PTICE PEVAČICE - FAUNE EVROPE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
PTICE PEVAČICE - FAUNE EVROPE

Forum za sve ljubitelje i odgajivače ptica pevačica-Štiglić, kanarinac, zimovka, cajzlić, konopljar, anifla, zelendur,kringl,bastard,krstokljun, slavuj, egzote,zebe, mekokljunci uzgoj, razmnožavanje, genetika, bolesti, lekovi, kavezi, volijere, pesma...
 
HomeHome  PortalPortal  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  ТражиТражи  Региструј сеРегиструј се  Приступи  
Тражи
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
TAKMIČENJA
 https://pticefauneevrope.forumsc.net/t2064-topic#34861  pticefauneevrope.forumsc.net
AKCIJA ŽIVOT JE MRVICA
AKCIJA ŽIVOT JE MRVICA
Latest topics
» order dapoxetine usa
Pecanje na algu - Page 2 EmptySat 13 Jan 2024, 03:22 by LiamynC

» finasteride lymph nodes
Pecanje na algu - Page 2 EmptyWed 22 Nov 2023, 18:03 by LiamynC

» buy priligy in malaysia
Pecanje na algu - Page 2 EmptyMon 20 Nov 2023, 06:16 by LiamynC

» buy dapoxetine 60 mg in india
Pecanje na algu - Page 2 EmptySun 19 Nov 2023, 13:21 by LiamynC

» Pesma štiglića
Pecanje na algu - Page 2 EmptyThu 03 Aug 2023, 01:06 by Jovan0

» CD za školovanje bastarda na pesmu štiglića
Pecanje na algu - Page 2 EmptyWed 15 Feb 2023, 19:43 by Milan

» KLIJAVO SEME za ishranu ptica
Pecanje na algu - Page 2 EmptyWed 15 Feb 2023, 19:40 by Milan

» Prirodna ishrana Stiglica
Pecanje na algu - Page 2 EmptyThu 05 Jan 2023, 19:45 by Milan

» TIGRICE - Melopsittacus Undulatus
Pecanje na algu - Page 2 EmptyThu 05 Jan 2023, 01:23 by Milan

Извештај о извршеном обележавању младих излегнутих птица у сезони 2015.
Pecanje na algu - Page 2 EmptyWed 29 Feb 2012, 17:05 by Milan
У складу са чланом 25. Став 4 и чланом и чланом 26. Правилника о условима држања, начину обележавања и евидентирања дивљих животиња у заточеништву (Службени гласник РС број 86/10) надлежном Министасртву је данас достављен …

[ Full reading ]
Comments: 4
Zbrinjavanje i odgoj mladih slavuja
Pecanje na algu - Page 2 EmptyThu 29 May 2014, 14:19 by Milan
Danas 25.05.2014. godine su deca donela mladunce (najverovatnije slavuja) koje su pronasli u pokosenom grmlju. Krenula je odmah procedura zbrinjavanja i pokusaj da se ptice odrze u zivotu. I pored ogromnog iskustva u rucnom hranjenju ptica, prvi put se srecemo sa " mekokljuncima" tako da je svaka pomoc dobrodosla.

Comments: 0
OBAVEŠTENJE O ODRŽANOM SEMINARU ZA SUDIJE-INSTRUKTORE I OCENJIVAČE ZA PESMU ŠTIGLIĆA
Pecanje na algu - Page 2 EmptySat 29 Mar 2014, 09:17 by Milan
OBAVEŠTENJE
O ODRŽANOM SEMINARU ZA SUDIJE-INSTRUKTORE I OCENJIVAČE ZA PESMU ŠTIGLIĆA

      U Organizaciji Saveza Srbije za očuvanje I odgoj egzotičnih, divljih I zaštićenih životinja I udruženja “Ptice pevačice faune Evrope” za vikend je u  Pirotu održan prvi seminar  za sudije –instruktore I ocenjivače za pesmu štiglića “Balkanika”.
      Nakon donošenja …

[ Full reading ]
Comments: 0
RODOVNIK SAVEZA SRBIJE DEFINISAN ZAKONSKOM REGULATIVOM
Pecanje na algu - Page 2 EmptySat 22 Feb 2014, 00:03 by Milan
Poštovani kolege, odgajivači ptica čast nam je da Vas obavestimo da su naši sastanci sa nadležnim ministarstvima urodili plodom i da  je Rodovnik Saveza Srbije za očuvganje i odgoje egzotičnih , divljih i zaštićenih životinja nakon više od 3 godine zalaganja napokon i zvanično usvojen od nadležnih organa.
         Na ovaj način izdejstvovali smo da svi gradjani Srbije dobiju …

[ Full reading ]
Comments: 1
Dimenzija prstenova-alkica za obeležavanje ptica
Pecanje na algu - Page 2 EmptyFri 03 Sep 2010, 14:28 by Milan
Прилог 2. Правилника о обележавању птица
Судијске организације Савеза Србије за очување и одгој егзоричних, дивљих и заштићених животиња “С.П.А.С.”

Димензије прстенова за обележавање птица и живине

2.00 mm Ružasta astrilda, …

[ Full reading ]
Comments: 1
UDRUŽENJE PTICE PEVAČICE FAUNE EVROPE
Pecanje na algu - Page 2 EmptySat 30 Apr 2011, 13:22 by Milan
Удружење за заштиту, одгој и проучавање птица певачица "ПТИЦЕ ПЕВАЧИЦЕ ФАУНЕ ЕВРОПЕ" јесте невладино, нестраначко и непрофитабилно удружење a циљевима из области заштите , проучавања и одгоја птица певачица …

[ Full reading ]
Comments: 51
OBAVEŠTENJE ALKICE ZA 2017 GODINU
Pecanje na algu - Page 2 EmptyMon 16 Sep 2013, 00:52 by Milan
Pošto po važećim zakonima u Srbiji svaka ptica mora biti obeležena kako bi mogli da je držite, prodajete, menjate, transportujete ili javno izlažete Savez Srbije SPAS će izaći u susret svojim članovima i pomoći im u obeležavanju mladih ptica za 2017 godinu.

Obeležavanje ptica vršiće se u skladu sa zakonima Srbije i po evropskim standardima.
Cena obeležavanja jedne ptice ( …

[ Full reading ]
Comments: 1
Izdavanje RODOVNIKA za ptice
Pecanje na algu - Page 2 EmptyTue 22 Nov 2011, 13:42 by Milan
Obaveštenje

На основу члана 9.  Правилника о обележавању птица Судисјке организације Савеза Србије за очување и одгој егзоричних, дивљих и заштићених животиња “ С.П.А.С. ” одгајивачи који су извршили набавку прстенова …

[ Full reading ]
Comments: 3
Plaćanje članarine udruženju
Pecanje na algu - Page 2 EmptyFri 04 Jan 2013, 13:14 by Milan
Obave

Članarina za 2022 godinu je 1000 din  a plaća se na godišnjem nivou.,[/b] nakon uplate članarine, overenu uplatnicu i pristupnicu šaljete na adresu UDRUŽENJE PTICE PEVAČICE FAUNE EVROPE ul. Vuka Karadžića 6 a /24 18300 Pirot-preporučeno. Obavezno na koverti ostavite svoju adresu u slučaju da pismo zaluta.

članarinu uplaćujete na sledeći žiro račun : br ŽR 220-131917-04


[ Full reading ]
Comments: 1
KAKO POSTATI ČLAN UDRUŽENJA
Pecanje na algu - Page 2 EmptyFri 04 Jan 2013, 12:23 by Milan
Svako ko se slaže sa ciljevima PPFE može postati član udruženja bez obzira gde se nalazi pošto udruženje deluje na prostoru cele Srbije. Dovoljno je da samo popunite pristupnicu i uplatite članarinu Od strane udruženja osmišljene su neke olakšice za sve vas tako da će te o svim aktivnostima udruženja biti odmah obavešteni preko ovog foruma u temama predvidjenim za to, članovi …

[ Full reading ]
Comments: 0
Similar topics
Prijatelji foruma
 pticefauneevrope.forumsc.net  Serbian Biodiversity Portal
Moj ljubimac
Piroćanka Zoo Park KOKI!

 

 Pecanje na algu

Go down 
+5
dalibor vasic
ticar
BOCKA
Zika
Milan
9 posters
Иди на страну : Previous  1, 2
АуторПорука
Milan
Admin
Admin
Milan


Број порука : 4633
Join date : 03.03.2009
Age : 48
Локација : Pirot

Pecanje na algu - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Pecanje na algu   Pecanje na algu - Page 2 EmptyTue 06 Sep 2011, 15:46

Na algu ?
Назад на врх Go down
Barbarian
Posetilac
Posetilac



Број порука : 8
Join date : 21.11.2011
Age : 47
Локација : Teslic, Bosna i Hercegovina, Republika Srpska

Pecanje na algu - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Pecanje na algu   Pecanje na algu - Page 2 EmptyMon 21 Nov 2011, 10:52

ne poklapaju mi se svi dijelovi price o ribolovu na travu. Milane, na slici si opisao sistem vezivanja 2 udice a onda si stavio youtube link (video) na kome je sistem drugaciji. na slici je jedan najlon izmedju udica a na videu idu 2.
juce ja i jedan drugar lovili na travu, meni nije htio da pipne dok je njemu udaralo ali nije mogao zakaciti. ja sam imao dvije udice (10, owner) a on jednu. pecali smo na zelenu travu. kako to objasniti?
Назад на врх Go down
Milan
Admin
Admin
Milan


Број порука : 4633
Join date : 03.03.2009
Age : 48
Локација : Pirot

Pecanje na algu - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Pecanje na algu   Pecanje na algu - Page 2 EmptyMon 21 Nov 2011, 13:08

Uvek idu dva najlona izmedju udica. Tu je sistem najosetljiviji jer je najlon kratak i kida se. Kad sam koristio jedan najlon skoro se uvek kidao pa sam na svakom uhvaćenom skobalju ( primerci iznad pola kilograma) morao da opet vezujem sistem.
Što se samog pecanja na algu tiče, nije svaki dan isti, kao i kod drugih mamaca pa čak i nije svaki deo dana isti. Iskostvo mi govori da je najbolje pecati na algu u najtoplijem delu dana posle 11 sati. Dešavalo se da riba krene i pred sam mrak ali nikad nisam pecao noću ili rano ujutro. Možda se iskustva razlikuju od reke do reke. Nišava je bistra i plitka reka, virovi su u proseku dubine do 1,5 metra a širina je retko gde preko 10 metara.
Назад на врх Go down
Barbarian
Posetilac
Posetilac



Број порука : 8
Join date : 21.11.2011
Age : 47
Локација : Teslic, Bosna i Hercegovina, Republika Srpska

Pecanje na algu - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Pecanje na algu   Pecanje na algu - Page 2 EmptyMon 21 Nov 2011, 19:08

i ja sam primjetio da bolje ide kada je toplije, medjutim sada je takvo doba godine da skobalj nece. jedino je travu kako tako uzimao zadnjih dana bez obzira na jutarnje mrazeve.
nisi iskomentarisao ovo sa jednom udicom. ima ih koji misle da je jedna udica bolja jer tako bolje uzima. naveo sam ti primjer koji je insinuirao na to.
ja prednost dva najlona vidim samo u montazi trave, narocito ako je trula (kada postane slinava), jer tada lako puca i tesko je zabaciti a da nesto ostane na udici.

kod nas na rijeci Usori je ista tradicija, hljeb i psenica kad otopli. neki cak tvrde da u gornjem toku nece travu. ja nisam probao pa ne mogu posvjedociti. iskreno, ljetos sam tako dobro prolazio na psenicu da nisam imao potrebe da mjenjam strategiju. i ono sto je fantasticno, Usora na jednom mjestu, taman kod ispusta otpadne vode iz Destilacije (hemijska industrija), ima najvise ribe. vjerovali ili ne, tu se sitna riba tesko moze ljeti uloviti i peca se na crva ili hljeb. tu voda gotovo stoji...

vutra je svakako najbolji mamac da ulovis kapitalca! lol!
Назад на врх Go down
vlad
Posetilac
Posetilac



Број порука : 8
Join date : 27.11.2011
Age : 51
Локација : pozega

Pecanje na algu - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Pecanje na algu   Pecanje na algu - Page 2 EmptySun 27 Nov 2011, 06:19

sto se tice,pitanja jedna ili dve udice-to zavisi od duzine trave(kao irazmak izmedju udica)-duzina podveza zavisi od dubine i brzine vode-na vecim vodama koristi podvez od 60 do 100cm(pa i duzi-za drinu recimo)
ukoliko koristis kvalitetan najlon nije neophodno duplirati izmedju udica(mada nije na odmet)
sto se tice boje trave...zavisi od dana...nekada uzima zelenu,nekada trulu...zavisi od skobaljevog "raspolozenja"
kada vodis plovak,trudi se da ga "stopas"-ili ti povremeno kocis,da bi trava otisla ispred plovka
ukoliko pecas u brzoj vodi...pecaj iz "otvorene " spulne a najlon koci prstom
sto se tice same duzine trave...valja eksperimentisati...nekada zna da uzme i veoma kratku...
ne zaboravi da na vecini voda nije dozvoljeno pecanje na dve udice!
Назад на врх Go down
Barbarian
Posetilac
Posetilac



Број порука : 8
Join date : 21.11.2011
Age : 47
Локација : Teslic, Bosna i Hercegovina, Republika Srpska

Pecanje na algu - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Pecanje na algu   Pecanje na algu - Page 2 EmptyMon 28 Nov 2011, 22:23

vlad ::
ne zaboravi da na vecini voda nije dozvoljeno pecanje na dve udice!

pih. ne znam kako ti, ali ja obicno stavljam 3 trokuke. narocito kada se ribocuvar pojavljuje pod nadimkom Pozega. onda imam i 70 kg ulova. jedino sto mu nesto zataji vaga kada vaze Razz
Назад на врх Go down
vlad
Posetilac
Posetilac



Број порука : 8
Join date : 27.11.2011
Age : 51
Локација : pozega

Pecanje na algu - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Pecanje na algu   Pecanje na algu - Page 2 EmptyTue 29 Nov 2011, 04:30

Barbarian ::
vlad ::
ne zaboravi da na vecini voda nije dozvoljeno pecanje na dve udice!

pih. ne znam kako ti, ali ja obicno stavljam 3 trokuke. narocito kada se ribocuvar pojavljuje pod nadimkom Pozega. onda imam i 70 kg ulova. jedino sto mu nesto zataji vaga kada vaze Razz

nisam razumeo ovo prozivanje(ukoliko je prozivanje)...? ? ?....da si iz cacka,pomislio bih da prozivas izvesnog nikolu(sto bi u principu ,bila,cista ljubomora)...ovako...zaista ne razumem..a posebno ovo "ribocuvar"...moguce da sam te pogresno shvatio
pominjes, 70kg...ukoliko se radi o nikoli( i ukoliko je to zaista prozivanje),60kg sam video svojim ocima-upecanih,pre dve ili tri godine,ispod cacanske obilaznice...mada mu to nije bio najveci ulov u zivotu

da pojasnim neke stvari:
-koliko je meni poznato,bar sto se tice zapadne srbije,dve udice su dozvoljene samo na drini i tu jedino i koristim dve udice
-trokrake,za skobalja ne koristim NIKADA,ali bas NIKADA,mada,verovali ili ne(ja nebih da nisam video),hoce da uzme zuckastu trokraku i to golu!!!....i nikada ne grabuljam-nema onih fora ,tipa,metar veca dubina nego sto zaista i jeste
-uglavnom koristim sasame 875 i to 11 sto je u stvari 14 redje 10-sto je u stvari 12,veoma retko 9 u stvari standardna 10 (sasame ih tako oznacava jbg.)....samo na drini i to povremeno,miksam sa gamakatsuovim musicarskim


jedna fora za pecanje na travu sa dve udice-probajte da travu na donjoj udici pricvrstite sa niti izvucenom iz zenske najlon carape-samo nit obmotate oko trave na donjoj udici...mozete izvuci i vise komada a da ne menjate travu...a i sam mamac se prirodnije ponasa pri prezentaciji


ps:
-ukoliko je u pitanju nesporazum i ukoliko sam te pogresno shvati,onda moje izvinjenje za ovakav post:)

bistro
Назад на врх Go down
Milan
Admin
Admin
Milan


Број порука : 4633
Join date : 03.03.2009
Age : 48
Локација : Pirot

Pecanje na algu - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Pecanje na algu   Pecanje na algu - Page 2 EmptyTue 29 Nov 2011, 12:11

Ne tnam koja je priča o 2 udice. U pitanju je sistem gde se na dve udice stavlja jedan mamac ( a to mu dodje isto kao i kad koristite trokraku udicu) a šta tek da kažemo za one koji pecaju voblerima, imaju dve trokrake na jednom mamcu. U mom kraju koristi se sistem sa dve udice za travu, ima i onih koji koriste jednu udicu (koristim je i ja ali samo kad pecam potočnu mrenu). Što se skobalja tiče bolji su rezultati sa dve udice, da ne govorim o tome što smo prinudjeni da stavljamo parče trave dugačko preko 5 cm pa da čak i u tom slučaju uzimaju klenčići od 100-150 gr ( ima čak i snimak na you tube)
Назад на врх Go down
Gost
Zaslužni član
Zaslužni član
Gost


Број порука : 910
Join date : 03.03.2009
Age : 61
Локација : KRALJEVO

Pecanje na algu - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Pecanje na algu   Pecanje na algu - Page 2 EmptyTue 29 Nov 2011, 21:19

Na Ibru i Zapadnoj Moravi je trenutno zabranjeno pecanje na bilo kakvu travu. A o dve udice ili o trakrakoj da i ne govorimo.
Назад на врх Go down
Barbarian
Posetilac
Posetilac



Број порука : 8
Join date : 21.11.2011
Age : 47
Локација : Teslic, Bosna i Hercegovina, Republika Srpska

Pecanje na algu - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Pecanje na algu   Pecanje na algu - Page 2 EmptyTue 29 Nov 2011, 22:44

vlad ::
Barbarian ::
vlad ::
ne zaboravi da na vecini voda nije dozvoljeno pecanje na dve udice!

pih. ne znam kako ti, ali ja obicno stavljam 3 trokuke. narocito kada se ribocuvar pojavljuje pod nadimkom Pozega. onda imam i 70 kg ulova. jedino sto mu nesto zataji vaga kada vaze Razz

nisam razumeo ovo prozivanje(ukoliko je prozivanje)...? ? ?....da si iz cacka,pomislio bih da prozivas izvesnog nikolu(sto bi u principu ,bila,cista ljubomora)...ovako...zaista ne razumem..a posebno ovo "ribocuvar"...moguce da sam te pogresno shvatio
pominjes, 70kg...ukoliko se radi o nikoli( i ukoliko je to zaista prozivanje),60kg sam video svojim ocima-upecanih,pre dve ili tri godine,ispod cacanske obilaznice...mada mu to nije bio najveci ulov u zivotu
bistro

samo sam bio malo izrevoltiran tvojim postom jer je tvoj nalog kreiran bas nakon sto sam imao jedan "incident" sa ribocuvarom u kome sam napravio kompletnog idiota od njega. napisao si lokaciju pozega a istovremeno tog ribocuvara zovu tako. recimo da je bilo previse konincidencija.

naravno da ne pecam trokukama skobalja. zapravo ne pecam ni klena trokukama, nema za to potrebe...
ukoliko ti nisi njegov sin policajac imas moje izvinjenje. ukoliko pak jesi, sve stoji! Smile

kada zavrsim zalbu koju pisem protiv ribocuvara i njegovog ponasanja, poslacu adminu privatnu poruku da objasnim o cemu se radi...
Назад на врх Go down
vlad
Posetilac
Posetilac



Број порука : 8
Join date : 27.11.2011
Age : 51
Локација : pozega

Pecanje na algu - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Pecanje na algu   Pecanje na algu - Page 2 EmptyWed 30 Nov 2011, 01:27

Barbarian ::
vlad ::
Barbarian ::
vlad ::
ne zaboravi da na vecini voda nije dozvoljeno pecanje na dve udice!

pih. ne znam kako ti, ali ja obicno stavljam 3 trokuke. narocito kada se ribocuvar pojavljuje pod nadimkom Pozega. onda imam i 70 kg ulova. jedino sto mu nesto zataji vaga kada vaze Razz

nisam razumeo ovo prozivanje(ukoliko je prozivanje)...? ? ?....da si iz cacka,pomislio bih da prozivas izvesnog nikolu(sto bi u principu ,bila,cista ljubomora)...ovako...zaista ne razumem..a posebno ovo "ribocuvar"...moguce da sam te pogresno shvatio
pominjes, 70kg...ukoliko se radi o nikoli( i ukoliko je to zaista prozivanje),60kg sam video svojim ocima-upecanih,pre dve ili tri godine,ispod cacanske obilaznice...mada mu to nije bio najveci ulov u zivotu
bistro

samo sam bio malo izrevoltiran tvojim postom jer je tvoj nalog kreiran bas nakon sto sam imao jedan "incident" sa ribocuvarom u kome sam napravio kompletnog idiota od njega. napisao si lokaciju pozega a istovremeno tog ribocuvara zovu tako. recimo da je bilo previse konincidencija.

naravno da ne pecam trokukama skobalja. zapravo ne pecam ni klena trokukama, nema za to potrebe...
ukoliko ti nisi njegov sin policajac imas moje izvinjenje. ukoliko pak jesi, sve stoji! Smile

kada zavrsim zalbu koju pisem protiv ribocuvara i njegovog ponasanja, poslacu adminu privatnu poruku da objasnim o cemu se radi...

sve je ok-nisam sin policajca:)

zaita zivim u pozegi i iz tog razloga u mom profilu i pise pozega

a i tvoja prica se ,nesrecno,uklopila u neka lokalna prepucavanja...da te ne davim sa glupostima...
dakle,kako vidim-u pitanju je nesporazum
sto se mene tice -stvar je resena

moram da te pitam...'ajde,brate,majke ti...reci mi,kao u teslicu nadjoste nadimak pozega?
Назад на врх Go down
vlad
Posetilac
Posetilac



Број порука : 8
Join date : 27.11.2011
Age : 51
Локација : pozega

Pecanje na algu - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Pecanje na algu   Pecanje na algu - Page 2 EmptyWed 30 Nov 2011, 01:57

Milan ::
Ne tnam koja je priča o 2 udice. U pitanju je sistem gde se na dve udice stavlja jedan mamac ( a to mu dodje isto kao i kad koristite trokraku udicu) a šta tek da kažemo za one koji pecaju voblerima, imaju dve trokrake na jednom mamcu. U mom kraju koristi se sistem sa dve udice za travu, ima i onih koji koriste jednu udicu (koristim je i ja ali samo kad pecam potočnu mrenu). Što se skobalja tiče bolji su rezultati sa dve udice, da ne govorim o tome što smo prinudjeni da stavljamo parče trave dugačko preko 5 cm pa da čak i u tom slučaju uzimaju klenčići od 100-150 gr ( ima čak i snimak na you tube)

tesko da je to isto kao kada koristis trokraku....pokusaj da stavis tu travu od preko 5cm na trokraku(jednu)
trokraka se kod, pecanja skobalja, koristi,uglavnom,za grabuljanje(izuzetci postoje-ali su retki)

sto se tice sistema sa dve udice-lako se da videti ko je sistem podesio za grabuljanje a ko za legalan ribolov....kao i po vodjenju plovka-sto ti je sigurno poznato...

tako da se ne mogu sloziti sa tvojom tvrdnjom po pitanju trokrake

vidim da su i u pirotu dozvoljene dve udice-izgleda da samo zapadnu srbiju j...u po tom pitanju-cak se desavalo da po pola godine bude zabranjeno pecanje na travu-ako nije tajna ,na kojim terenima pecas i da li je riba usla u zimovnike?

bistro
Назад на врх Go down
vlad
Posetilac
Posetilac



Број порука : 8
Join date : 27.11.2011
Age : 51
Локација : pozega

Pecanje na algu - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Pecanje na algu   Pecanje na algu - Page 2 EmptyWed 30 Nov 2011, 02:01

sto se tice cuvanja trave
-drzite je u suvoj krpi-nikako u mokroj
neiskoriscenu travu ne mojte bacati-sacuvaj te je i pustite da se osusi-posebno ako se tesko nalazi...-i ytrava od prosle godine moze da posluzi
kada se nadje u vodi,vraca joj se elasticnost

bistro
Назад на врх Go down
Barbarian
Posetilac
Posetilac



Број порука : 8
Join date : 21.11.2011
Age : 47
Локација : Teslic, Bosna i Hercegovina, Republika Srpska

Pecanje na algu - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Pecanje na algu   Pecanje na algu - Page 2 EmptyWed 30 Nov 2011, 10:14

[quote="vlad"

sve je ok-nisam sin policajca:)

zaita zivim u pozegi i iz tog razloga u mom profilu i pise pozega

a i tvoja prica se ,nesrecno,uklopila u neka lokalna prepucavanja...da te ne davim sa glupostima...
dakle,kako vidim-u pitanju je nesporazum
sto se mene tice -stvar je resena

moram da te pitam...'ajde,brate,majke ti...reci mi,kao u teslicu nadjoste nadimak pozega?[/quote]

ovaj pozega je izbjeglica iz hrvatske, iz pozege. otuda nadimak...
oprosti jos jednom.
Назад на врх Go down
Milan
Admin
Admin
Milan


Број порука : 4633
Join date : 03.03.2009
Age : 48
Локација : Pirot

Pecanje na algu - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Pecanje na algu   Pecanje na algu - Page 2 EmptyThu 01 Dec 2011, 10:40

Prvi put čujem da je bilo gde zabranjeno pecanje na travu affraid
Što se trokrake tiče koriste je svi kod pecanja štuke na balerinu, ili kod varaličarenja.
ne postoji po meni nikakav zakonski osnov zabrane pecanja na travu, logičnije je zabraniti crve jer spadaju pod ono "živ mamac".

Na kraju krajeva postoje razni filamenti jedino da zabrane pecanje na zelenu boju Smile
Назад на врх Go down
vlad
Posetilac
Posetilac



Број порука : 8
Join date : 27.11.2011
Age : 51
Локација : pozega

Pecanje na algu - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Pecanje na algu   Pecanje na algu - Page 2 EmptyThu 01 Dec 2011, 22:17

Barbarian ::
[quote="vlad"

sve je ok-nisam sin policajca:)

zaita zivim u pozegi i iz tog razloga u mom profilu i pise pozega

a i tvoja prica se ,nesrecno,uklopila u neka lokalna prepucavanja...da te ne davim sa glupostima...
dakle,kako vidim-u pitanju je nesporazum
sto se mene tice -stvar je resena

moram da te pitam...'ajde,brate,majke ti...reci mi,kao u teslicu nadjoste nadimak pozega?

ovaj pozega je izbjeglica iz hrvatske, iz pozege. otuda nadimak...
oprosti jos jednom.[/quote]


ma, samo opusteno-sve je ok:)
Назад на врх Go down
Sponsored content





Pecanje na algu - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Pecanje na algu   Pecanje na algu - Page 2 Empty

Назад на врх Go down
 
Pecanje na algu
Назад на врх 
Страна 2 of 2Иди на страну : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Pecanje na fider (FEEDER)

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
PTICE PEVAČICE - FAUNE EVROPE :: SVAŠTARA :: RIBOLOV-
Скочи на: