕВРОПЕ" јесте невладино, нестраначко и непрофитабилно удружење a циљевима из области заштите , проучавања и одгоја птица певачица …

[ Full reading ]
Comments: 51
OBAVEŠTENJE ALKICE ZA 2017 GODINU
Izložba i takmičenje kanarinaca slavujara  - Page 4 EmptyMon 16 Sep 2013, 00:52 by Milan
Pošto po važećim zakonima u Srbiji svaka ptica mora biti obeležena kako bi mogli da je držite, prodajete, menjate, transportujete ili javno izlažete Savez Srbije SPAS će izaći u susret svojim članovima i pomoći im u obeležavanju mladih ptica za 2017 godinu.

Obeležavanje ptica vršiće se u skladu sa zakonima Srbije i po evropskim standardima.
Cena obeležavanja jedne ptice ( …

[ Full reading ]
Comments: 1
Izdavanje RODOVNIKA za ptice
Izložba i takmičenje kanarinaca slavujara  - Page 4 EmptyTue 22 Nov 2011, 13:42 by Milan
Obaveštenje

На основу члана 9.  Правилника о обележавању птица Судисјке организације Савеза Србије за очување и одгој егзоричних, дивљих и заштићених животиња “ С.П.А.С. ” одгајивачи који су извршили набавку прстенова …

[ Full reading ]
Comments: 3
Plaćanje članarine udruženju
Izložba i takmičenje kanarinaca slavujara  - Page 4 EmptyFri 04 Jan 2013, 13:14 by Milan
Obave

Članarina za 2022 godinu je 1000 din  a plaća se na godišnjem nivou.,[/b] nakon uplate članarine, overenu uplatnicu i pristupnicu šaljete na adresu UDRUŽENJE PTICE PEVAČICE FAUNE EVROPE ul. Vuka Karadžića 6 a /24 18300 Pirot-preporučeno. Obavezno na koverti ostavite svoju adresu u slučaju da pismo zaluta.

članarinu uplaćujete na sledeći žiro račun : br ŽR 220-131917-04


[ Full reading ]
Comments: 1
KAKO POSTATI ČLAN UDRUŽENJA
Izložba i takmičenje kanarinaca slavujara  - Page 4 EmptyFri 04 Jan 2013, 12:23 by Milan
Svako ko se slaže sa ciljevima PPFE može postati član udruženja bez obzira gde se nalazi pošto udruženje deluje na prostoru cele Srbije. Dovoljno je da samo popunite pristupnicu i uplatite članarinu Od strane udruženja osmišljene su neke olakšice za sve vas tako da će te o svim aktivnostima udruženja biti odmah obavešteni preko ovog foruma u temama predvidjenim za to, članovi …

[ Full reading ]
Comments: 0
Prijatelji foruma
 pticefauneevrope.forumsc.net  Serbian Biodiversity Portal
Moj ljubimac
Piroćanka Zoo Park KOKI!

 

 Izložba i takmičenje kanarinaca slavujara

Go down 
+16
alann
drazen
Karolina
diskus
onix
Zokbok988
Rasko
ticar
pitbill
Gost
novaksin
Milan
sale1977
alexandar
Ivan_Nish
kumca
20 posters
Иди на страну : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
АуторПорука
alann
Zaslužni član
Zaslužni član
alann


Број порука : 609
Join date : 16.04.2009
Age : 50
Локација : Podgorica-Montenegro

Izložba i takmičenje kanarinaca slavujara  - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Izložba i takmičenje kanarinaca slavujara    Izložba i takmičenje kanarinaca slavujara  - Page 4 EmptyWed 27 Oct 2010, 14:39

drazen ::
Sve ce to da im se obije o glavu,a najvise administratoru i njegovom zeljom za vlast... Sad su naljutili onoga koga su trebali da mole...
A sto znaci ovo ,, Sad su naljutili onoga koga su trebali da mole... "
Je li ovo upozorenje na nekakvu likvidaciju sacekusu ili prijetnju,prosto smijesno da se jos neko ovakvim stvarima bavi , izgleda da je Srbija jos uvijek u marcno doba srednji vijek i da demokratija ide veoma polako.
Назад на врх Go down
onix
Član
Član



Број порука : 45
Join date : 11.01.2010

Izložba i takmičenje kanarinaca slavujara  - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Izložba i takmičenje kanarinaca slavujara    Izložba i takmičenje kanarinaca slavujara  - Page 4 EmptyWed 27 Oct 2010, 15:20

alann ::
drazen ::
Sve ce to da im se obije o glavu,a najvise administratoru i njegovom zeljom za vlast... Sad su naljutili onoga koga su trebali da mole...
A sto znaci ovo ,, Sad su naljutili onoga koga su trebali da mole... "
Je li ovo upozorenje na nekakvu likvidaciju sacekusu ili prijetnju,prosto smijesno da se jos neko ovakvim stvarima bavi , izgleda da je Srbija jos uvijek u marcno doba srednji vijek i da demokratija ide veoma polako.


Srbija je odavno izasla iz mraka, ali neki opet pokusavaju da je uvuku, kako u svemu tako i u pticarstvu....

Sto kaze ovaj gospodin, trebalo bi neke informacije da se provere pa tek onda da se kazu ili napisu na forumu, ne moze se pisati sve i svasta, samo se trazi istina i cinjenicno stanje, a administratori bi to trebali i da znaju. Da sve sto se kaze ili napsie mora, ponavljam MORA BITI TACNO. Nikako drugacije.
Назад на врх Go down
Karolina
Član
Član
Karolina


Број порука : 120
Join date : 02.08.2010

Izložba i takmičenje kanarinaca slavujara  - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Izložba i takmičenje kanarinaca slavujara    Izložba i takmičenje kanarinaca slavujara  - Page 4 EmptyWed 27 Oct 2010, 15:38

alann ::
drazen ::
Sve ce to da im se obije o glavu,a najvise administratoru i njegovom zeljom za vlast... Sad su naljutili onoga koga su trebali da mole...
A sto znaci ovo ,, Sad su naljutili onoga koga su trebali da mole... "
Je li ovo upozorenje na nekakvu likvidaciju sacekusu ili prijetnju,prosto smijesno da se jos neko ovakvim stvarima bavi , izgleda da je Srbija jos uvijek u marcno doba srednji vijek i da demokratija ide veoma polako.

Tako izgleda ispada Alne , da izgleda sad treba da se nekog plasimo ili da sad nekog molimo za izvinjenje . Ako se doticnima nesvidja forum i neke im stvari nisu jasne Beograd jos uvek pripada Srbiji a zgrada ministarstva jos uvek stoji gde je i stojala . tako da sve nase tvrdje i ono ucinjeno sa nase strane se moze lako proveriti . Sto se tice nasih clanova ako vec nece i nezele da imaju isti cilj koji imamo ja ti i vecina nas neka se slobodno vrate SOF da vidimo jednog dana sta ce oni dobiti . ja samo ocekujem odgovor koji mi jos niko nije dao ODAKLE BERZE KOJE NISU PO ZAKONIMA PROPISANIM OD STRANE EVROPSKE UNIJE O DRZANJU I OBELEZAVANJU PTICA ! kao i AKO SOF ZNA DA JE PROTIV ZAKONITO DRZANJE NE OBELEZAVANIH PTICA KRIVICNO DELO odakle sad na hiljade ptica koje sad mogu da se smatraju nepostojecima JER IH NIGDE NEMA NI U JEDNOJ BAZI PODATAKA !!. Sad ce neko na ovu moju repliku da krivi ministarstvo sto je sad u ovom trenutku nesto naj lakse , nazalost ministarstvo uradi zahteve koji su predati za uredjenje ali nece i uraditi ono sto nisu nadlezni . Od samog pocetka gospoda iz SOFA su trebala da odrade sad ono sto mi radimo ali su zakazali jer nebi imali livcne koristi . A nezaboravimo da kad brod tone pacovi beze dokazana teorija ! Imamo odgajivaca koji su jos pre petnaest i vise godina nabavljali svoje ptice isto tako neprstenovane pa koliko se secam i znam da nije postojalo nase udruzenje pa ko je tada mogao biti odgovoran za nelegalnost th isti ?! Pa zbog cega tada SOF nije radio svoj posao kako treba ?? zato sto tada nebi imali licni interes . Sto se tice toga dali ce mi neko doci na kucu ili nece to je trenutno nesto sto me naj manje plasi ili zanima . I da dodju licno cu ih odvesti do onih ljudi gde sam ja nabavila moje ptice pa da vidimo ko je koliko u pravu nazalost med tim ljudima se nalaze oni ljudi koji se pticarstvom bave i mnogo duze nego postoji i nase udruzenje . pa na kraju kad klupko pocne da se odmotava opet ce kraj biti tamo gde je i ustvari pred vratima SOFa .
Назад на врх Go down
Milan
Admin
Admin
Milan


Број порука : 4633
Join date : 03.03.2009
Age : 48
Локација : Pirot

Izložba i takmičenje kanarinaca slavujara  - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Izložba i takmičenje kanarinaca slavujara    Izložba i takmičenje kanarinaca slavujara  - Page 4 EmptyWed 27 Oct 2010, 15:46

Evo najnovijeg saznanja pa molim nadležne iz SOF-a da potvrde ili negiraju tu informaciju. Stigla je poruka od čoveka koji tvrdi da je član drušrva pri SOF-u u Sremskoj Mitrovici.
Kaže da je održan sastank društva i članova UO i da je donesena odluka da se u interesu razvoje ptičarstva u Srbiji na budućim manifestacijama koje će oni organizovati priznaju alke udruženja PPFE kao i alke drugih udruženja koje nisu pri SOF-u.
Zvanično obaveštenje nisam dobio, mada mi sve ovo zvuči neverovatno iz razloga jer su do nas iz ovcog mesta do sad stizale samo informacije pune mržnje od strane rukovodstva tog društva, ostavljam upućenijima da ispitaju stvar i kažu šta se to desilo u Sremskoj Mitrovici.
Pošto je ista ta sumnja izražena i licu koje je dostavilo podatak isti je još i dodao da je i u Rumi bilo nekih trzavica i žučnih rasprava pa čak i u Novom Sadu.
Назад на врх Go down
onix
Član
Član



Број порука : 45
Join date : 11.01.2010

Izložba i takmičenje kanarinaca slavujara  - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Izložba i takmičenje kanarinaca slavujara    Izložba i takmičenje kanarinaca slavujara  - Page 4 EmptyWed 27 Oct 2010, 15:48

Karolina, da li Vi imate ptica, koliko i da li ste nekad izlagali na nekoj izlozbi i kojim prstenovima su alkirane?
Назад на врх Go down
guld
Član
Član



Број порука : 93
Join date : 18.12.2009
Age : 46
Локација : nis -srbija

Izložba i takmičenje kanarinaca slavujara  - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Izložba i takmičenje kanarinaca slavujara    Izložba i takmičenje kanarinaca slavujara  - Page 4 EmptyWed 27 Oct 2010, 18:49

Odakle vam to Karolina da pljuju SOF to sto ti pricas je mnogo podlo i bedno,i jos sto sam procitao ovde da clanovi iz SREMSKE MITROVICE nece vise da izlazu ptice pod alkicama SOF-a nego pod alkicama PPFE je vrh vrhova ali opet nema validnih dokumenata o tome nego informacija koja je opet..........,a ti bi trebala malo vise da se edukujes u tom pravcu jer ti ne ocigledno ne razlikujes DRUSTVO od FEDERACIJE,a vidim pomin jes zakone EVROPSKE UNIJE pa zar ti niko nije reko ako ti vec sama nemozes da naucis ili ukapiras da zakoni EU nevaze kod nas jer da vaze ti odavno nebi cuvala ptice jer kakav si ti odgajivac kad kupas ninfe u sudoperi punoj prljavih sudova a nije ni higijenski hehehehe!!!!!!!!!!!!!!!
Назад на врх Go down
Karolina
Član
Član
Karolina


Број порука : 120
Join date : 02.08.2010

Izložba i takmičenje kanarinaca slavujara  - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Izložba i takmičenje kanarinaca slavujara    Izložba i takmičenje kanarinaca slavujara  - Page 4 EmptyWed 27 Oct 2010, 20:42

guld ::
Odakle vam to Karolina da pljuju SOF to sto ti pricas je mnogo podlo i bedno,i jos sto sam procitao ovde da clanovi iz SREMSKE MITROVICE nece vise da izlazu ptice pod alkicama SOF-a nego pod alkicama PPFE je vrh vrhova ali opet nema validnih dokumenata o tome nego informacija koja je opet..........,a ti bi trebala malo vise da se edukujes u tom pravcu jer ti ne ocigledno ne razlikujes DRUSTVO od FEDERACIJE,a vidim pomin jes zakone EVROPSKE UNIJE pa zar ti niko nije reko ako ti vec sama nemozes da naucis ili ukapiras da zakoni EU nevaze kod nas jer da vaze ti odavno nebi cuvala ptice jer kakav si ti odgajivac kad kupas ninfe u sudoperi punoj prljavih sudova a nije ni higijenski hehehehe!!!!!!!!!!!!!!!

Ja znam sata dobro pricam i pisem o tome sto mislim a ti guldic kreni pa se malo po raspitaj ocito je da nisi mozda izasao ni iz svog dvorista . sto se tice sudoper to je moja ptica ja imam masinu za sudove vec deset godina kad ti nisi znao ni da je proizvedena a svaka domacica koja drzi do sebe svoju sudoperu dezinfikuje ne zbog ptice vec zbog cllanova svoje porodice . A ti malo prosetaj do ministarsva pa se malo poraspitaj o zakonima i udruzenjima i fderaciji i onome sto vazi i nevazi to bi ti mozda bilo mnogo pametnije neg da trckaras sa foruma na forum hahahaha !!!
Назад на врх Go down
Karolina
Član
Član
Karolina


Број порука : 120
Join date : 02.08.2010

Izložba i takmičenje kanarinaca slavujara  - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Izložba i takmičenje kanarinaca slavujara    Izložba i takmičenje kanarinaca slavujara  - Page 4 EmptyWed 27 Oct 2010, 20:54

kumca ::
Mislim da je covek nacitan Karolina i to veoma a malo je prosto od tebe sto tako pises ,iako se moja misljenja ne podudaraju sa onixom nije nacin tako pisati ja vidim da je doticni gospodin upucen i to veoma ,verovatno je pri sofu ali to nema nikakve veze sa nasim raspravama svako pise sta misli cilj treba biti isti za dobrobit pticarstva

Kumca moj dragi SRPSKI jezik nije moj maternji , ako nisi upucen ja sam MADJARICA tako da ako sam te licno ja bilo cim uvredila i povredila tvoje mesto pi SOFu ja i moji clanovi cemo ti se licno izviniti . Nikako nebih volela da povredim tvoje dostojanstvo ili tvoju funkciju dovedem u klimavo stanje .
Назад на врх Go down
alann
Zaslužni član
Zaslužni član
alann


Број порука : 609
Join date : 16.04.2009
Age : 50
Локација : Podgorica-Montenegro

Izložba i takmičenje kanarinaca slavujara  - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Izložba i takmičenje kanarinaca slavujara    Izložba i takmičenje kanarinaca slavujara  - Page 4 EmptyWed 27 Oct 2010, 21:40

guld ::
Odakle vam to Karolina da pljuju SOF to sto ti pricas je mnogo podlo i bedno,i jos sto sam procitao ovde da clanovi iz SREMSKE MITROVICE nece vise da izlazu ptice pod alkicama SOF-a nego pod alkicama PPFE je vrh vrhova ali opet nema validnih dokumenata o tome nego informacija koja je opet..........,a ti bi trebala malo vise da se edukujes u tom pravcu jer ti ne ocigledno ne razlikujes DRUSTVO od FEDERACIJE,a vidim pomin jes zakone EVROPSKE UNIJE pa zar ti niko nije reko ako ti vec sama nemozes da naucis ili ukapiras da zakoni EU nevaze kod nas jer da vaze ti odavno nebi cuvala ptice jer kakav si ti odgajivac kad kupas ninfe u sudoperi punoj prljavih sudova a nije ni higijenski hehehehe!!!!!!!!!!!!!!!
Posto ste dobro upuceni u zakone Evropske Unije ali o ponasanju ocigledno nisi jer za tebe je ipak dama trebao bi nacin ponasanja da naucis.
Sto se tice kupanja vec je poznati sadrzaji na You Tube sa papagajima

Назад на врх Go down
Milan
Admin
Admin
Milan


Број порука : 4633
Join date : 03.03.2009
Age : 48
Локација : Pirot

Izložba i takmičenje kanarinaca slavujara  - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Izložba i takmičenje kanarinaca slavujara    Izložba i takmičenje kanarinaca slavujara  - Page 4 EmptyThu 28 Oct 2010, 00:26

hahahahaha, jao Srbijo..eto vidim za tebe se sve zna, stao si kao čovek iza svojih reči. Beži mali neozbiljan si.
Назад на врх Go down
Milan
Admin
Admin
Milan


Број порука : 4633
Join date : 03.03.2009
Age : 48
Локација : Pirot

Izložba i takmičenje kanarinaca slavujara  - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Izložba i takmičenje kanarinaca slavujara    Izložba i takmičenje kanarinaca slavujara  - Page 4 EmptyThu 28 Oct 2010, 00:35

guld ::
Odakle vam to Karolina da pljuju SOF to sto ti pricas je mnogo podlo i bedno,i jos sto sam procitao ovde da clanovi iz SREMSKE MITROVICE nece vise da izlazu ptice pod alkicama SOF-a nego pod alkicama PPFE je vrh vrhova ali opet nema validnih dokumenata o tome nego informacija koja je opet..........,a ti bi trebala malo vise da se edukujes u tom pravcu jer ti ne ocigledno ne razlikujes DRUSTVO od FEDERACIJE,a vidim pomin jes zakone EVROPSKE UNIJE pa zar ti niko nije reko ako ti vec sama nemozes da naucis ili ukapiras da zakoni EU nevaze kod nas jer da vaze ti odavno nebi cuvala ptice jer kakav si ti odgajivac kad kupas ninfe u sudoperi punoj prljavih sudova a nije ni higijenski hehehehe!!!!!!!!!!!!!!!
Pokaži gde si to pročitao ili ćeš biti banovan zbog LAŽI I OBMANE.
Ljudi, moram da razmislim da na forumu pre registracije uvedem i neki test inteligencije, neki prosti zadatak da čisto proverimo znali taj što komentariše bar da čita.

Akos e ne varam i GULD je više puta pozivan da kaže svoje ime i podatke ovde pa se ućutao posle toga. Ponekad kad čitam sve ovo mislim da nas zezaju naša deca u osnovnoj školi na informatici jer znaju da smo uz računar Smile
Назад на врх Go down
Milan
Admin
Admin
Milan


Број порука : 4633
Join date : 03.03.2009
Age : 48
Локација : Pirot

Izložba i takmičenje kanarinaca slavujara  - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Izložba i takmičenje kanarinaca slavujara    Izložba i takmičenje kanarinaca slavujara  - Page 4 EmptyThu 28 Oct 2010, 01:05

Milan ::
Evo najnovijeg saznanja pa molim nadležne iz SOF-a da potvrde ili negiraju tu informaciju. Stigla je poruka od čoveka koji tvrdi da je član drušrva pri SOF-u u Sremskoj Mitrovici.
Kaže da je održan sastank društva i članova UO i da je donesena odluka da se u interesu razvoje ptičarstva u Srbiji na budućim manifestacijama koje će oni organizovati priznaju alke udruženja PPFE kao i alke drugih udruženja koje nisu pri SOF-u.
Zvanično obaveštenje nisam dobio, mada mi sve ovo zvuči neverovatno iz razloga jer su do nas iz ovcog mesta do sad stizale samo informacije pune mržnje od strane rukovodstva tog društva, ostavljam upućenijima da ispitaju stvar i kažu šta se to desilo u Sremskoj Mitrovici.
Pošto je ista ta sumnja izražena i licu koje je dostavilo podatak isti je još i dodao da je i u Rumi bilo nekih trzavica i žučnih rasprava pa čak i u Novom Sadu.
Evo ja sam našao obaveštenje, da li neko može to da nam potvrdi ili da demantuje ?
Назад на врх Go down
alann
Zaslužni član
Zaslužni član
alann


Број порука : 609
Join date : 16.04.2009
Age : 50
Локација : Podgorica-Montenegro

Izložba i takmičenje kanarinaca slavujara  - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Izložba i takmičenje kanarinaca slavujara    Izložba i takmičenje kanarinaca slavujara  - Page 4 EmptyThu 28 Oct 2010, 02:13

Milan ::
guld ::
Odakle vam to Karolina da pljuju SOF to sto ti pricas je mnogo podlo i bedno,i jos sto sam procitao ovde da clanovi iz SREMSKE MITROVICE nece vise da izlazu ptice pod alkicama SOF-a nego pod alkicama PPFE je vrh vrhova ali opet nema validnih dokumenata o tome nego informacija koja je opet..........,a ti bi trebala malo vise da se edukujes u tom pravcu jer ti ne ocigledno ne razlikujes DRUSTVO od FEDERACIJE,a vidim pomin jes zakone EVROPSKE UNIJE pa zar ti niko nije reko ako ti vec sama nemozes da naucis ili ukapiras da zakoni EU nevaze kod nas jer da vaze ti odavno nebi cuvala ptice jer kakav si ti odgajivac kad kupas ninfe u sudoperi punoj prljavih sudova a nije ni higijenski hehehehe!!!!!!!!!!!!!!!
Pokaži gde si to pročitao ili ćeš biti banovan zbog LAŽI I OBMANE.
Ljudi, moram da razmislim da na forumu pre registracije uvedem i neki test inteligencije, neki prosti zadatak da čisto proverimo znali taj što komentariše bar da čita.

Akos e ne varam i GULD je više puta pozivan da kaže svoje ime i podatke ovde pa se ućutao posle toga. Ponekad kad čitam sve ovo mislim da nas zezaju naša deca u osnovnoj školi na informatici jer znaju da smo uz računar Smile
Milane mislim da grijesis sa odlukom baniranja nasuprot tome neistomisljenicima ide u prilog i izvlace zakljucak kao da nemaju odgovor na njihova pitanja i ako im je odgovoreno na svako pitanje.
Forumi zato i postoje da bi ljudi razmjenili misljenja i ostvarili i poboljsali komunikaciju ovo su sitne prepirke i jednostavno ljudi pokazuju koliko ko vrijedi.
Da imamo svi isto misljenje opet ne bi valjalo jer ne bi bilo razmjene iskustava.
Ako se ljudi boje ili im je neprijatno da kazu svoje ime ili prezime ne treba uzimati za zlo,neko se stidi svoga imena a neko je ponosan svi imamo svoje stavove.
Назад на врх Go down
Milan
Admin
Admin
Milan


Број порука : 4633
Join date : 03.03.2009
Age : 48
Локација : Pirot

Izložba i takmičenje kanarinaca slavujara  - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Izložba i takmičenje kanarinaca slavujara    Izložba i takmičenje kanarinaca slavujara  - Page 4 EmptyThu 28 Oct 2010, 02:49

Guld je već banovan sa ovog foruma pod rugim imenom ranije, čak se nalazi i na onoj crnoj listi, pustio sam ga namerno da čita i učestvuje upravo iz tog razloga da ljudi vide sa kakvim imamo posla Smile

Što se onixa tiče i on je naš stari pacijenat sa crne liste, ime mu je bilo ptičar nis Smile

Iskreno, pušteni si samo iz razloga jer sam smatrao da će bilo kakvo opravdanje napišu ili bar da stave neko javno obaveštenje u vezi izložbe u Kragujevcu. Kao što vidite sve ide po starom:)
Obaveza predstavljanja važi za sve članove, prilikom registracje svako dobije poruku da je u obavezi da se predstavi ili mu se uskraćuje boravak na forumu. Pravila važe za sve (lično sam se prvi predstavio).

Назад на врх Go down
Milan
Admin
Admin
Milan


Број порука : 4633
Join date : 03.03.2009
Age : 48
Локација : Pirot

Izložba i takmičenje kanarinaca slavujara  - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Izložba i takmičenje kanarinaca slavujara    Izložba i takmičenje kanarinaca slavujara  - Page 4 EmptyThu 28 Oct 2010, 03:17

Izložba i takmičenje kanarinaca slavujara  - Page 4 Img2386resize

Evo guld vam je na ovoj slici Smile
Nije zbog mene trebao da kaže ime prezime i ostalo već zbog svojih stavova, ako nešto tvrdiš onda i treba da stojiš iza toga. Verujte mi znaju se odavno svi podaci tih lica Smile

Inače i guld i onix ili kako već da ih nazovem su članovi istog društva "GAJ" iz Niša koje je po mom mišljenju najzaslužnije za sve negativno što se dogodilo sa odgajivačima ptica u Srbiji. Zahvaljujući tim ljudima, po meni, se dešava ono što se dešava samo iz razloga jer su zaokupljeni ličnim interesima napravili opšti haos u zemlji.(objašnjeno i opisano više puta na forumu)
na žalost , izgleda da u svemu tome imaju i podršku nekog iz rukovodstva SOF-a pa može lako da se desi da na kraju isapdne da su glavni krivci za sve kad SOF opere ruke od njih.
Neka su im na duši svi oni koji su dovedeni u nezgodnu situaciju.

Po onome što znam sigurno je da ima dosta neslaganja i u samom vrhu SOF-a, neki su svesni da su učinjene neke katastrofalne greške pa čak i da ima i onih koji lično mogu da odgovaraju. To je jedini razlog zašto se ne potencira od strane našeg udruženja na nekim stvarima. Čekamo da sami identifikuju krivce i da ih se oslobode. Na žalost u medjuvremenu će mnogi odgajivači morati da plate cenu nečije gluposti.
I dalje smatram da nema potrebe za stvaranjem više struja odgajivača u Srbiji, da je SOF učinio mnboge propuste u svom radu ali da za to nisu odgovorni svi članovi niti članice već jedna mala grupa pojedinaca kojih će sami morati da se reše.

Primer vam je i takmičenje u Kragujevcu, ljudi nisu ni bili svesni šta ih je snašlo, još koliko će ovakvih primera biti u Srbiji zavisi isključivo od spremnosti nadležnih u SOF-u da prihvate krivicu, da izoluju krivce i da napokon krene da se radi za dobrobit svih odgajivača.

(na slici su ljudi sa sledećim nickovima Ivan nis ,boban, sale1977v, roby,danijelvr)
Назад на врх Go down
Karolina
Član
Član
Karolina


Број порука : 120
Join date : 02.08.2010

Izložba i takmičenje kanarinaca slavujara  - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Izložba i takmičenje kanarinaca slavujara    Izložba i takmičenje kanarinaca slavujara  - Page 4 EmptyThu 28 Oct 2010, 18:15

alann ::
Milan ::
guld ::
Odakle vam to Karolina da pljuju SOF to sto ti pricas je mnogo podlo i bedno,i jos sto sam procitao ovde da clanovi iz SREMSKE MITROVICE nece vise da izlazu ptice pod alkicama SOF-a nego pod alkicama PPFE je vrh vrhova ali opet nema validnih dokumenata o tome nego informacija koja je opet..........,a ti bi trebala malo vise da se edukujes u tom pravcu jer ti ne ocigledno ne razlikujes DRUSTVO od FEDERACIJE,a vidim pomin jes zakone EVROPSKE UNIJE pa zar ti niko nije reko ako ti vec sama nemozes da naucis ili ukapiras da zakoni EU nevaze kod nas jer da vaze ti odavno nebi cuvala ptice jer kakav si ti odgajivac kad kupas ninfe u sudoperi punoj prljavih sudova a nije ni higijenski hehehehe!!!!!!!!!!!!!!!
Pokaži gde si to pročitao ili ćeš biti banovan zbog LAŽI I OBMANE.
Ljudi, moram da razmislim da na forumu pre registracije uvedem i neki test inteligencije, neki prosti zadatak da čisto proverimo znali taj što komentariše bar da čita.

Akos e ne varam i GULD je više puta pozivan da kaže svoje ime i podatke ovde pa se ućutao posle toga. Ponekad kad čitam sve ovo mislim da nas zezaju naša deca u osnovnoj školi na informatici jer znaju da smo uz računar Smile
Milane mislim da grijesis sa odlukom baniranja nasuprot tome neistomisljenicima ide u prilog i izvlace zakljucak kao da nemaju odgovor na njihova pitanja i ako im je odgovoreno na svako pitanje.
Forumi zato i postoje da bi ljudi razmjenili misljenja i ostvarili i poboljsali komunikaciju ovo su sitne prepirke i jednostavno ljudi pokazuju koliko ko vrijedi.
Da imamo svi isto misljenje opet ne bi valjalo jer ne bi bilo razmjene iskustava.
Ako se ljudi boje ili im je neprijatno da kazu svoje ime ili prezime ne treba uzimati za zlo,neko se stidi svoga imena a neko je ponosan svi imamo svoje stavove.



Ma ne Alane nije tu sad sporno iskustvo nego komecemo da igramo po hormonima i zivcima . tako sam se sinoc i juce lepo ismejala da se vec po odavno nisam tako lepo osecala . Mala je kazna banovanje nego da se svi skupimo da od njih pravimo ruglo i sramotu ne samo Srbije vec celog sveta . da naod gleda koliko su nisko i podlo popadali , provaljujuc na tudje forume , predstavljaju ci se i krijuci iza nekih nikova , da su toliko podli da nesme da otkriju svoj identitet ime i prezime i odakle su .
Назад на врх Go down
kumca
Član
Član
kumca


Број порука : 178
Join date : 17.09.2009
Age : 46
Локација : leskovac

Izložba i takmičenje kanarinaca slavujara  - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Izložba i takmičenje kanarinaca slavujara    Izložba i takmičenje kanarinaca slavujara  - Page 4 EmptyThu 28 Oct 2010, 18:20

Karolina ::
kumca ::
Mislim da je covek nacitan Karolina i to veoma a malo je prosto od tebe sto tako pises ,iako se moja misljenja ne podudaraju sa onixom nije nacin tako pisati ja vidim da je doticni gospodin upucen i to veoma ,verovatno je pri sofu ali to nema nikakve veze sa nasim raspravama svako pise sta misli cilj treba biti isti za dobrobit pticarstva

Kumca moj dragi SRPSKI jezik nije moj maternji , ako nisi upucen ja sam MADJARICA tako da ako sam te licno ja bilo cim uvredila i povredila tvoje mesto pi SOFu ja i moji clanovi cemo ti se licno izviniti . Nikako nebih volela da povredim tvoje dostojanstvo ili tvoju funkciju dovedem u klimavo stanje .
Nisam stvarno upucen sto si madjarica mozda nisi ni ti upucena da sam ja leskovcanin haha, to mi i ne smeta niti me interesuje,mene nisi uvredila ali ne prilici govoriti nekom da je prost i neupucen samo zato sto se ne slazes s njim ma ko to bio,a koji su to tvoji clanovi ,mozda ne vidis i ja sam clan PPFE...
ja tezim razvijanju pticarstva a ne pripadanju sofu ili udruzenju.. Basketball
Назад на врх Go down
Karolina
Član
Član
Karolina


Број порука : 120
Join date : 02.08.2010

Izložba i takmičenje kanarinaca slavujara  - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Izložba i takmičenje kanarinaca slavujara    Izložba i takmičenje kanarinaca slavujara  - Page 4 EmptyThu 28 Oct 2010, 20:00

kumca ::
Karolina ::
kumca ::
Mislim da je covek nacitan Karolina i to veoma a malo je prosto od tebe sto tako pises ,iako se moja misljenja ne podudaraju sa onixom nije nacin tako pisati ja vidim da je doticni gospodin upucen i to veoma ,verovatno je pri sofu ali to nema nikakve veze sa nasim raspravama svako pise sta misli cilj treba biti isti za dobrobit pticarstva

Kumca moj dragi SRPSKI jezik nije moj maternji , ako nisi upucen ja sam MADJARICA tako da ako sam te licno ja bilo cim uvredila i povredila tvoje mesto pi SOFu ja i moji clanovi cemo ti se licno izviniti . Nikako nebih volela da povredim tvoje dostojanstvo ili tvoju funkciju dovedem u klimavo stanje .
Nisam stvarno upucen sto si madjarica mozda nisi ni ti upucena da sam ja leskovcanin haha, to mi i ne smeta niti me interesuje,mene nisi uvredila ali ne prilici govoriti nekom da je prost i neupucen samo zato sto se ne slazes s njim ma ko to bio,a koji su to tvoji clanovi ,mozda ne vidis i ja sam clan PPFE...
ja tezim razvijanju pticarstva a ne pripadanju sofu ili udruzenju.. Basketball

haha ja Kumca dragi jako dobro znam ciji si clan , sto se tice prostakluka ili vec sad nebitno kako si se izrazio ali ako su pojedinci mislili da sa samo zena koja nezna sta se desava pa samim tim pocel po meni da lopataju , kako bi se izlanula . Pa izvini moj dragi ali taj se nije rodio , tako da necu da dozvolim ni da me neko vredja a jos manje napada . sto se tice tebe kao tebe ja i ti nismo imali duel i nadam se da necemo postujem te kao clana udruzenja i kao kolegu . Ovo sto si izjavio kako tezis razvijanju pticarstva to je ono nesto sto bi trebalo da izjave svi ali i tako da misle . A ne da nam neki takozvani padobranci upadaju na forum i bacaju maglu u oci ocekujuci da ce se neko iz PPFE izlanuti o necem sto nije za javnost ili kako bi bili hepi misleci da su pozavadili clanove pa sad jadni reze jedno na drugo . Sto se mene tice ja moj identitet nekrijem i nemam potrebe Milana ne poznajem licno a sasa je neko ko mi dolazi u kucu i rado vidjen gost i prijatelj moje porodice pa tako mozes slobodno da se razpitas o meni sta god da te nteresuje . I love you
Назад на врх Go down
kumca
Član
Član
kumca


Број порука : 178
Join date : 17.09.2009
Age : 46
Локација : leskovac

Izložba i takmičenje kanarinaca slavujara  - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Izložba i takmičenje kanarinaca slavujara    Izložba i takmičenje kanarinaca slavujara  - Page 4 EmptyFri 29 Oct 2010, 21:00

Taman posla da ulazimo u duel ,jedino zensko koje je aktivno na forumu(bar tako mislim,mozda gresim) ima bre da te cuvamo niko rec da ti ne kaze!!! cheers cheers cheers
Назад на врх Go down
Karolina
Član
Član
Karolina


Број порука : 120
Join date : 02.08.2010

Izložba i takmičenje kanarinaca slavujara  - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Izložba i takmičenje kanarinaca slavujara    Izložba i takmičenje kanarinaca slavujara  - Page 4 EmptyFri 29 Oct 2010, 23:44

kumca ::
Taman posla da ulazimo u duel ,jedino zensko koje je aktivno na forumu(bar tako mislim,mozda gresim) ima bre da te cuvamo niko rec da ti ne kaze!!! cheers cheers cheers


Hvala Kumca !! Jesam naj aktivnija zena na forumu i treba da opravdam svoju poziciju u udruzenju , ja sam predstavnik za Srem i Vojvodinu , preko mene se uclanilo dosta ljudi u ovo udruzenje i samim tim zasluzujem pravo glasa . Ja nisam odgajivac PPFE ja se bavim papagajima i to ce biti i ostati moja dozivotna strast , ali isti problem kao kod ptica PPFE ima i u svetu papagaja i zbog toga sam upravo uskakala u takoreci ofanzivu , koja se ovde odvijala pre neku noc . Jedino sto sam ti bila naknadno poslala izvinjenje bilo je zbog toga sto sam imala osecaj da sam te mozda u afektu trenutnog besa mozda slucajno uvredila iako nisam imala nameru . U mom hobiju je malo zena i ja saradjujem sa stotinak ljudi mislim muskaraca naj manje i tako sam i naucila da se vladam i ponasam kao da sam decko jedno vreme im je bilo cudno da sam zena a sad se ponasaju kao da sam musko pa sam tako i adaptirala sebe .Cilj nam je isti , ali zao mi je sto moram ovom prilikom da kazem ne samo tebi vec i svima uvek je covek ponasao se toliko bahato da je i sad sto cini zaboravio mesto gde pripada . mi pripadamo prirodi ali ne i ona nama nas ce uvek biti ali nje mozda jednog dana ne . zato treba da se postujemo i podrzavamo ako imao isti cilj a sad kolko ce biti udruzenja ili ovog onog to je naj manje vazna stvar .!! Wink
Назад на врх Go down
Milan
Admin
Admin
Milan


Број порука : 4633
Join date : 03.03.2009
Age : 48
Локација : Pirot

Izložba i takmičenje kanarinaca slavujara  - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Izložba i takmičenje kanarinaca slavujara    Izložba i takmičenje kanarinaca slavujara  - Page 4 EmptySun 31 Oct 2010, 01:58

Pročitao sam negde na ovoj temi da se izložbe održavaju kako bi se ljudi družili, razmenjivali iskustva i kako bi se popularizovao odgoj i zainteresovala deca za pozitivne ciljeve. To je jedna lepa stvar i jako korisna.

Iskreno verujem da će se jednog dana izložbe i takmičenja održavati upravo zbog ovih stvari a ne zbog preprodaje, prodaje svega i svačega.
Назад на врх Go down
Rasko
Član
Član
Rasko


Број порука : 274
Join date : 03.03.2009
Age : 49
Локација : Bačka Palanka

Izložba i takmičenje kanarinaca slavujara  - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Izložba i takmičenje kanarinaca slavujara    Izložba i takmičenje kanarinaca slavujara  - Page 4 EmptySun 31 Oct 2010, 11:44

Izlozbe se odavno odrzavaju zbog druzenja i popularizacije ovog divnog hobija a ne zbog prodaje, prodaja se desava na berzi a ona je nesto sasvim drugo u odnosu na izlozbu i ta dva pojma netreba mesati. Drugo ja koliko se krecem po izlozbama i berzama jos nisam sreo osobu koja se obogatila sa pticama bar sa papagajima kanarincima i egzotama a da nepricam o zivini i kunicima. Na berzama sam uglavnom sretao odgajivace koji su dosli da prodaju svoj visak ptica, a odgajivac koji po zavrsetku sezone razmnozavanja nema visak snjim nesto nije u redu. Kad se pogledaju cene ptica taj visak tesko pokriva rashod a to mogu svi pticari da potvrde, i svako ko pomisli da u ovom hobiju lezi zarada taj se grdno vara. Izlozbe su mesta na kojima odgajivac moze da vidi i sazna kakav je njegov minuli rad, da bude u toku sta se radi kod drugih odgajivaca i gde se on nalazi u odnosu na druge. Izlozbe i berze treba da se posecuju i ko ima klince nek ih obavezno povede jer za njih to je veliki dozivljaj ok kom dosta dugo pricaju.
Назад на врх Go down
Milan
Admin
Admin
Milan


Број порука : 4633
Join date : 03.03.2009
Age : 48
Локација : Pirot

Izložba i takmičenje kanarinaca slavujara  - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Izložba i takmičenje kanarinaca slavujara    Izložba i takmičenje kanarinaca slavujara  - Page 4 EmptySun 31 Oct 2010, 12:23

Назад на врх Go down
Milan
Admin
Admin
Milan


Број порука : 4633
Join date : 03.03.2009
Age : 48
Локација : Pirot

Izložba i takmičenje kanarinaca slavujara  - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Izložba i takmičenje kanarinaca slavujara    Izložba i takmičenje kanarinaca slavujara  - Page 4 EmptySun 31 Oct 2010, 12:25

Назад на врх Go down
twins
Posetilac
Posetilac
twins


Број порука : 20
Join date : 06.03.2009
Age : 59
Локација : beograd

Izložba i takmičenje kanarinaca slavujara  - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Izložba i takmičenje kanarinaca slavujara    Izložba i takmičenje kanarinaca slavujara  - Page 4 EmptyMon 01 Nov 2010, 12:28

Gospodo malo ste promasili temu
ovde se radilo o TAKMICEMNJU kanarinca Srpski Pevac-Slavujar
znaci bilo je otvoreno prvenstvo grada Kragujevca. To je rasa koja se stvara i koju ce nadamo se priznati u svetu. znaci nikakva berza, prodaja i slicno. istina da odgajivaci nisu imali vet. potvrde pa je takmicenje prekinuto. kao sto sam vec rekao prijavili neki mali zlobni ljudi. verovatno im smeta ime ptice Srpski Pevac-Slavujar, pa se trude da uspore priznavanje rase. ne vidim drugi razlog.
Назад на врх Go down
Sponsored content





Izložba i takmičenje kanarinaca slavujara  - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Izložba i takmičenje kanarinaca slavujara    Izložba i takmičenje kanarinaca slavujara  - Page 4 Empty

Назад на врх Go down
 
Izložba i takmičenje kanarinaca slavujara
Назад на врх 
Страна 4 of 5Иди на страну : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
PTICE PEVAČICE - FAUNE EVROPE :: SVAŠTARA :: IZLOŽBE PTICA-
Скочи на: