PTICE PEVAČICE - FAUNE EVROPE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
PTICE PEVAČICE - FAUNE EVROPE

Forum za sve ljubitelje i odgajivače ptica pevačica-Štiglić, kanarinac, zimovka, cajzlić, konopljar, anifla, zelendur,kringl,bastard,krstokljun, slavuj, egzote,zebe, mekokljunci uzgoj, razmnožavanje, genetika, bolesti, lekovi, kavezi, volijere, pesma...
 
HomeHome  PortalPortal  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  ТражиТражи  Региструј сеРегиструј се  Приступи  
Тражи
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
TAKMIČENJA
 https://pticefauneevrope.forumsc.net/t2064-topic#34861  pticefauneevrope.forumsc.net
AKCIJA ŽIVOT JE MRVICA
AKCIJA ŽIVOT JE MRVICA
Latest topics
» order dapoxetine usa
52. šampionat ptica Srbije - Page 4 EmptySat 13 Jan 2024, 03:22 by LiamynC

» finasteride lymph nodes
52. šampionat ptica Srbije - Page 4 EmptyWed 22 Nov 2023, 18:03 by LiamynC

» buy priligy in malaysia
52. šampionat ptica Srbije - Page 4 EmptyMon 20 Nov 2023, 06:16 by LiamynC

» buy dapoxetine 60 mg in india
52. šampionat ptica Srbije - Page 4 EmptySun 19 Nov 2023, 13:21 by LiamynC

» Pesma štiglića
52. šampionat ptica Srbije - Page 4 EmptyThu 03 Aug 2023, 01:06 by Jovan0

» CD za školovanje bastarda na pesmu štiglića
52. šampionat ptica Srbije - Page 4 EmptyWed 15 Feb 2023, 19:43 by Milan

» KLIJAVO SEME za ishranu ptica
52. šampionat ptica Srbije - Page 4 EmptyWed 15 Feb 2023, 19:40 by Milan

» Prirodna ishrana Stiglica
52. šampionat ptica Srbije - Page 4 EmptyThu 05 Jan 2023, 19:45 by Milan

» TIGRICE - Melopsittacus Undulatus
52. šampionat ptica Srbije - Page 4 EmptyThu 05 Jan 2023, 01:23 by Milan

Извештај о извршеном обележавању младих излегнутих птица у сезони 2015.
52. šampionat ptica Srbije - Page 4 EmptyWed 29 Feb 2012, 17:05 by Milan
У складу са чланом 25. Став 4 и чланом и чланом 26. Правилника о условима држања, начину обележавања и евидентирања дивљих животиња у заточеништву (Службени гласник РС број 86/10) надлежном Министасртву је данас достављен …

[ Full reading ]
Comments: 4
Zbrinjavanje i odgoj mladih slavuja
52. šampionat ptica Srbije - Page 4 EmptyThu 29 May 2014, 14:19 by Milan
Danas 25.05.2014. godine su deca donela mladunce (najverovatnije slavuja) koje su pronasli u pokosenom grmlju. Krenula je odmah procedura zbrinjavanja i pokusaj da se ptice odrze u zivotu. I pored ogromnog iskustva u rucnom hranjenju ptica, prvi put se srecemo sa " mekokljuncima" tako da je svaka pomoc dobrodosla.

Comments: 0
OBAVEŠTENJE O ODRŽANOM SEMINARU ZA SUDIJE-INSTRUKTORE I OCENJIVAČE ZA PESMU ŠTIGLIĆA
52. šampionat ptica Srbije - Page 4 EmptySat 29 Mar 2014, 09:17 by Milan
OBAVEŠTENJE
O ODRŽANOM SEMINARU ZA SUDIJE-INSTRUKTORE I OCENJIVAČE ZA PESMU ŠTIGLIĆA

      U Organizaciji Saveza Srbije za očuvanje I odgoj egzotičnih, divljih I zaštićenih životinja I udruženja “Ptice pevačice faune Evrope” za vikend je u  Pirotu održan prvi seminar  za sudije –instruktore I ocenjivače za pesmu štiglića “Balkanika”.
      Nakon donošenja …

[ Full reading ]
Comments: 0
RODOVNIK SAVEZA SRBIJE DEFINISAN ZAKONSKOM REGULATIVOM
52. šampionat ptica Srbije - Page 4 EmptySat 22 Feb 2014, 00:03 by Milan
Poštovani kolege, odgajivači ptica čast nam je da Vas obavestimo da su naši sastanci sa nadležnim ministarstvima urodili plodom i da  je Rodovnik Saveza Srbije za očuvganje i odgoje egzotičnih , divljih i zaštićenih životinja nakon više od 3 godine zalaganja napokon i zvanično usvojen od nadležnih organa.
         Na ovaj način izdejstvovali smo da svi gradjani Srbije dobiju …

[ Full reading ]
Comments: 1
Dimenzija prstenova-alkica za obeležavanje ptica
52. šampionat ptica Srbije - Page 4 EmptyFri 03 Sep 2010, 14:28 by Milan
Прилог 2. Правилника о обележавању птица
Судијске организације Савеза Србије за очување и одгој егзоричних, дивљих и заштићених животиња “С.П.А.С.”

Димензије прстенова за обележавање птица и живине

2.00 mm Ružasta astrilda, …

[ Full reading ]
Comments: 1
UDRUŽENJE PTICE PEVAČICE FAUNE EVROPE
52. šampionat ptica Srbije - Page 4 EmptySat 30 Apr 2011, 13:22 by Milan
Удружење за заштиту, одгој и проучавање птица певачица "ПТИЦЕ ПЕВАЧИЦЕ ФАУНЕ ЕВРОПЕ" јесте невладино, нестраначко и непрофитабилно удружење a циљевима из области заштите , проучавања и одгоја птица певачица …

[ Full reading ]
Comments: 51
OBAVEŠTENJE ALKICE ZA 2017 GODINU
52. šampionat ptica Srbije - Page 4 EmptyMon 16 Sep 2013, 00:52 by Milan
Pošto po važećim zakonima u Srbiji svaka ptica mora biti obeležena kako bi mogli da je držite, prodajete, menjate, transportujete ili javno izlažete Savez Srbije SPAS će izaći u susret svojim članovima i pomoći im u obeležavanju mladih ptica za 2017 godinu.

Obeležavanje ptica vršiće se u skladu sa zakonima Srbije i po evropskim standardima.
Cena obeležavanja jedne ptice ( …

[ Full reading ]
Comments: 1
Izdavanje RODOVNIKA za ptice
52. šampionat ptica Srbije - Page 4 EmptyTue 22 Nov 2011, 13:42 by Milan
Obaveštenje

На основу члана 9.  Правилника о обележавању птица Судисјке организације Савеза Србије за очување и одгој егзоричних, дивљих и заштићених животиња “ С.П.А.С. ” одгајивачи који су извршили набавку прстенова …

[ Full reading ]
Comments: 3
Plaćanje članarine udruženju
52. šampionat ptica Srbije - Page 4 EmptyFri 04 Jan 2013, 13:14 by Milan
Obave

Članarina za 2022 godinu je 1000 din  a plaća se na godišnjem nivou.,[/b] nakon uplate članarine, overenu uplatnicu i pristupnicu šaljete na adresu UDRUŽENJE PTICE PEVAČICE FAUNE EVROPE ul. Vuka Karadžića 6 a /24 18300 Pirot-preporučeno. Obavezno na koverti ostavite svoju adresu u slučaju da pismo zaluta.

članarinu uplaćujete na sledeći žiro račun : br ŽR 220-131917-04


[ Full reading ]
Comments: 1
KAKO POSTATI ČLAN UDRUŽENJA
52. šampionat ptica Srbije - Page 4 EmptyFri 04 Jan 2013, 12:23 by Milan
Svako ko se slaže sa ciljevima PPFE može postati član udruženja bez obzira gde se nalazi pošto udruženje deluje na prostoru cele Srbije. Dovoljno je da samo popunite pristupnicu i uplatite članarinu Od strane udruženja osmišljene su neke olakšice za sve vas tako da će te o svim aktivnostima udruženja biti odmah obavešteni preko ovog foruma u temama predvidjenim za to, članovi …

[ Full reading ]
Comments: 0
Similar topics
Prijatelji foruma
 pticefauneevrope.forumsc.net  Serbian Biodiversity Portal
Moj ljubimac
Piroćanka Zoo Park KOKI!

 

 52. šampionat ptica Srbije

Go down 
+22
milos0205
Rasko
Milan
IgorSO
kumca
Beba
Бане
ivan83
sale1977
Steva
Ivan_Nish
ljubisa
rtomek
bogdanik
Petar
sasaznas
ticar
Zika
sasha
Danijelvr
pticar nis
lakigtb
26 posters
Иди на страну : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
АуторПорука
sasaznas
Član
Član
sasaznas


Број порука : 154
Join date : 14.08.2009
Age : 53
Локација : Bijeljina RS BiH

52. šampionat ptica Srbije - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: 52. šampionat ptica Srbije   52. šampionat ptica Srbije - Page 4 EmptySat 05 Dec 2009, 19:33

cestitamo najmladjem sudiji NENDU cheers
Назад на врх Go down
kumca
Član
Član
kumca


Број порука : 178
Join date : 17.09.2009
Age : 46
Локација : leskovac

52. šampionat ptica Srbije - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: 52. šampionat ptica Srbije   52. šampionat ptica Srbije - Page 4 EmptySat 05 Dec 2009, 22:43

A pa nisam znao da se o tome radi gospodin savezni sudija,cestitam onda .Eto mene sutra kod vas !!!
Назад на врх Go down
pticar nis
Zaslužni član
Zaslužni član



Број порука : 718
Join date : 24.04.2009

52. šampionat ptica Srbije - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: 52. šampionat ptica Srbije   52. šampionat ptica Srbije - Page 4 EmptySun 06 Dec 2009, 02:40

Hvala hvala kolega pticari na iskrenim cestitkama................

POZDRAV cheers cheers cheers cheers
Назад на врх Go down
Milan
Admin
Admin
Milan


Број порука : 4633
Join date : 03.03.2009
Age : 48
Локација : Pirot

52. šampionat ptica Srbije - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: 52. šampionat ptica Srbije   52. šampionat ptica Srbije - Page 4 EmptySun 06 Dec 2009, 03:05

Ako bude nešto divljih na berzi slikajte da vidimo kakva je ponuda i koje su cene
Назад на врх Go down
pticar nis
Zaslužni član
Zaslužni član



Број порука : 718
Join date : 24.04.2009

52. šampionat ptica Srbije - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: 52. šampionat ptica Srbije   52. šampionat ptica Srbije - Page 4 EmptySun 06 Dec 2009, 03:17

Divljih nece biti na berzi, na berzi koja je pocela danas ima puno dobrih ptica ( kanarinaca i egozota) iz Srbije i inostransktva.........

POZDRAV cheers cheers cheers cheers
Назад на врх Go down
Steva
Zaslužni član
Zaslužni član
Steva


Број порука : 707
Join date : 03.03.2009
Age : 42
Локација : Zemun

52. šampionat ptica Srbije - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: 52. šampionat ptica Srbije   52. šampionat ptica Srbije - Page 4 EmptySun 06 Dec 2009, 12:22

Eto, danas je izlozba i berza u Nisu, a ja sedim kuci... Na zalost, nisam mogao da odem... Sad
Назад на врх Go down
bogdanik
Zaslužni član
Zaslužni član



Број порука : 381
Join date : 10.05.2009
Age : 68

52. šampionat ptica Srbije - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: 52. šampionat ptica Srbije   52. šampionat ptica Srbije - Page 4 EmptySun 06 Dec 2009, 12:27

Ja sam dobio temperaturu sinoc, u zadnji cas sam omasio. Nadam se da ce biti slika .
Назад на врх Go down
kumca
Član
Član
kumca


Број порука : 178
Join date : 17.09.2009
Age : 46
Локација : leskovac

52. šampionat ptica Srbije - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: 52. šampionat ptica Srbije   52. šampionat ptica Srbije - Page 4 EmptySun 06 Dec 2009, 22:43

Bio sam danas na berzi i mogu vam reci da niste mnogo propustili,bio jedan nislija sa manitoba hranom za ptice novosadjani sa cede programom ,i nesto kanarinaca na prodaju sto sam vido na dva mesta po 30 strpani u kavez uglavnom pijacnog kvaliteta i to je bilo sve .Samo 3 stiglana sam vido izlozena i to dva od njih ako dozive vikend dobro je,uglavnom kanarinci boje su bili izlozeni i bastarda je bilo dosta ,vecina je bila mislim od DANIJELAVR ,vido sam i RTOMEKA studira neke egzote.Cini mi se dobra organizacija ali slaba nedeljna berza verovatno sto je bio mali prostor pa nisu ni primili za berzu ponudjace,tako sam cuo reko mi i Akan da su mu rekli nema mesta .
Назад на врх Go down
Steva
Zaslužni član
Zaslužni član
Steva


Број порука : 707
Join date : 03.03.2009
Age : 42
Локација : Zemun

52. šampionat ptica Srbije - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: 52. šampionat ptica Srbije   52. šampionat ptica Srbije - Page 4 EmptySun 06 Dec 2009, 23:01

Ma lako mi je za berzu, njih ce biti do kraja sezone jos dosta. Nego se meni islo na izlozbu... ostaje jos Sombor. Mada, kakve sam srece ove godine, ne bi me cudilo da promasim i njega.
Назад на врх Go down
pticar nis
Zaslužni član
Zaslužni član



Број порука : 718
Join date : 24.04.2009

52. šampionat ptica Srbije - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: 52. šampionat ptica Srbije   52. šampionat ptica Srbije - Page 4 EmptyMon 07 Dec 2009, 00:26

kumca ::
Bio sam danas na berzi i mogu vam reci da niste mnogo propustili,bio jedan nislija sa manitoba hranom za ptice novosadjani sa cede programom ,i nesto kanarinaca na prodaju sto sam vido na dva mesta po 30 strpani u kavez uglavnom pijacnog kvaliteta i to je bilo sve .Samo 3 stiglana sam vido izlozena i to dva od njih ako dozive vikend dobro je,uglavnom kanarinci boje su bili izlozeni i bastarda je bilo dosta ,vecina je bila mislim od DANIJELAVR ,vido sam i RTOMEKA studira neke egzote.Cini mi se dobra organizacija ali slaba nedeljna berza verovatno sto je bio mali prostor pa nisu ni primili za berzu ponudjace,tako sam cuo reko mi i Akan da su mu rekli nema mesta .

Bilo nas je dosta danas tamo, ti nas nisi primetio ali mi tebe jesmo......... Very Happy

Berza je bila solidena imalo je dosta kbvalitetnih kanarinaca u suboti pogotovo iz Italije i Bugarseke, danas je bilo kanarinaca i egzota i papagajka i domace radinosti, a kvalitet solidan.........................

POZDRAV cheers cheers cheers cheers
Назад на врх Go down
sasha
Član
Član



Број порука : 216
Join date : 06.03.2009
Age : 32
Локација : Srbija

52. šampionat ptica Srbije - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: 52. šampionat ptica Srbije   52. šampionat ptica Srbije - Page 4 EmptyMon 07 Dec 2009, 11:22

evo da se i ja napokon ajvim na forum prvo bih zeleo da pozdravim sve forumashe koje su bili u nishu na izlozbi a bilo nas je mnogo ja sam mozda prvi i stigo cheers osim mene bio je i roby, rasko, nenad, milance, sale (sale1977v), ivan, stefanos, sasa vr, danijel,boban, sve u svemu bilo je super shto se tice druzenja i razmene iskustva berza i nije bila tako jaka ali moglo je da se nadje shto se trazilo roby i njegov drug marko su prodavali rozele i pevajuce i neshto egzota (robyjev muzjak prvak na izlozbi i jedna zenka su stigli u mojoj volieri ) potom bio je varga sa kanarincima i josh neki sitni prodavci,,izlozeno je navishe kanarinaca bojasha bilo je i papagaja ezgota prepelica bastarda i josh dosta toga p.s ako sam nekoga ispustio nisam napisao gore nek se javi
Назад на врх Go down
Steva
Zaslužni član
Zaslužni član
Steva


Број порука : 707
Join date : 03.03.2009
Age : 42
Локација : Zemun

52. šampionat ptica Srbije - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: 52. šampionat ptica Srbije   52. šampionat ptica Srbije - Page 4 EmptyMon 07 Dec 2009, 11:45

Vidim ja da je tu bilo lepog druzenja, sad mi je jos vise krivo sto nisam bio. Sad
Jel znas mozda koliko je Varga prodavao kanarince?
Назад на врх Go down
sasha
Član
Član



Број порука : 216
Join date : 06.03.2009
Age : 32
Локација : Srbija

52. šampionat ptica Srbije - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: 52. šampionat ptica Srbije   52. šampionat ptica Srbije - Page 4 EmptyMon 07 Dec 2009, 11:56

nisam ga pitao ali negde oko 25 -30 eura pa na vishe
Назад на врх Go down
Rasko
Član
Član
Rasko


Број порука : 274
Join date : 03.03.2009
Age : 49
Локација : Bačka Palanka

52. šampionat ptica Srbije - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: 52. šampionat ptica Srbije   52. šampionat ptica Srbije - Page 4 EmptyMon 07 Dec 2009, 12:03

Stevane brate 13.12.09. imas u Novom Sadu berzu, kako mi rece Varga bice tamo (mada se dvoumi o odlasku za Osjek), sad izbor je tvoj. Ako hoces dodji do mene pa ce mo zajedno za Osjek.
Sto se tice izlizbe u Nisu ja sam zadovoljan (sto se tice izlozenaih ptica i sto se tice druzenja sa forumasima) sve je bilo na nivou. Jedino mi krivo sto nisam ostao na Bockinoj prezentaciji odgoja crva brasnara i licno se upoznao sa gospodinim Bockom.
Sve pohvale Dr. Nenadu i ostalima iz organizacije drustva "Gaj" i pozdravi za Sashu i IvanNis
Назад на врх Go down
Steva
Zaslužni član
Zaslužni član
Steva


Број порука : 707
Join date : 03.03.2009
Age : 42
Локација : Zemun

52. šampionat ptica Srbije - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: 52. šampionat ptica Srbije   52. šampionat ptica Srbije - Page 4 EmptyMon 07 Dec 2009, 12:10

Rasko ::
Stevane brate 13.12.09. imas u Novom Sadu berzu, kako mi rece Varga bice tamo (mada se dvoumi o odlasku za Osjek), sad izbor je tvoj. Ako hoces dodji do mene pa ce mo zajedno za Osjek.
Sto se tice izlizbe u Nisu ja sam zadovoljan (sto se tice izlozenaih ptica i sto se tice druzenja sa forumasima) sve je bilo na nivou. Jedino mi krivo sto nisam ostao na Bockinoj prezentaciji odgoja crva brasnara i licno se upoznao sa gospodinim Bockom.
Sve pohvale Dr. Nenadu i ostalima iz organizacije drustva "Gaj" i pozdravi za Sashu i IvanNis

Hvala Rasko na pozivu, ali pasos ce mi biti gotov tek 22.12., bas bi bilo lepo otici kod komsija na izlozbu. Very Happy
13. je berza i u Pancevu, mozda odem i tamo.
Назад на врх Go down
sasha
Član
Član



Број порука : 216
Join date : 06.03.2009
Age : 32
Локација : Srbija

52. šampionat ptica Srbije - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: 52. šampionat ptica Srbije   52. šampionat ptica Srbije - Page 4 EmptyMon 07 Dec 2009, 12:33

pozdrav i do tebe rasko lol!
Назад на врх Go down
milos0205
Član
Član
milos0205


Број порука : 223
Join date : 03.03.2009

52. šampionat ptica Srbije - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: 52. šampionat ptica Srbije   52. šampionat ptica Srbije - Page 4 EmptyMon 07 Dec 2009, 12:45

Stevane berza u Pancevu je odlozena za nedelju dana kasnije, tako pise u zovu pozzzzzzzzz
Назад на врх Go down
Steva
Zaslužni član
Zaslužni član
Steva


Број порука : 707
Join date : 03.03.2009
Age : 42
Локација : Zemun

52. šampionat ptica Srbije - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: 52. šampionat ptica Srbije   52. šampionat ptica Srbije - Page 4 EmptyMon 07 Dec 2009, 12:48

milos0205 ::
Stevane berza u Pancevu je odlozena za nedelju dana kasnije, tako pise u zovu pozzzzzzzzz

Hvala Milose!!!! cheers
Назад на врх Go down
sale1977
Član
Član



Број порука : 54
Join date : 06.11.2009

52. šampionat ptica Srbije - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: 52. šampionat ptica Srbije   52. šampionat ptica Srbije - Page 4 EmptyMon 07 Dec 2009, 18:15

hvala za pohvale drugari zelim da pozdravim sve forumase koji su bili i one koji nisu bili nadam se da ce doci iduci put na nasu izlozbu.
Назад на врх Go down
ivan83
Član
Član



Број порука : 80
Join date : 13.11.2009
Локација : Krusevac

52. šampionat ptica Srbije - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: 52. šampionat ptica Srbije   52. šampionat ptica Srbije - Page 4 EmptyMon 07 Dec 2009, 19:50

Izlozba je bila super, a berza .... pa tu i tamo, moglo je bolje, ja uzeh jednu kanarinku sad sta bude
Назад на врх Go down
sasha
Član
Član



Број порука : 216
Join date : 06.03.2009
Age : 32
Локација : Srbija

52. šampionat ptica Srbije - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: 52. šampionat ptica Srbije   52. šampionat ptica Srbije - Page 4 EmptyMon 07 Dec 2009, 22:50

nisi se javio mozda bi i tebe videli ne znam dal si ti nas vidio lol!
Назад на врх Go down
BOCKA
Član
Član
BOCKA


Број порука : 298
Join date : 03.03.2009
Age : 76
Локација : Skoplje

52. šampionat ptica Srbije - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: 52. šampionat ptica Srbije   52. šampionat ptica Srbije - Page 4 EmptyMon 07 Dec 2009, 23:16

Sto se tice izlizbe u Nisu ja sam zadovoljan (sto se tice izlozenaih ptica i sto se tice druzenja sa forumasima) sve je bilo na nivou. Jedino mi krivo sto nisam ostao na Bockinoj prezentaciji odgoja crva brasnara i licno se upoznao sa gospodinim Bockom.
Sve pohvale Dr. Nenadu i ostalima iz organizacije drustva "Gaj" i pozdravi za Sashu i IvanNis[/quote]

PA EVO OVOM POVODOM DA SE ZAHVALIM NA POŠTOVANJE KOJE STE MI UKAZALI I DA VAM KAŽEM DA SVAKOM ČLANU OVOG FORUMA STOJIM NA RASPOLOĆENJE DA ME KONSULTUJE U VEZI BRAŠNARSKIH CRVA.
VEOMA SAM PRIJATNO IZNENAĐEN DA NA PREDAVANJU SU PRISUSTVOVALI I ČLANOVI SRPSKE ORNITOLOŠKE FEDERACIJE I PROJAVILI SU VELIKI INTERES I DISKUTIRALI NA NAJAVLJENOJ TEMI.
RASKO, BILO JE POSETILACA IZ TVOJEGA GRADA I VERUJEM DA ČEŠ IMATI PRILIKU DA RAZMENITE MIŠLJENJA TA TEMI MLINSKIH CRVA.
TEBI UVJEK STOJIM NA RASPOLOĆENJU I SLOBODNO PITAJ ŠTA TE INTERESUJE.

POZDRAV BOCKA
Назад на врх Go down
http://www.ptici-faunanaevropa.com
BOCKA
Član
Član
BOCKA


Број порука : 298
Join date : 03.03.2009
Age : 76
Локација : Skoplje

52. šampionat ptica Srbije - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: 52. šampionat ptica Srbije   52. šampionat ptica Srbije - Page 4 EmptyMon 07 Dec 2009, 23:17

BOCKA ::
Sto se tice izlizbe u Nisu ja sam zadovoljan (sto se tice izlozenaih ptica i sto se tice druzenja sa forumasima) sve je bilo na nivou. Jedino mi krivo sto nisam ostao na Bockinoj prezentaciji odgoja crva brasnara i licno se upoznao sa gospodinim Bockom.
Sve pohvale Dr. Nenadu i ostalima iz organizacije drustva "Gaj" i pozdravi za Sashu i IvanNis

PA EVO OVOM POVODOM DA SE ZAHVALIM NA POŠTOVANJE KOJE STE MI UKAZALI I DA VAM KAŽEM DA SVAKOM ČLANU OVOG FORUMA STOJIM NA RASPOLOŽENJE DA ME KONSULTUJE U VEZI BRAŠNARSKIH CRVA.
VEOMA SAM PRIJATNO IZNENAĐEN DA NA PREDAVANJU SU PRISUSTVOVALI I ČLANOVI SRPSKE ORNITOLOŠKE FEDERACIJE I PROJAVILI SU VELIKI INTERES I DISKUTIRALI NA NAJAVLJENOJ TEMI.
RASKO, BILO JE POSETILACA IZ TVOJEGA GRADA I VERUJEM DA ČEŠ IMATI PRILIKU DA RAZMENITE MIŠLJENJA TA TEMI MLINSKIH CRVA.
TEBI UVJEK STOJIM NA RASPOLOĆENJU I SLOBODNO PITAJ ŠTA TE INTERESUJE.

POZDRAV BOCKA[/quote]
Назад на врх Go down
http://www.ptici-faunanaevropa.com
sasha
Član
Član



Број порука : 216
Join date : 06.03.2009
Age : 32
Локација : Srbija

52. šampionat ptica Srbije - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: 52. šampionat ptica Srbije   52. šampionat ptica Srbije - Page 4 EmptyMon 07 Dec 2009, 23:23

no boca daj ti poshalji slike shto smo se poslikali
Назад на врх Go down
BOCKA
Član
Član
BOCKA


Број порука : 298
Join date : 03.03.2009
Age : 76
Локација : Skoplje

52. šampionat ptica Srbije - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: 52. šampionat ptica Srbije   52. šampionat ptica Srbije - Page 4 EmptyMon 07 Dec 2009, 23:51

VIŠE PUTA SAM POKUŠAO ALI NEZNAM ZBOG ČEGA NEMOGU DA POSTAVIM SLIKE.
BIČE SIGURNO, MORAM POKUŠATI PONOVO.
POZDRAV
Назад на врх Go down
http://www.ptici-faunanaevropa.com
Sponsored content





52. šampionat ptica Srbije - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: 52. šampionat ptica Srbije   52. šampionat ptica Srbije - Page 4 Empty

Назад на врх Go down
 
52. šampionat ptica Srbije
Назад на врх 
Страна 4 of 8Иди на страну : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» 20-ti ORNITOLOSKI SAMPIONAT R. MAKEDONIJE - SKOPJE 2013
» Obaveštenja Saveza Srbije SPAS
» 19-Ornitoloski sampionat Makedonije u Skoplju

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
PTICE PEVAČICE - FAUNE EVROPE :: SVAŠTARA :: IZLOŽBE PTICA-
Скочи на: