PTICE PEVAČICE - FAUNE EVROPE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
PTICE PEVAČICE - FAUNE EVROPE

Forum za sve ljubitelje i odgajivače ptica pevačica-Štiglić, kanarinac, zimovka, cajzlić, konopljar, anifla, zelendur,kringl,bastard,krstokljun, slavuj, egzote,zebe, mekokljunci uzgoj, razmnožavanje, genetika, bolesti, lekovi, kavezi, volijere, pesma...
 
HomeHome  PortalPortal  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  ТражиТражи  Региструј сеРегиструј се  Приступи  
Тражи
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
TAKMIČENJA
 https://pticefauneevrope.forumsc.net/t2064-topic#34861  pticefauneevrope.forumsc.net
AKCIJA ŽIVOT JE MRVICA
AKCIJA ŽIVOT JE MRVICA
Latest topics
» order dapoxetine usa
Kos(merula merula) EmptySat 13 Jan 2024, 03:22 by LiamynC

» finasteride lymph nodes
Kos(merula merula) EmptyWed 22 Nov 2023, 18:03 by LiamynC

» buy priligy in malaysia
Kos(merula merula) EmptyMon 20 Nov 2023, 06:16 by LiamynC

» buy dapoxetine 60 mg in india
Kos(merula merula) EmptySun 19 Nov 2023, 13:21 by LiamynC

» Pesma štiglića
Kos(merula merula) EmptyThu 03 Aug 2023, 01:06 by Jovan0

» CD za školovanje bastarda na pesmu štiglića
Kos(merula merula) EmptyWed 15 Feb 2023, 19:43 by Milan

» KLIJAVO SEME za ishranu ptica
Kos(merula merula) EmptyWed 15 Feb 2023, 19:40 by Milan

» Prirodna ishrana Stiglica
Kos(merula merula) EmptyThu 05 Jan 2023, 19:45 by Milan

» TIGRICE - Melopsittacus Undulatus
Kos(merula merula) EmptyThu 05 Jan 2023, 01:23 by Milan

Извештај о извршеном обележавању младих излегнутих птица у сезони 2015.
Kos(merula merula) EmptyWed 29 Feb 2012, 17:05 by Milan
У складу са чланом 25. Став 4 и чланом и чланом 26. Правилника о условима држања, начину обележавања и евидентирања дивљих животиња у заточеништву (Службени гласник РС број 86/10) надлежном Министасртву је данас достављен …

[ Full reading ]
Comments: 4
Zbrinjavanje i odgoj mladih slavuja
Kos(merula merula) EmptyThu 29 May 2014, 14:19 by Milan
Danas 25.05.2014. godine su deca donela mladunce (najverovatnije slavuja) koje su pronasli u pokosenom grmlju. Krenula je odmah procedura zbrinjavanja i pokusaj da se ptice odrze u zivotu. I pored ogromnog iskustva u rucnom hranjenju ptica, prvi put se srecemo sa " mekokljuncima" tako da je svaka pomoc dobrodosla.

Comments: 0
OBAVEŠTENJE O ODRŽANOM SEMINARU ZA SUDIJE-INSTRUKTORE I OCENJIVAČE ZA PESMU ŠTIGLIĆA
Kos(merula merula) EmptySat 29 Mar 2014, 09:17 by Milan
OBAVEŠTENJE
O ODRŽANOM SEMINARU ZA SUDIJE-INSTRUKTORE I OCENJIVAČE ZA PESMU ŠTIGLIĆA

      U Organizaciji Saveza Srbije za očuvanje I odgoj egzotičnih, divljih I zaštićenih životinja I udruženja “Ptice pevačice faune Evrope” za vikend je u  Pirotu održan prvi seminar  za sudije –instruktore I ocenjivače za pesmu štiglića “Balkanika”.
      Nakon donošenja …

[ Full reading ]
Comments: 0
RODOVNIK SAVEZA SRBIJE DEFINISAN ZAKONSKOM REGULATIVOM
Kos(merula merula) EmptySat 22 Feb 2014, 00:03 by Milan
Poštovani kolege, odgajivači ptica čast nam je da Vas obavestimo da su naši sastanci sa nadležnim ministarstvima urodili plodom i da  je Rodovnik Saveza Srbije za očuvganje i odgoje egzotičnih , divljih i zaštićenih životinja nakon više od 3 godine zalaganja napokon i zvanično usvojen od nadležnih organa.
         Na ovaj način izdejstvovali smo da svi gradjani Srbije dobiju …

[ Full reading ]
Comments: 1
Dimenzija prstenova-alkica za obeležavanje ptica
Kos(merula merula) EmptyFri 03 Sep 2010, 14:28 by Milan
Прилог 2. Правилника о обележавању птица
Судијске организације Савеза Србије за очување и одгој егзоричних, дивљих и заштићених животиња “С.П.А.С.”

Димензије прстенова за обележавање птица и живине

2.00 mm Ružasta astrilda, …

[ Full reading ]
Comments: 1
UDRUŽENJE PTICE PEVAČICE FAUNE EVROPE
Kos(merula merula) EmptySat 30 Apr 2011, 13:22 by Milan
Удружење за заштиту, одгој и проучавање птица певачица "ПТИЦЕ ПЕВАЧИЦЕ ФАУНЕ ЕВРОПЕ" јесте невладино, нестраначко и непрофитабилно удружење a циљевима из области заштите , проучавања и одгоја птица певачица …

[ Full reading ]
Comments: 51
OBAVEŠTENJE ALKICE ZA 2017 GODINU
Kos(merula merula) EmptyMon 16 Sep 2013, 00:52 by Milan
Pošto po važećim zakonima u Srbiji svaka ptica mora biti obeležena kako bi mogli da je držite, prodajete, menjate, transportujete ili javno izlažete Savez Srbije SPAS će izaći u susret svojim članovima i pomoći im u obeležavanju mladih ptica za 2017 godinu.

Obeležavanje ptica vršiće se u skladu sa zakonima Srbije i po evropskim standardima.
Cena obeležavanja jedne ptice ( …

[ Full reading ]
Comments: 1
Izdavanje RODOVNIKA za ptice
Kos(merula merula) EmptyTue 22 Nov 2011, 13:42 by Milan
Obaveštenje

На основу члана 9.  Правилника о обележавању птица Судисјке организације Савеза Србије за очување и одгој егзоричних, дивљих и заштићених животиња “ С.П.А.С. ” одгајивачи који су извршили набавку прстенова …

[ Full reading ]
Comments: 3
Plaćanje članarine udruženju
Kos(merula merula) EmptyFri 04 Jan 2013, 13:14 by Milan
Obave

Članarina za 2022 godinu je 1000 din  a plaća se na godišnjem nivou.,[/b] nakon uplate članarine, overenu uplatnicu i pristupnicu šaljete na adresu UDRUŽENJE PTICE PEVAČICE FAUNE EVROPE ul. Vuka Karadžića 6 a /24 18300 Pirot-preporučeno. Obavezno na koverti ostavite svoju adresu u slučaju da pismo zaluta.

članarinu uplaćujete na sledeći žiro račun : br ŽR 220-131917-04


[ Full reading ]
Comments: 1
KAKO POSTATI ČLAN UDRUŽENJA
Kos(merula merula) EmptyFri 04 Jan 2013, 12:23 by Milan
Svako ko se slaže sa ciljevima PPFE može postati član udruženja bez obzira gde se nalazi pošto udruženje deluje na prostoru cele Srbije. Dovoljno je da samo popunite pristupnicu i uplatite članarinu Od strane udruženja osmišljene su neke olakšice za sve vas tako da će te o svim aktivnostima udruženja biti odmah obavešteni preko ovog foruma u temama predvidjenim za to, članovi …

[ Full reading ]
Comments: 0
Prijatelji foruma
 pticefauneevrope.forumsc.net  Serbian Biodiversity Portal
Moj ljubimac
Piroćanka Zoo Park KOKI!

 

 Kos(merula merula)

Go down 
+15
itan
vuksah
Damir
galeb
Mita Bivolje
ulicni hodac
sova
robin
Gost
BOCKA
popBL
misan
Luckyboy
Миланче
Zika
19 posters
Иди на страну : 1, 2  Next
АуторПорука
Zika
Starosedeoc
Starosedeoc



Број порука : 1476
Join date : 07.03.2009
Age : 75
Локација : Kragujevac

Kos(merula merula) Empty
ПорукаНаслов: Kos(merula merula)   Kos(merula merula) EmptyFri 24 Jul 2009, 13:53

Posto je ovo moj 1000 iti jubilarni post posvecujem ga bardu pticjeg peva,jedini koji je dorastao slavuju,tom crnom lepotanu u pticjem carstvu,a on se zove kratko KOS.
Назад на врх Go down
Zika
Starosedeoc
Starosedeoc



Број порука : 1476
Join date : 07.03.2009
Age : 75
Локација : Kragujevac

Kos(merula merula) Empty
ПорукаНаслов: Re: Kos(merula merula)   Kos(merula merula) EmptyFri 24 Jul 2009, 14:04

kos
Kos(merula merula) Kos

kos-zenka
Kos(merula merula) Koszenka


Kos(merula merula) Kosmladi
kos-mladi
Назад на врх Go down
Zika
Starosedeoc
Starosedeoc



Број порука : 1476
Join date : 07.03.2009
Age : 75
Локација : Kragujevac

Kos(merula merula) Empty
ПорукаНаслов: Re: Kos(merula merula)   Kos(merula merula) EmptyFri 24 Jul 2009, 14:19

Kos je rasprostranjem u svim zemljama Evrope a ima ga i u Africi,Aziji i Australiji.Tokom zime njegova sabraca sa severa dolaze kod nas da prezime zimu.Muzjak je crne boje bez metalnog sjaja,kljun mu je zut.Zenka je jednobojna,tamnosmedja.Sto se tice pesme to je nevidjeni i nedozivljeni dogadjaj,lepota koja opsenjuje,put u neke druge dimenzije,zaborav za sve ovozemaljske muke.Peva duge frulice,veoma snazno,vise puta uzastopno,promenljive visine,tonovi su mu polagani i puni.
Svastojed je,jede puzeve,gliste,crve i sve vrste jestivih bobica i voca,zimi zaostalo voce na granama u votnjacima.
Zenka nosi od 3-7 jaja na kojima lezi 17 dana a posle 14 dana mladi izlaze iz gnezda o kojima brinu oba roditelja.
Prirodni neprijatelji su im macke i lisice koje nece propustiti priliku da im pojedu jaja ili mlade.
Mladi u pocetku su trapavi i nespretni po izletanju iz gnezda pa ako neko ima ambicija da ih drzi to je pravo vreme za hvatanje mladih,godisnji period mart-juni u kom vremenu se i legu obicno dva gnezda.Gnezda se mogu naci u zbunju,siblju u prigradskim naseljima ili gradu,parkovima i ozelenjenim povrsinama pa cak i na grobljima.Nije preporucljivo drzati kosa u kuci,vec negde u dvoristu,ili u vrtu,u volijeri,zbog eventualnog smrada izmeta a i velika je brate ptica.Jos jednom ponavljam sto se tice pesme kos je vrh,Mont Everest u pticjem svetu.Ostaje vam da samo ovo proverite u praksi u jednoj prostranoj volijeri u nekom uglu dvorista gde ima prirodnih zaklona od sunca..... cheers
Назад на врх Go down
Миланче
Član
Član
Миланче


Број порука : 173
Join date : 23.05.2009
Age : 44
Локација : Niš

Kos(merula merula) Empty
ПорукаНаслов: kos   Kos(merula merula) EmptyFri 24 Jul 2009, 17:44

Lepo si ovo sve ispricao cika-Ziko, ali samo jos dodaj kakav je kos po pitanju drzanja zajedno sa ostalim pevacicama, naravno, u volijeri.
Назад на врх Go down
Luckyboy
Zaslužni član
Zaslužni član
Luckyboy


Број порука : 393
Join date : 03.03.2009
Age : 50
Локација : Smed.Palanka

Kos(merula merula) Empty
ПорукаНаслов: Re: Kos(merula merula)   Kos(merula merula) EmptyFri 24 Jul 2009, 22:35

Zika ::
kos
Kos(merula merula) Kos

Drago mi je Ziko da si pokrenuo temu o kosu Very Happy to je ptica koja spada u moj Top2 svih ptica
P.S.Cestitka na cetvorocifrenom broju postova cheers
Назад на врх Go down
Zika
Starosedeoc
Starosedeoc



Број порука : 1476
Join date : 07.03.2009
Age : 75
Локација : Kragujevac

Kos(merula merula) Empty
ПорукаНаслов: Re: Kos(merula merula)   Kos(merula merula) EmptyFri 24 Jul 2009, 23:02

Milance isuvise robusna ptica da bi delila zivotni prostor sa jos nekim pticama u volijeri.Mi sadasnji culi od starijih a mladji prihvatili od nas i u Kragujevcu se drzi kos iskljucivo sam u volijeri.Niko ne eksperimentise,jednostavno tako je prihvaceno i tada kos daje maksimum.U manjim volijerama na kraju znas i sam,ako u dvoristu ih treba drzati moze se ici na dekoraciju putem sastava ptica u volijeri,birajuci one koje nisu agresivne i trpe sabracu u zarobljenistvu.Jos da dodam i da je pozeljno da spoljna volijera za kosa bude sto blize zemlji eventualno dvadesetak centimetara odvojena od povrsine zemlje jer kos nije ptica koja vitla po nebeskim visinama,naravno volijer mora biti zasticen od spoljnih grabljivaca,stetocina.Pozdrav od cika Zike..... Smile
Назад на врх Go down
misan
Član
Član
misan


Број порука : 224
Join date : 26.04.2009
Age : 41
Локација : Ljubovija

Kos(merula merula) Empty
ПорукаНаслов: Re: Kos(merula merula)   Kos(merula merula) EmptyThu 13 Aug 2009, 01:10

Mislim da je kosov latinski Turdus merula!!!!
Назад на врх Go down
Zika
Starosedeoc
Starosedeoc



Број порука : 1476
Join date : 07.03.2009
Age : 75
Локација : Kragujevac

Kos(merula merula) Empty
ПорукаНаслов: Re: Kos(merula merula)   Kos(merula merula) EmptyThu 20 Aug 2009, 11:50

Misan kuco stara,apsolutno si u pravu latinsko ime kosa je TURDUS MERULA,stariji covek,ako je to uopste opravdanje,pa ponesto promakne i kroz sitne greske,jos i ako iza mene galame cetiri zlatna unuceta,sve sam ti rekao.Ali ipak oni su za mene svo zlato ovog sveta,sve drugo dolazi posle njih..Pozdrav od cika Zike..... Smile
Назад на врх Go down
popBL
Član
Član
popBL


Број порука : 170
Join date : 11.11.2009
Age : 62
Локација : Banja Luka

Kos(merula merula) Empty
ПорукаНаслов: Re: Kos(merula merula)   Kos(merula merula) EmptyTue 08 Dec 2009, 19:06

Kos(merula merula) Slika067

evo mog bjelo obrazog kosa,kupio sam ga u sloveniji,bude u volijeri sa ostalim pticama i nikog ne dira,prosle godine sam u volijeru ubacio zenku bastarda (htjeo da mi bude babinjara) i ona ga je napadala kao jastreb,ono nisam vidio,pet puta manja od kosa a napadala ga non stop sto je dopinjelo da mi kos bas u proljece ode u perje i nije pjevao. Dok nisam pustio bastardinku nije operjao.
Назад на врх Go down
BOCKA
Član
Član
BOCKA


Број порука : 298
Join date : 03.03.2009
Age : 76
Локација : Skoplje

Kos(merula merula) Empty
ПорукаНаслов: Re: Kos(merula merula)   Kos(merula merula) EmptyWed 09 Dec 2009, 01:49

INTERESUJEME KAKO JE DOŠLO DA JE KOS BELOBRADI.
TAKO JE UHVAČEN IZ PRIRODE ILI ODGAJEN U KAFEZU.
POZDRAV BOCKA
Назад на врх Go down
http://www.ptici-faunanaevropa.com
popBL
Član
Član
popBL


Број порука : 170
Join date : 11.11.2009
Age : 62
Локација : Banja Luka

Kos(merula merula) Empty
ПорукаНаслов: Re: Kos(merula merula)   Kos(merula merula) EmptyWed 09 Dec 2009, 16:02

vjerujes da neznam odkud mu bjeli obrazi Bocka,jedan rodjak u sloveniji mi rekao da ga ima njegov komsija i ja ga kupim samo zato sto je poseban. Izlezen je u volijeri ,roditelji mu nemaju bjelinu eli cjelo gnjezdo je imalo bjele obraze.. REkao mi je da ce mu se bjelina sve vise siriti sveke godine
Назад на врх Go down
BOCKA
Član
Član
BOCKA


Број порука : 298
Join date : 03.03.2009
Age : 76
Локација : Skoplje

Kos(merula merula) Empty
ПорукаНаслов: Re: Kos(merula merula)   Kos(merula merula) EmptyWed 09 Dec 2009, 16:20

KAD SI REKO DA JE IZVEDEN U VOLIERI ONDA SVE MI JE JASNO.
U ITALIJU ZNAM DA SU ISPELI ODGAJITI BELI KOS A TO JE URAĐENO PUTEM ALBINIZIRANJEM.
POKUŠAJ SPARITI OVOG KOSA SA NORMALNIM I POSTOJI MOGUČNOST DA SE ALBINO NASLEDI NA MLADE.
PARENJE TRBAŠ URADITI U NEKOJ VOLIERI A GNJEZDO DA BUDE OKO METAR IZNAD PODA VOLIERE.
POZDRAV BOCKA
Назад на врх Go down
http://www.ptici-faunanaevropa.com
popBL
Član
Član
popBL


Број порука : 170
Join date : 11.11.2009
Age : 62
Локација : Banja Luka

Kos(merula merula) Empty
ПорукаНаслов: Re: Kos(merula merula)   Kos(merula merula) EmptyWed 09 Dec 2009, 17:01

Ma nisam bas zainteresovan da ga parim,prodacu ga imam jednog musteriju koji obljece da ca kupi,ako ne neka ga neka pjeva sam
Назад на врх Go down
Gost
Zaslužni član
Zaslužni član
Gost


Број порука : 910
Join date : 03.03.2009
Age : 61
Локација : KRALJEVO

Kos(merula merula) Empty
ПорукаНаслов: Re: Kos(merula merula)   Kos(merula merula) EmptyFri 25 Dec 2009, 01:20

Posle dužeg vremena sam nabavio novog kosa. Samo me muči što ovaj jede ko nenormalan! Sve što mu dam pojede odjednom do kraja, što ranije kod kosova nisam primetio. Koliko god da mu dodam odma pojede. Prosto me zbunjuje pa me zanima da li neko ima sličnog iskustva sa ovim.
Dodao bih da je lepo uhranjen i sasvim pristojno izgleda.
Назад на врх Go down
robin
Zaslužni član
Zaslužni član
robin


Број порука : 309
Join date : 21.10.2009
Age : 47
Локација : novi sad

Kos(merula merula) Empty
ПорукаНаслов: ...   Kos(merula merula) EmptyFri 25 Dec 2009, 03:19

sasa,pipni mu grudnu kost,da nije mrsav iako ti ovako dobro izgleda...ako je sve ok.i ako je ptica vesela onda je jednostavno takav. tim pticama,kao i ostalim iz ove porodice,metabolizam je jako brz bas zbog raznolikosti hrane koju jedu,a takodje razlog prozdrljivosti moze da bude i godisnje doba u kojem smo sad,jer zbog hladnoce mu je potrebna mnogo veca kolicina hrane nego obicno. prati ga malo,kakva mu je stolica(nevalja da je retka,zitka i da se jako oseca) menjaj hranu,tj daj mu sto sareniju...najbolje da mu uzmes namensku hranu za mekokljuce. ja mog hranim sa (gran pate-insekt) tu ima sve,i dodajem ponekad voce i bareno jaje pomesano sa mlevenim keksom. ako ti je negde unutra i ako mu je toplo onda ce verovatno vremenom smanjiti hranu....veliki pozdrav i srecno..
Назад на врх Go down
sova
Posetilac
Posetilac
sova


Број порука : 4
Join date : 25.02.2010
Age : 47
Локација : zrenjanin

Kos(merula merula) Empty
ПорукаНаслов: Re: Kos(merula merula)   Kos(merula merula) EmptyWed 01 Dec 2010, 18:33

Evo i mojih mladih rucno hranjenih malisana.
Kos(merula merula) Slika009p

Назад на врх Go down
sova
Posetilac
Posetilac
sova


Број порука : 4
Join date : 25.02.2010
Age : 47
Локација : zrenjanin

Kos(merula merula) Empty
ПорукаНаслов: Re: Kos(merula merula)   Kos(merula merula) EmptyWed 01 Dec 2010, 18:43

Pre dva meseca u volijeri.
Kos(merula merula) Slika015z

Назад на врх Go down
ulicni hodac
Član
Član
ulicni hodac


Број порука : 170
Join date : 06.10.2009
Age : 50
Локација : Pozarevac

Kos(merula merula) Empty
ПорукаНаслов: Re: Kos(merula merula)   Kos(merula merula) EmptyWed 01 Dec 2010, 23:31

Sova, svaka cast petpostavljam da si ih nasao u prirodi i othranio jer nisam cuo da ih je neko izvodio u vestackim uslovima
Назад на врх Go down
sova
Posetilac
Posetilac
sova


Број порука : 4
Join date : 25.02.2010
Age : 47
Локација : zrenjanin

Kos(merula merula) Empty
ПорукаНаслов: Re: Kos(merula merula)   Kos(merula merula) EmptyThu 02 Dec 2010, 22:41

Da bili su uzbaceni iz gnezda,a interesantno je sto su oba koja sam odhranio su muzjaci.
A ostala su tri ptica u gnezdu i predpostavljam da ih je muzjak izbacio.
Inace sam pratio gnezdo od kad su poceli da prave i kad je snela jaja.
Назад на врх Go down
Mita Bivolje
Posetilac
Posetilac
Mita Bivolje


Број порука : 15
Join date : 13.02.2011
Age : 32
Локација : Krusevac

Kos(merula merula) Empty
ПорукаНаслов: Re: Kos(merula merula)   Kos(merula merula) EmptyTue 22 Feb 2011, 02:25

Svaka cast sovo i ja sam odgajio 2 komada rucno ista situacija i poklonio drugaru slikacu ih pa cu ih izbaciti sada su stari 4 godine pesma im je po meni neprikosnovena!!! Smile pozz iz prestolnice
Назад на врх Go down
galeb
Član
Član



Број порука : 83
Join date : 29.04.2010
Age : 26
Локација : podgorica

Kos(merula merula) Empty
ПорукаНаслов: Re: Kos(merula merula)   Kos(merula merula) EmptyFri 17 Feb 2012, 23:28

Pozdrav forumasi.... Posto vidim da su kosevi jako lijepe ptice cesto ih gledam u dvoristu a pogotovo krajem proljeca posto imam murvu ispred kuce i tada kad pretpostavljam mladi pocinju da izlaze iz gnijezda cesto cvrce ima ih na stotine i ne moze se opstat od njih a meni su jako slatki. Pa me zanima kakvi su za drzanje u zatocenistvu mislio sam da nabavim jedan par pa da ih drzim ili vise njih da li se mogu drzati u vecem kavezu vise njih recimo da je nekoliko muzijaka i zenki da li bi se svadjali ili moraju po parovima .Da li bi opstali da se hrane iskljucivo gotovom hranom za mekokljunce uz dodatak kuvanoj jajeta i keksa i da li smiju da se daju crvici za ribolov ali da ih ja malo drzim i piljevinu da se prociste jer su puni bakterija cuo sam sve me zanima vezano za koseve ,ako nekome nije muka da mi napise sve o njima vezano za gajenje u zatocenistvu. prijateljski pozdrav Very Happy Very Happy Very Happy Wink Laughing
Назад на врх Go down
Damir
Član
Član
Damir


Број порука : 72
Join date : 11.03.2011
Age : 28
Локација : Cicevac

Kos(merula merula) Empty
ПорукаНаслов: Re: Kos(merula merula)   Kos(merula merula) EmptySun 11 Mar 2012, 20:04

https://www.youtube.com/watch?v=997RTKzc39c&feature=related
Назад на врх Go down
vuksah
Posetilac
Posetilac



Број порука : 4
Join date : 10.11.2009
Age : 50
Локација : novi sad

Kos(merula merula) Empty
ПорукаНаслов: Re: Kos(merula merula)   Kos(merula merula) EmptyFri 23 Nov 2012, 23:11

imam problem sa kosovima ....u istom su kavezu ženka i mužjak ....od skoro su počeli da se tuku oko hrane?
Назад на врх Go down
itan
Posetilac
Posetilac
itan


Број порука : 27
Join date : 28.04.2011
Age : 44
Локација : Beograd

Kos(merula merula) Empty
ПорукаНаслов: Re: Kos(merula merula)   Kos(merula merula) EmptyMon 31 Dec 2012, 01:49

divna pesma melem za usi Surprised
Назад на врх Go down
alempije
Član
Član
alempije


Број порука : 89
Join date : 02.03.2013
Age : 44

Kos(merula merula) Empty
ПорукаНаслов: Re: Kos(merula merula)   Kos(merula merula) EmptySun 14 Apr 2013, 16:38

Moje proslogodisnje "sokolarenje" sa kosom...dolece na "rukavicu" i sepuri se poput jastreba. pirat
Jos kao mali bio je strah i trepet svakoj ptici... Very Happy Very Happy Very Happy



Назад на врх Go down
Sponsored content





Kos(merula merula) Empty
ПорукаНаслов: Re: Kos(merula merula)   Kos(merula merula) Empty

Назад на врх Go down
 
Kos(merula merula)
Назад на врх 
Страна 1 of 2Иди на страну : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
PTICE PEVAČICE - FAUNE EVROPE :: PTICE PEVAČICE :: Insektivorne pevačice (MEKOKLJUNCI)-
Скочи на: