PTICE PEVAČICE - FAUNE EVROPE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
PTICE PEVAČICE - FAUNE EVROPE

Forum za sve ljubitelje i odgajivače ptica pevačica-Štiglić, kanarinac, zimovka, cajzlić, konopljar, anifla, zelendur,kringl,bastard,krstokljun, slavuj, egzote,zebe, mekokljunci uzgoj, razmnožavanje, genetika, bolesti, lekovi, kavezi, volijere, pesma...
 
HomeHome  PortalPortal  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  ТражиТражи  Региструј сеРегиструј се  Приступи  
Тражи
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
TAKMIČENJA
 https://pticefauneevrope.forumsc.net/t2064-topic#34861  pticefauneevrope.forumsc.net
AKCIJA ŽIVOT JE MRVICA
AKCIJA ŽIVOT JE MRVICA
Latest topics
» order dapoxetine usa
Priprema za bastardiranje - Page 7 EmptySat 13 Jan 2024, 03:22 by LiamynC

» finasteride lymph nodes
Priprema za bastardiranje - Page 7 EmptyWed 22 Nov 2023, 18:03 by LiamynC

» buy priligy in malaysia
Priprema za bastardiranje - Page 7 EmptyMon 20 Nov 2023, 06:16 by LiamynC

» buy dapoxetine 60 mg in india
Priprema za bastardiranje - Page 7 EmptySun 19 Nov 2023, 13:21 by LiamynC

» Pesma štiglića
Priprema za bastardiranje - Page 7 EmptyThu 03 Aug 2023, 01:06 by Jovan0

» CD za školovanje bastarda na pesmu štiglića
Priprema za bastardiranje - Page 7 EmptyWed 15 Feb 2023, 19:43 by Milan

» KLIJAVO SEME za ishranu ptica
Priprema za bastardiranje - Page 7 EmptyWed 15 Feb 2023, 19:40 by Milan

» Prirodna ishrana Stiglica
Priprema za bastardiranje - Page 7 EmptyThu 05 Jan 2023, 19:45 by Milan

» TIGRICE - Melopsittacus Undulatus
Priprema za bastardiranje - Page 7 EmptyThu 05 Jan 2023, 01:23 by Milan

Извештај о извршеном обележавању младих излегнутих птица у сезони 2015.
Priprema za bastardiranje - Page 7 EmptyWed 29 Feb 2012, 17:05 by Milan
У складу са чланом 25. Став 4 и чланом и чланом 26. Правилника о условима држања, начину обележавања и евидентирања дивљих животиња у заточеништву (Службени гласник РС број 86/10) надлежном Министасртву је данас достављен …

[ Full reading ]
Comments: 4
Zbrinjavanje i odgoj mladih slavuja
Priprema za bastardiranje - Page 7 EmptyThu 29 May 2014, 14:19 by Milan
Danas 25.05.2014. godine su deca donela mladunce (najverovatnije slavuja) koje su pronasli u pokosenom grmlju. Krenula je odmah procedura zbrinjavanja i pokusaj da se ptice odrze u zivotu. I pored ogromnog iskustva u rucnom hranjenju ptica, prvi put se srecemo sa " mekokljuncima" tako da je svaka pomoc dobrodosla.

Comments: 0
OBAVEŠTENJE O ODRŽANOM SEMINARU ZA SUDIJE-INSTRUKTORE I OCENJIVAČE ZA PESMU ŠTIGLIĆA
Priprema za bastardiranje - Page 7 EmptySat 29 Mar 2014, 09:17 by Milan
OBAVEŠTENJE
O ODRŽANOM SEMINARU ZA SUDIJE-INSTRUKTORE I OCENJIVAČE ZA PESMU ŠTIGLIĆA

      U Organizaciji Saveza Srbije za očuvanje I odgoj egzotičnih, divljih I zaštićenih životinja I udruženja “Ptice pevačice faune Evrope” za vikend je u  Pirotu održan prvi seminar  za sudije –instruktore I ocenjivače za pesmu štiglića “Balkanika”.
      Nakon donošenja …

[ Full reading ]
Comments: 0
RODOVNIK SAVEZA SRBIJE DEFINISAN ZAKONSKOM REGULATIVOM
Priprema za bastardiranje - Page 7 EmptySat 22 Feb 2014, 00:03 by Milan
Poštovani kolege, odgajivači ptica čast nam je da Vas obavestimo da su naši sastanci sa nadležnim ministarstvima urodili plodom i da  je Rodovnik Saveza Srbije za očuvganje i odgoje egzotičnih , divljih i zaštićenih životinja nakon više od 3 godine zalaganja napokon i zvanično usvojen od nadležnih organa.
         Na ovaj način izdejstvovali smo da svi gradjani Srbije dobiju …

[ Full reading ]
Comments: 1
Dimenzija prstenova-alkica za obeležavanje ptica
Priprema za bastardiranje - Page 7 EmptyFri 03 Sep 2010, 14:28 by Milan
Прилог 2. Правилника о обележавању птица
Судијске организације Савеза Србије за очување и одгој егзоричних, дивљих и заштићених животиња “С.П.А.С.”

Димензије прстенова за обележавање птица и живине

2.00 mm Ružasta astrilda, …

[ Full reading ]
Comments: 1
UDRUŽENJE PTICE PEVAČICE FAUNE EVROPE
Priprema za bastardiranje - Page 7 EmptySat 30 Apr 2011, 13:22 by Milan
Удружење за заштиту, одгој и проучавање птица певачица "ПТИЦЕ ПЕВАЧИЦЕ ФАУНЕ ЕВРОПЕ" јесте невладино, нестраначко и непрофитабилно удружење a циљевима из области заштите , проучавања и одгоја птица певачица …

[ Full reading ]
Comments: 51
OBAVEŠTENJE ALKICE ZA 2017 GODINU
Priprema za bastardiranje - Page 7 EmptyMon 16 Sep 2013, 00:52 by Milan
Pošto po važećim zakonima u Srbiji svaka ptica mora biti obeležena kako bi mogli da je držite, prodajete, menjate, transportujete ili javno izlažete Savez Srbije SPAS će izaći u susret svojim članovima i pomoći im u obeležavanju mladih ptica za 2017 godinu.

Obeležavanje ptica vršiće se u skladu sa zakonima Srbije i po evropskim standardima.
Cena obeležavanja jedne ptice ( …

[ Full reading ]
Comments: 1
Izdavanje RODOVNIKA za ptice
Priprema za bastardiranje - Page 7 EmptyTue 22 Nov 2011, 13:42 by Milan
Obaveštenje

На основу члана 9.  Правилника о обележавању птица Судисјке организације Савеза Србије за очување и одгој егзоричних, дивљих и заштићених животиња “ С.П.А.С. ” одгајивачи који су извршили набавку прстенова …

[ Full reading ]
Comments: 3
Plaćanje članarine udruženju
Priprema za bastardiranje - Page 7 EmptyFri 04 Jan 2013, 13:14 by Milan
Obave

Članarina za 2022 godinu je 1000 din  a plaća se na godišnjem nivou.,[/b] nakon uplate članarine, overenu uplatnicu i pristupnicu šaljete na adresu UDRUŽENJE PTICE PEVAČICE FAUNE EVROPE ul. Vuka Karadžića 6 a /24 18300 Pirot-preporučeno. Obavezno na koverti ostavite svoju adresu u slučaju da pismo zaluta.

članarinu uplaćujete na sledeći žiro račun : br ŽR 220-131917-04


[ Full reading ]
Comments: 1
KAKO POSTATI ČLAN UDRUŽENJA
Priprema za bastardiranje - Page 7 EmptyFri 04 Jan 2013, 12:23 by Milan
Svako ko se slaže sa ciljevima PPFE može postati član udruženja bez obzira gde se nalazi pošto udruženje deluje na prostoru cele Srbije. Dovoljno je da samo popunite pristupnicu i uplatite članarinu Od strane udruženja osmišljene su neke olakšice za sve vas tako da će te o svim aktivnostima udruženja biti odmah obavešteni preko ovog foruma u temama predvidjenim za to, članovi …

[ Full reading ]
Comments: 0
Similar topics
Prijatelji foruma
 pticefauneevrope.forumsc.net  Serbian Biodiversity Portal
Moj ljubimac
Piroćanka Zoo Park KOKI!

 

 Priprema za bastardiranje

Go down 
+64
bortes
Ilija_ice
Ivo39
suljaga
Jack Sparrow
Rilekson
alempije
weimnes
Rale paracinac
bojan555
pepikg
toza
čolić
Zoran.C
AndrijaKg
bric bric
Damir
postar
drvetmed
nikolaleskovac
refa95
Mica Vasic
Zokbok988
doctor 1
goldfinch
dalibor vasic
Fikus
pedjacacak
pakito83
blackhunter
jevca5
ulicni hodac
salle
Luka Perica
voja_ilic
ogic
gost1
orhan galo
farmacy
diskus
fladimir
pinka
Steva
kima
popBL
cajzla
Nikolasbc
Ivica
pticar nis
bogdanik
sasaznas
IGOR 72
horvat
Danijelvr
Бане
Миланче
SIMS
ticar
Zika
sestoperac
alann
Gost
sasha
Milan
68 posters
Иди на страну : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
АуторПорука
AndrijaKg
Član
Član
AndrijaKg


Број порука : 47
Join date : 22.05.2011
Age : 29
Локација : Kragujevac

Priprema za bastardiranje - Page 7 Empty
ПорукаНаслов: Re: Priprema za bastardiranje   Priprema za bastardiranje - Page 7 EmptySat 14 Apr 2012, 20:44

Hvala...pozdrav.. cheers cheers cheers
Назад на врх Go down
Zoran.C
Član
Član
Zoran.C


Број порука : 57
Join date : 14.08.2011
Age : 41
Локација : Zemun

Priprema za bastardiranje - Page 7 Empty
ПорукаНаслов: Re: Priprema za bastardiranje   Priprema za bastardiranje - Page 7 EmptySun 15 Apr 2012, 00:02

Hvala igor 72
Назад на врх Go down
Zoran.C
Član
Član
Zoran.C


Број порука : 57
Join date : 14.08.2011
Age : 41
Локација : Zemun

Priprema za bastardiranje - Page 7 Empty
ПорукаНаслов: Re: Priprema za bastardiranje   Priprema za bastardiranje - Page 7 EmptySun 15 Apr 2012, 00:03

Nadam se da ima jos neko od forumasa da da komentar ...
Назад на врх Go down
IGOR 72
Član
Član
IGOR 72


Број порука : 172
Join date : 26.04.2009
Age : 51
Локација : Skopje Makedonija

Priprema za bastardiranje - Page 7 Empty
ПорукаНаслов: Re: Priprema za bastardiranje   Priprema za bastardiranje - Page 7 EmptyMon 16 Apr 2012, 19:49



Very Happy Very Happy Very Happy
Назад на врх Go down
čolić
Posetilac
Posetilac
čolić


Број порука : 25
Join date : 25.12.2009
Age : 61
Локација : Mačva

Priprema za bastardiranje - Page 7 Empty
ПорукаНаслов: Re: Priprema za bastardiranje   Priprema za bastardiranje - Page 7 EmptyMon 23 Apr 2012, 22:11

ako može neko da mi odgovori pošto su mi ovo prvi pokušaji u ptičarstvu,naime dva para sam pripremao sa štiglincima i kanarinke su svile gnezda pre 15 dana ali ni dan danas nema jaja a one leže u praznim gnezdima,gde je greška hvala unapred.
Назад на врх Go down
IGOR 72
Član
Član
IGOR 72


Број порука : 172
Join date : 26.04.2009
Age : 51
Локација : Skopje Makedonija

Priprema za bastardiranje - Page 7 Empty
ПорукаНаслов: Re: Priprema za bastardiranje   Priprema za bastardiranje - Page 7 EmptyMon 23 Apr 2012, 22:59

čolić ::
ako može neko da mi odgovori pošto su mi ovo prvi pokušaji u ptičarstvu,naime dva para sam pripremao sa štiglincima i kanarinke su svile gnezda pre 15 dana ali ni dan danas nema jaja a one leže u praznim gnezdima,gde je greška hvala unapred.

jesu li ti stiglici zajedno s kanarinkama Question
Назад на врх Go down
čolić
Posetilac
Posetilac
čolić


Број порука : 25
Join date : 25.12.2009
Age : 61
Локација : Mačva

Priprema za bastardiranje - Page 7 Empty
ПорукаНаслов: Re: Priprema za bastardiranje   Priprema za bastardiranje - Page 7 EmptyTue 24 Apr 2012, 10:33

Zajedno su od trenutka kada su kanarinke i štiglinci počeli da se međusobno hrane i da kanarinke raznose materijal po kavezu.I od kako sam ih spojio štiglinci skoro da ne pevaju a kljunovi su im skroz beli.
Назад на врх Go down
IGOR 72
Član
Član
IGOR 72


Број порука : 172
Join date : 26.04.2009
Age : 51
Локација : Skopje Makedonija

Priprema za bastardiranje - Page 7 Empty
ПорукаНаслов: Re: Priprema za bastardiranje   Priprema za bastardiranje - Page 7 EmptyTue 24 Apr 2012, 20:28

čolić ::
Zajedno su od trenutka kada su kanarinke i štiglinci počeli da se međusobno hrane i da kanarinke raznose materijal po kavezu.I od kako sam ih spojio štiglinci skoro da ne pevaju a kljunovi su im skroz beli.
Ovo sam te pitao zbog toga sto stiglic zna da razbije jaja (sto ja i iverujem da je uradio). Za kratko vreme ce one ustati iz praznog gnjezda i opet ce da spremaju gnjezdo i da se pare, ali sad moras paziti kad pocnu nositi jaja da izvadis stiglica i stavis ga u poseban kavez odma pored nje. Naravno ovo kazem u pretpostavci da je bilo tako kako smo pretpostavili.
Назад на врх Go down
čolić
Posetilac
Posetilac
čolić


Број порука : 25
Join date : 25.12.2009
Age : 61
Локација : Mačva

Priprema za bastardiranje - Page 7 Empty
ПорукаНаслов: Re: Priprema za bastardiranje   Priprema za bastardiranje - Page 7 EmptyWed 25 Apr 2012, 10:50

Ne verujem da je razbio jaja,jer ga nikada nisam video da ulazi u gnezdo koje je spoljašnje,a i primetio bih valjda nešto ljuske ili trag od jaja a i ona skoro non stop leži na gnezdu tako kad ustane jaja nema.Dešava li se nekad da postoje ovakvi znaci a da jaja ne nosi?Inače gledao sam ona je dobila još pre 20 dana zaobljen stomak i blago crven.
Назад на врх Go down
dalibor vasic
Član
Član
dalibor vasic


Број порука : 298
Join date : 03.08.2011
Age : 29
Локација : Cicevac, Srbija

Priprema za bastardiranje - Page 7 Empty
ПорукаНаслов: Re: Priprema za bastardiranje   Priprema za bastardiranje - Page 7 EmptyWed 25 Apr 2012, 14:15

čolić ::
Ne verujem da je razbio jaja,jer ga nikada nisam video da ulazi u gnezdo koje je spoljašnje,a i primetio bih valjda nešto ljuske ili trag od jaja a i ona skoro non stop leži na gnezdu tako kad ustane jaja nema.Dešava li se nekad da postoje ovakvi znaci a da jaja ne nosi?Inače gledao sam ona je dobila još pre 20 dana zaobljen stomak i blago crven.


Druže, bastardiranje je dosta uvrnuta stvar, čim kanarinka snese jaje, odmah se sklanja jaje, ili mužijak, ako si se odlučio za varijantu da sklanjaš jaja, onda kad snese treće ili četvrtvo ova vraćaš i OBAVEZNO vadiš divlju pticu sa kojom bastardiraš, skoro SVE divlje ptice razbijaju jaja, JAKO RETKO da neka ne dira, ja sve koje znam da bastradiraju, sklanjaju mužijaka posle prvog ženkinog snešenog jajeta. 99% je štiglić razbio jaje.

Pozdrav! cheers
Назад на врх Go down
čolić
Posetilac
Posetilac
čolić


Број порука : 25
Join date : 25.12.2009
Age : 61
Локација : Mačva

Priprema za bastardiranje - Page 7 Empty
ПорукаНаслов: Re: Priprema za bastardiranje   Priprema za bastardiranje - Page 7 EmptyWed 25 Apr 2012, 16:07

Hvala vam na trudu da odgovorite,sada je situacija takva da jedna od jutros ima 2 jajeta a druga jedno štiglinci su još sa njima i stoje na prečki pored gnezda ili malo podalje ne pokušavaju za sada ništa.Varijantu da vadim jaja bih preskočio pošto nemam iskustva pa ću ih slomiti,možda je bolje da stavim pregradu žičanu između.Ako su vaša iskustva takva onda ću ih pregraditi da ne rizikujem.
Назад на врх Go down
IGOR 72
Član
Član
IGOR 72


Број порука : 172
Join date : 26.04.2009
Age : 51
Локација : Skopje Makedonija

Priprema za bastardiranje - Page 7 Empty
ПорукаНаслов: Re: Priprema za bastardiranje   Priprema za bastardiranje - Page 7 EmptyWed 25 Apr 2012, 18:42

čolić ::
Hvala vam na trudu da odgovorite,sada je situacija takva da jedna od jutros ima 2 jajeta a druga jedno štiglinci su još sa njima i stoje na prečki pored gnezda ili malo podalje ne pokušavaju za sada ništa.Varijantu da vadim jaja bih preskočio pošto nemam iskustva pa ću ih slomiti,možda je bolje da stavim pregradu žičanu između.Ako su vaša iskustva takva onda ću ih pregraditi da ne rizikujem.

Obavezno pregradi stiglica, nemoj da rizikujes moze polomiti jaja.
Назад на врх Go down
čolić
Posetilac
Posetilac
čolić


Број порука : 25
Join date : 25.12.2009
Age : 61
Локација : Mačva

Priprema za bastardiranje - Page 7 Empty
ПорукаНаслов: Re: Priprema za bastardiranje   Priprema za bastardiranje - Page 7 EmptySun 06 May 2012, 12:29

Jedna kanarinka je ustala sa gnezda kada sam pregradio štiglinca,ponovo sam ga pustio i ona je odmah nalegla i ne ustaje a on stoji pored nje i ne pravi probleme.Nisam siguran da će u ovoj prvoj turi biti punih jaja pa me zanima kada prođe tih 13 -14 dana treba li da rasturim gnezda ili samo da pokupim jaja.
Назад на врх Go down
IGOR 72
Član
Član
IGOR 72


Број порука : 172
Join date : 26.04.2009
Age : 51
Локација : Skopje Makedonija

Priprema za bastardiranje - Page 7 Empty
ПорукаНаслов: Re: Priprema za bastardiranje   Priprema za bastardiranje - Page 7 EmptySun 06 May 2012, 15:40

čolić ::
Jedna kanarinka je ustala sa gnezda kada sam pregradio štiglinca,ponovo sam ga pustio i ona je odmah nalegla i ne ustaje a on stoji pored nje i ne pravi probleme.Nisam siguran da će u ovoj prvoj turi biti punih jaja pa me zanima kada prođe tih 13 -14 dana treba li da rasturim gnezda ili samo da pokupim jaja.
Ne mora da cekas 13 dana, posle 6 do 7 dana inkubacije na sijalici mozes videti dali su jaja oplodzena. Ako su tamna to je dobar znak, ali sko su prodzirna znaci da nisu oplodzeni u tom slucaju mozes ih odmah skloniti iz gnjezda da ne bi gubio vreme, nakon toga ona ce ustati a za 3-4 dana ponovo ce poceti da sprema gnjezdo za sledece parenje.
Назад на врх Go down
čolić
Posetilac
Posetilac
čolić


Број порука : 25
Join date : 25.12.2009
Age : 61
Локација : Mačva

Priprema za bastardiranje - Page 7 Empty
ПорукаНаслов: Re: Priprema za bastardiranje   Priprema za bastardiranje - Page 7 EmptyThu 10 May 2012, 14:08

JUtros se od dva jajeta izleglo jedno pile a drugo je prazno.Kod druge kanarinke su sva 4 prazna.Danas sam ih ostavio na semenu,mogu li od sutra da počnem sa jajčanom i treba li da sada uklonim pregradu štiglincu.Hvala i pozdrav.
Назад на врх Go down
IGOR 72
Član
Član
IGOR 72


Број порука : 172
Join date : 26.04.2009
Age : 51
Локација : Skopje Makedonija

Priprema za bastardiranje - Page 7 Empty
ПорукаНаслов: Re: Priprema za bastardiranje   Priprema za bastardiranje - Page 7 EmptyThu 10 May 2012, 18:32

čolić ::
JUtros se od dva jajeta izleglo jedno pile a drugo je prazno.Kod druge kanarinke su sva 4 prazna.Danas sam ih ostavio na semenu,mogu li od sutra da počnem sa jajčanom i treba li da sada uklonim pregradu štiglincu.Hvala i pozdrav.
Tamo gde ti je izaslo pile sutra jajcana hrana i stiglic ostaje pregradzen, a tamo gde su prazna jaja isprazni gnjezdo i pustaj stiglica kod kanarinke i daj isto jajcanu hranu obojici sve dok kanarinka ne pocne da nosi jaja, nakon toga njoj prekidas a stiglicu produzis davati samo ne mnogo da bi ostso u formi.
Назад на врх Go down
čolić
Posetilac
Posetilac
čolić


Број порука : 25
Join date : 25.12.2009
Age : 61
Локација : Mačva

Priprema za bastardiranje - Page 7 Empty
ПорукаНаслов: Re: Priprema za bastardiranje   Priprema za bastardiranje - Page 7 EmptyThu 10 May 2012, 22:29

Veliko hvala na jasnom i preciznom odgovoru.Pozdrav.
Назад на врх Go down
čolić
Posetilac
Posetilac
čolić


Број порука : 25
Join date : 25.12.2009
Age : 61
Локација : Mačva

Priprema za bastardiranje - Page 7 Empty
ПорукаНаслов: Re: Priprema za bastardiranje   Priprema za bastardiranje - Page 7 EmptyFri 11 May 2012, 23:03

Nažalost pile je uginulo,ne znam razlog ženka je uredno ležala,verovatno ga nije nahranila.Sad opet ispočetka.
Назад на врх Go down
toza
Posetilac
Posetilac
toza


Број порука : 6
Join date : 16.09.2012
Age : 45
Локација : sabac

Priprema za bastardiranje - Page 7 Empty
ПорукаНаслов: Re: Priprema za bastardiranje   Priprema za bastardiranje - Page 7 EmptyMon 17 Sep 2012, 12:03

jel moze neko da mi kaze kju vrstu kanarinca da uparim sa stiglicem??? unapred hvala
Назад на врх Go down
toza
Posetilac
Posetilac
toza


Број порука : 6
Join date : 16.09.2012
Age : 45
Локација : sabac

Priprema za bastardiranje - Page 7 Empty
ПорукаНаслов: Re: Priprema za bastardiranje   Priprema za bastardiranje - Page 7 EmptyMon 17 Sep 2012, 12:04

toza ::
jel moze neko da mi kaze kju vrstu kanarinca da uparim sa stiglicem??? unapred hvala.
Назад на врх Go down
čolić
Posetilac
Posetilac
čolić


Број порука : 25
Join date : 25.12.2009
Age : 61
Локација : Mačva

Priprema za bastardiranje - Page 7 Empty
ПорукаНаслов: Re: Priprema za bastardiranje   Priprema za bastardiranje - Page 7 EmptyTue 18 Sep 2012, 20:59

Može bilo koja vrsta, ja sam pario ove godine prvi put i imam dva bastarda a paren je sa mozaik kanarinkom.
Назад на врх Go down
toza
Posetilac
Posetilac
toza


Број порука : 6
Join date : 16.09.2012
Age : 45
Локација : sabac

Priprema za bastardiranje - Page 7 Empty
ПорукаНаслов: Re: Priprema za bastardiranje   Priprema za bastardiranje - Page 7 EmptyWed 19 Sep 2012, 14:51

hvala veliko druze
Назад на врх Go down
toza
Posetilac
Posetilac
toza


Број порука : 6
Join date : 16.09.2012
Age : 45
Локација : sabac

Priprema za bastardiranje - Page 7 Empty
ПорукаНаслов: Re: Priprema za bastardiranje   Priprema za bastardiranje - Page 7 EmptyWed 19 Sep 2012, 18:40

čolić ::
Može bilo koja vrsta, ja sam pario ove godine prvi put i imam dva bastarda a paren je sa mozaik kanarinkom.
druze vidim da si iz Macve pa kad se odlucim za kanarinku mozda mi mozes pomoci oko izbora
Назад на врх Go down
čolić
Posetilac
Posetilac
čolić


Број порука : 25
Join date : 25.12.2009
Age : 61
Локација : Mačva

Priprema za bastardiranje - Page 7 Empty
ПорукаНаслов: Re: Priprema za bastardiranje   Priprema za bastardiranje - Page 7 EmptyWed 19 Sep 2012, 21:07

Može,nema problema.
Назад на врх Go down
AndrijaKg
Član
Član
AndrijaKg


Број порука : 47
Join date : 22.05.2011
Age : 29
Локација : Kragujevac

Priprema za bastardiranje - Page 7 Empty
ПорукаНаслов: Re: Priprema za bastardiranje   Priprema za bastardiranje - Page 7 EmptyWed 07 Nov 2012, 18:42

Moze li mi neko od iskusnih baserdzija reci koja je idealna temperatura za parenje...pozdrav
Назад на врх Go down
Sponsored content





Priprema za bastardiranje - Page 7 Empty
ПорукаНаслов: Re: Priprema za bastardiranje   Priprema za bastardiranje - Page 7 Empty

Назад на врх Go down
 
Priprema za bastardiranje
Назад на врх 
Страна 7 of 9Иди на страну : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» Priprema za razmnozavanje
» Par za bastardiranje!
» Bastardiranje s cesljugarom

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
PTICE PEVAČICE - FAUNE EVROPE :: PTICE PEVAČICE :: BASTARDI ( Hibridi)-
Скочи на: