PTICE PEVAČICE - FAUNE EVROPE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
PTICE PEVAČICE - FAUNE EVROPE

Forum za sve ljubitelje i odgajivače ptica pevačica-Štiglić, kanarinac, zimovka, cajzlić, konopljar, anifla, zelendur,kringl,bastard,krstokljun, slavuj, egzote,zebe, mekokljunci uzgoj, razmnožavanje, genetika, bolesti, lekovi, kavezi, volijere, pesma...
 
HomeHome  PortalPortal  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  ТражиТражи  Региструј сеРегиструј се  Приступи  
Тражи
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
TAKMIČENJA
 https://pticefauneevrope.forumsc.net/t2064-topic#34861  pticefauneevrope.forumsc.net
AKCIJA ŽIVOT JE MRVICA
AKCIJA ŽIVOT JE MRVICA
Latest topics
» order dapoxetine usa
52. šampionat ptica Srbije - Page 2 EmptySat 13 Jan 2024, 03:22 by LiamynC

» finasteride lymph nodes
52. šampionat ptica Srbije - Page 2 EmptyWed 22 Nov 2023, 18:03 by LiamynC

» buy priligy in malaysia
52. šampionat ptica Srbije - Page 2 EmptyMon 20 Nov 2023, 06:16 by LiamynC

» buy dapoxetine 60 mg in india
52. šampionat ptica Srbije - Page 2 EmptySun 19 Nov 2023, 13:21 by LiamynC

» Pesma štiglića
52. šampionat ptica Srbije - Page 2 EmptyThu 03 Aug 2023, 01:06 by Jovan0

» CD za školovanje bastarda na pesmu štiglića
52. šampionat ptica Srbije - Page 2 EmptyWed 15 Feb 2023, 19:43 by Milan

» KLIJAVO SEME za ishranu ptica
52. šampionat ptica Srbije - Page 2 EmptyWed 15 Feb 2023, 19:40 by Milan

» Prirodna ishrana Stiglica
52. šampionat ptica Srbije - Page 2 EmptyThu 05 Jan 2023, 19:45 by Milan

» TIGRICE - Melopsittacus Undulatus
52. šampionat ptica Srbije - Page 2 EmptyThu 05 Jan 2023, 01:23 by Milan

Извештај о извршеном обележавању младих излегнутих птица у сезони 2015.
52. šampionat ptica Srbije - Page 2 EmptyWed 29 Feb 2012, 17:05 by Milan
У складу са чланом 25. Став 4 и чланом и чланом 26. Правилника о условима држања, начину обележавања и евидентирања дивљих животиња у заточеништву (Службени гласник РС број 86/10) надлежном Министасртву је данас достављен …

[ Full reading ]
Comments: 4
Zbrinjavanje i odgoj mladih slavuja
52. šampionat ptica Srbije - Page 2 EmptyThu 29 May 2014, 14:19 by Milan
Danas 25.05.2014. godine su deca donela mladunce (najverovatnije slavuja) koje su pronasli u pokosenom grmlju. Krenula je odmah procedura zbrinjavanja i pokusaj da se ptice odrze u zivotu. I pored ogromnog iskustva u rucnom hranjenju ptica, prvi put se srecemo sa " mekokljuncima" tako da je svaka pomoc dobrodosla.

Comments: 0
OBAVEŠTENJE O ODRŽANOM SEMINARU ZA SUDIJE-INSTRUKTORE I OCENJIVAČE ZA PESMU ŠTIGLIĆA
52. šampionat ptica Srbije - Page 2 EmptySat 29 Mar 2014, 09:17 by Milan
OBAVEŠTENJE
O ODRŽANOM SEMINARU ZA SUDIJE-INSTRUKTORE I OCENJIVAČE ZA PESMU ŠTIGLIĆA

      U Organizaciji Saveza Srbije za očuvanje I odgoj egzotičnih, divljih I zaštićenih životinja I udruženja “Ptice pevačice faune Evrope” za vikend je u  Pirotu održan prvi seminar  za sudije –instruktore I ocenjivače za pesmu štiglića “Balkanika”.
      Nakon donošenja …

[ Full reading ]
Comments: 0
RODOVNIK SAVEZA SRBIJE DEFINISAN ZAKONSKOM REGULATIVOM
52. šampionat ptica Srbije - Page 2 EmptySat 22 Feb 2014, 00:03 by Milan
Poštovani kolege, odgajivači ptica čast nam je da Vas obavestimo da su naši sastanci sa nadležnim ministarstvima urodili plodom i da  je Rodovnik Saveza Srbije za očuvganje i odgoje egzotičnih , divljih i zaštićenih životinja nakon više od 3 godine zalaganja napokon i zvanično usvojen od nadležnih organa.
         Na ovaj način izdejstvovali smo da svi gradjani Srbije dobiju …

[ Full reading ]
Comments: 1
Dimenzija prstenova-alkica za obeležavanje ptica
52. šampionat ptica Srbije - Page 2 EmptyFri 03 Sep 2010, 14:28 by Milan
Прилог 2. Правилника о обележавању птица
Судијске организације Савеза Србије за очување и одгој егзоричних, дивљих и заштићених животиња “С.П.А.С.”

Димензије прстенова за обележавање птица и живине

2.00 mm Ružasta astrilda, …

[ Full reading ]
Comments: 1
UDRUŽENJE PTICE PEVAČICE FAUNE EVROPE
52. šampionat ptica Srbije - Page 2 EmptySat 30 Apr 2011, 13:22 by Milan
Удружење за заштиту, одгој и проучавање птица певачица "ПТИЦЕ ПЕВАЧИЦЕ ФАУНЕ ЕВРОПЕ" јесте невладино, нестраначко и непрофитабилно удружење a циљевима из области заштите , проучавања и одгоја птица певачица …

[ Full reading ]
Comments: 51
OBAVEŠTENJE ALKICE ZA 2017 GODINU
52. šampionat ptica Srbije - Page 2 EmptyMon 16 Sep 2013, 00:52 by Milan
Pošto po važećim zakonima u Srbiji svaka ptica mora biti obeležena kako bi mogli da je držite, prodajete, menjate, transportujete ili javno izlažete Savez Srbije SPAS će izaći u susret svojim članovima i pomoći im u obeležavanju mladih ptica za 2017 godinu.

Obeležavanje ptica vršiće se u skladu sa zakonima Srbije i po evropskim standardima.
Cena obeležavanja jedne ptice ( …

[ Full reading ]
Comments: 1
Izdavanje RODOVNIKA za ptice
52. šampionat ptica Srbije - Page 2 EmptyTue 22 Nov 2011, 13:42 by Milan
Obaveštenje

На основу члана 9.  Правилника о обележавању птица Судисјке организације Савеза Србије за очување и одгој егзоричних, дивљих и заштићених животиња “ С.П.А.С. ” одгајивачи који су извршили набавку прстенова …

[ Full reading ]
Comments: 3
Plaćanje članarine udruženju
52. šampionat ptica Srbije - Page 2 EmptyFri 04 Jan 2013, 13:14 by Milan
Obave

Članarina za 2022 godinu je 1000 din  a plaća se na godišnjem nivou.,[/b] nakon uplate članarine, overenu uplatnicu i pristupnicu šaljete na adresu UDRUŽENJE PTICE PEVAČICE FAUNE EVROPE ul. Vuka Karadžića 6 a /24 18300 Pirot-preporučeno. Obavezno na koverti ostavite svoju adresu u slučaju da pismo zaluta.

članarinu uplaćujete na sledeći žiro račun : br ŽR 220-131917-04


[ Full reading ]
Comments: 1
KAKO POSTATI ČLAN UDRUŽENJA
52. šampionat ptica Srbije - Page 2 EmptyFri 04 Jan 2013, 12:23 by Milan
Svako ko se slaže sa ciljevima PPFE može postati član udruženja bez obzira gde se nalazi pošto udruženje deluje na prostoru cele Srbije. Dovoljno je da samo popunite pristupnicu i uplatite članarinu Od strane udruženja osmišljene su neke olakšice za sve vas tako da će te o svim aktivnostima udruženja biti odmah obavešteni preko ovog foruma u temama predvidjenim za to, članovi …

[ Full reading ]
Comments: 0
Similar topics
Prijatelji foruma
 pticefauneevrope.forumsc.net  Serbian Biodiversity Portal
Moj ljubimac
Piroćanka Zoo Park KOKI!

 

 52. šampionat ptica Srbije

Go down 
+22
milos0205
Rasko
Milan
IgorSO
kumca
Beba
Бане
ivan83
sale1977
Steva
Ivan_Nish
ljubisa
rtomek
bogdanik
Petar
sasaznas
ticar
Zika
sasha
Danijelvr
pticar nis
lakigtb
26 posters
Иди на страну : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
АуторПорука
pticar nis
Zaslužni član
Zaslužni član



Број порука : 718
Join date : 24.04.2009

52. šampionat ptica Srbije - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: 52. šampionat ptica Srbije   52. šampionat ptica Srbije - Page 2 EmptyFri 09 Oct 2009, 21:26

Znam ga naravno, cak bolje nego sebe, on je drugi ja a ima iste ptice ko moje ptice.... Taj je sekretar u drustvu gaj................... XAXAXAXAXAXA Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Cije su ptice bolje njegove ili moje?????????

POZDRAV cheers cheers cheers cheers
Назад на врх Go down
Petar
Zaslužni član
Zaslužni član



Број порука : 337
Join date : 17.03.2009
Локација : Šabac

52. šampionat ptica Srbije - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: 52. šampionat ptica Srbije   52. šampionat ptica Srbije - Page 2 EmptyFri 09 Oct 2009, 22:22

PTICAR NIS ::
Znam ga naravno, cak bolje nego sebe, on je drugi ja a ima iste ptice ko moje ptice.... Taj je sekretar u drustvu gaj................... XAXAXAXAXAXA Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Cije su ptice bolje njegove ili moje?????????

POZDRAV cheers cheers cheers cheers



xaxaxaxaxxa...bolje su njegove...Very Happy Very Happy Very Happy cheers cheers cheers
Назад на врх Go down
sasaznas
Član
Član
sasaznas


Број порука : 154
Join date : 14.08.2009
Age : 53
Локација : Bijeljina RS BiH

52. šampionat ptica Srbije - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: 52. šampionat ptica Srbije   52. šampionat ptica Srbije - Page 2 EmptyFri 09 Oct 2009, 22:41

evo slika njegovih kanarinaca pa procjenite
https://2img.net/r/ihimizer/img410/5152/picture587.jpg
https://2img.net/r/ihimizer/img176/8775/picture576pth.jpg
Назад на врх Go down
sasaznas
Član
Član
sasaznas


Број порука : 154
Join date : 14.08.2009
Age : 53
Локација : Bijeljina RS BiH

52. šampionat ptica Srbije - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: 52. šampionat ptica Srbije   52. šampionat ptica Srbije - Page 2 EmptyFri 09 Oct 2009, 22:43

izgleda da imas jakog konkurenta sa dobrim pticama
Very Happy Very Happy Very Happy
Назад на врх Go down
bogdanik
Zaslužni član
Zaslužni član



Број порука : 381
Join date : 10.05.2009
Age : 68

52. šampionat ptica Srbije - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: 52. šampionat ptica Srbije   52. šampionat ptica Srbije - Page 2 EmptyFri 09 Oct 2009, 22:52

To je njegov alter ego
Назад на врх Go down
Petar
Zaslužni član
Zaslužni član



Број порука : 337
Join date : 17.03.2009
Локација : Šabac

52. šampionat ptica Srbije - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: 52. šampionat ptica Srbije   52. šampionat ptica Srbije - Page 2 EmptyFri 09 Oct 2009, 23:00

Pticar Nis ili Dr.Nenad je jedan te isto covek... cheers cheers cheers
Назад на врх Go down
rtomek
Član
Član
rtomek


Број порука : 65
Join date : 23.09.2009
Age : 49
Локација : SRB-V-SU

52. šampionat ptica Srbije - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: apatin   52. šampionat ptica Srbije - Page 2 EmptyFri 09 Oct 2009, 23:13

pozdrav


PTICAR NIS " najjače udruženje Question Question Laughing " u Srbiji Question u čemu Very Happy
Stalno se priča da je Subotica daleko Question Question Verujte da je Niš - Subotica isto toliko daleko kao i Subotica -Niš a mi pokupimo ptice iz 4-5 klubova pa nosimo zajedno pa su troškovi mnogo manji ( nama naš klub obezbeđuje sredstva za putne troškove tako da članovi nemaju nikakve izdatke )Kad se hoće sve se može Wink
Inače na prošlogodišnjoj Subotičkoj izložbi je bilo više izloženih ptica nego na državnom šampionatu Wink

DANAS JE OTVORENA IZLOŽBA U APATINU [/left]
[left]

Prepodne sam nosio ptice na izložbu u Apatin , i moram vam reći da je izložba naspram tog što udruženje iz Apatina ima mali broj članova lepo odrađena !
Ima oko 250 izloženih ptica !! " najjače udruženje " dali vi izlažete nešto u Apatinu jer predpostavljam da i vi očekujete da će vam oni doći na vašu izližbu
Pozdrav ROBY
Назад на врх Go down
pticar nis
Zaslužni član
Zaslužni član



Број порука : 718
Join date : 24.04.2009

52. šampionat ptica Srbije - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: 52. šampionat ptica Srbije   52. šampionat ptica Srbije - Page 2 EmptySat 10 Oct 2009, 00:10

Kad sam mislio na to " najjace udruzenje " mislio sam po broju osvojenih pehara i medalja, to je prosto da se vidi uzme se katalog sa drzavnog sampionata i pogleda se statistika i vidi se koliko svako drustvo ima osvojenih pehara i medalja , to se uporedi i vidi se , tu nema niti lazi niti prevare, sve je jasno i prosto...
Ja sam na to mislio, a za troskove za put na izlozbe i kod nas je tako clanoivi nemaju nikakve obaveze, drustvo sve troskove podnozi........

A za apatin kod nas niko nije bio zainteresovan tako da nismo uzeli ucesce na toj izlozbi........

POZDRAV cheers cheers cheers cheers
Назад на врх Go down
pticar nis
Zaslužni član
Zaslužni član



Број порука : 718
Join date : 24.04.2009

52. šampionat ptica Srbije - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: 52. šampionat ptica Srbije   52. šampionat ptica Srbije - Page 2 EmptySat 10 Oct 2009, 00:12

sasaznas ::
izgleda da imas jakog konkurenta sa dobrim pticama
Very Happy Very Happy Very Happy
]

E dobro je da si pohvalio ptice dr. nenada ili PTICARA NIS jer je to jedan te isti covek a i ptice su iste , te iste slike su i ovde na forumu...... Za koji dan ce biti sve slike postavljene iz kompletnog odgoja iz 2009 god od PTICARA NIS .....

Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

POZDRAV cheers cheers cheers cheers
Назад на врх Go down
rtomek
Član
Član
rtomek


Број порука : 65
Join date : 23.09.2009
Age : 49
Локација : SRB-V-SU

52. šampionat ptica Srbije - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: 52. šampionat ptica Srbije   52. šampionat ptica Srbije - Page 2 EmptySat 10 Oct 2009, 00:33

E baš kod te statistike je i problem Very Happy kod kanarinaca imaš bezbroj grupa ( kako znam oko 180 ) pa se za svaku dele posebno nagrade a kod papagaja je sve ugurano u nekoliko grupa pa tako recimo u istoj je grupi rubin i lutino rozela pa se dodeljuje jedna nagrada to ti je kao da kod kanarinca staviš u istu grupu bakarca , mozaika i lipohrom žutog pa odmah bi se smanjio broj titula !!!
Kod kanarinaca boje za svaku nijansu (za nestručne oči čak i neprimetne ) postoji posebna grupa pa se posebno dodeljuju titule , ali recimo kod pevajućeg papagaja danas postoji više od dvadeset mutacija ( lutini, opalini, plavi ....)a svrstavaju se u istu grupu pa se dodeljuje samo jedna nagrada Twisted Evil mislim da to nije uredu pa smo pokrenuli ovo pitanje i pri savezu i pri sudijskoj da se ovo reši , iako ima nekih koji sve ovo koče ja smatram da čemo mi ovo izgurati jer mislim da ovako nije korektno prema odgajivačima ovih ptica
Nadamse da se slažeš u ovoj konstataciji Very Happy
pozdrav ROBY
Назад на врх Go down
sasaznas
Član
Član
sasaznas


Број порука : 154
Join date : 14.08.2009
Age : 53
Локација : Bijeljina RS BiH

52. šampionat ptica Srbije - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: 52. šampionat ptica Srbije   52. šampionat ptica Srbije - Page 2 EmptySat 10 Oct 2009, 00:33

king king king
Назад на врх Go down
pticar nis
Zaslužni član
Zaslužni član



Број порука : 718
Join date : 24.04.2009

52. šampionat ptica Srbije - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: 52. šampionat ptica Srbije   52. šampionat ptica Srbije - Page 2 EmptySat 10 Oct 2009, 00:42

rtomek ::
E baš kod te statistike je i problem Very Happy kod kanarinaca imaš bezbroj grupa ( kako znam oko 180 ) pa se za svaku dele posebno nagrade a kod papagaja je sve ugurano u nekoliko grupa pa tako recimo u istoj je grupi rubin i lutino rozela pa se dodeljuje jedna nagrada to ti je kao da kod kanarinca staviš u istu grupu bakarca , mozaika i lipohrom žutog pa odmah bi se smanjio broj titula !!!
Kod kanarinaca boje za svaku nijansu (za nestručne oči čak i neprimetne ) postoji posebna grupa pa se posebno dodeljuju titule , ali recimo kod pevajućeg papagaja danas postoji više od dvadeset mutacija ( lutini, opalini, plavi ....)a svrstavaju se u istu grupu pa se dodeljuje samo jedna nagrada Twisted Evil mislim da to nije uredu pa smo pokrenuli ovo pitanje i pri savezu i pri sudijskoj da se ovo reši , iako ima nekih koji sve ovo koče ja smatram da čemo mi ovo izgurati jer mislim da ovako nije korektno prema odgajivačima ovih ptica
Nadamse da se slažeš u ovoj konstataciji Very Happy
pozdrav ROBY

Da naravno, sto se ne bi slagao i mi imamo neke zamerke na takmicarske grupe , sve se isto ocenjuje i muizijaci i zenke kod mozaika i svugde je to drugacije, pa se zajedno ocenjuju crni mozaik, ahat , a smedji i izabela mozaik, kolko mi sew cini nema toliko takmicarskih grupa, kod nas je to amanjeno ali naravno kod vas je to vise izrazenije, SLAZEM SE U POTPUNOSTI SA VAMA, OD NISLIJA IMATE PUNU PODRSKU A NISMO MALOBROJNI U SAVEZU............

POZDRAV cheers cheers cheers cheers
Назад на врх Go down
ljubisa
Posetilac
Posetilac
ljubisa


Број порука : 5
Join date : 15.08.2009
Age : 62
Локација : Leskovac

52. šampionat ptica Srbije - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: 52. šampionat ptica Srbije   52. šampionat ptica Srbije - Page 2 EmptySat 28 Nov 2009, 12:01

od 02.12 do06.12.2009g, Dom Vojske Srbije od 08.30 do 19.30 u Nišu. Ulaznica 50 dinara.
Назад на врх Go down
bogdanik
Zaslužni član
Zaslužni član



Број порука : 381
Join date : 10.05.2009
Age : 68

52. šampionat ptica Srbije - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: 52. šampionat ptica Srbije   52. šampionat ptica Srbije - Page 2 EmptySat 28 Nov 2009, 13:45

Jel isto radno vreme vazi i za nedelju, kada je po mom saznanju i berza? Da ne pocinje berza ranije?
Назад на врх Go down
Ivan_Nish
Član
Član
Ivan_Nish


Број порука : 62
Join date : 03.03.2009
Age : 38
Локација : Niš

52. šampionat ptica Srbije - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: 52. šampionat ptica Srbije   52. šampionat ptica Srbije - Page 2 EmptySat 28 Nov 2009, 15:36

I ja cekam tu berzu ko ozebo sunce Very Happy ajde javite kad je tacno da znamo cheers
Назад на врх Go down
Steva
Zaslužni član
Zaslužni član
Steva


Број порука : 707
Join date : 03.03.2009
Age : 42
Локација : Zemun

52. šampionat ptica Srbije - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: 52. šampionat ptica Srbije   52. šampionat ptica Srbije - Page 2 EmptySat 28 Nov 2009, 16:39

Nislije, koliko ima od autobuske stanice do Doma vojske? Peske... Very Happy
Назад на врх Go down
bogdanik
Zaslužni član
Zaslužni član



Број порука : 381
Join date : 10.05.2009
Age : 68

52. šampionat ptica Srbije - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: 52. šampionat ptica Srbije   52. šampionat ptica Srbije - Page 2 EmptySat 28 Nov 2009, 16:57

Min 20 min cistog pesacenja, jos ako ne znas put.
Назад на врх Go down
sale1977
Član
Član



Број порука : 54
Join date : 06.11.2009

52. šampionat ptica Srbije - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: 52. šampionat ptica Srbije   52. šampionat ptica Srbije - Page 2 EmptySat 28 Nov 2009, 18:18

berza ce biti u nedelju sigurno a mozda i u subotu.
Назад на врх Go down
bogdanik
Zaslužni član
Zaslužni član



Број порука : 381
Join date : 10.05.2009
Age : 68

52. šampionat ptica Srbije - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: 52. šampionat ptica Srbije   52. šampionat ptica Srbije - Page 2 EmptySat 28 Nov 2009, 18:40

Ja sam mislio da dodjem u nedelju bas zbog berze. Ali kakav ce kvalitet ptica ostati ako se prodaju i u subotu. Ajde kad bude zvanicno odluceno nek neko javi.
Назад на врх Go down
sale1977
Član
Član



Број порука : 54
Join date : 06.11.2009

52. šampionat ptica Srbije - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: 52. šampionat ptica Srbije   52. šampionat ptica Srbije - Page 2 EmptySat 28 Nov 2009, 18:45

javljam za 10 minuta sigurnu informaciju
Назад на врх Go down
sale1977
Član
Član



Број порука : 54
Join date : 06.11.2009

52. šampionat ptica Srbije - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: 52. šampionat ptica Srbije   52. šampionat ptica Srbije - Page 2 EmptySat 28 Nov 2009, 18:48

berza ptica bice zadnjeg dana izlozbe 6.12.2009
Назад на врх Go down
sasha
Član
Član



Број порука : 216
Join date : 06.03.2009
Age : 32
Локација : Srbija

52. šampionat ptica Srbije - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: 52. šampionat ptica Srbije   52. šampionat ptica Srbije - Page 2 EmptySat 28 Nov 2009, 19:11

Ivan_Nish ::
I ja cekam tu berzu ko ozebo sunce Very Happy ajde javite kad je tacno da znamo cheers

za tebe en znam ali ja je cekam ko siromah hleba hehe lol! svaki dan odbrojavam dane i minute Mad
Назад на врх Go down
ivan83
Član
Član



Број порука : 80
Join date : 13.11.2009
Локација : Krusevac

52. šampionat ptica Srbije - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: 52. šampionat ptica Srbije   52. šampionat ptica Srbije - Page 2 EmptySun 29 Nov 2009, 18:22

da znate da cu i ja da se prosetam, kako najlakse da se dodje do tog doma vojske ako se ulazi u nis iz pravca kasarne i autobuske stanice
Назад на врх Go down
Бане
Zaslužni član
Zaslužni član
Бане


Број порука : 758
Join date : 03.03.2009
Age : 43
Локација : Москва-Лозница

52. šampionat ptica Srbije - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: 52. šampionat ptica Srbije   52. šampionat ptica Srbije - Page 2 EmptySun 29 Nov 2009, 21:10

jel bio neko u subotici?tamo je solidna berza...ja nisam propustao dok sam bio u srbiji)))
Назад на врх Go down
Beba
Član
Član
Beba


Број порука : 30
Join date : 12.10.2009
Age : 42
Локација : Vrbas

52. šampionat ptica Srbije - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: 52. šampionat ptica Srbije   52. šampionat ptica Srbije - Page 2 EmptySun 29 Nov 2009, 23:31

Bila sam ja i super je bilo....Kanarinaca je bilo bas puno!!!Cene kanarinaca su bile od 20-50 e na berzi !!!
Назад на врх Go down
Sponsored content





52. šampionat ptica Srbije - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: 52. šampionat ptica Srbije   52. šampionat ptica Srbije - Page 2 Empty

Назад на врх Go down
 
52. šampionat ptica Srbije
Назад на врх 
Страна 2 of 8Иди на страну : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» Obaveštenja Saveza Srbije SPAS
» Ptice Republike Srbije
» 2. Balkanski šampionat u pesmi štiglića

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
PTICE PEVAČICE - FAUNE EVROPE :: SVAŠTARA :: IZLOŽBE PTICA-
Скочи на: