PTICE PEVAČICE - FAUNE EVROPE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
PTICE PEVAČICE - FAUNE EVROPE

Forum za sve ljubitelje i odgajivače ptica pevačica-Štiglić, kanarinac, zimovka, cajzlić, konopljar, anifla, zelendur,kringl,bastard,krstokljun, slavuj, egzote,zebe, mekokljunci uzgoj, razmnožavanje, genetika, bolesti, lekovi, kavezi, volijere, pesma...
 
HomeHome  PortalPortal  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  ТражиТражи  Региструј сеРегиструј се  Приступи  
Тражи
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
TAKMIČENJA
 https://pticefauneevrope.forumsc.net/t2064-topic#34861  pticefauneevrope.forumsc.net
AKCIJA ŽIVOT JE MRVICA
AKCIJA ŽIVOT JE MRVICA
Latest topics
» order dapoxetine usa
Bastardiranje s cesljugarom - Page 2 EmptySat 13 Jan 2024, 03:22 by LiamynC

» finasteride lymph nodes
Bastardiranje s cesljugarom - Page 2 EmptyWed 22 Nov 2023, 18:03 by LiamynC

» buy priligy in malaysia
Bastardiranje s cesljugarom - Page 2 EmptyMon 20 Nov 2023, 06:16 by LiamynC

» buy dapoxetine 60 mg in india
Bastardiranje s cesljugarom - Page 2 EmptySun 19 Nov 2023, 13:21 by LiamynC

» Pesma štiglića
Bastardiranje s cesljugarom - Page 2 EmptyThu 03 Aug 2023, 01:06 by Jovan0

» CD za školovanje bastarda na pesmu štiglića
Bastardiranje s cesljugarom - Page 2 EmptyWed 15 Feb 2023, 19:43 by Milan

» KLIJAVO SEME za ishranu ptica
Bastardiranje s cesljugarom - Page 2 EmptyWed 15 Feb 2023, 19:40 by Milan

» Prirodna ishrana Stiglica
Bastardiranje s cesljugarom - Page 2 EmptyThu 05 Jan 2023, 19:45 by Milan

» TIGRICE - Melopsittacus Undulatus
Bastardiranje s cesljugarom - Page 2 EmptyThu 05 Jan 2023, 01:23 by Milan

Извештај о извршеном обележавању младих излегнутих птица у сезони 2015.
Bastardiranje s cesljugarom - Page 2 EmptyWed 29 Feb 2012, 17:05 by Milan
У складу са чланом 25. Став 4 и чланом и чланом 26. Правилника о условима држања, начину обележавања и евидентирања дивљих животиња у заточеништву (Службени гласник РС број 86/10) надлежном Министасртву је данас достављен …

[ Full reading ]
Comments: 4
Zbrinjavanje i odgoj mladih slavuja
Bastardiranje s cesljugarom - Page 2 EmptyThu 29 May 2014, 14:19 by Milan
Danas 25.05.2014. godine su deca donela mladunce (najverovatnije slavuja) koje su pronasli u pokosenom grmlju. Krenula je odmah procedura zbrinjavanja i pokusaj da se ptice odrze u zivotu. I pored ogromnog iskustva u rucnom hranjenju ptica, prvi put se srecemo sa " mekokljuncima" tako da je svaka pomoc dobrodosla.

Comments: 0
OBAVEŠTENJE O ODRŽANOM SEMINARU ZA SUDIJE-INSTRUKTORE I OCENJIVAČE ZA PESMU ŠTIGLIĆA
Bastardiranje s cesljugarom - Page 2 EmptySat 29 Mar 2014, 09:17 by Milan
OBAVEŠTENJE
O ODRŽANOM SEMINARU ZA SUDIJE-INSTRUKTORE I OCENJIVAČE ZA PESMU ŠTIGLIĆA

      U Organizaciji Saveza Srbije za očuvanje I odgoj egzotičnih, divljih I zaštićenih životinja I udruženja “Ptice pevačice faune Evrope” za vikend je u  Pirotu održan prvi seminar  za sudije –instruktore I ocenjivače za pesmu štiglića “Balkanika”.
      Nakon donošenja …

[ Full reading ]
Comments: 0
RODOVNIK SAVEZA SRBIJE DEFINISAN ZAKONSKOM REGULATIVOM
Bastardiranje s cesljugarom - Page 2 EmptySat 22 Feb 2014, 00:03 by Milan
Poštovani kolege, odgajivači ptica čast nam je da Vas obavestimo da su naši sastanci sa nadležnim ministarstvima urodili plodom i da  je Rodovnik Saveza Srbije za očuvganje i odgoje egzotičnih , divljih i zaštićenih životinja nakon više od 3 godine zalaganja napokon i zvanično usvojen od nadležnih organa.
         Na ovaj način izdejstvovali smo da svi gradjani Srbije dobiju …

[ Full reading ]
Comments: 1
Dimenzija prstenova-alkica za obeležavanje ptica
Bastardiranje s cesljugarom - Page 2 EmptyFri 03 Sep 2010, 14:28 by Milan
Прилог 2. Правилника о обележавању птица
Судијске организације Савеза Србије за очување и одгој егзоричних, дивљих и заштићених животиња “С.П.А.С.”

Димензије прстенова за обележавање птица и живине

2.00 mm Ružasta astrilda, …

[ Full reading ]
Comments: 1
UDRUŽENJE PTICE PEVAČICE FAUNE EVROPE
Bastardiranje s cesljugarom - Page 2 EmptySat 30 Apr 2011, 13:22 by Milan
Удружење за заштиту, одгој и проучавање птица певачица "ПТИЦЕ ПЕВАЧИЦЕ ФАУНЕ ЕВРОПЕ" јесте невладино, нестраначко и непрофитабилно удружење a циљевима из области заштите , проучавања и одгоја птица певачица …

[ Full reading ]
Comments: 51
OBAVEŠTENJE ALKICE ZA 2017 GODINU
Bastardiranje s cesljugarom - Page 2 EmptyMon 16 Sep 2013, 00:52 by Milan
Pošto po važećim zakonima u Srbiji svaka ptica mora biti obeležena kako bi mogli da je držite, prodajete, menjate, transportujete ili javno izlažete Savez Srbije SPAS će izaći u susret svojim članovima i pomoći im u obeležavanju mladih ptica za 2017 godinu.

Obeležavanje ptica vršiće se u skladu sa zakonima Srbije i po evropskim standardima.
Cena obeležavanja jedne ptice ( …

[ Full reading ]
Comments: 1
Izdavanje RODOVNIKA za ptice
Bastardiranje s cesljugarom - Page 2 EmptyTue 22 Nov 2011, 13:42 by Milan
Obaveštenje

На основу члана 9.  Правилника о обележавању птица Судисјке организације Савеза Србије за очување и одгој егзоричних, дивљих и заштићених животиња “ С.П.А.С. ” одгајивачи који су извршили набавку прстенова …

[ Full reading ]
Comments: 3
Plaćanje članarine udruženju
Bastardiranje s cesljugarom - Page 2 EmptyFri 04 Jan 2013, 13:14 by Milan
Obave

Članarina za 2022 godinu je 1000 din  a plaća se na godišnjem nivou.,[/b] nakon uplate članarine, overenu uplatnicu i pristupnicu šaljete na adresu UDRUŽENJE PTICE PEVAČICE FAUNE EVROPE ul. Vuka Karadžića 6 a /24 18300 Pirot-preporučeno. Obavezno na koverti ostavite svoju adresu u slučaju da pismo zaluta.

članarinu uplaćujete na sledeći žiro račun : br ŽR 220-131917-04


[ Full reading ]
Comments: 1
KAKO POSTATI ČLAN UDRUŽENJA
Bastardiranje s cesljugarom - Page 2 EmptyFri 04 Jan 2013, 12:23 by Milan
Svako ko se slaže sa ciljevima PPFE može postati član udruženja bez obzira gde se nalazi pošto udruženje deluje na prostoru cele Srbije. Dovoljno je da samo popunite pristupnicu i uplatite članarinu Od strane udruženja osmišljene su neke olakšice za sve vas tako da će te o svim aktivnostima udruženja biti odmah obavešteni preko ovog foruma u temama predvidjenim za to, članovi …

[ Full reading ]
Comments: 0
Similar topics
Prijatelji foruma
 pticefauneevrope.forumsc.net  Serbian Biodiversity Portal
Moj ljubimac
Piroćanka Zoo Park KOKI!

 

 Bastardiranje s cesljugarom

Go down 
+27
jevca5
Ivan Z
belobradi
milos0205
sasaznas
ZOKICA
SIMS
BOCKA
bogdanik
Миланче
batostanisic
Luckyboy
pticar nis
IGOR 72
alann
Petar
Laza
Zika
Gost
sestoperac
Steva
Milan
Drle
Бане
ticar
saso78
Boban
31 posters
Иди на страну : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
АуторПорука
Boban
Član
Član



Број порука : 225
Join date : 29.03.2009
Age : 63
Локација : Vranje Srbija

Bastardiranje s cesljugarom - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Bastardiranje s cesljugarom   Bastardiranje s cesljugarom - Page 2 EmptyMon 30 Mar 2009, 23:04

To je tacan prevod njenog naziva sa engleskog, a koliko mi je poznato tim imenom se i ovde naziva
Назад на врх Go down
Boban
Član
Član



Број порука : 225
Join date : 29.03.2009
Age : 63
Локација : Vranje Srbija

Bastardiranje s cesljugarom - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Bastardiranje s cesljugarom   Bastardiranje s cesljugarom - Page 2 EmptyMon 30 Mar 2009, 23:07

chardonneret jaune- naziv na francuskom, prvim imenom Francuzi oznacavaju stiglic, cesljugar a jaune znaci zut, zuta, znaci moglo bi zuti stiglic(cesljugara)
Назад на врх Go down
Drle
Član
Član
Drle


Број порука : 180
Join date : 03.03.2009
Age : 71
Локација : SMEDEREVO

Bastardiranje s cesljugarom - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Bastardiranje s cesljugarom   Bastardiranje s cesljugarom - Page 2 EmptyTue 31 Mar 2009, 00:15

Bobane kolko je meni poznato ovde u Nemackoj ovu pticu prodaju kao zlatnu cajzlu i ima jos jedno ime tuzna cajzlei od ovih ptica ima jos cetiri podvrste cajzli i to:
Carduelis tristis jewetti
Carduelis tristis pallidus
Carduelis tristis salicamans
Carduelis tristis tristis

Izvini Bobane i to nisu bastardi to su ciste cajzle koje zive u Canadi i USA

Muzjak

Bastardiranje s cesljugarom - Page 2 300px-Carduelis-tristis-002-1-1406402

Zenka

Bastardiranje s cesljugarom - Page 2 American-goldfinch-winter-f-1-1406403
Назад на врх Go down
http://pticefaunaeurope.forumotion.net/
ticar
Zaslužni član
Zaslužni član
ticar


Број порука : 683
Join date : 13.03.2009
Age : 39
Локација : zadar

Bastardiranje s cesljugarom - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Bastardiranje s cesljugarom   Bastardiranje s cesljugarom - Page 2 EmptyTue 31 Mar 2009, 04:10

koliko ja znam to je carduelis tristis

tj nazivaju ga american goldfinch.prijevod američki štiglić.

i nije boban napisao da su to baštardi,,ja to nigdje ne vidim.napisao je da bi prijevod mogo biti žuti štiglić
Назад на врх Go down
Drle
Član
Član
Drle


Број порука : 180
Join date : 03.03.2009
Age : 71
Локација : SMEDEREVO

Bastardiranje s cesljugarom - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Bastardiranje s cesljugarom   Bastardiranje s cesljugarom - Page 2 EmptyTue 31 Mar 2009, 11:39

U pravu si pticar a i Bobanu se izvinjavam nije napisao ali posto u naslovu teme stoji bastardiranje sa stiglicem ja sam to tako shvatio, jos jednom izvinjenje
Назад на врх Go down
http://pticefaunaeurope.forumotion.net/
Milan
Admin
Admin
Milan


Број порука : 4633
Join date : 03.03.2009
Age : 48
Локација : Pirot

Bastardiranje s cesljugarom - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Bastardiranje s cesljugarom   Bastardiranje s cesljugarom - Page 2 EmptyWed 01 Apr 2009, 21:05

ja ne znam šta vam je sa tim postovima na stranm jezicima............. objasnite mi očemu se radi ili da brišem, na kom je pa sad ovo jeziku. Bobane najbolje je da postaviš link te stranice ako je moguće umesto teksta.
Назад на врх Go down
Boban
Član
Član



Број порука : 225
Join date : 29.03.2009
Age : 63
Локација : Vranje Srbija

Bastardiranje s cesljugarom - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Bastardiranje s cesljugarom   Bastardiranje s cesljugarom - Page 2 EmptyWed 01 Apr 2009, 22:16

Brisi slobodno postavio sam samo zbog naziva na latinskom za sve podvrste, eventualno ostavi njih
Назад на врх Go down
Steva
Zaslužni član
Zaslužni član
Steva


Број порука : 707
Join date : 03.03.2009
Age : 42
Локација : Zemun

Bastardiranje s cesljugarom - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Bastardiranje s cesljugarom   Bastardiranje s cesljugarom - Page 2 EmptyMon 27 Apr 2009, 13:46

Juce sam stiglica koji mi je pario kanarinku ove godine, pustio u volijeru gde su inace i par zimovki. Eno ga, po ceo dan juri i udvara se zenki zimovke, a sa muzjakom se bije. Very Happy
Назад на врх Go down
saso78
Član
Član
saso78


Број порука : 108
Join date : 04.03.2009
Age : 45
Локација : Makedonija

Bastardiranje s cesljugarom - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Bastardiranje s cesljugarom   Bastardiranje s cesljugarom - Page 2 EmptyMon 27 Apr 2009, 19:58

Steva ::
Juce sam stiglica koji mi je pario kanarinku ove godine, pustio u volijeru gde su inace i par zimovki. Eno ga, po ceo dan juri i udvara se zenki zimovke, a sa muzjakom se bije. Very Happy

Pa Steva sta cekas odvajaj taj par dobices najbolji izlozbeni bastard...
Назад на врх Go down
Steva
Zaslužni član
Zaslužni član
Steva


Број порука : 707
Join date : 03.03.2009
Age : 42
Локација : Zemun

Bastardiranje s cesljugarom - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Bastardiranje s cesljugarom   Bastardiranje s cesljugarom - Page 2 EmptyMon 27 Apr 2009, 21:53

Pomislio sam, ali zimovke mi otisle u mitarenje... scratch
Назад на врх Go down
sestoperac
Član
Član
sestoperac


Број порука : 187
Join date : 03.03.2009
Age : 47
Локација : Podgorica, Montenegro

Bastardiranje s cesljugarom - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Bastardiranje s cesljugarom   Bastardiranje s cesljugarom - Page 2 EmptyMon 27 Apr 2009, 23:01

stevo neka ti zajebancija sa tim stiglicem, ojim se da ga ne zaujebes sa tim prebacanjima kavez - volijera.
Назад на врх Go down
Steva
Zaslužni član
Zaslužni član
Steva


Број порука : 707
Join date : 03.03.2009
Age : 42
Локација : Zemun

Bastardiranje s cesljugarom - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Bastardiranje s cesljugarom   Bastardiranje s cesljugarom - Page 2 EmptyMon 27 Apr 2009, 23:34

Pustio sam ga u volijeru da bude preko leta, nek malo uziva, nek stice kondiciju...
Назад на врх Go down
Gost
Zaslužni član
Zaslužni član
Gost


Број порука : 910
Join date : 03.03.2009
Age : 61
Локација : KRALJEVO

Bastardiranje s cesljugarom - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Bastardiranje s cesljugarom   Bastardiranje s cesljugarom - Page 2 EmptyThu 07 May 2009, 13:21

Ja lično smatram,a iz nekog iskustva, da je najbojle preko leta pustiti ptice u volijere, pa tek tamo pred zimu početi sa odvajanjem parova za bastardiranje.
SAŠA
Назад на врх Go down
Steva
Zaslužni član
Zaslužni član
Steva


Број порука : 707
Join date : 03.03.2009
Age : 42
Локација : Zemun

Bastardiranje s cesljugarom - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Bastardiranje s cesljugarom   Bastardiranje s cesljugarom - Page 2 EmptyThu 07 May 2009, 13:36

Razmisljam se da li pustim stiglica sad kod druge kanarinke koja je upravo othranila mlade... Ako tu bude mladih bastarda, zavrsicu sezonu tek krajem juna... scratch
Назад на врх Go down
Zika
Starosedeoc
Starosedeoc



Број порука : 1476
Join date : 07.03.2009
Age : 75
Локација : Kragujevac

Bastardiranje s cesljugarom - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Bastardiranje s cesljugarom   Bastardiranje s cesljugarom - Page 2 EmptyThu 07 May 2009, 15:26

Ostavite te teorijske kombinacije ovo sa ovim ili dali bi bilo kad bi bilo.Ovaj nas srpski narod zeli konkretne stvari sa pticama u svom okruzenju.A ne amerigka ova sa venecuelanskom ovom ili te kombinacije pa onda povratno parenje sa ovim.Nasi pticari a predlog se pre svega odnosi na mladju populaciju ta teorijska kombinatorika ih ne zanima.Pre svega u zemlji Srbiji vecina tih ptica ne postoji ili ih ima u par velikih gradova a sobzirom na bedne plate u celoj Srbiji i kategorija pticara mahom pripada radnickoj klasi,tesko su im dostupne uvozne pticeNe zivimo mi u Belgiji ili Nemackoj zemlji blagostanja,pa da za hobi mozemo mesecno da odvojimo 500 evra.Razumno je pisati o svojim licnim iskustvima i o pticama lepotanima koje lete na nasem srpskom nebu a ne laboratorijskim mutantima ili uvezenim dosljacima koji kostaju za nase uslove citavo bogatstvo.Ajde nadjite bar jednu zamerku bastardu izmedju konopljara i kanarinke i sto se tice lepote i sto se tice pesme draga moja srpska rajo.Pozdrav od cika Zike........
Назад на врх Go down
Zika
Starosedeoc
Starosedeoc



Број порука : 1476
Join date : 07.03.2009
Age : 75
Локација : Kragujevac

Bastardiranje s cesljugarom - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Bastardiranje s cesljugarom   Bastardiranje s cesljugarom - Page 2 EmptyThu 07 May 2009, 15:33

Stevo uvek govorim o svojim licnim iskustvima nikako cuo sam od ovga ili ovaj mi pricao,stiglica ako je vec upario jednu kanarinku koristi i za drugu ako je pripremljena.U najgoroj kombinaciji ako je mirna divlja ptica idi na varijantu parenja na skok.U vecini sluicajeva da ne licitiram koliko uparice i drugu kanarinku uz razuman vremenski period za odmor od prvog parenja.Ako je vec prihvatio pticu iz domaceg odgoja,kanarinku,a ne svoju divlju partnerku,u prvom parenju ne postoji nikakav objektivan razlog da to ne ucini i drugi put,jer ja tako radim vec godinama a da je tokom tog perioda iskrsao neki problem predocio bih ti,da se ti ne mucis ili da na to obratis paznju.Pozdrav iz Sumadije.
Назад на врх Go down
Steva
Zaslužni član
Zaslužni član
Steva


Број порука : 707
Join date : 03.03.2009
Age : 42
Локација : Zemun

Bastardiranje s cesljugarom - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Bastardiranje s cesljugarom   Bastardiranje s cesljugarom - Page 2 EmptyThu 07 May 2009, 15:46

Pario je vec kanarinku, imam izlezene bastarde i evo zenka lezi na drugoj turi. Parice on i ovu drugu, nego se ja razmisljam da li da sezonu polako zavrsavam ili da je i dalje produzavam? Ipak ce to biti kraj juna... trebalo bi se ici na odmor ili negde, a svi dobro znate dok su mladi tu nemam mrdanja od kuce na duze od jednog dana.
Назад на врх Go down
Laza
Zaslužni član
Zaslužni član



Број порука : 465
Join date : 20.03.2009

Bastardiranje s cesljugarom - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Bastardiranje s cesljugarom   Bastardiranje s cesljugarom - Page 2 EmptyThu 07 May 2009, 16:20

cika Žiko ja sam na poslu sada ali kasnije ću iskopati slike bastarda jer nisam do sada video tu kombinaciju!
Pozz
Назад на врх Go down
Laza
Zaslužni član
Zaslužni član



Број порука : 465
Join date : 20.03.2009

Bastardiranje s cesljugarom - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Bastardiranje s cesljugarom   Bastardiranje s cesljugarom - Page 2 EmptySat 09 May 2009, 16:23

bastard izmedju konopljara i kanarinke
odlicna pesma

Назад на врх Go down
Zika
Starosedeoc
Starosedeoc



Број порука : 1476
Join date : 07.03.2009
Age : 75
Локација : Kragujevac

Bastardiranje s cesljugarom - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Bastardiranje s cesljugarom   Bastardiranje s cesljugarom - Page 2 EmptySun 10 May 2009, 11:35

Bravo Lazo,kao tim smo jaci od FIATA,ima jedan tekst o paunu,nadji tog lika i izbaci na forum,posle rajske ptice mozda najlepsa ptica u prirodi...... Smile
Назад на врх Go down
Gost
Zaslužni član
Zaslužni član
Gost


Број порука : 910
Join date : 03.03.2009
Age : 61
Локација : KRALJEVO

Bastardiranje s cesljugarom - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Bastardiranje s cesljugarom   Bastardiranje s cesljugarom - Page 2 EmptySun 10 May 2009, 11:54

Vauuu! Ništa bolje odavno nisam ni čuo ni video. Svaka čast Lazo! Ovo je praznik i za oči i za uši. Very Happy cheers
Назад на врх Go down
Zika
Starosedeoc
Starosedeoc



Број порука : 1476
Join date : 07.03.2009
Age : 75
Локација : Kragujevac

Bastardiranje s cesljugarom - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Bastardiranje s cesljugarom   Bastardiranje s cesljugarom - Page 2 EmptySun 10 May 2009, 12:34

Ako se LAZO ODLUCIS NA KOMBINACIJU ANIFLAN PUTA KANARINKA,NEMOJ TO DA POKUSAVAS U KUCNIM USLOVIMA,BILO BI TO MRCVARENJE.Znaci govorim odnosno pisem telegrafski,volijer u dvoristu,kanarinka pozeljno je bakarka i aniflan bar dva gnezda sa materijalom u volijeri i zaboravi na njih.Ne zagledaj mnogo i ne cackaj ih.Negde si pitao na nekom postu da ne trazim sada,pozeljno je uz volijer u dvoristu,sad dali ce biti na nekom stubu ili uz nesto drugo,posaditi ukrasno siblje iz rasadnika koji ima svaki grad i obavezno sa tri strane ruze puzavice koje ce ici uz neke lagane platforme.Kada to odradis za par godina imaces mesto kao iz raja za ptice i nekoliko takvih mesta u dvoristu zaustavice svakog prolaznika na ulici da se divi lepoti dvorista a o pticjoj pesmi i da ne pricamRuze i ukrasno siblje ozeleni u vremenskom periodu bas kada treba,ruze procvetaju u maju u vreme parenja i izvodjenja bastarda i okruze tvoj volijer.Dobijes nesto po sistemu vidi pa umri,daleko bilo...... Idea
Назад на врх Go down
Laza
Zaslužni član
Zaslužni član



Број порука : 465
Join date : 20.03.2009

Bastardiranje s cesljugarom - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Bastardiranje s cesljugarom   Bastardiranje s cesljugarom - Page 2 EmptySun 10 May 2009, 14:22

procitao sam post za vise aniflana i kanarinki u volijeri i tako sam i mislio da odradim, a sto se tice volijera, secam se da u Kg ima jedna ulica izmedju glavne i neke sporedne kod rajfajzen banke negde gde sam video jednu finu volijeru sa kringlama
Назад на врх Go down
ticar
Zaslužni član
Zaslužni član
ticar


Број порука : 683
Join date : 13.03.2009
Age : 39
Локација : zadar

Bastardiranje s cesljugarom - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Bastardiranje s cesljugarom   Bastardiranje s cesljugarom - Page 2 EmptyMon 11 May 2009, 04:27

ma koji če vam vrag volijera za baštardiranje anifle i kanarinke,dobiješ baštarde divlje ko vrag.

samo pitomi aniflan i parenje na skok i gotovo.isto ko sa štiglićima.
Назад на врх Go down
Laza
Zaslužni član
Zaslužni član



Број порука : 465
Join date : 20.03.2009

Bastardiranje s cesljugarom - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Bastardiranje s cesljugarom   Bastardiranje s cesljugarom - Page 2 EmptyMon 11 May 2009, 16:57

pa sta ako nemas pitomog aniflana? i kad smo kod toga kako ga ti pripitomis?
Назад на врх Go down
Sponsored content





Bastardiranje s cesljugarom - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Bastardiranje s cesljugarom   Bastardiranje s cesljugarom - Page 2 Empty

Назад на врх Go down
 
Bastardiranje s cesljugarom
Назад на врх 
Страна 2 of 7Иди на страну : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Par za bastardiranje!
» Priprema za bastardiranje
» bastardiranje na bazi fauna x fauna

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
PTICE PEVAČICE - FAUNE EVROPE :: PTICE PEVAČICE :: BASTARDI ( Hibridi)-
Скочи на: