PTICE PEVAČICE - FAUNE EVROPE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
PTICE PEVAČICE - FAUNE EVROPE

Forum za sve ljubitelje i odgajivače ptica pevačica-Štiglić, kanarinac, zimovka, cajzlić, konopljar, anifla, zelendur,kringl,bastard,krstokljun, slavuj, egzote,zebe, mekokljunci uzgoj, razmnožavanje, genetika, bolesti, lekovi, kavezi, volijere, pesma...
 
HomeHome  PortalPortal  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  ТражиТражи  Региструј сеРегиструј се  Приступи  
Тражи
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
TAKMIČENJA
 https://pticefauneevrope.forumsc.net/t2064-topic#34861  pticefauneevrope.forumsc.net
AKCIJA ŽIVOT JE MRVICA
AKCIJA ŽIVOT JE MRVICA
Latest topics
» order dapoxetine usa
Hrana za kanarince - Page 2 EmptySat 13 Jan 2024, 03:22 by LiamynC

» finasteride lymph nodes
Hrana za kanarince - Page 2 EmptyWed 22 Nov 2023, 18:03 by LiamynC

» buy priligy in malaysia
Hrana za kanarince - Page 2 EmptyMon 20 Nov 2023, 06:16 by LiamynC

» buy dapoxetine 60 mg in india
Hrana za kanarince - Page 2 EmptySun 19 Nov 2023, 13:21 by LiamynC

» Pesma štiglića
Hrana za kanarince - Page 2 EmptyThu 03 Aug 2023, 01:06 by Jovan0

» CD za školovanje bastarda na pesmu štiglića
Hrana za kanarince - Page 2 EmptyWed 15 Feb 2023, 19:43 by Milan

» KLIJAVO SEME za ishranu ptica
Hrana za kanarince - Page 2 EmptyWed 15 Feb 2023, 19:40 by Milan

» Prirodna ishrana Stiglica
Hrana za kanarince - Page 2 EmptyThu 05 Jan 2023, 19:45 by Milan

» TIGRICE - Melopsittacus Undulatus
Hrana za kanarince - Page 2 EmptyThu 05 Jan 2023, 01:23 by Milan

Извештај о извршеном обележавању младих излегнутих птица у сезони 2015.
Hrana za kanarince - Page 2 EmptyWed 29 Feb 2012, 17:05 by Milan
У складу са чланом 25. Став 4 и чланом и чланом 26. Правилника о условима држања, начину обележавања и евидентирања дивљих животиња у заточеништву (Службени гласник РС број 86/10) надлежном Министасртву је данас достављен …

[ Full reading ]
Comments: 4
Zbrinjavanje i odgoj mladih slavuja
Hrana za kanarince - Page 2 EmptyThu 29 May 2014, 14:19 by Milan
Danas 25.05.2014. godine su deca donela mladunce (najverovatnije slavuja) koje su pronasli u pokosenom grmlju. Krenula je odmah procedura zbrinjavanja i pokusaj da se ptice odrze u zivotu. I pored ogromnog iskustva u rucnom hranjenju ptica, prvi put se srecemo sa " mekokljuncima" tako da je svaka pomoc dobrodosla.

Comments: 0
OBAVEŠTENJE O ODRŽANOM SEMINARU ZA SUDIJE-INSTRUKTORE I OCENJIVAČE ZA PESMU ŠTIGLIĆA
Hrana za kanarince - Page 2 EmptySat 29 Mar 2014, 09:17 by Milan
OBAVEŠTENJE
O ODRŽANOM SEMINARU ZA SUDIJE-INSTRUKTORE I OCENJIVAČE ZA PESMU ŠTIGLIĆA

      U Organizaciji Saveza Srbije za očuvanje I odgoj egzotičnih, divljih I zaštićenih životinja I udruženja “Ptice pevačice faune Evrope” za vikend je u  Pirotu održan prvi seminar  za sudije –instruktore I ocenjivače za pesmu štiglića “Balkanika”.
      Nakon donošenja …

[ Full reading ]
Comments: 0
RODOVNIK SAVEZA SRBIJE DEFINISAN ZAKONSKOM REGULATIVOM
Hrana za kanarince - Page 2 EmptySat 22 Feb 2014, 00:03 by Milan
Poštovani kolege, odgajivači ptica čast nam je da Vas obavestimo da su naši sastanci sa nadležnim ministarstvima urodili plodom i da  je Rodovnik Saveza Srbije za očuvganje i odgoje egzotičnih , divljih i zaštićenih životinja nakon više od 3 godine zalaganja napokon i zvanično usvojen od nadležnih organa.
         Na ovaj način izdejstvovali smo da svi gradjani Srbije dobiju …

[ Full reading ]
Comments: 1
Dimenzija prstenova-alkica za obeležavanje ptica
Hrana za kanarince - Page 2 EmptyFri 03 Sep 2010, 14:28 by Milan
Прилог 2. Правилника о обележавању птица
Судијске организације Савеза Србије за очување и одгој егзоричних, дивљих и заштићених животиња “С.П.А.С.”

Димензије прстенова за обележавање птица и живине

2.00 mm Ružasta astrilda, …

[ Full reading ]
Comments: 1
UDRUŽENJE PTICE PEVAČICE FAUNE EVROPE
Hrana za kanarince - Page 2 EmptySat 30 Apr 2011, 13:22 by Milan
Удружење за заштиту, одгој и проучавање птица певачица "ПТИЦЕ ПЕВАЧИЦЕ ФАУНЕ ЕВРОПЕ" јесте невладино, нестраначко и непрофитабилно удружење a циљевима из области заштите , проучавања и одгоја птица певачица …

[ Full reading ]
Comments: 51
OBAVEŠTENJE ALKICE ZA 2017 GODINU
Hrana za kanarince - Page 2 EmptyMon 16 Sep 2013, 00:52 by Milan
Pošto po važećim zakonima u Srbiji svaka ptica mora biti obeležena kako bi mogli da je držite, prodajete, menjate, transportujete ili javno izlažete Savez Srbije SPAS će izaći u susret svojim članovima i pomoći im u obeležavanju mladih ptica za 2017 godinu.

Obeležavanje ptica vršiće se u skladu sa zakonima Srbije i po evropskim standardima.
Cena obeležavanja jedne ptice ( …

[ Full reading ]
Comments: 1
Izdavanje RODOVNIKA za ptice
Hrana za kanarince - Page 2 EmptyTue 22 Nov 2011, 13:42 by Milan
Obaveštenje

На основу члана 9.  Правилника о обележавању птица Судисјке организације Савеза Србије за очување и одгој егзоричних, дивљих и заштићених животиња “ С.П.А.С. ” одгајивачи који су извршили набавку прстенова …

[ Full reading ]
Comments: 3
Plaćanje članarine udruženju
Hrana za kanarince - Page 2 EmptyFri 04 Jan 2013, 13:14 by Milan
Obave

Članarina za 2022 godinu je 1000 din  a plaća se na godišnjem nivou.,[/b] nakon uplate članarine, overenu uplatnicu i pristupnicu šaljete na adresu UDRUŽENJE PTICE PEVAČICE FAUNE EVROPE ul. Vuka Karadžića 6 a /24 18300 Pirot-preporučeno. Obavezno na koverti ostavite svoju adresu u slučaju da pismo zaluta.

članarinu uplaćujete na sledeći žiro račun : br ŽR 220-131917-04


[ Full reading ]
Comments: 1
KAKO POSTATI ČLAN UDRUŽENJA
Hrana za kanarince - Page 2 EmptyFri 04 Jan 2013, 12:23 by Milan
Svako ko se slaže sa ciljevima PPFE može postati član udruženja bez obzira gde se nalazi pošto udruženje deluje na prostoru cele Srbije. Dovoljno je da samo popunite pristupnicu i uplatite članarinu Od strane udruženja osmišljene su neke olakšice za sve vas tako da će te o svim aktivnostima udruženja biti odmah obavešteni preko ovog foruma u temama predvidjenim za to, članovi …

[ Full reading ]
Comments: 0
Similar topics
Prijatelji foruma
 pticefauneevrope.forumsc.net  Serbian Biodiversity Portal
Moj ljubimac
Piroćanka Zoo Park KOKI!

 

 Hrana za kanarince

Go down 
+15
sasaznas
ticar
cirkovi
saša vr
Milan
Ivan_Nish
bogdanik
sestoperac
Danijelvr
Petar
Luckyboy
milos0205
Zika
Laza
Steva
19 posters
Иди на страну : Previous  1, 2, 3  Next
АуторПорука
Steva
Zaslužni član
Zaslužni član
Steva


Број порука : 707
Join date : 03.03.2009
Age : 42
Локација : Zemun

Hrana za kanarince - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Hrana za kanarince   Hrana za kanarince - Page 2 EmptySat 12 Sep 2009, 21:01

Da, blizu njega sam.
Назад на врх Go down
Laza
Zaslužni član
Zaslužni član



Број порука : 465
Join date : 20.03.2009

Hrana za kanarince - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Hrana za kanarince   Hrana za kanarince - Page 2 EmptySat 12 Sep 2009, 21:09

kad smo kod tog coveka, ima li nesto da on nema u svom asortimanu Smile
Назад на врх Go down
milos0205
Član
Član
milos0205


Број порука : 223
Join date : 03.03.2009

Hrana za kanarince - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Hrana za kanarince   Hrana za kanarince - Page 2 EmptySat 12 Sep 2009, 22:28

Sto se tice njegovog semena ja vise ne uzimam od njega jer mu je hrana uvek bila prljava i redovno sam imao problema sa pticama zbog toga, sad uzimam iz sombora i jako sam zadovoljan semenom jedino sto ima malo vise svetlog semena ali to i nemora da bude nedostatak. Inace kroz razgovor sa covekom koji donosi seme na kucu saznao sam da oni nabavljaju seme iz belgije, recimo niger je 200 din a prve je klase, jos samo da dodam seme je izuzetno cisto
Назад на врх Go down
sestoperac
Član
Član
sestoperac


Број порука : 187
Join date : 03.03.2009
Age : 47
Локација : Podgorica, Montenegro

Hrana za kanarince - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Hrana za kanarince   Hrana za kanarince - Page 2 EmptySat 12 Sep 2009, 23:42

milos0205 ::
Sto se tice njegovog semena ja vise ne uzimam od njega jer mu je hrana uvek bila prljava i redovno sam imao problema sa pticama zbog toga, sad uzimam iz sombora i jako sam zadovoljan semenom jedino sto ima malo vise svetlog semena ali to i nemora da bude nedostatak. Inace kroz razgovor sa covekom koji donosi seme na kucu saznao sam da oni nabavljaju seme iz belgije, recimo niger je 200 din a prve je klase, jos samo da dodam seme je izuzetno cisto

daj kontakt
Назад на врх Go down
Steva
Zaslužni član
Zaslužni član
Steva


Број порука : 707
Join date : 03.03.2009
Age : 42
Локација : Zemun

Hrana za kanarince - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Hrana za kanarince   Hrana za kanarince - Page 2 EmptySun 13 Sep 2009, 00:20

milos0205 ::
Sto se tice njegovog semena ja vise ne uzimam od njega jer mu je hrana uvek bila prljava i redovno sam imao problema sa pticama zbog toga, sad uzimam iz sombora i jako sam zadovoljan semenom jedino sto ima malo vise svetlog semena ali to i nemora da bude nedostatak. Inace kroz razgovor sa covekom koji donosi seme na kucu saznao sam da oni nabavljaju seme iz belgije, recimo niger je 200 din a prve je klase, jos samo da dodam seme je izuzetno cisto

MIlose, jel mislis na Zivinostok?
Назад на врх Go down
milos0205
Član
Član
milos0205


Број порука : 223
Join date : 03.03.2009

Hrana za kanarince - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Hrana za kanarince   Hrana za kanarince - Page 2 EmptySun 13 Sep 2009, 09:20

Da na Zivinostok,
Назад на врх Go down
Steva
Zaslužni član
Zaslužni član
Steva


Број порука : 707
Join date : 03.03.2009
Age : 42
Локација : Zemun

Hrana za kanarince - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Hrana za kanarince   Hrana za kanarince - Page 2 EmptySun 13 Sep 2009, 11:11

I ja nabavljam tu hranu. Sasvim je ok, kao sto kaze Milos. Cista je, dobrog kvaliteta i donose na kucnu adresu.
Назад на врх Go down
bogdanik
Zaslužni član
Zaslužni član



Број порука : 381
Join date : 10.05.2009
Age : 68

Hrana za kanarince - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Hrana za kanarince   Hrana za kanarince - Page 2 EmptySun 13 Sep 2009, 12:03

Verovatno dostavljaju hranu za podrucje Beograda, sumnjam da vazi i za neke druge gradove !
Назад на врх Go down
Danijelvr
Zaslužni član
Zaslužni član



Број порука : 391
Join date : 17.08.2009

Hrana za kanarince - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Hrana za kanarince   Hrana za kanarince - Page 2 EmptySun 13 Sep 2009, 12:34

Sto se kvaliteta tice, uzmi i jednu i drugu hranu pa sipaj u casama napunjenim vodom pa ces videti.Ja neznam tacno ali sam prosle godine u nedostatku ove Akanove kupio u prodavnici gde se prodaju kucni ljubimci bas hranu Zivinostok,mozda gresim ali na dzakovima od deset kilograma ima slika golubova. Ako je to ta hrana, ona je vidno slabija u najmanje dve komponante, a tu su najuocljivije konoplja i lan, a i u ovim drugim nije bas nesto bogata osim sa svetlim semenom i koje bar 20% ispluta na povrsinu kada se stavi u vodi.Bar je to bilo tako tada kad sam ga uzeo u nuzdi ili Akan meni licno pravi jacu mesavinu ali u to neverujem jer on snabdeva sve gradove sirom Srbije.U Vranju dobra vecina odgaivaca uzima seme bas od njega i niko se ne zali, a uz to i ptice su ok. u ostalom kvalitet hrane cemo videti kroz kvalitet ptica na izlozbama.Pozdrav svima ...
Назад на врх Go down
Steva
Zaslužni član
Zaslužni član
Steva


Број порука : 707
Join date : 03.03.2009
Age : 42
Локација : Zemun

Hrana za kanarince - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Hrana za kanarince   Hrana za kanarince - Page 2 EmptySun 13 Sep 2009, 12:45

Po kojoj ceni uzimas ako nije tajna?
Назад на врх Go down
milos0205
Član
Član
milos0205


Број порука : 223
Join date : 03.03.2009

Hrana za kanarince - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Hrana za kanarince   Hrana za kanarince - Page 2 EmptySun 13 Sep 2009, 12:56

Moram da dodam nesto u vezi Akana, od njega uzimam od 1992 godine seme i znam kako ga drzi i mesa, ako je neko bio kod njega onda zna da seme mesa u mesalici za beton koja mu stoji napolju i u koju ulaze i vrapci i golubi i ostale ptice. Ne malo puta sam nalazio puno izmeta u semenu od raznih ptica i sda me niko ne moze ubediti da je to seme cisto i ispravno izvinjavam se svima ali moje misljenje i iskustvo sa njim je takvo. Zivinostok uzimam vec par meseci i nemam nameru da ga menjam dokle god drze ovaj kvalitet semena, jeste da ima manje konoplje i lana ali ni to nije presudno pogotovo konoplja.
Назад на врх Go down
Ivan_Nish
Član
Član
Ivan_Nish


Број порука : 62
Join date : 03.03.2009
Age : 38
Локација : Niš

Hrana za kanarince - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Hrana za kanarince   Hrana za kanarince - Page 2 EmptySun 13 Sep 2009, 13:16

I ja uzimam Somborsku hranu za moje kanarince i ne zale se,super im je Wink
A cena po kojoj je ja nabavljam je 550 din-kg Smile
Назад на врх Go down
Steva
Zaslužni član
Zaslužni član
Steva


Број порука : 707
Join date : 03.03.2009
Age : 42
Локација : Zemun

Hrana za kanarince - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Hrana za kanarince   Hrana za kanarince - Page 2 EmptySun 13 Sep 2009, 13:36

550 dinara za kilogram?! Ili 10 kg?
Назад на врх Go down
Danijelvr
Zaslužni član
Zaslužni član



Број порука : 391
Join date : 17.08.2009

Hrana za kanarince - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Hrana za kanarince   Hrana za kanarince - Page 2 EmptySun 13 Sep 2009, 13:43

Poslednje dve godine je nekoliko puta menjao cenu, tj. cena je rasla. Prosle godine mesavina semenja za kanarince je kod njega bila 100 din. , a ove kaze da ce biti oko 120din. Otisao je i on dosta gore sto se cene tice. A da kazem nesto i za mesalicu. Kad sam ja bio mesalica je bila u hodniku i radila je punom parom, a ispred je bilo minimum pet coveka koji su cekali na seme. Pa na kom principu u Zivinostoku mesaju seme? Tamo su isto mesalice samo dosta vece od ove,a sto se tice golubova i vrabaca, pa oni jos u poljima napadaju ovo nase seme i svake godine nanose dosta stete proizvodjacima. A sto se tice Akana, covek je kako mi ovamo kazemo matrapaz iliti u slobodnom prevodu preprodavac, jer covek od toga zivi. Bio je nekada odgaivac i to vrlo uspesan ali se ta ljubav bar kako se meni cini pretvorila u novac, ali ocu da kazem da on vrlo dobro zna sa kakvom se hranom trebaju hraniti ptice. Bar samnom je uvek korektani nikad me nije zeznuo.Pozdrav ...
Назад на врх Go down
Steva
Zaslužni član
Zaslužni član
Steva


Број порука : 707
Join date : 03.03.2009
Age : 42
Локација : Zemun

Hrana za kanarince - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Hrana za kanarince   Hrana za kanarince - Page 2 EmptySun 13 Sep 2009, 14:01

Jeste, i samnom je super korektan, vrlo dobro saradjujemo. Hoce dobro da posavetuje, da pomogne, nikad nisam imao nekih neprijatnih iskustava.
Назад на врх Go down
Ivan_Nish
Član
Član
Ivan_Nish


Број порука : 62
Join date : 03.03.2009
Age : 38
Локација : Niš

Hrana za kanarince - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Hrana za kanarince   Hrana za kanarince - Page 2 EmptySun 13 Sep 2009, 14:15

Jao ja se izvinjavam ispustio sam broj 550 din je kesa od 5 kg Embarassed
Назад на врх Go down
Milan
Admin
Admin
Milan


Број порука : 4633
Join date : 03.03.2009
Age : 48
Локација : Pirot

Hrana za kanarince - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Hrana za kanarince   Hrana za kanarince - Page 2 EmptySun 13 Sep 2009, 15:45

I ja sa Akanom imam dobro iskustvo. Samo ne znam odakle je ova hrana što je sad uzimam, prošle godine je bila oko 75 din kg sad su isto kese od 5 kg 550 din. E sad tu neko nešto muti potšto je to cena kod preprodavaca oni je verovatno nabavljaju po mnogo manjoj ceni. Milsim da postoji jedan lik u Novom Sadu od koga svi preprodavci uzimaju. Znao sam mu nekad ime sad ne mogu da se setim. U svakom slučaju kada bi našli pravu adresu i kada bi se skupilo nas nekkoliko mislim da bi cena bila mnogo ispod 100 din za kg.
Назад на врх Go down
Danijelvr
Zaslužni član
Zaslužni član



Број порука : 391
Join date : 17.08.2009

Hrana za kanarince - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Hrana za kanarince   Hrana za kanarince - Page 2 EmptySun 13 Sep 2009, 16:34

Pa i mi smo u nasem drustvu uzimali organizovano hranu pre odprilike pet godina, a od tad ko kako se snadje. Upravu si Milane, kod bilo kog trgovca kad se naruci veca kolicina moze se uzeti nesto povoljnije, a sad koliko povoljnije to mora da se proveri...
Назад на врх Go down
saša vr
Član
Član



Број порука : 57
Join date : 06.03.2009

Hrana za kanarince - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Hrana za kanarince   Hrana za kanarince - Page 2 EmptySun 13 Sep 2009, 17:21

Hrana mozda i moze da se nadje po nizoj ceni ali je dostava skupa pa kad vidiš
pitanje je koliko se isplati.
Назад на врх Go down
Danijelvr
Zaslužni član
Zaslužni član



Број порука : 391
Join date : 17.08.2009

Hrana za kanarince - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Hrana za kanarince   Hrana za kanarince - Page 2 EmptySun 13 Sep 2009, 18:10

Potpuno si upravu, kod nas konkretno, vozac da ti donese hranu iz Beograda uzima 300 din. po dzaku, a u radnjama je odprilike za toliko skuplja, pa kad vidis to mu dodje to.
Назад на врх Go down
milos0205
Član
Član
milos0205


Број порука : 223
Join date : 03.03.2009

Hrana za kanarince - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Hrana za kanarince   Hrana za kanarince - Page 2 EmptySun 13 Sep 2009, 21:27

Zelim samo da pojasnim nesto u vezi Akana, nisam rekao da je on nekorektan i da nece da pomogne vec samo da njegovo seme nije cisto i da su mi se ptice razboljevale od njega. Jos samo da dodam da Akana poznajem skoro 20 godina sto je verovatno vise od vecine vas
Назад на врх Go down
cirkovi
Član
Član
cirkovi


Број порука : 44
Join date : 21.08.2009
Age : 58
Локација : Jagodina

Hrana za kanarince - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Hrana za kanarince   Hrana za kanarince - Page 2 EmptyWed 23 Sep 2009, 15:01

vidi da imate malo problema sa nabavkom,cenom,apogotivo kvalitetom hrane.Moj snabdevac hrane cini mi se pravi kvalitetnu hranu i pre svega cistu posto koristi komponente versele-laga Belgija,i to kako za kanarince taki i za stiglice.Sto se tice cene zadnja isporuka meni 50 kg bila je po 90din po kg za kanarince a ako nekoga interesira za stiglice mogu da pitam.Sem toga ima dosta preparata kako za ptice tako i za golubove.
Назад на врх Go down
Danijelvr
Zaslužni član
Zaslužni član



Број порука : 391
Join date : 17.08.2009

Hrana za kanarince - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Hrana za kanarince   Hrana za kanarince - Page 2 EmptyWed 23 Sep 2009, 15:22

Prijatelju, nema nikakve logike da su komponente iz uvoza, zato sto su kod nas cene nase mesavine semena iste, a gde je tu put, carina i sve ostalo sto ide s tim u vezi.Ili bar meni nije logicno. Pozdrav...
Назад на врх Go down
saša vr
Član
Član



Број порука : 57
Join date : 06.03.2009

Hrana za kanarince - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Hrana za kanarince   Hrana za kanarince - Page 2 EmptyWed 23 Sep 2009, 16:06

cirkovi ::
vidi da imate malo problema sa nabavkom,cenom,apogotivo kvalitetom hrane.Moj snabdevac hrane cini mi se pravi kvalitetnu hranu i pre svega cistu posto koristi komponente versele-laga Belgija,i to kako za kanarince taki i za stiglice.Sto se tice cene zadnja isporuka meni 50 kg bila je po 90din po kg za kanarince a ako nekoga interesira za stiglice mogu da pitam.Sem toga ima dosta preparata kako za ptice tako i za golubove.
Moze li telefon od tog tvog snabdevaca na pm cheers cheers cheers
Назад на врх Go down
cirkovi
Član
Član
cirkovi


Број порука : 44
Join date : 21.08.2009
Age : 58
Локација : Jagodina

Hrana za kanarince - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Hrana za kanarince   Hrana za kanarince - Page 2 EmptyWed 23 Sep 2009, 16:54

danijelvr nemoj uopste da zivis u velikoj zabludi da su cene kod nas jeftinije nego vani.Upravo stizem iz Hrvatske poslom i mogu ti reci da smo jaci barem za 30% i oni imaju carinu i pdv i ti 24%,a sto se tice hrane meni nije losa i ne mogu da tvrdim da ne stavlja i nase komponente "jeftinije".Sto se tice broja telefona sasa vr saljem ti bez brige
Назад на врх Go down
Sponsored content





Hrana za kanarince - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Hrana za kanarince   Hrana za kanarince - Page 2 Empty

Назад на врх Go down
 
Hrana za kanarince
Назад на врх 
Страна 2 of 3Иди на страну : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Eggfood, meka hrana, jajčana hrana, patišpanji za ishranu ptica
» Semenska ishrana ptica
» hrana za svastojede

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
PTICE PEVAČICE - FAUNE EVROPE :: ODGOJ PTICA :: ISHRANA I NEGA PTICA-
Скочи на: