PTICE PEVAČICE - FAUNE EVROPE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
PTICE PEVAČICE - FAUNE EVROPE

Forum za sve ljubitelje i odgajivače ptica pevačica-Štiglić, kanarinac, zimovka, cajzlić, konopljar, anifla, zelendur,kringl,bastard,krstokljun, slavuj, egzote,zebe, mekokljunci uzgoj, razmnožavanje, genetika, bolesti, lekovi, kavezi, volijere, pesma...
 
HomeHome  PortalPortal  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  ТражиТражи  Региструј сеРегиструј се  Приступи  
Тражи
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
TAKMIČENJA
 https://pticefauneevrope.forumsc.net/t2064-topic#34861  pticefauneevrope.forumsc.net
AKCIJA ŽIVOT JE MRVICA
AKCIJA ŽIVOT JE MRVICA
Latest topics
» order dapoxetine usa
Cene kanarinaca, bastarda.... - Page 2 EmptySat 13 Jan 2024, 03:22 by LiamynC

» finasteride lymph nodes
Cene kanarinaca, bastarda.... - Page 2 EmptyWed 22 Nov 2023, 18:03 by LiamynC

» buy priligy in malaysia
Cene kanarinaca, bastarda.... - Page 2 EmptyMon 20 Nov 2023, 06:16 by LiamynC

» buy dapoxetine 60 mg in india
Cene kanarinaca, bastarda.... - Page 2 EmptySun 19 Nov 2023, 13:21 by LiamynC

» Pesma štiglića
Cene kanarinaca, bastarda.... - Page 2 EmptyThu 03 Aug 2023, 01:06 by Jovan0

» CD za školovanje bastarda na pesmu štiglića
Cene kanarinaca, bastarda.... - Page 2 EmptyWed 15 Feb 2023, 19:43 by Milan

» KLIJAVO SEME za ishranu ptica
Cene kanarinaca, bastarda.... - Page 2 EmptyWed 15 Feb 2023, 19:40 by Milan

» Prirodna ishrana Stiglica
Cene kanarinaca, bastarda.... - Page 2 EmptyThu 05 Jan 2023, 19:45 by Milan

» TIGRICE - Melopsittacus Undulatus
Cene kanarinaca, bastarda.... - Page 2 EmptyThu 05 Jan 2023, 01:23 by Milan

Извештај о извршеном обележавању младих излегнутих птица у сезони 2015.
Cene kanarinaca, bastarda.... - Page 2 EmptyWed 29 Feb 2012, 17:05 by Milan
У складу са чланом 25. Став 4 и чланом и чланом 26. Правилника о условима држања, начину обележавања и евидентирања дивљих животиња у заточеништву (Службени гласник РС број 86/10) надлежном Министасртву је данас достављен …

[ Full reading ]
Comments: 4
Zbrinjavanje i odgoj mladih slavuja
Cene kanarinaca, bastarda.... - Page 2 EmptyThu 29 May 2014, 14:19 by Milan
Danas 25.05.2014. godine su deca donela mladunce (najverovatnije slavuja) koje su pronasli u pokosenom grmlju. Krenula je odmah procedura zbrinjavanja i pokusaj da se ptice odrze u zivotu. I pored ogromnog iskustva u rucnom hranjenju ptica, prvi put se srecemo sa " mekokljuncima" tako da je svaka pomoc dobrodosla.

Comments: 0
OBAVEŠTENJE O ODRŽANOM SEMINARU ZA SUDIJE-INSTRUKTORE I OCENJIVAČE ZA PESMU ŠTIGLIĆA
Cene kanarinaca, bastarda.... - Page 2 EmptySat 29 Mar 2014, 09:17 by Milan
OBAVEŠTENJE
O ODRŽANOM SEMINARU ZA SUDIJE-INSTRUKTORE I OCENJIVAČE ZA PESMU ŠTIGLIĆA

      U Organizaciji Saveza Srbije za očuvanje I odgoj egzotičnih, divljih I zaštićenih životinja I udruženja “Ptice pevačice faune Evrope” za vikend je u  Pirotu održan prvi seminar  za sudije –instruktore I ocenjivače za pesmu štiglića “Balkanika”.
      Nakon donošenja …

[ Full reading ]
Comments: 0
RODOVNIK SAVEZA SRBIJE DEFINISAN ZAKONSKOM REGULATIVOM
Cene kanarinaca, bastarda.... - Page 2 EmptySat 22 Feb 2014, 00:03 by Milan
Poštovani kolege, odgajivači ptica čast nam je da Vas obavestimo da su naši sastanci sa nadležnim ministarstvima urodili plodom i da  je Rodovnik Saveza Srbije za očuvganje i odgoje egzotičnih , divljih i zaštićenih životinja nakon više od 3 godine zalaganja napokon i zvanično usvojen od nadležnih organa.
         Na ovaj način izdejstvovali smo da svi gradjani Srbije dobiju …

[ Full reading ]
Comments: 1
Dimenzija prstenova-alkica za obeležavanje ptica
Cene kanarinaca, bastarda.... - Page 2 EmptyFri 03 Sep 2010, 14:28 by Milan
Прилог 2. Правилника о обележавању птица
Судијске организације Савеза Србије за очување и одгој егзоричних, дивљих и заштићених животиња “С.П.А.С.”

Димензије прстенова за обележавање птица и живине

2.00 mm Ružasta astrilda, …

[ Full reading ]
Comments: 1
UDRUŽENJE PTICE PEVAČICE FAUNE EVROPE
Cene kanarinaca, bastarda.... - Page 2 EmptySat 30 Apr 2011, 13:22 by Milan
Удружење за заштиту, одгој и проучавање птица певачица "ПТИЦЕ ПЕВАЧИЦЕ ФАУНЕ ЕВРОПЕ" јесте невладино, нестраначко и непрофитабилно удружење a циљевима из области заштите , проучавања и одгоја птица певачица …

[ Full reading ]
Comments: 51
OBAVEŠTENJE ALKICE ZA 2017 GODINU
Cene kanarinaca, bastarda.... - Page 2 EmptyMon 16 Sep 2013, 00:52 by Milan
Pošto po važećim zakonima u Srbiji svaka ptica mora biti obeležena kako bi mogli da je držite, prodajete, menjate, transportujete ili javno izlažete Savez Srbije SPAS će izaći u susret svojim članovima i pomoći im u obeležavanju mladih ptica za 2017 godinu.

Obeležavanje ptica vršiće se u skladu sa zakonima Srbije i po evropskim standardima.
Cena obeležavanja jedne ptice ( …

[ Full reading ]
Comments: 1
Izdavanje RODOVNIKA za ptice
Cene kanarinaca, bastarda.... - Page 2 EmptyTue 22 Nov 2011, 13:42 by Milan
Obaveštenje

На основу члана 9.  Правилника о обележавању птица Судисјке организације Савеза Србије за очување и одгој егзоричних, дивљих и заштићених животиња “ С.П.А.С. ” одгајивачи који су извршили набавку прстенова …

[ Full reading ]
Comments: 3
Plaćanje članarine udruženju
Cene kanarinaca, bastarda.... - Page 2 EmptyFri 04 Jan 2013, 13:14 by Milan
Obave

Članarina za 2022 godinu je 1000 din  a plaća se na godišnjem nivou.,[/b] nakon uplate članarine, overenu uplatnicu i pristupnicu šaljete na adresu UDRUŽENJE PTICE PEVAČICE FAUNE EVROPE ul. Vuka Karadžića 6 a /24 18300 Pirot-preporučeno. Obavezno na koverti ostavite svoju adresu u slučaju da pismo zaluta.

članarinu uplaćujete na sledeći žiro račun : br ŽR 220-131917-04


[ Full reading ]
Comments: 1
KAKO POSTATI ČLAN UDRUŽENJA
Cene kanarinaca, bastarda.... - Page 2 EmptyFri 04 Jan 2013, 12:23 by Milan
Svako ko se slaže sa ciljevima PPFE može postati član udruženja bez obzira gde se nalazi pošto udruženje deluje na prostoru cele Srbije. Dovoljno je da samo popunite pristupnicu i uplatite članarinu Od strane udruženja osmišljene su neke olakšice za sve vas tako da će te o svim aktivnostima udruženja biti odmah obavešteni preko ovog foruma u temama predvidjenim za to, članovi …

[ Full reading ]
Comments: 0
Similar topics
Prijatelji foruma
 pticefauneevrope.forumsc.net  Serbian Biodiversity Portal
Moj ljubimac
Piroćanka Zoo Park KOKI!

 

 Cene kanarinaca, bastarda....

Go down 
+22
pinka
cirkovi
Nikolasbc
bogdanik
popBL
IGOR 72
alexandar
zorule77
sasha
Danijelvr
Luckyboy
Gost
Zika
Steva
sestoperac
Бане
alann
pticar nis
milos0205
ticar
gost1
Milan
26 posters
Иди на страну : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
АуторПорука
Luckyboy
Zaslužni član
Zaslužni član
Luckyboy


Број порука : 393
Join date : 03.03.2009
Age : 50
Локација : Smed.Palanka

Cene kanarinaca, bastarda.... - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Cene kanarinaca, bastarda....   Cene kanarinaca, bastarda.... - Page 2 EmptyWed 24 Jun 2009, 21:32

SAŠA ::
Ljudi, jel mi pričamo o kanarincima? Uđite u prvu radnju gde se prodaju kanarinci i pitajte pošto su, a i da ne govorim o pticama sa dobrom rodoslovnom listom. Svi znate kakve se ptice prodaju u prodavnicama a kakve kod proverenih odgaivača. Pa, cena tek uhvaćenog štiglića je 500din. a kažeš da kanarinca kupuješ za 600din. Van svake pameti!!! affraid No
Uostalom pitajte nekoga od odgaivača pošto su mu ptice, pa onda komentarišite o cenama kanarinaca, ali podvlačim kanarinaca a ne škarta.
Mislim da ozbiljni odgajivaci ne kupuju ptice u radnjama,cenu diktira ponuda i potraznja,a najcesce besparica,nazalost.
Moj dobar drugar je rasprodao 20 parova guldova po 10 evra po komadu,muka ga je naterala,mozda je sad stiglic 500 dinara,ali na jesen ce biti od 100-150.
Po mojim informacijama trenutno samo tigrice imaju cenu,sa blagim porastom,dok je sve ostalo obezvredjeno lol!
Назад на врх Go down
Gost
Zaslužni član
Zaslužni član
Gost


Број порука : 910
Join date : 03.03.2009
Age : 61
Локација : KRALJEVO

Cene kanarinaca, bastarda.... - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Cene kanarinaca, bastarda....   Cene kanarinaca, bastarda.... - Page 2 EmptyWed 24 Jun 2009, 21:39

Tako te volim, brate! Objasni im i ti o čemu se radi kad šamaraju ove cene kanarinaca. Poslaću ti one slike za koji dan. Inače kod preprodavaca svakako mogu možda po tim cenama da se nabave istraumirane, zakržljale, bolesne i pune pipa ptice. Laughing
Pozdrav SAŠA
Назад на врх Go down
pticar nis
Zaslužni član
Zaslužni član



Број порука : 718
Join date : 24.04.2009

Cene kanarinaca, bastarda.... - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Cene kanarinaca, bastarda....   Cene kanarinaca, bastarda.... - Page 2 EmptyWed 24 Jun 2009, 22:26

SASA ti si dobro upoznat sa stanjem i kvalitetom mojih ptica , i znas da takve ptice nema ispod 25 eura, za sada je toliko , sve sam rasprodao, ostavio sam za izlozbe samo i za sebe, te od izlozbi ce biti oko 30-35 eura zavisi ko sta hoce inace ja ptice placam od 50 evra pa do 80 po komadu ........... A one slike mi pusti da vidim , bas me interesuje......Pozdrav cheers
Назад на врх Go down
sestoperac
Član
Član
sestoperac


Број порука : 187
Join date : 03.03.2009
Age : 47
Локација : Podgorica, Montenegro

Cene kanarinaca, bastarda.... - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Cene kanarinaca, bastarda....   Cene kanarinaca, bastarda.... - Page 2 EmptyWed 24 Jun 2009, 22:34

vidjet cemo u 9-10 mjesecu kakva ce biti ponuda, moje misljenje je da je ova godina generalno losa po tom pitanju. mislim da ce kvalitet drzati cijenu bez obzira na besparicu. skarta ce uvijek biti ''po 500 dinara''
Назад на врх Go down
Milan
Admin
Admin
Milan


Број порука : 4633
Join date : 03.03.2009
Age : 48
Локација : Pirot

Cene kanarinaca, bastarda.... - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Cene kanarinaca, bastarda....   Cene kanarinaca, bastarda.... - Page 2 EmptyWed 24 Jun 2009, 23:51

kad sam kupovao moje mozaike i intenzivne plaćao sam po 30 evra, kasnije sam mlade od njih prodavao po najvećoj ceni-2000 dinara,i to u radnji, prošle godine je jedan lik u Zaječaru kupio od nekog malinoe po 300 din kom prodavao ih po Pirotu, Nišu i okolini po 600 din bilo je sigurno 100 ptica. Što se bojaša tiče od VLADE (ptičar Niš ga zna) prošle godine sam uzimao crvene intenzivne za 20 kg semena za kanarince dva mužjaka i ženku a lizarde sam uzeo za 10 kg semena prodati za 1500 din mužjak i 1000 ženka u radnji. Danas sam išao o obilazak radnji u Pirotu crveni intenzivni 1500 dinara, ženke 1000 , slavujari od 100o do 1500 mužjak raspevan. Iz iskustva znam da cena ptica u radnjama ide x2 od nabavne Wink
Eto to je jedan od razloga zašto više ne razmnožavam kanarince, ima mnogo onih koji bukvalno poklanjaju ptice ili ih daju pošto zašto i kad nekom kažeš da treba da plati 2000 dinara za mužjaka on te gleda belo kao da si lud. Tržište je ludo skroz...
Na kraju krajeva 90 % njih sad nude neku kompenzaciju i niko ne daje pare.
Назад на врх Go down
pticar nis
Zaslužni član
Zaslužni član



Број порука : 718
Join date : 24.04.2009

Cene kanarinaca, bastarda.... - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Cene kanarinaca, bastarda....   Cene kanarinaca, bastarda.... - Page 2 EmptyWed 24 Jun 2009, 23:56

Kopd mene kanarinac kosta od 25-35 eura ove godine sam prodao sve sto sam hteo od mladih oko 25 komada, i nijednog nisam dao ispod 25 eura ........ Kvalitetne malde i dobre ptice se traze i prodaju se lako................... Da imam jos 100 komada prodao bi i to... od maldih sam sada ostavio za izlozbe i takmicenja i to ce da ode posle izlozbi po ceni od 30-35 eura i nikakav problem nije da se proda dobra ptica , dobre ptice se uvek trze a pravi pticari ne zale pare za kvalitet........POZDRAV cheers
Назад на врх Go down
Gost
Zaslužni član
Zaslužni član
Gost


Број порука : 910
Join date : 03.03.2009
Age : 61
Локација : KRALJEVO

Cene kanarinaca, bastarda.... - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Cene kanarinaca, bastarda....   Cene kanarinaca, bastarda.... - Page 2 EmptyThu 25 Jun 2009, 00:19

Očigledno neke stvari treba razjasniti. Ptičarstvom, pogotovu u nekom ozbiljnijem obliku i ne treba da se bave ljudi koji nemaju ni za osnovni život. Jedno je ljubav prema kanarincima i držanje 1-2 ptice iz ljubavi a sasvim druga je stvar ozbiljnije se baviti ovim "hobijem" i držati u jednom turnusu po 100 i više ptica, plus matično jato. Za one neupućenije, neka vide koliko ih košta mesečno jedan kanarinac pa neka to onda pomnože sa brojem ptica u nekom jačem jatu, plus svi vitamini, minerali i raznorazni adativi (90% ovih preparata se nabavlja iz inostranstva), a gde je preko svega i uloženi rad i trud, i onda neka mi neko kaže da je cena visoka. Za pravog ptičara ne postoji visoka cena ako je u pitanju unikatna ptica.
Da rezimiram. Ko nema materjalnih sredstava za normalni život nemoj ni da pomišlja da se bavi ovim hobijem. Uvek možete odvojiti za jednog kanarinca, kao kućnog ljubimca i to po onim "vašim cenama" ili raznoraznim transakcijama i tako zadovoljiti svoju dušu, a pustite one ozbiljnije i kompetentnije odgaivače da odlučuju i diktiraju cene, teškom mukom i radom dobivenih kanarinaca.
Назад на врх Go down
Milan
Admin
Admin
Milan


Број порука : 4633
Join date : 03.03.2009
Age : 48
Локација : Pirot

Cene kanarinaca, bastarda.... - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Cene kanarinaca, bastarda....   Cene kanarinaca, bastarda.... - Page 2 EmptyThu 25 Jun 2009, 00:46

Upravo tako, zbog tih koji ne znaju da preračunaju koliko kanarinac pojede hrane za godinu dana dok se ne raspeva ptice se daju ispod cene i nema više nikakve matematike u prodaji, samo ljubav, a na stranu to što te nazivaju lopovom i smatraju te ludim kad im kažeš cenu ptice. Imao sam tu sreću da se bavim trgovinom i držim radnje u nekoliko grada pa i u Nišu, i tamo kad sam za crvene i mozaične( iste one koje sam od Miljkovića kupio preko drugara za 30 evra) tražio 2000 dinara ili 1500 govorili su mi da nisam normalan jer je mužjak u Nišu 1000 do 1200 dinara u radnjama, kasnije sam se uverio u to kad sam obišao radnje, u Knjaževačkoj ulici bilo je najmanje 30 slavujara pevali su tresao se lokal cena je bila 1000 do 1200, crvene doduše nisam video. MOraću ovoih dana da posetim tog Vladu, retko je ispod 50 mladih bojaša, cena mu je oko 10 evra max kom pa ću da slikam.
Назад на врх Go down
alann
Zaslužni član
Zaslužni član
alann


Број порука : 609
Join date : 16.04.2009
Age : 50
Локација : Podgorica-Montenegro

Cene kanarinaca, bastarda.... - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Cene kanarinaca, bastarda....   Cene kanarinaca, bastarda.... - Page 2 EmptyThu 25 Jun 2009, 01:28

Neka cijeni kako ko hoce kod mene je kanarinac 40 e a kome se ne svidja ja ga ne prisiljavam neka nadje jeftinije na drugo mjesto.Ja kad mi se svidi plaćao sam i jače + troškovi puta pa kad se sve sabere ptica me je izlazila po 90-100 e.
Назад на врх Go down
ticar
Zaslužni član
Zaslužni član
ticar


Број порука : 683
Join date : 13.03.2009
Age : 39
Локација : zadar

Cene kanarinaca, bastarda.... - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Cene kanarinaca, bastarda....   Cene kanarinaca, bastarda.... - Page 2 EmptyThu 25 Jun 2009, 01:34

[quote="alann"]Neka cijeni kako ko hoce kod mene je kanarinac 40 e a kome se ne svidja ja ga ne prisiljavam neka nadje jeftinije na drugo mjesto.Ja kad mi se svidi plaćao sam i jače + troškovi puta pa kad se sve sabere ptica me je izlazila po 90-100 e.[/quote]

jel to misliš na muškog ili općenito-
Назад на врх Go down
alann
Zaslužni član
Zaslužni član
alann


Број порука : 609
Join date : 16.04.2009
Age : 50
Локација : Podgorica-Montenegro

Cene kanarinaca, bastarda.... - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Cene kanarinaca, bastarda....   Cene kanarinaca, bastarda.... - Page 2 EmptyThu 25 Jun 2009, 01:37

Kod kanarinaca boje ista je cijena mužijaka i ženke za razliku od kanarinaca pjesme.Ja držim kanarince boje.
Назад на врх Go down
ticar
Zaslužni član
Zaslužni član
ticar


Број порука : 683
Join date : 13.03.2009
Age : 39
Локација : zadar

Cene kanarinaca, bastarda.... - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Cene kanarinaca, bastarda....   Cene kanarinaca, bastarda.... - Page 2 EmptyThu 25 Jun 2009, 01:40

kod mene su mužijaci 30 a ženke 20 eura.isto držim kanarince boje.
Назад на врх Go down
alann
Zaslužni član
Zaslužni član
alann


Број порука : 609
Join date : 16.04.2009
Age : 50
Локација : Podgorica-Montenegro

Cene kanarinaca, bastarda.... - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Cene kanarinaca, bastarda....   Cene kanarinaca, bastarda.... - Page 2 EmptyThu 25 Jun 2009, 01:45

Ti najbolje znaš za sebe kako ti se isplati.

Skoro me je čovjek nudio Feose po 35 e pa ako koga interesuje daću mu broj na pm. inače odgajivač je iz Srbije
Назад на врх Go down
pticar nis
Zaslužni član
Zaslužni član



Број порука : 718
Join date : 24.04.2009

Cene kanarinaca, bastarda.... - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Cene kanarinaca, bastarda....   Cene kanarinaca, bastarda.... - Page 2 EmptyThu 25 Jun 2009, 01:47

Ja sada kanarince prodajem po 25-30 eura i muzijake i zenke mlade, vec sasm dosta toga prodao, a na izlozbama i u sezoni bice 30-35 eura i zenke i muzijaci.......... POZDARV cheers
Назад на врх Go down
alann
Zaslužni član
Zaslužni član
alann


Број порука : 609
Join date : 16.04.2009
Age : 50
Локација : Podgorica-Montenegro

Cene kanarinaca, bastarda.... - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Cene kanarinaca, bastarda....   Cene kanarinaca, bastarda.... - Page 2 EmptyThu 25 Jun 2009, 01:48

Za takmičarsku pticu veoma povoljna cijena.
Назад на врх Go down
Milan
Admin
Admin
Milan


Број порука : 4633
Join date : 03.03.2009
Age : 48
Локација : Pirot

Cene kanarinaca, bastarda.... - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Cene kanarinaca, bastarda....   Cene kanarinaca, bastarda.... - Page 2 EmptySun 19 Jul 2009, 10:20

Koliko košta mlad štiglić ili druga ptica faune evrope sa alkicom ?
Interesuje me trenutna cena na tržištu.
Назад на врх Go down
Zika
Starosedeoc
Starosedeoc



Број порука : 1476
Join date : 07.03.2009
Age : 75
Локација : Kragujevac

Cene kanarinaca, bastarda.... - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Cene kanarinaca, bastarda....   Cene kanarinaca, bastarda.... - Page 2 EmptySun 19 Jul 2009, 12:41

Uvek govorim o trzistu u svom gradu,da li je legalno ili nelegalno to je diskutabilno i u ovom momentu u drugom planu,znaci cene mladih stiglica naravno sa alkom je 60 evra.Kasnije u toku izlozbi odnosno kako vreme odmice cena ide i do 100 evra,za dobru pticu.Relativno,odnosno stvar licnog postenja je da li ce ti vlasnik ptice reci da je izvedena u kavezu ili uzeta iz prirode alkirana i othranjena u kucnim uslovima.U Kragujevcu prema moji m saznanjima ima dosta mladjih odgajivaca koji su usli da kazem uslovno u "tehnologiju" rucnog othranjivanja ptica,mislim na ptice uzete iz prirode,iz gnezda,jel to je kraci put do finalnog proizvoda.Priprema divljih ptica za parenje kasnije lezanje izvodjenje i othranjivanje mladih nudi dosta zamki i losih stvari tako da je bar kod mene u gradu preslo se na uzimanje mladih i othranjivanje kao jednostavnije metode.Naravno sa ovakvim pticama,odgajenim u kucnim uslovima kasnije je dosta jednostavno raditi,mislim na dalji ciklus parenja i razmnozavanja.Govorio sam o uobicajenim cenama trenutno u gradu ne uzimajuci u obzir ekstreme kada naleti parajlija polumozgas i lacanezi izvadi i da 300 evra za pticu koja mu se dopada sto je ipak mnogo,racunajuci sveukupno stanje u nasoj Srbiji.Da se razumemo za dobru pticu nijedna cifra nije mnogo ja to znam ,ali je mali broj ljudi koji moze toliko da odvoji,ostali cupkaju u mestu i prepusteni masti na volju cekaju neke bolje dane.... Smile
Назад на врх Go down
Milan
Admin
Admin
Milan


Број порука : 4633
Join date : 03.03.2009
Age : 48
Локација : Pirot

Cene kanarinaca, bastarda.... - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Cene kanarinaca, bastarda....   Cene kanarinaca, bastarda.... - Page 2 EmptyFri 18 Sep 2009, 19:17

za ovog su mi u ono vreme kad su izašli evri nudili 100 e Wink
Назад на врх Go down
Danijelvr
Zaslužni član
Zaslužni član



Број порука : 391
Join date : 17.08.2009

Cene kanarinaca, bastarda.... - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Cene kanarinaca, bastarda....   Cene kanarinaca, bastarda.... - Page 2 EmptyFri 18 Sep 2009, 19:37

Milane koje je osobine imao ovaj tvoj stiglic pa je dostigo tu cifru? Ovako gledajuci sa strane i nije neki glumac pred kamerom osim sto ima kljun ko u orla, a taj sto je hteo da ga kupi mora da se bavi sokolarenjem. Wink Izgleda da je hteo da te prevari jer jedan dobar soko dostize cenu na trzistu jednog dobrog luksuznog automobila. lol!
Назад на врх Go down
pticar nis
Zaslužni član
Zaslužni član



Број порука : 718
Join date : 24.04.2009

Cene kanarinaca, bastarda.... - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Cene kanarinaca, bastarda....   Cene kanarinaca, bastarda.... - Page 2 EmptyFri 18 Sep 2009, 19:57

xaxaxxaxaxa, jedan dobar soko dosize cenu nekoliko dobrih luksuznih automobilia i mozda jos kojeg stigljana preko toga............ POZDRAV cheers cheers cheers cheers
Назад на врх Go down
Milan
Admin
Admin
Milan


Број порука : 4633
Join date : 03.03.2009
Age : 48
Локација : Pirot

Cene kanarinaca, bastarda.... - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Cene kanarinaca, bastarda....   Cene kanarinaca, bastarda.... - Page 2 EmptyFri 18 Sep 2009, 20:26

pa imao je dužinu, facu, kljun ko u orla, krila ko u albatrosa i još je pevao kao Lepa Brena Wink Nažalost uginuo je par dana posle snimanja jer ga nisam prodaoooooooooooooo
Назад на врх Go down
Zika
Starosedeoc
Starosedeoc



Број порука : 1476
Join date : 07.03.2009
Age : 75
Локација : Kragujevac

Cene kanarinaca, bastarda.... - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Cene kanarinaca, bastarda....   Cene kanarinaca, bastarda.... - Page 2 EmptyFri 18 Sep 2009, 20:41

To je ono sto pisasmo pre neki dan na forumu,nazalost NEBVERNE TOME se obicno uvere preko mrtve ptice.Inace Milane sada mi je jasno cime si otvarao hladno pivo gostima,kada ovog momka nazalost vise nema u kavezu moraces da predjes na klasicne otvarace!
Назад на врх Go down
Danijelvr
Zaslužni član
Zaslužni član



Број порука : 391
Join date : 17.08.2009

Cene kanarinaca, bastarda.... - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Cene kanarinaca, bastarda....   Cene kanarinaca, bastarda.... - Page 2 EmptyFri 18 Sep 2009, 21:03

Milan ::
pa imao je dužinu, facu, kljun ko u orla, krila ko u albatrosa i još je pevao kao Lepa Brena Wink Nažalost uginuo je par dana posle snimanja jer ga nisam prodaoooooooooooooo
Nisam ni sumnjao za pesmu,bio je stvarno lep primerak, ali je bar dostojanstveno uginuo kod pravog gazde koji mu je ostao dosledan,i opet potvrdio da dobra ptica nema cenu...
Назад на врх Go down
Steva
Zaslužni član
Zaslužni član
Steva


Број порука : 707
Join date : 03.03.2009
Age : 42
Локација : Zemun

Cene kanarinaca, bastarda.... - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Cene kanarinaca, bastarda....   Cene kanarinaca, bastarda.... - Page 2 EmptyFri 18 Sep 2009, 21:41

danijelvr ::
Milane koje je osobine imao ovaj tvoj stiglic pa je dostigo tu cifru? Ovako gledajuci sa strane i nije neki glumac pred kamerom osim sto ima kljun ko u orla, a taj sto je hteo da ga kupi mora da se bavi sokolarenjem. Wink Izgleda da je hteo da te prevari jer jedan dobar soko dostize cenu na trzistu jednog dobrog luksuznog automobila. lol!

lol! lol! lol!
Назад на врх Go down
Milan
Admin
Admin
Milan


Број порука : 4633
Join date : 03.03.2009
Age : 48
Локација : Pirot

Cene kanarinaca, bastarda.... - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Cene kanarinaca, bastarda....   Cene kanarinaca, bastarda.... - Page 2 EmptyFri 18 Sep 2009, 21:53

Iskreno prodao bi ga ja , al je ovaj malo ponudio Smile
Назад на врх Go down
Sponsored content





Cene kanarinaca, bastarda.... - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Cene kanarinaca, bastarda....   Cene kanarinaca, bastarda.... - Page 2 Empty

Назад на врх Go down
 
Cene kanarinaca, bastarda....
Назад на врх 
Страна 2 of 5Иди на страну : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» pesma bastarda
» Prodaja Bastarda
» prodaja bastarda

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
PTICE PEVAČICE - FAUNE EVROPE :: PTICE PEVAČICE :: KANARINCI-
Скочи на: