PTICE PEVAČICE - FAUNE EVROPE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
PTICE PEVAČICE - FAUNE EVROPE

Forum za sve ljubitelje i odgajivače ptica pevačica-Štiglić, kanarinac, zimovka, cajzlić, konopljar, anifla, zelendur,kringl,bastard,krstokljun, slavuj, egzote,zebe, mekokljunci uzgoj, razmnožavanje, genetika, bolesti, lekovi, kavezi, volijere, pesma...
 
HomeHome  PortalPortal  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  ТражиТражи  Региструј сеРегиструј се  Приступи  
Тражи
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
TAKMIČENJA
 https://pticefauneevrope.forumsc.net/t2064-topic#34861  pticefauneevrope.forumsc.net
AKCIJA ŽIVOT JE MRVICA
AKCIJA ŽIVOT JE MRVICA
Latest topics
» order dapoxetine usa
Berza Pozarevac - Page 2 EmptySat 13 Jan 2024, 03:22 by LiamynC

» finasteride lymph nodes
Berza Pozarevac - Page 2 EmptyWed 22 Nov 2023, 18:03 by LiamynC

» buy priligy in malaysia
Berza Pozarevac - Page 2 EmptyMon 20 Nov 2023, 06:16 by LiamynC

» buy dapoxetine 60 mg in india
Berza Pozarevac - Page 2 EmptySun 19 Nov 2023, 13:21 by LiamynC

» Pesma štiglića
Berza Pozarevac - Page 2 EmptyThu 03 Aug 2023, 01:06 by Jovan0

» CD za školovanje bastarda na pesmu štiglića
Berza Pozarevac - Page 2 EmptyWed 15 Feb 2023, 19:43 by Milan

» KLIJAVO SEME za ishranu ptica
Berza Pozarevac - Page 2 EmptyWed 15 Feb 2023, 19:40 by Milan

» Prirodna ishrana Stiglica
Berza Pozarevac - Page 2 EmptyThu 05 Jan 2023, 19:45 by Milan

» TIGRICE - Melopsittacus Undulatus
Berza Pozarevac - Page 2 EmptyThu 05 Jan 2023, 01:23 by Milan

Извештај о извршеном обележавању младих излегнутих птица у сезони 2015.
Berza Pozarevac - Page 2 EmptyWed 29 Feb 2012, 17:05 by Milan
У складу са чланом 25. Став 4 и чланом и чланом 26. Правилника о условима држања, начину обележавања и евидентирања дивљих животиња у заточеништву (Службени гласник РС број 86/10) надлежном Министасртву је данас достављен …

[ Full reading ]
Comments: 4
Zbrinjavanje i odgoj mladih slavuja
Berza Pozarevac - Page 2 EmptyThu 29 May 2014, 14:19 by Milan
Danas 25.05.2014. godine su deca donela mladunce (najverovatnije slavuja) koje su pronasli u pokosenom grmlju. Krenula je odmah procedura zbrinjavanja i pokusaj da se ptice odrze u zivotu. I pored ogromnog iskustva u rucnom hranjenju ptica, prvi put se srecemo sa " mekokljuncima" tako da je svaka pomoc dobrodosla.

Comments: 0
OBAVEŠTENJE O ODRŽANOM SEMINARU ZA SUDIJE-INSTRUKTORE I OCENJIVAČE ZA PESMU ŠTIGLIĆA
Berza Pozarevac - Page 2 EmptySat 29 Mar 2014, 09:17 by Milan
OBAVEŠTENJE
O ODRŽANOM SEMINARU ZA SUDIJE-INSTRUKTORE I OCENJIVAČE ZA PESMU ŠTIGLIĆA

      U Organizaciji Saveza Srbije za očuvanje I odgoj egzotičnih, divljih I zaštićenih životinja I udruženja “Ptice pevačice faune Evrope” za vikend je u  Pirotu održan prvi seminar  za sudije –instruktore I ocenjivače za pesmu štiglića “Balkanika”.
      Nakon donošenja …

[ Full reading ]
Comments: 0
RODOVNIK SAVEZA SRBIJE DEFINISAN ZAKONSKOM REGULATIVOM
Berza Pozarevac - Page 2 EmptySat 22 Feb 2014, 00:03 by Milan
Poštovani kolege, odgajivači ptica čast nam je da Vas obavestimo da su naši sastanci sa nadležnim ministarstvima urodili plodom i da  je Rodovnik Saveza Srbije za očuvganje i odgoje egzotičnih , divljih i zaštićenih životinja nakon više od 3 godine zalaganja napokon i zvanično usvojen od nadležnih organa.
         Na ovaj način izdejstvovali smo da svi gradjani Srbije dobiju …

[ Full reading ]
Comments: 1
Dimenzija prstenova-alkica za obeležavanje ptica
Berza Pozarevac - Page 2 EmptyFri 03 Sep 2010, 14:28 by Milan
Прилог 2. Правилника о обележавању птица
Судијске организације Савеза Србије за очување и одгој егзоричних, дивљих и заштићених животиња “С.П.А.С.”

Димензије прстенова за обележавање птица и живине

2.00 mm Ružasta astrilda, …

[ Full reading ]
Comments: 1
UDRUŽENJE PTICE PEVAČICE FAUNE EVROPE
Berza Pozarevac - Page 2 EmptySat 30 Apr 2011, 13:22 by Milan
Удружење за заштиту, одгој и проучавање птица певачица "ПТИЦЕ ПЕВАЧИЦЕ ФАУНЕ ЕВРОПЕ" јесте невладино, нестраначко и непрофитабилно удружење a циљевима из области заштите , проучавања и одгоја птица певачица …

[ Full reading ]
Comments: 51
OBAVEŠTENJE ALKICE ZA 2017 GODINU
Berza Pozarevac - Page 2 EmptyMon 16 Sep 2013, 00:52 by Milan
Pošto po važećim zakonima u Srbiji svaka ptica mora biti obeležena kako bi mogli da je držite, prodajete, menjate, transportujete ili javno izlažete Savez Srbije SPAS će izaći u susret svojim članovima i pomoći im u obeležavanju mladih ptica za 2017 godinu.

Obeležavanje ptica vršiće se u skladu sa zakonima Srbije i po evropskim standardima.
Cena obeležavanja jedne ptice ( …

[ Full reading ]
Comments: 1
Izdavanje RODOVNIKA za ptice
Berza Pozarevac - Page 2 EmptyTue 22 Nov 2011, 13:42 by Milan
Obaveštenje

На основу члана 9.  Правилника о обележавању птица Судисјке организације Савеза Србије за очување и одгој егзоричних, дивљих и заштићених животиња “ С.П.А.С. ” одгајивачи који су извршили набавку прстенова …

[ Full reading ]
Comments: 3
Plaćanje članarine udruženju
Berza Pozarevac - Page 2 EmptyFri 04 Jan 2013, 13:14 by Milan
Obave

Članarina za 2022 godinu je 1000 din  a plaća se na godišnjem nivou.,[/b] nakon uplate članarine, overenu uplatnicu i pristupnicu šaljete na adresu UDRUŽENJE PTICE PEVAČICE FAUNE EVROPE ul. Vuka Karadžića 6 a /24 18300 Pirot-preporučeno. Obavezno na koverti ostavite svoju adresu u slučaju da pismo zaluta.

članarinu uplaćujete na sledeći žiro račun : br ŽR 220-131917-04


[ Full reading ]
Comments: 1
KAKO POSTATI ČLAN UDRUŽENJA
Berza Pozarevac - Page 2 EmptyFri 04 Jan 2013, 12:23 by Milan
Svako ko se slaže sa ciljevima PPFE može postati član udruženja bez obzira gde se nalazi pošto udruženje deluje na prostoru cele Srbije. Dovoljno je da samo popunite pristupnicu i uplatite članarinu Od strane udruženja osmišljene su neke olakšice za sve vas tako da će te o svim aktivnostima udruženja biti odmah obavešteni preko ovog foruma u temama predvidjenim za to, članovi …

[ Full reading ]
Comments: 0
Similar topics
Prijatelji foruma
 pticefauneevrope.forumsc.net  Serbian Biodiversity Portal
Moj ljubimac
Piroćanka Zoo Park KOKI!

 

 Berza Pozarevac

Go down 
+16
horkolerbus
dsc64am2
itan
gost1
suljaga
dalibor vasic
sugubinac
dejanilic
Milan
kumca
BAKI1
slavishab
Gost
Alex
ulicni hodac
markojunior
20 posters
Иди на страну : Previous  1, 2
АуторПорука
dalibor vasic
Član
Član
dalibor vasic


Број порука : 298
Join date : 03.08.2011
Age : 29
Локација : Cicevac, Srbija

Berza Pozarevac - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Berza Pozarevac   Berza Pozarevac - Page 2 EmptyThu 01 Sep 2011, 16:28

[quote="suljaga"]
dalibor vasic ::
Ima, sad u nedelju, tako sam čuo, moji prijatelji iz Ćićevca idu, na žalost nema mesta i za mene u autu....

Dalibore ako zelis da ides posto mi idemo organizovano ja cu da ti posaljem broj telefona pa se ti raspitaj ima li mesta


Hvala puno, ali na žalost ne mogu zbog drugih obaveza, i sad je počela škola tako da ništa od izložbe na žalost. Hvala još jednom.


Pozdrav! cheers
Назад на врх Go down
gost1
Zaslužni član
Zaslužni član
gost1


Број порука : 560
Join date : 18.03.2009
Age : 45
Локација : Krusevac SRBIJA

Berza Pozarevac - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Berza Pozarevac   Berza Pozarevac - Page 2 EmptySat 03 Sep 2011, 13:34

obavestavam sve zainteresovane za odlazak na berzu ptica u Pozarevcu iz Krusevca i okoline da je iz Krusevca obezbedjen organizovani prevoz za nedelju ujutru.

polazak se ocekuje oko 05h. a povratak po dogovoru.

svi koji su zainteresovani mogu da se jave na 0638154118.
MESTA SU OGRANICENA.

cheers
Назад на врх Go down
markojunior
Član
Član
markojunior


Број порука : 73
Join date : 03.12.2009
Age : 44
Локација : Pozarevac

Berza Pozarevac - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Berza Pozarevac   Berza Pozarevac - Page 2 EmptySun 26 Feb 2012, 23:38

ove godine berza u pozarevcu je 11.3 na iston mestu kao i svake godine
Назад на врх Go down
gost1
Zaslužni član
Zaslužni član
gost1


Број порука : 560
Join date : 18.03.2009
Age : 45
Локација : Krusevac SRBIJA

Berza Pozarevac - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Berza Pozarevac   Berza Pozarevac - Page 2 EmptyMon 27 Feb 2012, 01:46

markojunior ::
ove godine berza u pozarevcu je 11.3 na iston mestu kao i svake godine

zanimljivo.

dolazimo sto posto. Cool
Назад на врх Go down
itan
Posetilac
Posetilac
itan


Број порука : 27
Join date : 28.04.2011
Age : 44
Локација : Beograd

Berza Pozarevac - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Berza Pozarevac   Berza Pozarevac - Page 2 EmptyMon 27 Feb 2012, 23:01

i ja 99% Surprised
Назад на врх Go down
dsc64am2
Posetilac
Posetilac



Број порука : 5
Join date : 04.03.2012
Age : 35
Локација : Mladenovac

Berza Pozarevac - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Berza Pozarevac   Berza Pozarevac - Page 2 EmptySun 04 Mar 2012, 22:13

A gde se odrzava berza u Pozarevcu? jos bolje ako neko zna i ulicu.
Назад на врх Go down
http://japanskeprepelice.yolasite.com/
markojunior
Član
Član
markojunior


Број порука : 73
Join date : 03.12.2009
Age : 44
Локација : Pozarevac

Berza Pozarevac - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Berza Pozarevac   Berza Pozarevac - Page 2 EmptyMon 05 Mar 2012, 12:02

kad dodjes u po samo pitaj gde je stocna pijaca berza je ove godine kod hangara gde je bila i izlozba u septembru
Назад на врх Go down
dsc64am2
Posetilac
Posetilac



Број порука : 5
Join date : 04.03.2012
Age : 35
Локација : Mladenovac

Berza Pozarevac - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Berza Pozarevac   Berza Pozarevac - Page 2 EmptyTue 06 Mar 2012, 00:07

Hvala
Назад на врх Go down
http://japanskeprepelice.yolasite.com/
dsc64am2
Posetilac
Posetilac



Број порука : 5
Join date : 04.03.2012
Age : 35
Локација : Mladenovac

Berza Pozarevac - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Berza Pozarevac   Berza Pozarevac - Page 2 EmptySat 10 Mar 2012, 22:06

moze li mi neko ukratko objasniti gde se nalazi izlozba, kako do nje doci idem iz Mladenovca, ili jos bolje ako znate ulicu.
Назад на врх Go down
http://japanskeprepelice.yolasite.com/
horkolerbus
Posetilac
Posetilac



Број порука : 19
Join date : 26.11.2011
Локација : pozarevac

Berza Pozarevac - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Berza Pozarevac   Berza Pozarevac - Page 2 EmptySun 11 Mar 2012, 20:15

berza je bila ocajna ,a cene nenormalne ,interesantno je da je par zeba,par galebica 1000din. verovali ili ne,galebici su i bili nekaki,a zebe katastrofa,bukvalno ptice pred smrt i sa jako losim izgledom,plus mlade jedva da im je kljun dobio boju...tigrice 500-600din. kom isto ocajne,ostalo nisam gledao... svi koju su prodavali su bili jako namrgodjeni tipovi bukvalno su te gledali popreko kad pitas za neku vise informaciju ,zainteresovale su me mislim spic amadine koje prodavao jedan prijatan lik bile su 2000 par,ali mi se nesto nije davalo,mada bio sam spreman da izdvojim povecu sumu za ogrlicaste zebe koje su bile izlozene kod jednog lika ,ali svaka mu cast za cenu 30e par je trazio isto malo mnogo za mene,ostalo jako slabo izlozeno ,poneka guld amadina 20e par ,ali sve sto sam video vecina ptica u jako losem stanju i izlazu ih u nekim kavezcicima gde ih promaja cepa nisu se potrudili ni malo da zaklone ptice ,sta jos da kazem, tigrice su bile 1000 din. par itd. ,jedino je imalo da se nadje jako povoljno hrana kvalitetan muhar i proso ,muhar 100din. kg ,proso 75din. ,svetlo seme 120 ... za mene jako skupa berza,najpre sam trazio dijamant zebe ali ni traga ni glasa,dobro bi dosla i ogrlicasta ali jako skupo,cekam septembar pa ce mozda biti nesto ako ne nabavim do tada...gotovo svi ljudi su se zalili i za ulaznice kasnije posle 11 nisu ni naplacivali ili je neka prevara ili slicno,za cene takodje je bilo kritika od standa do standa,smejali se za cenu zebe i galebica,razumem svako hoce da zaradi,ali ipak verujem da ce mi neko sa foruma prodati 5 puta bolju pticu
Назад на врх Go down
dsc64am2
Posetilac
Posetilac



Број порука : 5
Join date : 04.03.2012
Age : 35
Локација : Mladenovac

Berza Pozarevac - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Berza Pozarevac   Berza Pozarevac - Page 2 EmptySun 11 Mar 2012, 20:39

I ja sam bio u Pozarevcu, stigao sam oko 10h, i mogu takdje da potvrdim da su cene katastrofa a zivotinje od standa do standa mozda nesto i moze da se izabere, ja sam pazario jednog svilenog petla crne boje bio je 1000din ima zeleni plasticni prsten prodavac kaze da je proslogodisnji, (poredjenja radi nedelju dana pre u Pancevu sam svilenu koku platio 20e) dalje kupio sam jednu japansku prepelicu a sve ostale u tom kavezu su bile po prilicno otrcane, kupio sam par sebrihta stim sto je petao vidno stariji a koka ima zeleni prsten, ali dobro sta je tu je platio 2000din i kupio par kohinkina ali od dva prodavca petao stariji placen 400din a koka mlada placena 1000din
Назад на врх Go down
http://japanskeprepelice.yolasite.com/
itan
Posetilac
Posetilac
itan


Број порука : 27
Join date : 28.04.2011
Age : 44
Локација : Beograd

Berza Pozarevac - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Berza Pozarevac   Berza Pozarevac - Page 2 EmptyMon 12 Mar 2012, 02:47

Berza Pozarevac - Page 2 Hpim3980n

Berza Pozarevac - Page 2 Hpim3987

Berza Pozarevac - Page 2 Hpim3988

Berza Pozarevac - Page 2 Hpim3993

Berza Pozarevac - Page 2 Hpim3992cb

najlepsi stand sa opremom -tu sam nesto i pazario-pedantan cist pregledan sa cenama ,ljibazi,sto se nebi moglo reci za vecinu Laughing
Назад на врх Go down
itan
Posetilac
Posetilac
itan


Број порука : 27
Join date : 28.04.2011
Age : 44
Локација : Beograd

Berza Pozarevac - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Berza Pozarevac   Berza Pozarevac - Page 2 EmptyMon 12 Mar 2012, 02:48

Berza Pozarevac - Page 2 Hpim3984x

Berza Pozarevac - Page 2 Hpim3985f
samo malo slika,slaba ponuda nadam se da ce u N.Sadu biti bolje ...
Berza Pozarevac - Page 2 Hpim3994c

Berza Pozarevac - Page 2 Hpim3996

Berza Pozarevac - Page 2 Hpim3997

Berza Pozarevac - Page 2 Hpim3999d

Berza Pozarevac - Page 2 Hpim4001

Berza Pozarevac - Page 2 Hpim4002
Назад на врх Go down
markojunior
Član
Član
markojunior


Број порука : 73
Join date : 03.12.2009
Age : 44
Локација : Pozarevac

Berza Pozarevac - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Berza Pozarevac   Berza Pozarevac - Page 2 EmptyMon 12 Mar 2012, 10:38

katastrofa, skuplju i losiju berzu nisam jos video...........tako da necu nista da komentarisem
Назад на врх Go down
suljaga
Član
Član
suljaga


Број порука : 179
Join date : 04.10.2009
Локација : krusevac

Berza Pozarevac - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Berza Pozarevac   Berza Pozarevac - Page 2 EmptyMon 12 Mar 2012, 11:31

Uvek su cene na tim zadnjim berzama vece zato sto je pocetak sezone parenja i ono sto je dobro vec je odvojeno za priplod a visak ide pijacu. Moze se naci nesto vredno i jeftino ali tesko, a i evro je skocio pa je i to uticalo na cene
Назад на врх Go down
pepikg
Član
Član
pepikg


Број порука : 126
Join date : 15.11.2011
Age : 49
Локација : Kragujevac

Berza Pozarevac - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: ?   Berza Pozarevac - Page 2 EmptyFri 21 Sep 2012, 22:43

Ima li sta od berzi i izlozbi?
Jel bio neko u Pozarevcu,slike,komentar itd.
Imam utisak da je forum zamro,niko nista ne pokazuje od ptica,niko nista ne prodaje,kupuje,zamene, kao da niko nista ne izvodi.
Samo Mica pise i slika stiglice i to je sve.
Gosn Mici predlazem da napise knjigu o pticama faune evrope.
Назад на врх Go down
PetarMakce
Član
Član
PetarMakce


Број порука : 59
Join date : 05.08.2013
Age : 23
Локација : Makce,Veliko Gradiste,Srbija

Berza Pozarevac - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Berza Pozarevac   Berza Pozarevac - Page 2 EmptyWed 14 Aug 2013, 14:10

E ovako,vreme berze se primaklo,a kako ja zivim blizu pozarevca,da vas obavestim..Berza Pocinje 01.09(septembra).Ako bude bilo kise,bice na stocnoj pijaci,a ako ne bude kise,bice na standarnom mestu,dakle pored pijace,tamo gde je hala xd to bi bilo to,kao i svake godine,bice najvise golubova i zeceva(ovo je za one koji prvi put dolaze) ja sa caletom dolazim jos od 2007. na svaku berzu,i prolecnu i jesenju,sada je malo bolja ponuda nego u prolece
Назад на врх Go down
pedjacure
Član
Član



Број порука : 153
Join date : 04.02.2011
Age : 48
Локација : Nis

Berza Pozarevac - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Berza Pozarevac   Berza Pozarevac - Page 2 EmptyTue 03 Sep 2013, 16:38

ljudi kako je prosla berza u pozarevcu dajte koju rec ko je bio kako je bilo pozdrav svima:?: Cool 
Назад на врх Go down
ulicni hodac
Član
Član
ulicni hodac


Број порука : 170
Join date : 06.10.2009
Age : 50
Локација : Pozarevac

Berza Pozarevac - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Berza Pozarevac   Berza Pozarevac - Page 2 EmptyTue 03 Sep 2013, 17:45

Kao i uvek tako je i ove prve nedelje septembra u Pozarevcu kvantitet preovladavao nad kvalitetom. Odavno ne kupujem ptice po berzama ali su se kanarinci kretali od 10 do 25 eura, karotin (belgijski carrophyl red 100g) je bio 1600 a cd-ov nesto jeftiniji, drugo me nije ali je bila i solidna ponuda drugih ptica, zeceva...
Назад на врх Go down
pedjacure
Član
Član



Број порука : 153
Join date : 04.02.2011
Age : 48
Локација : Nis

Berza Pozarevac - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Berza Pozarevac   Berza Pozarevac - Page 2 EmptyThu 05 Sep 2013, 11:21

hvala na informaciji sve najbolje:) 
Назад на врх Go down
žako
Član
Član
žako


Број порука : 278
Join date : 04.02.2012
Age : 55
Локација : Osijek, RH

Berza Pozarevac - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Berza Pozarevac   Berza Pozarevac - Page 2 EmptyMon 15 Sep 2014, 20:47

Malo slika iz Požarevca 07.09.2014.
Bilo je toga dosta, ali gužva i blato su me jednostavno sputavali da ih snimim više.

Berza Pozarevac - Page 2 01

Berza Pozarevac - Page 2 02

Berza Pozarevac - Page 2 03

Berza Pozarevac - Page 2 04

Berza Pozarevac - Page 2 05
Назад на врх Go down
Sponsored content





Berza Pozarevac - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Berza Pozarevac   Berza Pozarevac - Page 2 Empty

Назад на врх Go down
 
Berza Pozarevac
Назад на врх 
Страна 2 of 2Иди на страну : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» izlozba ptica Pozarevac
» Berza Novi Sad
» Berza u Kikindi!

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
PTICE PEVAČICE - FAUNE EVROPE :: SVAŠTARA :: IZLOŽBE PTICA-
Скочи на: